11 Mart 2007 Pazar Günü Haberleri

11 Mart 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yunanlı'ya Atatürk Tepkisi Atatürk'e Hakaret Videolarını İnternetteki 'Youtube' Sitesine Yükleyen Yunan Kullanıcıya Tepkiler Devam Ediyor.
Ali Nesin'den Dostlarına Mektup: "Başımıza Gelenler Aziz Nesinlik" Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı Nesin Vakfı'nda Kalan Z.k'ye, E.a. ve F.ı'nın Cinsel İstismarda Bulunmasıyla İlgili Hazırladığ..
Ermeni Tasarısına "Zaman Kıskacı" ABD Temsilciler Meclisi'ne, 24 Nisan Öncesi Geçmesi Amacıyla "Ermeni Soykırımı" Tasarısını Sunan Kongre Üyeleri İçin Zaman Daralıyor. Temsilciler Meclisi, 2-..
Irmak, Düşüp Ayağını Kırdı Emre Karabacak ile Birlikte Olan Irmak Ünal, Yeni Evlerinin Keyfini Süremeden Talihsiz Bir Kaza Geçirdi
Iraklı Militanlar Alman Rehineleri 10 Gün İçinde Öldüreceklerini Açıkladı Iraklı Militanlar, Alman Askerlerin Afganistan'dan 10 Gün İçinde Çekilmemesi Durumunda Ellerindeki 2 Alman Rehineyi Ö..
Fenerbahçe Eski Yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp Beschastnyk Transferinin Sorumlusunun Tüm Yönetim Olduğunu Söyledi Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım ve Eski Yönetici Saadettin Saran Arasında..
Churchıll: "Yahudiler Acılarından Kısmen Sorumlu" Eski İngiliz Başbakanı Winston Churchill'in, 1937 Yılında Kaleme Aldığı Makalede, Çektikleri Acılardan Yahudilerin Kendilerinin Kısmen Sorum..
Kerkük İnsan Hakları Raporu: "Kerkük'te İthal Kürt Sayısı 300 Bin" Türk Dünyası İnsan Hakları Derneği ve Irak İnsan Hakları Merkezi'nin Birlikte Hazırladığı "Kerkük İnsan Hakları Raporu"nda, ..
Eski Başsavcıdan Tehdit Dolu Konferans Yargıtay Cumhuriyet Eski Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, Şemdinli İddianamesini Hazırlayan Savcı Hakkında Yüksek Yargı Hakimlerin Baskı ve Zorlamasıyla Soru..
Başeskioğlu: 2010'da Kadın İstihdamını Yüzde 35'lere Çıkarmayı Hedefliyoruz İzmir - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başeskioğlu, Türkiye'deki Kadın İstihdam Oranının Yüzde 23-24 Civar..
Galatasaray'da Song Yine Yok, Emre Aşık Kadroda İstanbul-(dha)galatasaray, Trabzonspor Maçı Öncesi Son Antrenmanını Basına Kapalı Gerçekleştirdi.
İzmir Limanı'yla İlgili İhale Programı Yeniden Belirlendi/ İlk Teklifler 30 Mart'ta Alınacak Ankara - Tcdd Genel Müdürlüğüne Ait Limanların Özelleştirilme Programını Yürüten Özelleştirme İdar..
Çukurova Otoshow 2007 Fuarı Salı Günü Açılıyor Adana - Tüm Fuarcılık Yapım A.ş. (Tüyap) Tarafından Otomotiv Distribütörleri Derneği (Odd) ve Yetkili Otomotivciler Derneği (Yoder) İşbirliği, A..
Kerkük'e Bin Yeni Polisten 290'ı Türkmen Kuzey Irak'ın Kerkük Kentinde Artış Gösteren Terör Olaylarının Önüne Geçilmesi, Halkın Can ve Mal Güvenliğini Sağlamak Amacıyla Düzenlenen Güvenlik To..
Mehmet Okur 29 Sayı Attı ABD Profesyonel Basketbol Ligi"ne (Nba), Tsi Bu Sabaha Karşı Yapılan 7 Maçla Devam Edildi. Mehmet Okur"un Formasını Giydiği Utah Jazz, Sahasında Konuk Ettiği New Orle..
Geri Döndüler: 3-0 Önce Küskün Taraftar, Sonra Durgun Alex Geri Döndü, F.bahçe Haftalar Sonra Rahat Bir Galibiyet Aldı. Konya"ya 3 Atan, Farkı Kaçıran Kanarya, Aylar Sonra Kadıköy"ü Bayram Ye..
Basında F.bahçe Yorumları Lider Fenerbahçe, Dün Akşam Konyaspor"u 3-0 Yenerek Şampiyonluk Yarışında Büyük Moral Buldu. Spor Yazarlarının Büyük Bir Bölümü Özellikle İlk Yarıda Sarı-Lacivertli ..
ATO Başkanı Aygün: Küresel Isınma, Sektörel Sızlanmaya Dönüştü Ankara - Ankara Ticaret Odası'nın 63 Meslek Komitesinin Raporlarından Yola Çıkarak Hazırladığı Küresel Isnıma'nın Sektörlere Etk..
Ahmedinecad, Güvenlik Konseyi Toplantısına Katılmak İstiyor İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad, Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi Toplantısına Katılarak İran'ın Nükleer Programıyla..
Rafet Beni Çekemiyor Tuğba Altıntop. Rafet'in Sesini Beğenmemesine 'Onun Ki Tamamen Çekememezlik' Dedi.
Paris'te "Hrant Dink Suikastı Sonrası Türkiye" Konferansı Fransa'nın Başkenti Paris'te, "Hrant Dink Suikastı Sonrası Türkiye" Konferansı Düzenlendi.
İzmir Polisi Eğlence Mekanlarını Denetledi/ 3 Kişi Gözaltına Alındı İzmir - İzmir'de Huzuru Sağlamak için Sık Sık Bar, Pavyon, Birahane Gibi Eğlence Mekanlarına Baskın Düzenleyen Polis, Bu Ke..
"Asgari Ücret Zammı Ekmek ve Kiraya Gitti" Disk'e Bağlı Birleşik Metal-iş Sendikası'nın, 'Gelir ve Harcama Gruplarına Göre Enflasyon' Araştırmasında, Asgari Ücretlinin Aldığı Yüzde 6'lık Zam..
Kova Çaldığı İçin Parmaklarını Kestiler Kamboçya'da İki Öğretmen, Evlerinin Önündeki Bir Su Kovasını Çalmakla Suçladıkları 11 Yaşındaki Çocuğun Parmaklarını Kesti.
Noterlere Yetki Getiren Yasaya Tepkiler Sürüyor AKP Grubu'nun Hazırladığı ve Adalet Alt Komisyonu'nda Çalışmaları Tamamlanan, Noterlere Mahkeme ve Yargıç Yetkisi Getiren Yasa Teklifine CHP'ni..
AKP'den Mayın Açıklaması: "TSK Mayın Temizlemeyi Üstlenmedi" AKP Mardin Milletvekili Nihat Eri, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye Sınırındaki Mayın Alanını Temizlemeyi Kabul Etmediğini Belir..
Hak-İş: Kayıt Dışı İstihdam Nedeniyle Devletin Geçen Yılki Kaybı 23.7 Milyar YTL Ankara - Hak-İş Araştırma Bürosu, Türkiye'nin Önemli Sorunlarından Kayıt Dışı İstihdamın Maliyetini Araştırdı...
Babacan: 'Ülkeyi Parsel Parsel Satıyorlar' Demek, Ciddi Bir Güvensizlik Göstergesi Ankara - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Bugün Dünya Genelinde Ülkelerin, Daha Çok Sermaye Çekme..
Yazıcıoğlu "Milletimizi Birlik Olmaya Davet Ediyorum" Bbp Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, "Ülkemizi Bölmeye ve Parçalamaya Çalışanların Su Yüzüne Çıktığı Bu Dönemde İstiklal Marşımızı Tüm Be..
TOBB'dan Başbakana İşsizlik Sigortası Fonu Önerisi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, İşsizlik Sigortası Fonu ile İlgili Öneriye, Başbakan Recep Tayyip E..
Dış Ticaret Açığında Rusya ve Çin Başta Geliyor Türkiye'nin Geçen Yıl En Çok Dış Ticaret Açığı Verdiği Ülke 14,3 Milyar Dolarla Rusya Federasyonu; 8,9 Milyar Dolarla Çin Halk Cumhuriyeti Old..
"( Ülkeyi Satıyorlar) Demek Ciddi Güvensizlik Göstergesi" Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Bugün Dünya Genelinde Ülkelerin, Daha Çok Sermaye Çekme Yarışında Olduğunu Belirterek, '..
Devlet Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı'na Başvurular Yarın Başlıyor Ankara - İlköğretim Okullarının 5, 6 ve 7'nci Sınıfları ile Ortaöğretim Okullarının 9, 10 ve 11'inci Sınıflarındaki Ö..
Kadınnlığımı Değiştirdi Seçkin Piriler, 'Onunla Yaşadığım İlişki Hayatımla Birlikte Kadınlığımı Bile Değiştirdi' Dedi
AB, Normal Ampul Kullanımını Yasaklıyor Avrupa Birliği, Küresel Isınmayla Mücadele Çerçevesinde Evlerde ve Sokak Lambalarında Normal Ampuller Yerine Enerji Tasarruflu Ampuller Kullanılmasına ..
Çeku: Türkçenin Resmî Dil Olmasını Biz İstedik Arnavut ve Sırp Liderler, Kosova'nın Nihai Statüsüne İlişkin Müzakerelerin İkinci ve Son Turu için Dün Viyana'da Bir Araya Geldi.
Tdk Sözlükleri Güncelleştiriyor Türk Dil Kurumu (Tdk) Tarafından Yeni Sözlükler ile Eski Sözlüklerin Geliştirilmiş Baskıları Hazırlanıyor.
Beşiktaş'ta Bar Çıkışı Silahlı Kavga Beşiktaş'ta Bar Çıkışında İki Grup Arasında Silahlı Kavga Çıktı. Olayda Bir Kişi Yaralandı. Yaralanan Şahıs, Olay Yerindeki Polis Ekipleri Tarafından Hast..
Avea, Fenerbahçe 100. Yıl Kutlamalarının da Sponsoru Oldu İstanbul - Avea, Fenerbahçe Spor Kulübü Sponsorluğunun Beşinci Yılına Girerken, Kulübün 100. Yıl Kutlamalarının da Sponsoru Oldu. tü..
Tekel, Pazar Payını 2006'da Yüzde 1.5 Artırdı Kütahya - Tekel Pazarlama ve Dağıtım A.ş. Genel Müdürü Adnan Top, 2006 Yılında Pazar Paylarını Yüzde 1.5 Oranında Artırdıklarını Söyledi. kütahy..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10