9 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

9 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tgf'den Öğretmen Eğitim Enstitüsü'ne Anlamlı Hediye Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Ankara Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin'in Ilıca'daki Öğretmen Eğitim Entitüsü'ne..
Tüzmen: "Romanya, KDV konusunda Türk şirketlerine AB ülkeleri ile aynı muameleyi uygulamalı" Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türkiye'nin Romanya ile daha önce Gümrük Birliği (GB) içinde serbest ..
İzin alınmadan açılan fındık ve çay bahçeleri için ceza gelecek
İzin alınmadan açılan fındık ve çay bahçeleri için ceza gelecek
TBMM Adalet Komisyonu, Meclis'e sunulan temel ceza mevzuatına uyum öngören yasa tasarısını benimsedi. 170 kanunda değişiklik düzenleyen tasarı 651 maddeden oluşuyor.
Devlet Bakanı Ekren'den TBB'ye iade-i ziyaret Devlet Bakanı Nazım Ekren, Türkiye ekonomisi'nin bir değişim ve dönüşüm sürecinde olduğunu belirterek, bunun ortaya çıkaracağı tabloyu yakından i..
Tff 1. Lig
Tff 1. Lig
Antalyaspor, Hafta Sonu Deplasmanda Oynayacağı Boluspor Maçının Hazırlıklarını Tamamladı.
Ykm, 54. Mağazasını Kahramanmaraşta Açtı
Ykm, 54. Mağazasını Kahramanmaraş'ta Açtı
Ykm, 54. Mağazasını Kahramanmaraş'ta Açtı.
Cep telefonu faturasının haksız yere kabartıldığını iddia eden vatandaş haklı bulundu
Cep telefonu faturasının haksız yere kabartıldığını iddia eden vatandaş haklı bulundu
Trabzon'da cep telefonu faturasının haksız yere kabartıldığı iddiasıyla Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuran bir kişi haklı bulundu. Heyetin haklı bulduğu vatandaş, ücretin iadesi için mahkemeye başvuracağını söyledi.
KOBİ'ler, 1 milyar YTL için Diyarbakır'da buluşuyor Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğündeki 'KOBİ Bilgi ve Eğitim Fuarı' yarın Diyarbakır'da başlıyor. Fuarda KOBİ'ler, 2007 yılında ç..
GAP Kalkınma Platformu Yürütme Kurulu, 14 Kasım'da Siirt'te toplanıyor GAP Kalkınma Platformu Yürütme Kurulu, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ne yapılacak yatırımların teşviki, yatırım ortamının iy..
Hdı Sigortada Yeni Yönetim İş Başında
Hdı Sigorta'da Yeni Yönetim İş Başında
Hdı Sigorta A.ş., Genel Müdürlük Makamına Vekaleten Hasan Altaner'in Getirildiğini Bildirdi.
Halk Bankası Genel Müdürü Aydın'dan Açıklama Halk Bankası'nın Satışıyla İlgili Olarak Basına Yansıyan Haberler Hakkında Bir Açıklama Yapan Halk Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Halk Banka..
Teknosa, Forum Mersin mağazasında cazip indirimler sunuyor
Teknosa, Forum Mersin mağazasında cazip indirimler sunuyor
Teknosa Mersin Forum AVM Mağazası, 11 Kasım Pazar günü tüketicilerine teknoloji ürünlerinde cazip indirimler ve hediyeler sunuyor.
Borsa, haftayı 1.471,67 puanlık kayıpla 53.689,08 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, haftanın son işlem gününü, 1.471,67 puanlık kayıpla 53.689,08 ..
Ebru'dan Son Gala İstanbul'un Kaliteli Müzik Yapılan Son Eğlence Mekanlarından Günay'da, Bu Hafta Sonu da Ebru Gündeş Sahneye Çıkacak.İstanbul'un Kaliteli Müzik Yapılan Son Eğlence Mekanlarından Günay'da, Bu Hafta Sonu da Ebru Gündeş Sahneye Çıkacak.
Lucca'da Sıtkı Kösemen Sergisi Doğa ve Portre Fotoğraflarıyla Öne Çıkan Sıtkı Kösemen'in 'Still Life/nature Morte' Adını Verdiği Sergisi Dün Bebek Lucca'da Açılıyor. 15 Aralık'a Kadar Sürecek..Doğa ve Portre Fotoğraflarıyla Öne Çıkan Sıtkı Kösemen'in 'Still Life/nature Morte' Adını Verdiği Sergisi Dün Bebek Lucca'da Açılıyor. 15 Aralık'a Kadar Sürecek Sergide Kösemen, Küresel Isınma ile Yok Olmaya Yüz Tutan Doğayı Ele Alıyor.
Yabancı sermayeyi yabancı şirketler çekecek
Yabancı sermayeyi yabancı şirketler çekecek
Yabancı yatırımcının Türkiye'ye ilgisini çekmek için yabancı şirketlerden faydalanılacak. Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, Türkiye'deki yatırım ortamını yabancı şirketlere tanıtmak amacıyla bir kampanya...
Şehidin Mutluluğu Fotoğraflarda Kaldı Samsun'da, "Bir Tanem, Şehitlik Sana Yakıştı" Diyerek 2.5 Yıllık Eşini Son Yolculuğuna Uğurlayan Sibel Gül Fidaner'in Eşi ile Mutluluğu Fotoğraflarda Kal..
Denizbank'ın Dokuz Aylık Karı 251 Milyon YTL Denizbank, Bu Yılın İlk Dokuz Ayında Konsolide Karını Geçen Yılın Aynı Dönemindeki İştirak Satış Gelirlerinden Arındırılmış Karına Göre Yüzde 23 A..
Özinceden Yabancılara Tavsiye
Özince'den Yabancılara Tavsiye
Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı ve İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince, "Yatırımcılar, Hele Hele Yabancı Yatırımcılar Dünyada Bankacılığın Böylesine Eleştirildiği Bir Dönemde Her Halde Biraz Daha Detaylı...
Eğitim Sendikalarının Gözü Bütçe Komisyonunda Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu'nun bugün Milli Eğitim Bakanlığı bütçesini görüşmesi nedeniyle eğitimci sendikaları da görüşmelere odaklandı.
Melikgazi Belediyesi, e-muhtar için bilgisayar dağıttı
Melikgazi Belediyesi, e-muhtar için bilgisayar dağıttı
Kayseri Melikgazi Belediyesi, e-devlet hizmetini genişletmek amacıyla e-muhtar hizmeti için muhtarlara dizüstü bilgisayar dağıttı.
Elektrikli Battaniye Yangına Sebep Oldu
Elektrikli Battaniye Yangına Sebep Oldu
Geyve İlçesine Bağlı Alifuatpaşa Beldesinde Elektrikli Battaniyeden Çıkan Yangında Bir Ev Tamamen Yandı.
Sanayi Bakanı Çağlayan: "Otomotiv Sektörü Türkiye'nin Gurur Kaynağı" Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, 2006 Yılında Dünyada Her Bin Araçtan 14'ünün Türkiye'de Üretildiği, Türkiye'nin O..
İzmir'de başlayan fiş toplama kampanyası ülke geneline yayılacak İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı, KDV tahsilatında zarf doldurmanın kaldırılmasının ardından toplumda fiş toplama oranının düşme..
Suudi Kralı El Suud Ankara'ya geldi Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz El Suud, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün resmi konuğu olarak Ankara'ya geldi. El Suud'u, Esenboğa havalimanında ..
Güneydoğu için Ayrı Bayrak İstiyorlar DTP'nin ?siyasi Tutum Belgesi?nde Yer Alan Özerklik Tabehleri Neler?
Kral'a Karşılama Jesti Cumhurbaşkanı Gül, Suudi Arabistan Kralı Abdullah?ı Esenboğa Havaalanı?nda Bizzat Karşıladı
Cep Telefonu Dolandırıcılarına Dikkat Sivas Emniyet Müdürlüğü, İlde Son Günlerde Artan Cep Telefonu Dolandırıcılığı Vakalarına Karşı Vatandaşları Uyardı.
PKKnın Bomba Eylem Talimatını Hademe Vermiş
PKK'nın Bomba Eylem Talimatını Hademe Vermiş
PKK Terör Örgütünün Üstlendiği Diyarbakır'daki Bombalı Saldırı Emrini Verdiği İddia Edilen Devletin 15 Yıllık Kadrolu Personeli Tutuklandı.
Atina'da Sınır Ötesi Protestosu Yunanistan'ın Başkenti Atina'da Yaşayan Iraklı Kürtler, Türkiye'nin Kuzey Irak'a Yönelik Olası Sınır Ötesi Operasyonunu Protesto Etti.
Hamas'tan Cuma Namazı Sonrası Protesto Gösterisi Hamas, BM Filistin Temsilcisinin El Kassam Tugayları'nın Terörist Militan Olarak İlan Edilmesi Önerisini Protesto Etti.
Karabükün Yüksek Kesimlerine Kar Yağdı
Karabük'ün Yüksek Kesimlerine Kar Yağdı
Hava Sıcaklıklarının Hissedilir Derecede Düşmesile Birlikte Karabük'ün Eskipazar İlçesinde Yüksek Rakımlı Köylere Mevsimin İlk Karı Düştü.
Ege Denizindeki Depremler Korkuttu
Ege Denizi'ndeki Depremler Korkuttu
Ege Denizi'nde Sabaha Karşı 5.3 ve 4.5 Şiddetinde Meydana Gelen Depremlerin Artçı Şoklarla Bir Süre Devam Etmesi İzmirlileri Korkuttu.
Hani'de Teröristler Tarafından Şehit Edilen 12 Vatandaş Anıldı Diyarbakır'ın Hani İlçesinde 1992 Yılında PKK'lı Teröristlerce Şehit Edilen 1'i Asker, 2'si Polis Toplam 12 Vatandaş İçin Anma T..
Halbank Gm Aydın: Özelleştirmeyle İlgili Bize Bildirilen Bir Karar Yok İstanbul - Halka Arzdaki Başarısıyla Dikkat Çeken Halkbank, Özelleştirilme Sürecine Yönelik Yeni Haberlerle de Gündem Ya..
Rizede PTT Şube Müdürünü Bıçakladılar
Rize'de PTT Şube Müdürünü Bıçakladılar
Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi PTT Şube Müdürü Bıçaklanarak Üzerindeki 25 Bin YTL Gasp Edildi.
Çamlıhemşin PTT Şube Müdürünü Bıçakladılar Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi PTT Şube Müdürü Bıçaklanarak Üzerindeki 25 Bin YTL Gasp Edildi.
Suudi Arabistan Kralı Abdullah, Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdulaziz Al Saud ile Bir Araya Geldi.
Azeri Şirket, Ardahan'a 10 Derslikli İlköğretim Okulu Yaptırdı Ardahan'ın Damal İlçesi Seyitveren Köyünde Azeri Bir Şirket Tarafından Yaptırılan 10 Derslikli Azerbaycan-türkiye Kardeşlik İlkö..
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.ş.'den Yapılan Yazılı Açıklamada, Sefaköy ve Avcılar İşletme Müdürlükleri Bölgelerinde Yapılacak Çalışmalar Nedeniyle Bazı Semtlerde..
Devrekli Öğrenciler Ankarayı Gezdi
Devrekli Öğrenciler Ankara'yı Gezdi
Zonguldak'ın Devrek İlçe Belediyesi, Atatürk Haftası Dolayısıyla İlköğretim Öğrencileri İçin Ankara Gezisi Düzenledi.
Ahlatta 300 Kilogram Kaçak Şekerleme Ele Geçirildi
Ahlat'ta 300 Kilogram Kaçak Şekerleme Ele Geçirildi
Bitlis'in Ahlat İlçesinde Yurda Kaçak Yollarla Sokulan 300 Kilogram Şekerleme Ele Geçirildi.
Van'da Elektrik Kesintisi Van'da Genel Elektrik Kesintisi Yapılacağı Bildirildi. Türkiye Elektrik İletişim A.ş. 17. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü Tarafından Yapılan Açıklamada, Van T..
Zonguldak'tan 10 Kasım Mesajları Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 69. Ölüm Yıldönümü Nedeniyle Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen, CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Zonguldak Belediy..
Zkü'den "Küresel Isınmaya Çözüm Olarak Hidrojen Ekonomisi" Konferansı Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'nden (Zkü) Yapılan Açıklamada, "Küresel Isınmaya Çözüm Olarak Hidrojen Ekonomisi" Konulu..
"2.ulusal Mimarlık Koruma Ödülleri" Sahiplerini Buldu Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın bu yıl ikincisini düzenlediği " Ulusal Mimarlık Koruma Ödülleri " Bilim Kurulu ve Ulusal Jüri'nin çalışmal..
Başarılı Öğrenciler Atatürk Haftası Kapsamında Geziye Gönderildi
Başarılı Öğrenciler 'Atatürk Haftası' Kapsamında Geziye Gönderildi
Bingöl'ün Genç İlçesinde İlköğretim Okullarında Okuyan 35 Başarılı Öğrenci 'Atatürk Haftası' Etkinlikleri Kapsamında Geziye Gönderildi.
Denizbank'tan 251 Milyon YTL Net Kar İstanbul - Denizbank, 2007 Yılı Dokuz Aylık Dönemi İçin, Konsolide Karını Geçen Yılın Aynı Dönemindeki İştirak Satış Gelirlerinden Arındırılmış Karına Gör..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10