10 Mart 2007 Cumartesi Günü Haberleri

10 Mart 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gaffar Okkan'ı Şehit Edenler Cezalarını Buldu Diyarbakır Eski Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan ve 5 Polis Memurunun Öldürülmesi Olayına Katıldıkları Gerekçesiyle Yargılananlar Ağır Hapis Cezal..
ABD ve Brezilya Enerji Anlaşmasına İmza Attı Dünyanın En Büyük Etanol Üreticileri Olan Brezilya ve ABD, Petrole Bağımlılığı Azaltacak Bioyakıt Anlaşmasına İmza Attı.
Promosyonda Sınır Yok: 1 Kilo Tatlıya, 4 Dakika Masaj Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde, Bir Tatlıcı, Satışlarını Artırmak için 1 Kilogram Tatlı Alan Müşterisine, 4 Dakika Süreyle Bedava Masaj H..
BDDK ve Merkez Bankası Kart Denetiminde Birlikte Hareket Edecek Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurumu ve Merkez Bankası, Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu Kapsamındaki Kuruluşların Dene..
İçişleri Bakanlığı İnsan Hakları İhlalleri Bürosu'na 2006 Yılında Bin 954 Başvuru Yapıldı İçişleri Bakanlığı Bünyesinde Kurulan İnsan Hakları İhlalleri İddialarını İnceleme Bürosu'na 2006 Yıl..
Alanya'da Jigolo ve Maganda Operasyonu Antalya'nın Alanya İlçesinde Polis, Keykubat Plajı'nda Jigolo ve Maganda Denetimi Yaptı.
Işık İhlali Yaptı, Ehliyetsiz Sürücüye Çarptı Konya'da Işık İhlali Yaptığı İddia Edilen Bir Otomobilin, Ehliyetsiz Sürücünün Kullandığı Otomobile Çarpması Sonucu 3 Kişi Yaralandı.
Hindistan'da Her 7 Dakikada 1 Hamile Kadın Hayatını Kaybediyor Hindistan Hükümeti, Ülkede Her 7 Dakikada Bir Kadının Hamilelik veya Doğum Sırasında Hayatını Kaybettiğini Açıkladı.
Böylesi Görülmedi! Oscarlı Yıldız Charlıze Theron Böyle Frikik Vermişti. Buna Artık 'Oscarlı Frikik' Deniyor.
Kayınpeder Desteği Nihat Doğan'ın, Alişan'ı Hainlikle Suçlaması Üzerine Mehmet Ali Erbil, Programa Bağlanarak Alişan'a Sahip Çıktı.
Koçer: Kaynak Var, Ulaşan Yok İzmir - TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Koçer, Kobi'ler için Çeşitli Kurumların 1 Milyar YTL'ye Yakın Kaynak Ayı..
Ladin Üretimiyle 5 Yıl Sonra 75 Bin YTL Gelir Son Yıllarda Gerek Resmi, Gerekse Özel Kuruluşların Yeşil Alan Tesisine Yönelik Eğilimlerinin Artıyor Olması, Dış Mekan Süs Bitkilerine Olan İlgi..
Tüzmen: Tl'de, Aşırı Değerinden Normal Değerine Doğru Bir Hareket Tetikleyici Etki Yapar İstanbul - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Son Günlerde Dövizde Yaşanan Hareketliliğe İlişkin, "Türk Lir..
Hisarcıklıoğlu: Bu Yıl Sıkı Bütçe Disiplinine Devam Edilmesi 2008 Yılı için Faydalı Olur Trabzon - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, "Bu ..
Kumar Sanal, Kapatma Gerçek Hükümetin Hazırladığı 'Elektronik Ortamda İşlenen Suçların Önlenmesine Yönelik Kanun Tasarısı', TBMM Adalet Alt Komisyonu'ndaki Görüşmeleri Sırasında Değişikliğe ..
Soygun İçin Girdiği Evde Karnını Doyurdu Antalya'da Bir Eve Giren Hırsız, Karnını Doyurduğu Evde Bir Şey Bulamayınca Mermileri Alarak Kaçtı.
Rumlar, Lokmacı'nın Yerine Ne Dikti? Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nin (Gkry) Tartışmalı Lokmacı Barikatı'nı Ani Bir Kararla Yıkmasının Ardından, Duvarının Yerine Beyaz Bir Fiberglas Levha Konuld..
'ABD İran'la Doğrudan Görüşebilir' ABD'nin Irak Büyükelçisi Zalmay Halilzad, ABD'nin İran'la Doğrudan Görüşmeler Yapabileceğini İfade Etti.
Cem Yılmaz, Youtube'un Açılması Talimatını Verdi (Video) Cep Telefonu (Gsm) Operatörlerinin Reklam Filmleriyle Ön Plana Çıktıkları İletişim Sektöründeki Rekabete Türk Telekom da Katıldı.
Üniversite-Sektör İşbirliği Hayvancılığı Ayağa Kaldıracak İzmir - Ege Üniversitesi (Eü) Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü ile İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, İzmir Koyun-Keçi Yet..
Elektronik Güvenlik Sektörü 1 Milyar Dolara Koşuyor Giderek Hızlanan Küreselleşme ve Artan Uluslararası İnsan Hareketlerinin Doğal Bir Sonucu Olarak Önem Kazanan Güvenlik Beklentileri, Türkiy..
Zirvedeki Türk İş Kadınları Nasıl Başardı? Zirveye Kadar Yükselen Türk İşkadınlarının Başarı Sırları bir Zamanlar Erkeklerin Egemenliğindeki İş Dünyasında Bugün Artık Kadınların Sesi Daha Gür..
Hastane Hazırlıkları Ne Alemde? Doğum Tarihi Yaklaşırken Aklıma Bazen Henüz Ortada Olmayan Hastane Çantam Geliyor. Hâlâ Çıkıp da Alamadığım Ama Onlarsız Doğuramayacağımı Düşündüğüm Şeyler... ..
En Moda En Yeni Parfümden Kitaba, Kremden Hamburgere Kadar Haftanın En Yeni ve En Modalarıtavanızı Önce Deneyin Sonra Alın
"Her Kıyafet Geçici Ama Kaftan Kalıcı" Moda Tasarımcısı Mehtap Elaidi"nin Tasarımları Üç Yıldır Fransa, Kuveyt, İrlanda, Dubai ve Yunanistan Gibi Çeşitli Ülkelerdeki Butiklerde Satılıyor. Ela..
20 Bin Polis Alımı İşsizlerin Umudu Oldu Emniyet Genel Müdürlüğü'ne Toplam 20 Bin Kadro Alınacak. Bu Karar, İşsizler İçin Büyük Bir Umut Oldu.
Kadın Örgütleri Tepki Verdi Mahkeme, Bir Kadını, Evliliğini Yıktığı İçin Sevgilisinin Eski Karısına Tazminat Ödemeye Mahkum Etti.
IMF: Enflasyondaki Düşüş Henüz İstenilen Noktada Değil Ankara - IMF, Düşük Tek-Haneli Enflasyonun, Güçlü ve İstikrarlı Orta-Vadeli Büyümeyi Destekleyeceğinin Altını Çizerek, Geride Kalan Beş..
1. 2 ve 3. Sınıflarda Not Kalkıyor Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Genel Müdürü Prof. Dr. Yüksel Özden 'İlköğretim 1., 2. ve 3. Sınıflarda Notu Kaldırıyoruz' Dedi.
Irak'ta Alman Kadın ile Oğlu Rehin Alındı Iraklı Militanlar, Bir Alman Kadın ile Oğlunu Rehin Aldıklarını, Afganistan'daki Alman Askerlerinin 10 Gün İçinde Çekilmemesi Halinde Rehineleri Öld..
Ortaöğretime Geçişte Yüzde 14'lük Fire 2005-2006 Eğitim Öğretim Yılında İlköğretim Kurumlarından Toplam 1 Milyon 108 Bin 986 Öğrenci Mezun Olurken Bu Öğrencilerin Ortaöğretime Geçişinde Yüzde..
Sanal Alemde 'Türk-Yunan' Savaşı Atatürk'e Hakaretleri İçeren Bir Video Görüntüsünün Yunan Bir Kullanıcı Tarafından Youtube'a Yüklenmesiyle Alevlenen Türk-Yunan Sanal Savaşı Diğer Sitelere Sı..
Livaneli'den Hükümete 301 Mesajı Geçtiğimiz Günlerde "Mutluluk" Adlı Romanına Verilen Ödül Nedeniyle New York'a Giden ve Burada ABD'nin En Etkin Gazetelerinden Wall Street Journal ve New York..
Bingöl'de Deprem Saat 01:24'te Merkez Üssü Bingöl'ün Sancak İlçesi Olan 4.7 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi....
Reklam Ödülleri Dağıtıldı 5 Ajans Altın Effie Kazandı Türkiye"de Bu Yıl İkincisi Düzenlenen Effie Reklam Etkinliği Ödülleri Yarışması Sonuçlandı. Toplam 99 Kampanyanın Yarıştığı Etkinlikte 5 ..
Karayolları, 1.500 Satıştan 4 Kat Fazla Gelir Getirdi Karayolları"na Ait İstanbul Levent"te Bulunan 96 Bin 505 Metrekarelik Arsanın İhalesinde Ulaşılan 800 Milyon Dolarlık Rakam, Devletin 200..
Merrill Lynch Gayrimenkule 3 Yılda 1 Milyar $ Yatıracak Gayrimenkule Yabancı İlgisinin Son Adımı Dünya Devi Merrill Lynch"ten Geldi. 1 Milyar Dolar Bütçe Belirleyen ve 25 Projeyi İnceleyen Şi..
Yurtta Hava Tahmini Yurdun Kuzeyi ile Zamanla Güneybatı Kesimleri Parçalı Çok Bulutlu, Diğer Yerler Az Bulutlu ve Açık Geçecek.
Plazma Tv Hırsızları Polis Otomobiline Çarptı Esenler'de Plazma Tv Hırsızlığına Karışan Zanlıların Kullandığı Otomobil, Yolu Kapatan Polis Otosuna Çarptı.
İşte Kenan'ın Şarkısı İşte 52. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Kenan Doğulu 'Nun Seslendirileceği 'Shake İt Up Shekerim' Şarkısı...
'Türkiye'de Patrikhane'den Çıkmıyorlar' Diyanet Derginin Bu Ayki Sayısında 'Modernlik ve Din' Ele Alındı. 'Modernitenin Kıskacındaki Din: İslam' Başlığıyla Yayınlanan Makalede Çarpıcı Değerl..
Temsilciler Meclisi'nin Derdi Sözde Soykırım ABD Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Avrupa Alt Komitesi, Ermeni Soykırımı İddialarını Ele Almadan Önce 'Türkiye-abd İlişkileri' Konusunda Özel B..
Hazine Gelecek Hafta 408.3 Milyon Dolar Dış Borç Ödeyecek Hazine Gelecek Hafta, 408.3 Milyon Dolar Dış Borç Ödemesi Gerçekleştirecek.
Tekke: Keşke Hüseyin de Zenit'te Olsa Rusya'nın Zenit Takımında Forma Giyen Milli Futbolcu Fatih Tekke, Trabzonspor'un Son Haftalardaki Başarısıyla Mutluluk Duyduğunu Söyledi. Zenit Petersbur..
Para Arzı 298.2 Milyar YTL'ye Düştü Para Arzı (M2) 23 Şubat İtibariyle 298.2 Milyar YTL'ye Düştü.
'Irak'tan Doğalgaz Alacağız' Enerji Bakanı Hilmi Güler, İstanbul'da Yapılan ABD-Irak-Türkiye Enerji Zirvesi'nde, Irak'tan Doğalgaz Alınmasının Gündeme Geldiğini Bildirdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10