7 Kasım 2007 Çarşamba Günü Haberleri

7 Kasım 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TBMMde 2008 Yılı Bütçe Görüşmeleri
TBMM'de 2008 Yılı Bütçe Görüşmeleri
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Havza Bazlı Ürün Destekleme Projesi ile Yeni Bir Destekleme Anlayışı Getireceklerini ve Bunun İçin Çalışmaların Hızla Devam Etitğini Bildirdi.
TBMM Genel Kurulu'nda Nükleer Santral Kanununu Görüşmeleri Nükleer Güç Santrallerinin Kurulması ve İşletilmesi ile Enerji Satışına İlişkin Kanun'un 1. Maddesi, TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edi..
Trabzonsporlu Ayman, Denizli maçında oynayamayacak Trabzonsporlu Ayman Abdelaziz'in Cuma günkü Denizlispor maçında forma giyemeyeceği açıklandı.
Arazide bulduğu cisim elinde patladı Van'ın Başkale ilçesine bağlı Budak köyünde, ismi belirlenemeyen cismi evine götüren Agit Çobanoğlu (22) isimli vatandaş ve iki kız kardeşi, cismin patlam..
Dekan ve öğretim görevlisi, korna yüzünden motorsiklet sürücüsü ile kavga etti Eskişehir'de Anadolu Üniversitesi'nde görevli bir dekan ve öğretim görevlisi, trafikte korna yüzünden tartıştıkl..
Terörist başı Öcalanın avukatları 16 plakalı araçla Gemlikten ayrıldı
Terörist başı Öcalan'ın avukatları 16 plakalı araçla Gemlik'ten ayrıldı
İmralı'da tutuklu bulunan teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın avukatları, kendilerine gösterilen tepki üzerine sabahleyin geldikleri 34 plakalı otomobili değiştirerek, DTP Bursa il yönetiminin tahsis ettiği 16 plakalı...
Sizi Dışarı Atarım! Kamer Genç, Meclis Başkanvekili Eyüp Cenap Gülpınar'ı Öyle Bir Sinirlendirdi Ki, Gülpınar Genç'i Genel Kurul Salonu'ndan Kovdu
Kırıkkale Üniversitesi, Araştırma Merkezi Kurdu
Kırıkkale Üniversitesi, Araştırma Merkezi Kurdu
Kırıkkale Üniversitesi Bünyesinde Kızılırmak Nehri Başta Olmak Üzere Çeşitli Konularda Araştırma Yapmak Üzere Kızılırmak Araştırma Merkezi Kuruldu.
Ormanda Hayatını Kaybetti Kastamonu'da Ormana Ağaç Kesmeye Giden ve Geri Dönemeyen Bir Kişi, Yapılan Araştırmada Ölü Olarak Bulundu.
Iron Maıden Bu Yaz İsveç'e Geliyor Dünyaca Ünlü Iron Maiden Grubu, Bu Yaz İsveç'te 2 Konser Verecek.
TTB: Radyasyon Vitamin Değildir
TTB: Radyasyon Vitamin Değildir
TTB, radyasyonla çalışan sağlık personelinin haftalık çalışma süresinin 45 saate çıkarılması girişiminin 'çalışanların sağlığını yok saydığını' belirtti.
Eker: Kuraklık Yardımı Olarak Bu Ay 265 Milyon YTL Ödenecek Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Kuraklık Nedeniyle Ekini Yüzde 25 ve Üzerinde Zarar Gören Çiftçilere Yapılacak Yardımda 265 M..
TBMM Tutanağına Mezopotamya Düzeltmesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda DTP'li Gültan Kışanak'ın Güneydoğu İçin "Mezopotamya" İfadesini Kullanması Üzerine Komisyon Başkanlığı, Tutanaklarda Bu..
Hala Oldukça Diri! Jane Seymour, Yarım Asırı Geride Bıraktı Ama Hala Güzelliğiyle Kıskandırıyor.Jane Seymour, Yarım Asırı Geride Bıraktı Ama Hala Güzelliğiyle Kıskandırıyor.
Başbakan Erdoğan, İtalya Cumhurbaşkanı Napolitano ile Bir Araya Geldi İtalya'daki Resmi Temaslarını Sürdüren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İtalya Cumhurbaşkanı Giorgio Napolitano ile Bir Ara..
Başbakan Erdoğan, İtalya Başbakanı Prodi ile Bir Araya Geldi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İtalya Başbakanı Romano Prodi ile Biraraya Geldi.
TBMM Genel Kurulunda Tartışma
TBMM Genel Kurulu'nda Tartışma
TBMM Genel Kurulu'nda TBMM Başkanvekili Eyyüp Cenap Gülpınar ile Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç Arasında Tartışma Yaşandı. Gürpınar, İdare Amirlerinden Genç'i Salondan Çıkarmalarını İstedi.
Belediye Başkanları Kaz Dağları İçin Biraraya Geldi
Belediye Başkanları Kaz Dağları İçin Biraraya Geldi
Kaz Dağları'nda Altın Aranması Konusu, Balıkesir'in Burhaniye İlçesinde, "İda-marda Dağı Yerel Yönetimler Çevre Platformu" Tarafından Masaya Yatırıldı. Burhaniye Belediye Başkanı ve Körfez Belediyeler Birliği Başkanı...
Sanayi Bakanlığı: Zana'nın Lc Waıkıkı ile Ortaklık İlişkisi Tespit Edilemedi Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, eski DEP milletvekili Leyla Zana'nın LC Waikiki markasının yasal sahibi Tema Holding'..
BBP'li Öznur: "Askerler Özel Bir Operasyonla Alınmalıydı" Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur, PKK'nın, kaçırdığı askerleri serbest bırakırken "örgütsel şov" yaptığını b..
Japon İşi ! Eşek Şakasında Uzmanlaşan Japonlar Bir Kez Daha Yaratıcı Bir Şakaya İmza Attılar ! Video
Porsche'lu Müdireye Hapis Köpük Akçin, Etiler'de Çalıştığı Bankanın Müşteri Hesaplarından Zimmetine 591 Bin YTL Geçirdi
Dekanın Yumruklu Kavgası Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof.dr. Şengel, Sokakta Yumruk Yumruğa Kavga Etti
DTP'li Kurtulan'ın PKK'lı Eşi Afişle Aranıyor Fotoğrafları ve Kimlikleriye Aranan 20 PKK'lı Arasında O da Yer Alıyor
İşte DTP'nin Genel Başkan Adayı Partinin Genel Başkan Vekilliğini Yürüten Nurettin Demirtaş?ın Adaylığı Kesinleşti
Güler: "Nükleer Enerji, Bir Teknoloji Eşiğidir" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Nükleer Enerjinin Bir Teknoloji Eşiği Olduğunu İfade Ederek, "Tarihi Yapan Bir Milletiz. Dolayısı..
Schengen Alanı Genişliyor AB Konseyi, Schengen Serbest Dolaşım Alanının 9 Yeni Ülkenin Katılımıyla Genişletileceğini Açıkladı.
Bush: "3. Dünya Savaşını İstiyorum Demedim" ABD Başkanı George Bush, İran'la Yaşanan Nükleer Krizin Diplomatik Yollarla Çözülebileceğine Kesin Olarak İnandığını ve Bunun İçin Çaba Harcamaya D..
Bayanlar Voleybol Olimpiyat Elemeleri 2008 Pekin Olimpiyat Oyunları Bayanlar Voleybol Avrupa Kıtası Ön Elemeleri'nin İlk Maçında Türkiye, Hırvatistan'ı 3-0 Mağlup Etti.
Diyarbakır'da Jandarmadan Kaçakçılık Operasyonu Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı Ekiplerince Yapılan Operasyonlarda 873 Adet Küçük Elektronik Eşya Ele Geçirildi.
Sarkozy, ABD Kongresi'nde Konuştu Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, ABD Kongresi'nde Yaptığı Konuşmada, Fransız ve ABD Halkının Dostluğundan Bahsedip, Yıllardır Süregelen Atlantik Ötesi T..
Ovit Geçidi, kar nedeniyle ulaşıma kapandı
Ovit Geçidi, kar nedeniyle ulaşıma kapandı
Rize ile Erzurum karayolu bağlantısı olan 2 bin 600 rakımlı Ovit Dağı geçidi, düşen çığ nedeniyle ulaşıma kapandı.
AP Yüksek Temas Grubu Bugün Kıbrıs'a Geliyor Avrupa Parlamentosu (AP) Yüksek Temas Grubu, Bugün Kıbrıs'a Geliyor. KKTC Başbakanlık AB Koordinasyon Merkezi, Cumartesi Gününe Kadar Adada Kalmas..
Kral Abdullah Almanya'da Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdulazziz El Suudi, Ortadoğu Sorununa Çözüm Geliştirmek ve İki Ülke Arasındaki Ticari İlişkileri Geliştirmek Maksadıyla 3 Günlüğün..
TBMM Genel Kurulu'nda Nükleer Santral Kanunu Ele Alınıyor Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Nükleer Santrallerin Kurulmasında İhale Yönteminin Kullanılmayacağını Belirterek, "Biz ..
Duygu Şimdi Mutlu Faruk Aksoy'un Yönetmenliğini Üstlendiği Gençlik Filmi 'Çılgın Dersane Kampta' 10 Ocak 2008'de İzleyicisiyle Buluşacak.Faruk Aksoy'un Yönetmenliğini Üstlendiği Gençlik Filmi 'Çılgın Dersane Kampta' 10 Ocak 2008'de İzleyicisiyle Buluşacak.
24 Dizisinin Yerlisi Geliyor! Emmy Ödüllü Dizi 24'ün Türk Versiyonunun Çekimleri Başladı. Başrollerinde İse Mahir Günşıray ve İpek Tuzcuoğlu Var!Emmy Ödüllü Dizi 24'ün Türk Versiyonunun Çekimleri Başladı. Başrollerinde İse Mahir Günşıray ve İpek Tuzcuoğlu Var!
Meclis Başkanvekili Gülpınar Kamer Genç'i Genel Kurul'dan Kovdu TBMM Genel Kurulu'nda Nükleer Güç Santrallerinin Kurulması ve İşletilmesi ile Enerji Satışına ilişkin tasarı görüşmeleri sırası..
Türkiye Irakı İşgal Etmeyecek, Hedef Terör Örgütü
Türkiye Irak'ı İşgal Etmeyecek, Hedef Terör Örgütü
Cumhurbaşkanı Gül, 'Türkiye'nin Terörle Mücadelede Çok Kararlı Olduğunu Belirtirken 'Türkiye'nin Irak'ı İşgal Edeceği Yönündeki Haberlerin Doğru Olmadığını, Hedefin Terör Örgütü Olduğunu' Söyledi.
TMSF, Hsbc Eski Genel Müdürlük Binasını Satışa Çıkardı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Levent"teki Hsbc Bank Eski Genel Müdürlük Binasını, 60 Milyon YTL Muhammen Bedelle Satışa Çıkardı..
Borsa Yüzde 1,46 Değer Kaybetti İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 271,36 Puan Düşerek 56.076,44 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri İkinci Seansta Ortal..
Adıyamanlılara halk sağlığı anlatıldı
Adıyamanlılara halk sağlığı anlatıldı
Adıyaman Belediyesi ve Adıyaman Veteriner Hekimleri Odası Başkanlığı ile birlikte "Halk Sağlığında Kene ve Diğer Vektörler ile Bulaşan Hastalıklar ve Koruma Yöntemleri" konulu bir sempozyum düzenledi.
Akbank'ın 9 Aylık Net Dönem Karı 1.6 Milyar YTL İstanbul - İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda İşlem Gören Şirketlerden 9 Aylık Bilançolar Gelmeye Devam Ediyor. akbank 2007 Yılı Ocak-Eylül ..
MHP Aydın Milletvekili Uzunırmak'tan Bakan Eker'e Soru Önergesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker'e Soru Önergesi Verdi.
Namaz da Kıldık, Oruç da Tuttuk, Şampiyon da Olduk Galatasaray'ın Efsane Kadrosundaki Futbolculardan Hakan Ünsal'ı Hedef Alarak, "G.saray'ı Tarikatçılardan Temizledim." Diye Açıklama Yapan Es..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10