6 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

6 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Denizlisporun 4 Aylık Geliri Borçlara Gidecek
Denizlispor'un 4 Aylık Geliri Borçlara Gidecek
Denizlispor'da 4 Aylık Kulüp Gelirlerinin Hacizli Olduğu ve Bu Nedenle Kulübe 4 Ay Boyunca Para Girişinin Mümkün Olmadığı İfade Edildi.
Andrew Johnson, Everton'la Olan Sözleşmesini 5 Yıl Daha Uzattı İngiltere Milli Takımı Forması da Giyen Everton'ın Golcü Futbolcusu Andrew Johnson, Hakkında Çıkan Transfer Söylentilerine Son N..
Kutluay'ı Çıldırtan Şarkı Geçen Hafta Esra Ceyhan'ın Programına Katılan Demet Kutluay, Sürpriz Bir Şarkı ile Karşılaşınca Küplere Bindi.Geçen Hafta Esra Ceyhan'ın Programına Katılan Demet Kutluay, Sürpriz Bir Şarkı ile Karşılaşınca Küplere Bindi.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 6 Kasım 2007 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
CHP Lideri Baykal: "Artık Yeter, Gereğini Yapın" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'nin Kuzey Irak Kaynaklı PKK Terörü Karşısında Haklılığın Bütün Dünya Tarafından Anlaşıldığını Belirtti..
Bakan Akdağ, Makedonya'ya Gidiyor . ANKARA (ANKA) – Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Türkiye ile Makedonya arasında "Sağlık ve Tıp Bilimleri Alanında İşbirliği Anlaşması"nı imzalamak ve bazı sağl..
2007 İlerleme Raporu: İfade Özgürlüğünde Kötü Not Avrupa Komisyonu'nca Yayınlanan 2007 İlerleme Raporu'nda Şiddet İçermeyen Görüşler Hakkında Açılan Davaların Önemli Ölçüde Arttığı Vurgulanır..
AB Genişleme Stratejisi Belgesi: Türkiye Reformlarına Hız Vermeli Avrupa Komisyonu'nca Aday Ülkelerine İlişkin 2007 İlerleme Raporları ile Birlikte Yayınlanan Genişleme Stratejisi Belgesinde ..
5. Dünya Su Forumu'nda Tüm Dünyayı Etkileyecek "İstanbul Konsensus"u İmzalanacak Dünya Su Konseyi'nin Desteğiyle 3 Yılda Bir Düzenlenen Dünya Su Forumu'nun 5'incisi, İstanbul'un Ev Sahipliğin..
Dışişleri: "Raporun Hemfikir Olmadığımız Yanları da Mevcut" Dışişleri Bakanlığı, 2007 İlerleme Raporu'nu Değerlendirirken "Raporun Hemfikir Olmadığımız Yanları da Mevcuttur. Komisyona Görüş v..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (16:01) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 45 Kb] ...
"Ticari Araçlar ve Aksesuarları Fuarı" 7 Kasım'da Başlıyor Itf İstanbul Fuarcılık Tarafından Otomotiv Distribütörleri Derneği'nin (Odd) Desteğiyle Düzenlenen "Ticari Araçlar ve Aksesuarları F..
Bakan Unakıtan: "Türkiye'de Faiz Politikası Yanlış Uygulanıyor" Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Türkiye'de Faiz Politikasının Yanlış Uygulandığını Belirterek, "Merkez Bankası'nın Bu Yaklaşımlar..
Teröristlerin Yola Döşediği Mayın Traktör Geçerken Patladı Bingöl'de PKK Terör Örgütü Mensuplarınca Yola Döşenen Mayın, Bir Traktörün Geçişi Sırasında Patladı.
İnşaat İşçilerin Yemek Sırası Kavgası: 5 Yaralı Eskişehir'de, İnşaatta Çalışan İşçiler Arasında Yemek Sırası Meselesi Yüzünden Çıktığı İddia Edilen Kavgada, 5 Kişi Yaralandı.
İran Olmadı, Şimdi de Rusyayı İstiyorlar
İran Olmadı, Şimdi de Rusya'yı İstiyorlar
Daha Önce İran'ın Türkiye'nin Sınır Ötesi Operasyonunu Engellemek İçin Arabulucu Olmasını İsteyen Peşmerge, Şimdi de Rusya'yı Türkiye ile Irak Arasında Arabulucu Olmaya Çağırdı.
Petrol Fiyatları Yeni Rekorlar Kırdı Uluslararası Piyasalarda Petrolün Varil Fiyatı Yeni Rekorlar Kırdı.
Kayseri Yağmura Teslim Kayseri'de Gece Geç Saatlerde Başlayan Yağmur Etkisini Hala Sürdürüyor.
Kazım Karabekir Belediyesinden spor kompleksi...
Kazım Karabekir Belediyesi'nden spor kompleksi...
Erzurum Kazım Karabekir Belediyesi, Spor Toto ve İddaa ile Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'nün yanısıra Özel İdare'nin katkıları ile yaptırdığı çim saha ve spor tesislerini düzenlenen törenle hizmete açtı.
Gommes: Türkiye, Ürün İzleme ve Verim Tahmininde En Başarılı 3 Ülkeden Biri Alanya - Birleşmiş Milletler (BM) Gıda ve Tarım Örgütü (Fao) Zirai Meteoroloji Koordinatörü Dr. Rene Gommes, Türkiy..
Tarım Bakanlığı Eski Müsteşar Yardımcısı Çelik: Tarımda Ötv'siz Mazotun Maliyeti 1.7 Milyar YTL Ankara - Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Eski Müsteşar Yardımcısı Nebi Çelik, Tarım Sektörüne Ötv..
ESİDEF İş Geliştirme Platformu'na 8 binden fazla girişimci geldi Bölgesel iş potansiyelini ortaya koymak için "ESİDEF İş Geliştirme Platformu 2007"yi düzenleyen Ege ve Batı Akdeniz Sanayicile..
Fener Çağırırsa Hemen Gelirim
Fener Çağırırsa Hemen Gelirim
Sarı-lacivertli Kulübün Sık Sık Gündemine Gelen Eski Beşiktaşlı John Carew, F.bahçe Yönetiminin Aston Villa ile Anlaşması Halinde Kendisinin Hazır Olduğunu Söyledi..
TTK Genel Müdürlüğü, basına yansıyan yolsuzluk iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürlüğü, bazı ulusal gazete ve internet sitelerinde özel köm..
Gazi Caddesi'ndeki ayakkabıcılar için ahşap iş merkezi yapılacak Şehrin tarihi dokusunu ortaya çıkarılması amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında Diyarbakır'ın tarihi Gazi Caddesi'ndeki ay..
Erzurum'da yüksek kesimlerde kar bekleniyor Erzurum Meteoroloji Bölge Müdürlüğü yetkilileri, Erzurum ve bölgesinde karla karışık yağmur beklenildiğini bildirdi.
Kaçırdıkları İşadamının Ailesinden 250 Bin Euro Fidye İsteyen Kişiler Yakalandı Türk Asıllı Hollanda Vatandaşını Kaçırarak Ailesinden 250 Bin Euro Fidye İsteyen 8 Kişi, İstanbul, Bursa ve Mal..
Mardinliler, Erdoğan ve Bush'un PKK görüşmesini olumlu buldu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD Başkanı George Bush ile Beyaz Saray'da PKK konusunda yaptığı görüşme Mardin'de olumlu karşıla..
CHP Genel Başkanı Baykal: "Erdoğan - Bush görüşmesi Türkiye'ye yeni olanaklar sağlayabilir" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı George Bush arasındak..
Finans Sigorta, 'Fiba Sigorta' Oldu Finans Sigorta, 1 Kasım 2007 Tarihi İtibariyle Faaliyetlerini 'Fiba Sigorta' Adı ile Sürdüreceğini Duyurdu.
Uluslararası İstanbul Film Festivali, 5-20 Nisan Arasında Düzenlenecek İstanbul - 27. Uluslararası İstanbul Film Festivali, 5-20 Nisan 2008 Tarihleri Arasında Düzenlenecek. alınan Bilgiye Gö..
Türkiye Dolaylı Vergide Dünya Şampiyonu
Türkiye Dolaylı Vergide Dünya Şampiyonu
Türkiye'nin de Dahil Olduğu Yıllık Vergi Oranları Araştırmasına Göre Türkiye, Dolaylı Vergilerin Toplam Gelir Vergileri İçindeki Payı En Yüksek Olan İki Ülkeden Biri.
'Ayıp Söze' İnanılmaz Ceza
"Ayıp Söze" İnanılmaz Ceza
Mısır'da Bir Çoban, Başka Kabileden Bir Çoban Kıza Laf Atmaktan Suçlu Bulunarak Hüküm Giydi: Genç Bedevi Çobanın Dili Kesilecek.
BM, İsrail'den Lübnan'ın Hava Sahasını İhlal Etmeyi Durdurmasını İstedi Birleşmiş Milletler (BM), İsrail'e Lübnan'ın Hava Sahasını İhlal Etmekten Vazgeçmesi Çağrısında Bulundu.
Mısır'da Ndp Kongresi Sona Erdi Mısır'da 25 Yıldan Beri İktidarda Bulunan Ulusal Demokrasi Partisi'nin (Ndp) 9. Genel Kongresi Sona Erdi.
İdam Sehpasında Ney Çaldı Ölümden Kurtuldu
İdam Sehpasında Ney Çaldı Ölümden Kurtuldu
İran'da Cinayetten İdama Mahkum Olan 16 Yaşındaki Bir Genç, İdam Sehpasında Ney Çalınca, Maktulün Ailesi Davadan Vazgeçti ve İdam Mahkumu 165 Bin Dolar Kan Parasıyla Serbest Bırakıldı.
50 Türk İşçisinin 8 Ayda Yaptığı Feribot Törenle Hizmete Girdi Çanakkale'de 50 Türk İşçisinin Büyük Emekler Sarf Ederek 8 Ayda Yaptığı 50 Metre Uzunluğundaki Feribot Düzenlenen Törenle Hizmet..
Avro, Dolar Karşısında Yeni Rekor Kırdı ABD Ekonomisinin Yakın Geleceğiyle İlgili Kaygılar Yüzünden ABD Doları, Avro Karşısında Tarihinin En Düşük Değerine Gerilerken, Altın Fiyatları da Son ..
Kepek Sorunun Çözümüne Az Kaldı Uluslararası Bilim Adamları Ekibi, Kepeğe Neden Olan Mantarın (Fungus) Genetik Şifresini Çözmeyi Başardı.
Sinoptaki Doğalgaz Sondajında 1700 Metreye Ulaşıldı
Sinop'taki Doğalgaz Sondajında 1700 Metreye Ulaşıldı
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'na (Tpao) Tarafından Sinop'un Erfelek İlçesinde Başlatılan Sondaj Çalışmaları Kapsamında Açılan 'Ayancık-1' Adlı Kuyudaki Delme İşlemi Sona Erdi. Sondaj Çalışmaları Kapsamında Bin 700...
Söze Gerek Bırakmayan Kareler Başbakan Erdoğan'ın ABD ile Sınır Ötesi Harekat Pazarlığı Yaptığı Saatlerde Mehmetçik Yine Sınırda Nöbetteydi!
Terörü Protesto İçin İstanbul'dan Dağlıca'ya Yürüyüş Başlattı Hakkari'deki Hain Saldırıyı Protesto Etmek İsteyen Bir Vatandaş, Edirnekapı Şehitliği'nden Dağlıcı'ya Kadar Yürüyüş Başlattı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin Acı Günü Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin Babası Kemal Özhaseki (76) Hayatını Kaybetti.
Tarımda Kullanılan Kimyasal İlaçlar Kayıt Altına Alınacak Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğü'nün Bitkileri Korumada Kullanılan Kimyasal İlaçların Kayıt Altına Alın..
Bakan Yıldırım'dan İzmir'e Müjde Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, "Ankara İçin Aldığımız Tren Setlerini İzmir'e Vereceğiz. Yeter Ki İşi Bitirin" Dedi.
Organlarıyla 4 Kişiyi Hayata Bağlayacak Tedavi Gördüğü Tekirdağ Devlet Hastanesi'nde Beyin Ölümü Gerçekleşen 46 Yaşındaki Şadan Akgün, Bağışladığı Organlarla Nakil Bekleyen Hastaların Umudu O..
8 Erin Getirilmesinin Perde Arkası
8 Erin Getirilmesinin Perde Arkası
Tolerancy International Vakfı'nın PKK'nın Elinde İki Hafta Süreyle Kalan 8 Askerin Salıverilmesi için Arabulucuk Yaparken, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Desteğini Aldığı Ortaya Çıktı.
Zihinsel engelli genç, yüzmede Dünya şampiyonu oldu Zihinsel engelli genç, yüzmede Dünya şampiyonu oldu
Futbol Federasyonu Başkanı Ulusoy'un açıklaması(2) Turkcell Süper Lig'de son haftalarda yaşanan hakem hatalarından dolayı gündeme gelen 'yabancı hakem' konusuna değinen Haluk Ulusoy, hiçbir z..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10