11 Mart 2007 Pazar Günü Haberleri

11 Mart 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Koşun, Karımı Evde Bir Erkekle Bastım Ankara'da 2 Çocuk Annesi Karısını Başka Erkekle Basan Koca, İşyerinden Çalışanlarını Çağırdı. Karısının Sevgilisi, Kalabalığı Silahla Yarıp Kaçtı. Koca, ..
Türk-Yunan Savaşı Sanal Álemde Sürüyor Atatürk'e Hakaret İçeren Bir Video Görüntüsünün Bir Yunan Kullanıcı Tarafından Youtube'a Yüklenmesiyle Alevlenen "Türk-Yunan Sanal Savaşı" Diğer Siteler..
Vize Çetesine Tutuklama Yok PKK ve İslami Terör Örgütü Üyelerinin de Aralarında Bulunduğu Yüzlerce Kişiyi Sahte Evrak Düzenleyerek Avrupa'nın Birçok Ülkesine Kaçırdıkları ve Bu Yolla Milyonla..
Türkiye'de İlk Organı O Verdi 32 Yıl Önce Türkiye'de Gerçekleştirilen İlk Organ Naklinin Kahramanı Olan 80 Yaşındaki Mürüvet Çalışkan, "5 Çocuğumu, Bir Böbreğimi Kaybettim. Ama Bütün Organlar..
İstanbul Sahipsiz ve İflas Etmiş Bir Kent CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Son 15 Yıldır İstanbul'da Yerel İktidarda Bulunun AKP Zihniyetinin Kenti Yanlış Yönettiğini Belirterek, "İstanbul Sah..
Alman Liyakat Nişanı Alıyor Başbakan Erdoğan'ın Danışmanlarından Cüneyd Zapsu Federal Almanya Liyakat Nişanı'nı Alacak.
Hem Türk, Hem Ermeni Milliyetçileri İflah Olmaz 'Hoşgörü Toplumunda Ermeniler' Toplantısında Konuşan Türkiye Ermenileri Patriği Mesrob Ii, Türk ve Ermenilerin İlişkilerinin 10 Asırdan Eski Ol..
Kombinezon ve Kadın Küloduyla Ölü Bulundu İzmirli İşadamı S.k. Kombinezon ve Kadın Külotu Giymiş, Boğazı Bıçakla Kesilerek Öldürülmüş Halde Bulundu. Şoka Giren Yakınları, S.k'nın Normal Bir Y..
Türkiye İstediği Önlemi Alır Diyarbakır'a Sürpriz Bir Ziyaret Yapan Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Başbuğ "Türkiye, Irak Kuzeyindeki Bölücü Terör Örgütüne Karşı Uygun Göreceği Tedbirleri ..
Sürpriz Olabilir Başbakan Tayyip Erdoğan, Bakü Dönüşü Uçakta, "Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Sürpriz Olabilir Mi?" Sorusuna, "Bizim Hayatımız Sürprizlerle Doludur, Olabilir" Yanıtını Verdi.
İntikam için İki Çocuğunu Öldürdü İngiltere'de Perry Samuel Adlı 35 Yaşındaki Koca, 23 Yaşındaki Karısı Sarah Graham'ın Başka Bir Erkekle İlişkisi Olduğunu Öğrenince İntikam Almaya Karar Ver..
Afişi Çocuklarla Seks Turizmini Çağrıştırıyor İtalyan Tekstil Devi Armani'nin Reklamlarında Uzakdoğu'daki Çocuklara Yönelik Seks Turizmini Hatırlatan Görüntüler Kullanılması Madrid Çocuk Hakl..
Beyazperdeden Evlenme Teklifi İngiltere'de Çılgın Bir Aşık, Sinemaya Giden Sevgilisine Beyazperdeden Evlenme Teklif Etti.
'Dilim Büzülsün' Diye Yemin Etmeyecekler Türkmenbaşı Sonrasında Türkmenistan'da Yavaş Yavaş Yaşanmaya Başlanan Değişim Dün Okul ve Devlet Dairelerinde Zorunlu Sadakat Yeminin Kaldırılmasıyla ..
Aynı Yer Aynı Poz Fransa'da Nisan Ayında Yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için Yarışan Adayların, Bugünlerde Paris'te Yapılan Uluslararası Tarım Fuarı'na Katılması Olmazsa Olmazlar Arasın..
Bin Ladin'e Taliban Usulü Doğum Günü Terör Örgütü El Kaide'nin Lideri Usame Bin Ladin, Eğer Yaşıyorsa Dün 50 Yaşına Girdi. Afganistan'ın Bir Kısmını Kontrol Eden Radikal Taliban da Bin Ladin'..
Saddam'ın Yargıcı İngiltere'ye mi Sığındı Irak'ın Devrik Lideri Saddam Hüseyin'i İpe Yollayan Yargıç Rauf Raşid Abdülrahman'ın Kaçtığı İngiltere'den Siyasi Sığınma Hakkı İstediği Öne Sürüldü.
Afganistan'dan Çekilin, Ana-Oğulu Öldürürüz Irak'ta Bir Direniş Örgütü Bir Alman Anne ile Oğlunu Kaçırdığını Açıkladı. Şimdiye Kadar Adı Duyulmamış Bir Grup Olan "Doğruluk Okları" Yayınladıkl..
Yılın Düğününde Kavga: 10 Yaralı Elizabeth Hurley ile Eşi Arun Nayar'ın İngiltere'de Başlayıp Hindistan'da Süren Düğün Maratonu, Korumalarla Gazeteciler Arasında Çıkan Meydan Kavgasıyla Nokta..
Lokmacı Curcunası AB'nin Baskısıyla Kıbrıs Rum Yönetimi'nin Lokmacı Barikatı'nın Kendi Taraflarında Kalan Duvarı Yıkması Sonrası Bölgede Curcuna Yaşanmaya Başladı. Bir Grup Gösterici Duvarın ..
Komşu Zirvesinde Fatura Komşuya Dün Bağdat'ta Yapılan ve Suriye ile İran'ın da Katıldığı Irak'a Komşu Ülkeler Toplantısında, Parçalanmış Bir Irak'tan Kimsenin Fayda Sağlayamayacağı Vurgulandı..
Etanol Kucaklaşması Petrol Yüzünden Irak'ı Kaosa Sürükleyen ABD Başkanı George W.bush, Bu Kez de Latin Amerika'da Biyo-Yakıtların Peşine Düştü. Protestolara Aldırmayan Bush, ABD ile Dünyanın ..
Seddülbahir Anıları Çanakkale Araştırmacısı Ahmet Uslu'nun Çanakkale'deki Seddülbahir Savaş Galerisi'nden Gelen ve Savaşı Anlatan Objeler Şişli Dr. Derviş Eroğlu Kültür Merkezi'nde 20 Mart'a ..
Lösev'den 3. Okul Lösemili Çocuklar Vakfı Lösev, Diyarbakır ve Ankara'dan Sonra 3. Levent'te de Lösemili Çocuklar Okulu'nu Açtı.
Kedisini Bulana Bin Bardak Çay Ödülü Bodrum'un Çarşı Mahallesi'ndeki Belediye Gıda Çarşısı'nda 8 Yıldır Çay Ocağı İşleten 32 Yaşındaki Mikail Bilen'in "Enfi2 Adlı Kedisi 3 Gün Önce Kayboldu.
Kök Hücreden Minyatür Kalp Bilim Adamları, Laboratuvar Ortamında Minyatür Kalp Yarattı. Kök Hücrelerin Laboratuvar Ortamında Çoğaltılarak Kalp Gibi Atması ve Kan Pompalaması Sağlanan Minyatür..
Kredi Kartı İptal İşlemleri 7 Günde Bitecek Kredi Kartlarına İlişkin Şikayetleri En Aza İndirmek için Çıkarılan Yönetmeliğe Göre, Bankalar Kartın İptali için Gelen Talepleri En Geç 7 Günde Ye..
Satıcı, 'Faizi İndirin' Dedi Yılmaz, 1994'ü Hatırlattı Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği'nin (Tgsd) 31'inci Kuruluş Yıl Dönümü Balosu Sürpriz Bir Buluşmaya Sahne Oldu. Bu Tür Gecelerde Sık G..
Şimdi Konut Alan, Mortgage Avantajlarından Yararlanamaz Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Mortgage (Tutsat) Yasası Çıktığı için Bundan Sonra Onut Kredisi Alanların Otomatik Olarak Tutsat ..
Lpg, Makam Aracı ve Hummer'a Girdi Aygaz Genel Müdür Yardımcısı Semih Genç, Türkiye'de Lpg ile Çalışan Araç Sayısının 1 Milyon 800 Bine Ulaştığını Belirterek, Son Dönemlerde Avrupa'da Olduğu ..
Novotel İbis'i Türkiye'ye Taşıdı Şimdi Accor'la Rusya'ya Götürüyor Fransız Otel Devi Accor ile Türkiye'de 1 Milyar Dolara Gerçekleştireceği 60 Otellik Zincirin İlk Halkasını Zeytinburnu'nda B..
Dalganın Boyunu Yurtdışı Belirler En Fazla Yumuşak İnişe Geçeriz Türkiye'de Bu Yıl Yapılacak İki Seçime Karşın Dalganın Boyunu Yurtdışındaki Gelişmelerin Belirleyeceğini Söyleyen Garanti Bank..
25 Milyar YTL'lik Musluğu Açın 1 Milyon İşsize İş Verelim TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 1 Nisan'dan İtibaren 2 Yıl Süreyle Türkiye Genelinde Her Ek İstihdam Artışı İçin, Sosyal Güvenlik ..
Fifa, Kenya'nın Cezasını Kaldırdı Fifa, Yunanistan ve İran'dan Sonra Kenya Futbol Federasyonu'nun Cezasını da Kaldırdı.
Arsenal'de Henry Şoku Yaşanıyor Bu Sezon Tüm Hedeflerinden Tek Tek Kopan Arsenal'e Son Şok Kaptan Thiery Henry'den Geldi. Psv Maçının İkinci Yarısında Oynayan Yıldız Futbolcunun Sakatlığı Nük..
Wembley, Yeniden Futbola Hazır Yaklaşık 1 Milyar 500 Milyon Dolarlık Bir Yatırımla Yeniden İnşa Edilen İngilizlerin Tarihi Stadyumu Wembley, Resmi Olarak Tamamlandı ve İngiltere Futbol Federa..
Katar Motogp'de Sürpriz Açılış Motogp Sezonunun İlk Yarışı Olan Katar'da, Ducati'nin Pilotu Avustralyalı Casey Stoner, İtalyan Valentino Rossi'yi Geride Bırakarak Kariyerinin İlk Zaferine Ula..
Paolo Maldini, 600. Maçına Çıkıyor Milan Kaptanı Paolo Maldini Bugün Oynanacak İnter-Milan Derbisiyle 600. Serie A Maçına Çıkacak.
Halil Attı; Ama Schalke Tutunamadı Bundesliga'nın İddialı Takımı Schalke 04, Deplasmanda Hannover'le 1-1 Berabere Kaldı.
Kasımpaşa'yı Yenen Orduspor Nefes Aldı Lig A'da Son 6 Karşılaşmada Galibiyete Hasret Olan Kasımpaşaspor, Evinde Orduspor'a 2-1 Mağlup Olmaktan Kurtulamadı. Bu Sonuçla Orduspor, Puanını 27'ye..
Efes, Avrupa'nın Acısını Oyak'tan Aldı Hafta İçinde Konuk Ettiği Panathinaikos'a Yenilerek Avrupa'ya Veda Eden Efes, Lige Fırtına Gibi Döndü.
Güreşi Dünya Markası Yapmayı Vaat Ediyoruz Elde Edilen Başarılar ve Tarihiyle 'Ata Sporumuz' Unvanını Kazanan Güreş, Yeni Federasyon Başkanını Önümüzdeki Hafta Belirleyecek.
'Hakkımızda Verilen Karar Skandaldır' Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu'nun, Çaykur Rizespor'un Eski Teknik Direktörü Güvenç Kurtar'a Tazminat Ödemesine Karar Vermesi Karadeniz Ekibini..
Gazi'de Ortak Tavır: Oyuna Gelmeyeceğiz Gazi Mahallesi, Bir Kahvehanenin Taranmasının Ardından Çıkan ve 28 Kişinin Hayatını Kaybettiği Olayların 12. Yıldönümünde Yeniden Karıştırılmak İsteniy..
Adalet İstiyoruz Alkmaar Maçında Çıkan Olaylarda F.bahçe'nin Ceza Almadığını Hatırlatan Beşiktaş Sekreteri Öner, "Stadımızda Yaşanan Münferit Olayda Bize Büyük Ceza Verildi" Dedi.
Sivas Evinde de Gülüyor: 3-1 Geçen Hafta Elinden Kaçırdığı Lider F.bahçe ile Birlikte Dış Sahada En Çok (19) Puan Çıkaran Takım Olmasına Rağmen, Aynı Başarıyı Evinde Gösteremeyen Sivasspor, Ş..
Hepimiz Suçluyuz "Sadettin Saran Moskova'ya Gitti, İşlemleri Yaptı. Oyuncunun Bonservisini Aldı. O Transferden Yönetim Kurulu Olarak Hepimiz Sorumluyuz. Hangi Arkadaş Giderse Gitsin Sorumlulu..
Efes'e Moral Hafta İçinde Kendi Evinde Panathinaikos'a Yenilerek Avrupa Ligi'nde Çeyrek Finale Kalma Şansını Kaybeden Efes Pilsen, Aradığı Morali Ligde Oyak Renault Karşısında Buldu.
Trabzon 5'te 5 Peşinde Ligde Oynadığı Son 4 Maçı Kazanan Bordo Mavili Takım, Bugün Karşılaşacağı Galatasaray'ı da Yenerek Seriyi Devam Ettirmeyi Hedefliyor.
Emre Suçsuzluğunu Dudak Okuyucular Sayesinde Kanıtlayacak İngiltere Futbol Federasyonu, Irkçı Davranışlarda Bulunduğu İddiasıyla Soruşturma Başlattığı Newcastle United'ın Türk Yıldızı Emre Be..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10