10 Mart 2007 Cumartesi Günü Haberleri

10 Mart 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rögar Özürlü Şirket Mağdur Durumdaymış Rögar Kapağını Güvenli Bir Şekilde Takmayarak 5 Yaşındaki Dilara Dumrul'un Ölümüne Neden Olan Mvm Şirketinin Yetkilileri, İstanbul Büyükşehir Belediye B..
Paranoyak Diyenler Paramanyak Eski Başbakanlardan Bülent Ecevit'in Eşi ve DSP Eski Genel Başkanı Rahşan Ecevit Dün Yaptığı Yazılı Açıklamada Güneydoğu Anadolu Sınırındaki Mayınlı Arazilerin K..
Alkışlarla Uğurladılar Emniyet Genel Müdürlüğü Görevine Atanan Eski İzmir Valisi Oğuz Kağan Köksal, Valilik Personeliyle Vedalaştı.
PKK Üyeliğinden Mahkûm Oldular Ama Cezaları İndirildi Yeniden Yargılanan Kapatılan Dep'in Eski Milletvekilleri Leyla Zana, Orhan Doğan, Hatip Dicle ve Selim Sadak Hakkında, Terör Örgütü PKK Ü..
Ermeni Tarihçi Ortak Araştırmadan Vazgeçti Türk Tarih Kurumu (Ttk) Başkanı Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, Gomidas Enstitüsü Müdürü Dr. Ara Sarafyan'ın, Harput ve Ovasındaki Ermeniler'in Akıbetler..
CHP Milletvekilinin Çantasını Çaldılar İki Kapkaççı, Dolapdere'de CHP İstanbul Milletvekili Zeynep Damla Gürel'in Kullandığı Otomobilin Camını Kırarak Çantasını Çaldılar. Yaya Olarak Kaçan Ka..
Son Hatırladığım 'Uçak Düşüyor' Çığlıklarıydı Geçen 9 Ocak'ta Irak'ın Başkenti Bağdat Yakınlarındaki Beled Havaalanı'na İnerken Düşen Uçaktan Sağ Kurtulan Tek Kişi Olan Abdülkadir Akyüz, Kaza..
Başbakanlığa da 'Fişleme' İddiası Genelkurmay'ın Medya Kuruluşları için Hazırladığı Güvenirlik Raporunun Ardından, Başbakanlık'ta Medya Analiz Raporu Hazırlandığı Öne Sürüldü. Ancak Haber Baş..
Elçilik Bayrağını Göndere Çektiler Eski Ankara Evleri Mimarisine Uygun Bir Şekilde İnşa Edilen ve 20 Ayda Tamamlanan Türkiye'nin Bakü'deki Yeni Büyükelçilik Binası, Başbakan Tayyip Erdoğan, A..
90 Gün Tecilli Hapis İsviçre'de "Ermeni Soykırımı Emperyalist Bir Yalandır" Dediği için Yargılanan İp Genel Başkanı Perinçek 90 Gün Tecilli Hapis ve 29 Bin 873 İsviçre Frangı Para Cezasına Ça..
'Senin Yoncanı Yiyeyim' Cezası AKP'li Mimarsinan Belde Belediye Başkanı Bozgeyik 65 Kursiyer için Düzenlenen Diploma Töreninde "Yonca Şeklindeki Kavşak Ne Zaman Bitecek" Diye Soran M.z.'ye "S..
Fransız Doktor Yalanladı: 'Öcalan Zehirlendi' Demedim İmralı'da Hapis Yatan Terör Örgütü Lideri Abdullah Öcalan'ın Yavaş Yavaş Zehirlendiği Yönündeki İddiaya Kaynağından Yalanlama Geldi. Zama..
Allah'ın 99 İsmini Zikretmek İnsana Enerji Veriyor Dr. Ender Saraç, Kamuoyunun Yakından Tanıdığı, Medyanın Görüşlerine Büyük Önem Verdiği Uzmanların Başında Geliyor.
'Sigara İçme' Diyen Müdürü Bıçakladı Güven O. İsimli Aydınlıkevler Ticaret Lisesi 2. Sınıf Öğrencisi, Kendisini Okulda Sigara İçmemesi için Uyaran Müdür Yardımcısı Ali Bozkurt'u Bacağından Bı..
Tek Koluyla Ameliyat Yapan Doktora Dava İzmir'de Özel Bir Göz Hastanesinde Tek Koluyla Yaptığı Ameliyatla Bir Hastasının Yüzde 90 Görme Bozukluğuna Yol Açtığı Öne Sürülen Doktora Dava Açıldı.
Oğlunun Kamyonuna Çarpan Baba Öldü Konya'da, Yönetimindeki Kamyonla Oğlunun Kullandığı Kamyona Arkadan Çarpan Baba, Öldü.
ABD'liler Narı Kapsüle Soktu Eczanelerde Satışa Başlandı Nar, ABD'de Kapsül Haline Getirildi. Türkiye'de de Eczanelerde Satılmaya Başlanan Bir Kapsül, 8 Fincan Yeşil Çay ile 2 Bardak Nar Suy..
Küresel Isınma Hamsi Göçünü Etkileyecek, Balıkçılar Tedirgin Türk Deniz Araştırmaları Vakfı'nın (Tüdav) 10 Kişilik Uzmandan Oluşan Ekibi, Küresel Isınmanın Türkiye Denizleri Üzerindeki Etkile..
Tayvanlı Çocuklar da Artık Türk Öğretmenlere Emanet Türkiye'deki Eğitim Gönüllüleri, Tayvan'daki İlk Türk Okulunu Açmak için Milli Eğitim Müdürlüğü'yle Anlaşma İmzaladı. Tayvan'ın İkinci Büyü..
34 Ülkede Türk Şehitliği Var Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, AK Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez'in Türk Şehitlikleriyle İlgili Soru Önergesini Cevapladı. Buna ..
5 Yılda Bin Kadın Töre Kurbanı TBMM Töre ve Namus Cinayetlerini Önleme Komisyonu Başkanı AK Parti Gaziantep Milletvekili Fatma Şahin, Türkiye'de Son 5 Yılda Bin 91 Töre ve Namus Cinayeti Ola..
Dayakçı Kocanın Maaşının Yarısı Eşine Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesinde Genel İş Sendikası ile Ceylanpınar Belediyesi Arasında İmzalanan Toplu İş Sözleşmesinde Yer Alan Bir Maddeye Göre Eş..
Hükümet, Türkiye'ye Yabancı Doktor Getirmekte Kararlı Yabancı Doktorların Türkiye'de Çalışmalarına İzin Veren Yasanın Vetolu Maddeleri Önümüzdeki Günlerde Yeniden Meclis'e Sunulacak.
Irak'ta Düşen Uçaktan Kurtulan Yolcu: Sürekli Çığlık ve Ağlama Sesi Geliyordu Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Düşen Uçaktan Yaralı Olarak Kurtulan Abdulkadir Akyüz (31), Dehşet Dakikalarını Anlat..
Gaziosmanpaşa 'Sapığı' Tutuklandı Gaziosmanpaşa'da, 10 Ayrı Çocuğa Cinsel Saldırı Olayına Karıştığı Öne Sürülen Şüpheli, Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.
Yargının Vereceği Kararlara Karşı Boynumuz Kıldan İnce Gazeteci Hrant Dink Cinayetinin Azmettiricisi Olduğu İddiasıyla Tutuklanarak Tekirdağ F Tipi Cezaevi'ne Konulan Yasin Hayal, Trabzon'da..
Oks İki Yıl Sonra Kalkıyor, Yerine Seviye Belirleme Sınavı Geliyor Liselere Giriş için Yapılan Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme Sınavı'nın (Oks) İki Yıl Sonra Kaldırılacağını Açıklayan Mil..
Stat Cinayeti Davası Sanığına 20 Yıl Hapis Beşiktaş ile Çaykur Rizespor Maçında Cihat Aktaş'ın (16) Öldürülmesi Davası Karara Bağlandı. Mahkeme Heyeti, Katil Zanlısı Fatih Sözüer'i (27) 20 Yı..
Çakıcı, Tevfik Ağansoy'u Öldürmeye Azmettirmekten 18 Yıl Ceza Aldı Organize Suç Örgütü Lideri Alaattin Çakıcı, Eski Ülkücülerden İşadamı Tevfik Ağansoy'u Tasarlayarak Öldürmeye Azmettirmek Su..
Eylem Hazırlığındaki PKK'lı 4 Kilo Patlayıcıyla Yakalandı Terör Örgütünün 'Bombacı' Olarak Kullandığı Bir Kişi Adana'da DTP Üyesi S.d.'nin Evinde Bulundu. Bir İhbarı Değerlendiren Polis, PKK'..
Horlayanlar Eşlerinin Uykusundan 2 Yıl Çalıyor İngiltere'de Yapılan Bir Araştırmaya Göre Horlayanlar, Sabırlı Eşlerinin Hayatlarından 2 Yıl Çalıyorlar. İngiliz Horlama ve Uyku Rahatsızlıkları..
Ad Vakfı, TBMM Ödülüne Aday TBMM, Bu Yıl İkinci Kez Verilecek "Üstün Hizmet Ödülleri" Adaylarını Belirledi. Meclis'in Her Yıl Sadece Bir Kişiye Verdiği Onur Ödülü'nün Bu Yılki Adayı Prof. Dr...
Çocuklara Barış'ın Şarkıları Öğretilsin Kendisini "Din Psikoloğu" Olarak Tanıtan İlahiyat Profesörü Hayati Hökelekli, Meclis'e Çocuk ve Gençler Arasındaki Şiddeti Önlemek için İlginç Bir Öner..
Koku, Hafızayı Güçlendiriyor Science Dergisi'nin Haberine Göre Hafızanızı Güçlendirmek İstiyorsanız, Bir Gül Koklayın. Almanya'daki Lübeck Üniversitesi Bilim Adamlarından Jan Born ve Ekibi, U..
50 Bin Dolarlık Yatak İsveçli Hastens İsimli Bir Firma Dünyanın En Pahalı Yatağını Yaptı. At Kılı, Kaşmir, Keten, İpek Gibi Materyallerin Kullanıldığı Vividus İsimli Yatağın Fiyatı 50 Bin Dol..
ABD, 'Carry Trade' Paniğini Bitirdi Dolar 1.41 YTL'ye İndi ABD'de Açıklanan Tarım Dışı İstihdam Verisinin Beklentinin Üzerinde Gelmesi, Küresel Piyasalarda "Carry Trade" (Bir Para Birimini Uc..
'2.5 Milyon Doların Üstü'ne Telekom'dayım Son Dönemde Telefon ve Adsl Tarifelerinde Yaptığı Değişikliklerle Tartışılan Türk Telekom, Reklam Kampanyalarında Yeni Yüz Olarak Cem Yılmaz'ı Seçti.
İnsanlık Tarihi En Zengin Yılını Yaşıyor Forbes Dergisi'nin Son Sayısında Yayınlanan 'Dolar Milyarderleri' Listesinde Türkiye'nin 25 Dolar Milyarderi ile Japonya'yı Bile Geride Bırakarak 'En ..
Cari Açığa Akbank ve Finansbank İlacı Merkez Bankası, Ocak Ayı Cari Açığını 2 Milyar 248 Milyon Dolar Olarak Açıkladı. Bu Yıl Ocak Ayında Cari Açık, Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 0.4 A..
Oracle: Türkiye'de Mühendis Çekiciliği Var Türkiye'deki Yatırımlarından Aldıkları Sonuçtan Memnun Olduklarını Söyleyen Amerikalı Yazılım Şirketi Oracle'ın Dünya Başkanı Charles Philips, "Türk..
Yurtdışı Yasağı Sayesinde Halkbank'ta Batıklar Azaldı Devlet Bakanı Ali Babacan, Halkbank'ın Yüzde 25'lik Halka Arzını Mayıs Ayı Bitmeden Yapmayı Planladıklarını Açıkladı. Babacan, Halkbank'ı..
İnci Kefali 'Sosyal Girişimci Ligi'nde Mavi Jeans Monte Carlo'da Yarışacak Danışmanlık Şirketi Ernst&young Türkiye ve Milliyet Gazetesi'nin İşbirliğiyle Bu Yıl Dördüncüsü Düzenlenen "Dünya Yı..
Lefkoşa'daki Çöplüğe Üniversite Kurdu 18 Yılda Dünya Zenginler Ligine Girdi Forbes'un Geleneksel Zenginler Listesine Bu Yıl Damgasını Vuran Türk İşadamları Arasında En Çok Dikkat Çeken İsim D..
Hyundai'den Daha Fazla Yatırım Gelsin Diye Yüzde 20 Hissemizi Ucuza Verdik Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kibar, Hyundai Motors Avrupa Başkan Yardımcısı Gerry Dorizas'ın, ..
Terör Örgütüne Hava Destekli Operasyon Güvenlik Güçleri, Terör Örgütü PKK'nın Yuvalandığı Besta Vadisi'ne Geniş Çaplı Bir Bahar Operasyonu Başlattı.
Nevruz Öncesi Ankara'da PKK Temizliği Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi, Nevruz Kutlamaları Öncesi Başkentte 'Temizlik' Operasyonu Başlattı.
Birinci Önceliğimiz PKK ile Mücadele Değil Terörle Mücadele Koordinatörü Edip Başer, Türkiye'nin Stratejik Açıdan Birinci Önceliğinin PKK'yla Mücadele Değil, PKK Değil, Kürdistan'ın Kurulmas..
Dışişleri: Perinçek'e Mahkumiyet Kararı Üzüntü Verici İsviçre'de Sözde Ermeni Soykırımını 'İnkar' Yasasını İhlal Ettiği Gerekçesiyle Lozan'da Yargılanan İşçi Partisi Lideri Doğu Perinçek Hakk..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10