8 Kasım 2007 Perşembe Günü Haberleri

8 Kasım 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Öcalanın Kardeşi DTP Parti Meclisi Üyeliğine Aday
Öcalan'ın Kardeşi DTP Parti Meclisi Üyeliğine Aday
Terör Örgütü PKK'nın Elebaşısı Abdullah Öcalan'ın Kardeşi Mehmet Öcalan, DTP 2. Olağanüstü Kongresi'nde, DTP Parti Meclisi Üyeliği'ne Aday Gösterildi.
Bunalıma girip intihara teşebbüs ettiler Erzurum'un Ilıca ve Karaçoban ilçelerinde bunalıma giren biri öğrenci iki kişi ilaç içmek suretiyle intihara teşebbüs etti.
CHP'li Yaşar Ağyüz, hükümetin Türk Telekom grevinde arabuluculuk yapmayı düşünüp düşünmediğini sordu CHP Gaziantep Milletvekili Yaşar Ağyüz, Hükümet'in Türk Telekom grevinin bitirilmesiyle il..
Hüseyin Turgut Eğitim Merkezi 5 yılda 50 bin fidan dikmeyi hedefliyor
Hüseyin Turgut Eğitim Merkezi 5 yılda 50 bin fidan dikmeyi hedefliyor
Hüseyin Turgut Eğitim Merkezi, 5 yılda 50 bin fidan dikmeyi hedefliyor.
Şehit aileleri, kendileriyle ilgili abartılı haberlerden rahatsız
Şehit aileleri, kendileriyle ilgili abartılı haberlerden rahatsız
Aydın Şehit Aileleri ve Gaziler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sevil Esin, bazı şehit ve gazi ailelerinin durumunun abartıldığını belirterek, "Duyarlılıklarına teşekkür ediyoruz ama şehit aileleri olarak...
Şehit Uzman Çavuş, çocuklarının da asker olmasını istiyordu
Şehit Uzman Çavuş, çocuklarının da asker olmasını istiyordu
MESİAD Başkanı Selami Kızıklı, Tunceli'de PKK'lılar tarafından pusuya düşürülerek kalleşçe vurulan Uzman Çavuş Bahtiyar Şimşek'in askerliğin şerefli bir meslek olduğunu, çocuğunun da asker olmasını istediğini söyledi.
Sesi Çok Kötüymüş Yedi Yıl Aradan Sonra Tekrar Bir Araya Gelen Spice Girls Grubunun Seksi Üyesi Geri Halliwel'in Kötü Bir Sesi Olduğu, Tek Başına Canlı Performans Sergileyemeyeceği İddia Edil..Yedi Yıl Aradan Sonra Tekrar Bir Araya Gelen Spice Girls Grubunun Seksi Üyesi Geri Halliwel'in Kötü Bir Sesi Olduğu, Tek Başına Canlı Performans Sergileyemeyeceği İddia Edildi.
Polis Memuru, Tabancayla Kendini Yaraladı
Polis Memuru, Tabancayla Kendini Yaraladı
Eskişehir'in Mihalıççık İlçesinde, Tabancayla Kendini Yaraladığı İddia Edilen Bir Polis Memuru Hastaneye Kaldırıldı.
Bartın'da kuduz vakası görüldü Bartın merkeze bağlı 3 köy, kuduz vakası nedeniyle karantinaya alındı. Kurban Bayramı'nı karantina altında geçirecek olan köylere 6 ay boyunca hayvan giriş çıkı..
Sadece İş Arıyorum Oğlunu Kaybettikten Sonra Zor Günler Geçiren Baykal Kent, Eski Dostlarına İsyan Etti.Oğlunu Kaybettikten Sonra Zor Günler Geçiren Baykal Kent, Eski Dostlarına İsyan Etti.
CHP, Grevdeki Türk Telekom İşçilerini Ziyaret Etti
CHP, Grevdeki Türk Telekom İşçilerini Ziyaret Etti
CHP İl Başkanı Bülent Yumuş, Grevdeki Türk Telekom Çalışanlarını Ziyaret Ederek Destek Verdi.
Başbakan Erdoğan, Türk-italyan İş Konseyi Toplantısı'nda Konuştu İtalya'daki Temaslarına Bugün de Devam Eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türk-italyan İş Konseyi Toplantısı'nda Yaptığı Konu..
Okula Gidemeyen Çocuklar İçin Elbirliği Van'ın Muradiye İlçesi'nde, Merkez ve Köylerde Görev Yapan Öğretmen ve Yöneticiler, Okula Gidemeyen Çocuklara Destek İçin Biraraya Geldi.
"Tutsat Kapasitesi Asgari 100 Milyar Dolar" Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Turan Erol, Türkiye'nin 5 Yıllık Süre İçinde 100 Milyar Dolarlık Tutsat Hacmine Ulaşacak Kapasitesi Bulunduğu..
Türk Öğrenci Nüfusu İskandinav Ülkeleri Kadar
Türk Öğrenci Nüfusu İskandinav Ülkeleri Kadar
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, "Genç Nüfusu İyi Eğitebilir, Sağlıklı Nesiller Olarak Yetiştirebilir ve İdeallerimizle Besleyebilirsek 21. Yüzyılda Türkiye'nin Önünde Duracak Güç Olmaz" Dedi.
Enflasyonda Yıl Sonu Beklentisi Yüzde 7.77'ye Çıktı Ankara - Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 7,77'ye Yükseldi. merkez Bankası..
Adıyamanlıların Okuma-yazma Azmi
Adıyamanlıların Okuma-yazma Azmi
Adıyaman'da Halk Eğitim Merkezi Tarafından Açılan Okuma-yazma Kurslarında, 2007 Yılında 667 Kişi Okuma-yazma Öğrenerek Sertifika Sahibi Oldu.
2007 Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 7,77'ye Yükseldi Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 7,77'ye Yükseldi.
Rusya 3 Gürcü Diplomattan Ülkeyi Terk Etmesini İstedi Rusya'nın, Tiflis'in Bir Gün Önce 3 Diplomatını Sınır Dışı Etmesine Misilleme Olarak 3 Gürcü Diplomattan Ülkeyi Terk Etmesini İstediği Bi..
Asker Olan İkiz Kardeşleri Ölüm Ayırdı
Asker Olan İkiz Kardeşleri Ölüm Ayırdı
Siirt'in Şirvan İlçesinde Görevden Dönen Askerleri Taşıyan Minibüsün Şarampole Yuvarlanması Sonucu Şehit Olan Jandarma Komando Er Emre Kısmet'in Baba Evinde Büyük Bir Üzüntü Yaşanıyor.
Eskişehirde Damacana Hırsızlığına 2 Gözaltı
Eskişehir'de Damacana Hırsızlığına 2 Gözaltı
Eskişehir'de, Apartmanlardan Su Dolu Damacana Çaldığı İddia Edilen Bir Şahıs ile Çalıntı Damacanaları Satın Aldığı İleri Sürülen Bir Kişi Gözaltına Alındı.
Samsunda Hipertansiyon Semineri
Samsun'da Hipertansiyon Semineri
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Hemodiyaliz ve Onkoloji Merkezi Başhekimi Prof. Dr. Tekin Akpolat, Hipertansiyon Tedavisinin Başarılı Olması İçin Doğru İlaç Kullanımı ve Düzenli Kan Basıncı Takibinin Gerektiğini...
Türk-iş'ten Telekom İşçilerine Destek Sinop'ta, Yaklaşık Bir Aydır Grevde Bulunan Türk Telekom Çalışanlarını Ziyaret Eden Türk-iş Üyeleri, Hükümet ve Türk Telekom İşverenini Sorumluluğa Çağır..
Radyoloji Çalışanlarından Oturma Eylemi
Radyoloji Çalışanlarından Oturma Eylemi
Türk Sağlık-sen Bursa Şubesi, Sağlık Bakanlığı Tarafından Radyoloji Personelinin Çalışma Sürelerinin Günlük 5 Saatten 9 Saate Çıkarılmasını Oturma Eylemi Yaparak Protesto Etti.
DTP Kongresinde Protesto DTP Kongresi sürdüğü sırada bir kadın, kongrenin yapıldığı Büyükhanlı Park Otel'in önüne gelerek "Burası Türkiye, şehitler ölmez" dedi. Elinde Türk bayrağı bulunan ..
MHP'den, Başbakan'a "Kürt Kökenli Vekil" Sorusu MHP Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, ABD ziyareti sırasında CSIS'te yaptığı açıklamalarda, "Benim partim de ..
"7.şefik Bursalı Resim Yarışması" Ödülleri Sahiplerine Verilecek . ANKARA (ANKA) – Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen "7. Şefik Bursalı Resim Yarışması"nın ödül töreni yarın s..
Başbakan Erdoğan: "Reformlarımızı Kararlılıkla Gerçekleştiriyoruz" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Roma'da Türk İtalyan İş Konseyi Toplantısında Yaptığı Konuşmada,"erdoğan AB Sürecine İlişkin ..
Villa Baskınında Gözaltına Alınan 9 Kişi Rapor İçin Adliyeye Getirildi
Villa Baskınında Gözaltına Alınan 9 Kişi Rapor İçin Adliyeye Getirildi
Bursa'da Bir Villada Uyuşturucu Partisinde Cinsel İstismar Yaptıkları İddiasıyla Gözaltına Alınan Biri Bayan 9 Şüpheli, Rapor İçin Adli Tıp Kurumu'na Sevkedildi.
Otomobil Şarampole Yuvarlandı, 4 Yaralı Malatya'da Otomobilin Şarampole Yuvarlanması Sonucu 4 Kişi Yaralandı.
Eskişehirde Trafik Kazası: 1 Yaralı
Eskişehir'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
Eskişehir'de, Bir Otomobilin Otobüsle Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Yaralandı.
Komando Oğlun, Senin İntikamını Alacak Tunceli'de Şehit Olan Jandarma Uzman Çavuş Bahtiyar Şimşek, Binlerce Kişinin Katıldığı Cenazetöreniyle Son Yolculuğuna Uğurlandı
DTP'liler Neden Özür Diledi Bağımsız Aday Olabilmek için Eşbaşkanlık Görevlerinden İstifa Eden ve Yeniden Aday Yapılmayan Ahmet Türk ve Aysel Tuğluk Partililerden Özür Diledi.
Fsm Köprüsü'nde Manuel Gişe Sayısı 7'ye İndirildi Karayolları Genel Müdürlüğünce Fatih Sultan Mehmet (Fsm) Köprüsü'ndeki 8 Nakit Ödeme (Manuel) Gişe Sayısı 7'ye İndirildi.
Antalyada Dolandırıcı Operasyonu
Antalya'da Dolandırıcı Operasyonu
Antalya'da Sahte Tapu ve Çiftçilik Belgesi ile 5 Ayrı Bankadan Kredi Çekerek Dolandırıcılık Yaptıkları İleri Sürülen 12 Kişi Polis Tarafından Yakalandı. Antalya Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube...
Köksal Toptan'ın 'Dünya Şehircilik Günü' mesajı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, 'Dünya Şehircilik Günü' dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Osmancık Pirinci festival ile tanıtılıyor
Osmancık Pirinci festival ile tanıtılıyor
Çorum'un Osmancık ilçesinde 'Osmancık 97' adıyla yetiştirilen pirincin tanıtımı için festival düzenleniyor. 'Pırlanta Pirinç Festivali' adı altında başlayan festival, 18 Kasım'a kadar sürecek.
Park Halindeki Arabadan 10 Bin YTL Para Çaldılar
Park Halindeki Arabadan 10 Bin YTL Para Çaldılar
Edremit'te Bir Otomobilin Ön Kapı Camını Kıran Hırsızlar, İçerideki Paraları ve Cep Telefonunu Çaldı.
Denizli'de Güvenli Eğitim Projesi başlatıldı Denizli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, "Güvenli Eğitim Projesi" başlatıldı. Proje kapsamında öğretmen, idareci, veli ve öğrencilerle ortak harek..
Sağlık Bakanlığı, anneleri bebek sağlığı konusunda bilinçlendirecek
Sağlık Bakanlığı, anneleri bebek sağlığı konusunda bilinçlendirecek
Sağlık Bakanlığı, Avrupa Birliği'nin(AB) mali desteği ile birlikte bebek sağlığı konularında toplumsal farkındalığın artması amacıyla "Bebeğim sağ olsun" kampanyası başlattı.
Apartmanlardan su damacanalarını çalan zanlı, sahte polis kimliği ile yakalandı
Apartmanlardan su damacanalarını çalan zanlı, sahte polis kimliği ile yakalandı
Eskişehir'de, apartmanlardan, vatandaşlara ait su damacanalarını çalan ve üzerinden sahte polis kimliği çıkan Fatih Kaya isimli şahıs suçüstü yakalandı.
Anne-Babanın katilleri yakalandı
Anne-Babanın katilleri yakalandı
Diyarbakır'da 4 ay önce çocuklarının gözü önünde kurşuna dizilerek öldürülen anne-babanın katilleri İstanbul'da yakalandı.
Fethiyede bin 245 gram esrar ele geçirildi
Fethiye'de bin 245 gram esrar ele geçirildi
Muğla'nın Fethiye ilçesinde esrar maddesi üreten ve satan 2 kişi, dere kenarlarındaki otların ve özel yetiştirdikleri çimenlerin arasına sakladıkları toplam bin 245 gram esrar maddesiyle birlikte yakalandı.
Mersin Otomobil Fuarını 60 Bin Kişi Ziyaret Etti
Mersin Otomobil Fuarı'nı 60 Bin Kişi Ziyaret Etti
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (Mtso) Başkanı Kadri Şaman, Yaklaşık 60 Bin Kişi Tarafından Ziyaret Edilen Mersin 2. Otomobil, Ticari Araçlar ve Motosiklet Fuarı'yla, Fuar Kenti Olma Yolunda Önemli Bir Adımın Daha...
Yozgat'ta şohbenden zehirlenen iki kişi hayatını kaybetti Yozgat'ın Sorgun ilçesinde baba ve 3 yaşındaki kızı şofbenden sızan gazdan zehirlenerek hayatını kaybetti.
Yaşlı Çoban Dağda Ölü Bulundu Kütahya'nın Simav İlçesinde Çobanlık Yaparak Geçimini Sağlayan Yaşlı Bir Kişi Ormanda Ölü Bulundu.
Leyla Zana'nın yargılanmasına devam edildi Diyarbakır'da 21 Mart 2007 tarihinde yapılan Nevruz kutlamaları sırasındaki konuşmasında Öcalan için "Kürtlerin önderi" dediği için terör örgütünün ..
Nusaybin'de 2 kilo C-4 patlayıcı ele geçirildi Mardin'in Nusaybin ilçesinde bir araçta yapılan aramada 2 kilo C-4 Patlayıcı ve düzeneği ele geçirildi. Olayla ilgili 4 kişi yakalandı.
Torunu da Al Gel Turizmi Başlıyor
Torunu da Al Gel Turizmi Başlıyor
Avrupa'nın ve Dünyanın Değişik Kültür Organizasyonların İşbirliğiyle ve Türkiye'nin Öncülüğüyle 2008 Yılında İlk "World Grandparents Day" Kutlamaları Yapılacağı Belirtildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10