9 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

9 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mersin Limanı konteynır limanı olma yolunda hızla ilerliyor Özelleştirilmesinin ardından sıkıntıların yaşandığı Mersin Limanı'nda sorunlar çözülürken, liman konteynır limanı olma yolunda hızl..
Başbakan Erdoğan, Romanya Meclis Başkanı ile görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Romanya Meclis Başkanı Bogdan Olteanu ile görüştü.
Kemerde Yonlendirme Levhaları Yerleştiriliyor
Kemer'de Yonlendirme Levhaları Yerleştiriliyor
Antalya'nın Kemer İlçesine Kamu-kurum ve Kuruluşların ve Turistik Alanların Yerini Gösterir Yönlendirme Tabelalarını Yerleştirmeye Başladı.
Müjde Ar'ı Kim Dövdü Haydi Gel Bizimle Ol Programında Ünlü Sanatçı Müjde Ar, Geçmişte Bir Erkekten Dayak Yediğini İma EttiHaydi Gel Bizimle Ol Programında Ünlü Sanatçı Müjde Ar, Geçmişte Bir Erkekten Dayak Yediğini İma Etti
Tişört Almak Artık Çok Keyifli! Amerika ve Avrupa'yı Kasıp Kavuran Mesajlı , Eğlenceli T-shirt'ler Artık Türkiye'de, Üstelik Bir Tık Mesafesinde!!Amerika ve Avrupa'yı Kasıp Kavuran Mesajlı , Eğlenceli T-shirt'ler Artık Türkiye'de, Üstelik Bir Tık Mesafesinde!!
Afyonkarahisar Valisi İmga, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
Afyonkarahisar Valisi İmga, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga, Hakkari'nin Dağlıca Köyü Keri Tepe Mevki'nde Teröristler Tarafından Şehit Edilen 2 Şehidin Ailesini Ziyaret Etti.
Karabük Akaryakıtçılar Derneğinden Açıklama
Karabük Akaryakıtçılar Derneği'nden Açıklama
Karabük Akaryakıtçılar Derneği Başkanı Sedat Namal, Akaryakıta Yapılan Zamları Değerlendirerek, Zam Furyasının Bundan Sonra da Süreceğini Söyledi.
Cumhurbaşkanı Gül: "Türk Milleti Atatürk'ün İlke ve Devrimlerinden Güç Alarak İlerleyecek" ANKARA (ANKA) – Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Atatürk'ün ölümünün 69. yıldönümü nedeniyle yayınladığı..
Sanko Okulları Okul Aile Birliği, Etüt Sınıfı Açtı
Sanko Okulları Okul Aile Birliği, Etüt Sınıfı Açtı
Özel Sanko Okulları Okul Aile Birliği Tarafından Yavuzlar İlköğretim Okulu'nda Yaptırılan "Etüt Sınıfı" Törenle Açıldı.
Kendisini fuhşa zorladığını öne sürdüğü kocasını bıçaklayarak öldürdü Bursa'nın İznik ilçesinde bir kadın, kendisini fuhşa zorladığı iddiasıyla eşini 17 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Polis t..
Askeri Operasyon Hala Masada
'Askeri Operasyon Hala Masada'
Terörle Mücadelenin Sürekli ve Kararlı Bir Şeklide Yürütülmesi Gereken Bir Mücadele Olduğunun Altını Çizen Baykal, Bu Mücadelenin İster İstemez Bir Askeri Boyutunun Olacağını Söyledi.
Atatürk'ün kurduğu gazi çiftliği restore ediliyor Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Atayurt beldesinde Atatürk tarafından kurulan gazi çiftliği restore edilecek.
Denizli'ye Yılın İlk Karı Düştü Denizli'ye Yılın İlk Karı Honaz Dağı'na Yağdı.
Taçsav'dan Şehit ve Gazilere Anlamlı Ödül Türkiye Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Vakfı'nın (Taçsav) '17. Atatürk Haftası Hizmet Ödülleri' Düzenlenen Bir Törenle Gerçekleştirildi.
Bakan Günay: "İstanbul Bir An Önce Hak Ettiği Düzeye Kavuşacaktır" Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, "İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti" Çalışmalarının, Gerekenleri Bir An Önce ve Be..
Alanyada turizmde çalışacak 75 bin yetişmiş elemana ihtiyaç var
Alanya'da turizmde çalışacak 75 bin yetişmiş elemana ihtiyaç var
Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya'nın Alanya ilçesinde kalifiyeli eleman sıkıntısı yaşanıyor. Yaklaşık 150 bin yatak kapasitesine sahip Alanya'da 75 bin kalifiyeli elemana ihtiyaç duyuluyor....
Öğrenciler Atatürk'e Mektup Yazdı Antalya'da Bu Yıl Eğitime Başlayan Alara Koleji Öğrencileri, Balonlarla Atatürk'e Mektup Gönderdi.
Suudi Kralı Abdullah Ankara'da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Resmi Davetlisi Olarak Türkiye'ye Bir Ziyaret Gerçekleştiren Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz Al-saud, Ankara'ya Geldi..
Deniz Feneri Derneği, Batmanda ücretsiz giyim mağazası açtı
Deniz Feneri Derneği, Batman'da ücretsiz giyim mağazası açtı
Deniz Feneri Derneği'nin Batman'a yaptığı yardımlar kapsamında organize ettiği ücretsiz giyim mağazası açıldı.
Fırat Üniversitesi Rektörü Muz: 'Atatürk, sonsuza kadar Türk milletinin gönlünde yaşayacak'
Fırat Üniversitesi Rektörü Muz: "Atatürk, sonsuza kadar Türk milletinin gönlünde yaşayacak"
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hamdi Muz, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk`ü şükran ve saygıyla andıklarını söyledi.
Hayırsever işadamından her sınıfa bir bilgisayar
Hayırsever işadamından her sınıfa bir bilgisayar
Adanalı hayırsever işadamı Recai Gizer, kendi adını verdiği ilköğretim okulundaki her sınıf için bir bilgisayar bağışladı. Milli Eğitim Müdürlüğü'nün de katkılarıyla 26 sınıf için 26 bilgisayar teslimatı yapıldı.
Denktaş: Terör sadece askeri tedbirlerle halledilecek mesele değil
Denktaş: Terör sadece askeri tedbirlerle halledilecek mesele değil
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, terörle mücadelenin sadece askeri tedbirlerle halledilecek bir mesele olmadığını belirterek, sosyal adalet açısından da yapılması gereken çok şey...
Gaziantepte şehrin giriş ve çıkışlarında düzenleme yapılıyor
Gaziantep'te şehrin giriş ve çıkışlarında düzenleme yapılıyor
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, şehrin giriş ve çıkışlarında düzenleme yapıyor.
Derikte yaptırılan Çiviker İlköğretim Okulu törenle hizmete açıldı
Derik'te yaptırılan Çiviker İlköğretim Okulu törenle hizmete açıldı
Mardin'in Derik ilçesine bağlı Çiviker köyünde hayırsever bir vatandaşın bağışladığı binada yaptırılan Çiviker İlköğretim Okulu törenle hizmete açıldı.
Adalet eski Bakanı Türk: 'Hakimler 301. maddeyi daha geniş yorumlamalı'
Adalet eski Bakanı Türk: "Hakimler 301. maddeyi daha geniş yorumlamalı"
Adalet eski Bakanı Hikmet Sami Türk, hakimlerin 301. madde davalarında daha geniş anlamda düşünmesi gerektiğini vurguladı. Eski Bakan Türk, 301. maddede yer alan 'Türklüğe hakaret' ibaresinin 'Türk milletine hakaret'...
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Oda Akreditasyon Sistemi Belgesini aldı
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası, Oda Akreditasyon Sistemi Belgesi'ni aldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türk Loydu Vakfı işbirliğince sürdürülen ''Oda Akreditasyon Sistemi'' kapsamında Malatya Ticaret ve Sanayi Odası akredite oldu.
Yalovada telefon hatları kezzap dökülerek tahrip edildi
Yalova'da telefon hatları kezzap dökülerek tahrip edildi
Yalova'da 5 ayrı bölgede bulunan ve telefon hatlarını içinde barındıran saha dolaplarına kimliği belirsiz kişilerce kezzap atıldı. Kezzabın etkisi ile kullanılmaz hale gelen telefon hatları nedeniyle binlerce kişinin...
Akıl hastanesinde çalışan hemşireler psikiyatri eğitimi aldı
Akıl hastanesinde çalışan hemşireler psikiyatri eğitimi aldı
Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi ile yaptığı işbirliği sonucunda, ruh sağlığı hemşirelerine psikiyatri eğitimi aldırdı.
Horasana yılın ilk karı yağdı
Horasan'a yılın ilk karı yağdı
Erzurum'un Horasan ilçesine yılın ilk karı düştü.
İskenderunlu avcılar Burnaz Gölündeki çevre faciasını önledi
İskenderunlu avcılar Burnaz Gölü'ndeki çevre faciasını önledi
İskenderun'da Burnaz Gölü'ne giden Amanos Avcılar ve Atıcılar Derneği üyeleri, buldukları zehirli maddeleri yetkililere haber vererek bir çevre faciasını da önledi.
Kral Abdullahı havalimanında  Cumhurbaşkanı Gül karşıladı (2)
Kral Abdullah'ı havalimanında Cumhurbaşkanı Gül karşıladı (2)
Türkiye'ye gelen Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz Al-Saud, Esenboğa Havalimanı'nda Cumhurbaşkanı Abdullah Gül karşıladı.
Eğitime Hayırsever Desteği
Eğitime Hayırsever Desteği
Adana'da, Hayırsever İş Adamı Cafer Recai Gizer, Kendi Yaptırdığı İlköğretim Okuluna 10 Adet Bilgisayar Bağışladı.
Otomobille Çarptığı Çocuğu Hastaneye Götürüp, Kaçtı Eskişehir'de, Otomobille Çarparak Yaralanmasına Sebep Olduğu Bir Çocuğu Hastaneye Götürüp, Tedavisi Yapıldıktan Sonra Kaçtığı İddia Edilen ..
Tff 2. Lig Tff 2. Lig 5. Grup'ta Mücadele Eden Adanaspor ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliğinde Düzenlenen Panelde Turuncu-beyazlı Futbolcular Edip Saruhan ve Cihan Ünal Öğrencilerle Bulu..
Ttnet'ten Sakıncalı Siteler için "Aile Koruma Şifresi" İstanbul - Ttnet'in Ücretsiz Sunduğu "Aile Koruma Şifresi" ile Çocuklar, Ebeveynlerinin Belirleyeceği Zaman ve Sınırlar İçinde, Sakıncal..
Tff 2. Lig Tff 2. Lig 2. Grup'ta Mücadele Eden Adana Demirspor'da Bir Süre Önce Kadro Dışı Bırakılan Levent Kartop, Yönetim Kurulu Tarafından Affedildi.
Zico'dan 'Rehavete Kapılmayın' Uyarısı Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Son Haftalarda Alınan Başarılı Sonuçların Rehavet Yaratmaması Konusunda Futbolcularına Uyarılarda Bulundu.
İMKB 2. Seansın İlk Yarısında 1.077,78 Puan Düştü İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansın İlk Yarısını, Birinci Seans Kapanışına Göre 1.077,78 Puan Düşerek 54.029,33 Puandan Geçti. Hisse Senetler..
Merck 5 Milyar Dolara Yakın Tazminat Ödeyecek ABD'li İlaç Üreticisi Merck, Yan Etkileri Yüzünden Piyasadan Çektiği Ağrı Kesici Hapı Vioxx ile İlgili Açılan Davalardan Vazgeçmeleri Karşılığınd..
Güreş Federasyonu'ndan, Türkiye Şampiyonu Konya Şekerspor Güreş Takımı'na Plaket Yönetim Kurulu Aylık Toplantısını Konya'da Gerçekleştiren Türkiye Güreş Federasyonu, Türkiye Şampiyonu Olan Ko..
Milli Sualtı Sporcusu Devrim Cenk Ulusoy, Çanakkale Gençlik Spor Kulübü'ne Transfer Oldu Milli Sualtı Sporcusu Devrim Cenk Ulusoy, Çanakkale Gençlik Spor Kulübü'ne Transfer Oldu.
Kriz Değil, Artçı Dalgalar
Kriz Değil, Artçı Dalgalar
Son Dönemde Piyasalarda Yaşanan Dalgalanma Yatırımcıları Ürkütüyor. Yeni Bir Kriz mi Geliyor, Yoksa Bunlar Artçı Dalgalar mı?
Suudi Arabistan Kralı Abdullah Ankara'da Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz El Suud, Temaslarda Bulunmak Üzere Ankara'ya Geldi.
İsrail Maçına Çıkmayarak Gündeme Gelen İran Asıllı Alman Futbolcu Tekrar Milli Takıma Çağrıldı Geçtiğimiz Ay İran Asıllı Olduğu İçin Almanya 21 Yaş Altı Milli Takımı'nın İsrail ile Oynayacağı..
ABD'de Ekim Ayında İthal Fiyatları Yüzde 1.8 Arttı ABD'de Ekim Ayında İthal Fiyatları Yüzde 1.8 Artış Gösterdi.
Nakavt Operasyonu sanıkları adliyeye sevk edildi
Nakavt Operasyonu sanıkları adliyeye sevk edildi
Eskişehir'de düzenlenen "Nakavt" adlı operasyonda ele geçirilen ve aralarında bir üniversite öğrencisi ile PKK üyesi ağabeyine sahte isimlerlerle para gönderen uyuşturucu kuryesi'nin aralarında yer aldığı 22 zanlı...
Halk Otobüsü Şoförlerinin "Yol Verme" Kavgası: 2 Yaralı Adana'da Halk Otobüslerinin Şoförleri Arasında Yol Verme Meselesi Yüzünden Çıkan Kavgada 2 Kişi Yaralandı.
Ağaçtaki Böcek Tuzakları Polisi Alarma Geçirdi Adana'da Palmiye Ağaçlarına Asılan Zararlı Böcek Tuzakları Polisi Alarma Geçirdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10