5 Kasım 2007 Pazartesi Günü Haberleri

5 Kasım 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Uyuşturucu Haptan Zehirlendiği İddia Edilen Genç Kız Beraat Etti Samsun'da, Extacy İçirildiği İddia Edilen ve Zehirlenen Genç Kız, Yargılandığı Mahkeme Tarafından Beraat Etti.
Terör Propagandası Yaptığı İddia Edilen 1 Kişi Tutuklandı Şanlıurfa'da Bir Terörist Cenazesinde Terör Propagandası Yaptığı Öne Sürülen 1 Kişi Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.
Barzani ile Petraus Sınır Ötesi Operasyonu Görüştü
Barzani ile Petraus Sınır Ötesi Operasyonu Görüştü
ABD Ordusunun Irak'taki Komutanı General David Petraeus, Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi Başkanı ve Kürdistan Demokrat Partisi (Kdp) Lideri Mesut Barzani ile Bir Araya Geldi.
Google'ın Daha Güçlü ve Yayılmacı Sosyal İmkanlar Geliştirecek 'Opensocial'i Piyasada İstanbul - Google Inc, Web'deki Tüm Sosyal Ağ Uygulamalarını Kapsayacak Biçimde Tek Bir Oluşum Sağlayacak..
ABD Pakistan'daki Gelişmelerden "Büyük Rahatsızlık" Duyuyor Washington Yönetimi, Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref'in Ülkede Olağanüstü Hal İlan Etmesini Sert Şekilde Eleştirerek, Genel..
'Etürkiye Ödülleri'nin Finalistleri Belli Oldu İstanbul - Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad) ve Türkiye Bilişim Vakfı (Tbv) Tarafından Bu Yıl Beşincisi Düzenlenen "Etürkiye (Etr..
Irak'ta Son 3 Haftada 683 Tutuklu Serbest Bırakıldı Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Tarık El-haşimi'nin Ofisinden Yapılan Açıklamada, Geçtiğimiz Ay Ortasından Bu Yana ABD Kontrolü Altındaki Hap..
Azeri Basını Alanya'da Belgesel Çekecek Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (Altso) Davetlisi Olarak İlçeye Gelen Azerbaycanlı Kameraman ve Muhabirler, Bir Haftalık Gezi Kapsamında Alanya Belg..
Dünyanın En Akıllı Adamından Öğrencilere Stres Semineri Dünyanın En Akıllı Adamı Olduğunu Notere Tasdik Ettiren Kişisel Gelişim Uzmanı ve Araştırmacı Yazar Erdal Demirkıran, Sınav Dergisi Der..
Beşiktaş, İngilterede
Beşiktaş, İngiltere'de
Beşiktaş, Liverpool ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçı için İngiltere'ye geldi. Havalimanında Siyah-beyazlı kafileye burada taraftarlar coşkuyla karşıladı.
Erzurumspor, çim saha ve spor tesisleri açılışına katılıyor
Erzurumspor, çim saha ve spor tesisleri açılışına katılıyor
Erzurum Kazım Karabekir Belediyesi, çim futbol sahası ve spor tesislerini Erzurumsporla yapacağı antrenman maçı ile hizmete açıyor.
Ulusoy: "Demirören'den özür dilediğim gerçek dışı" Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, bugün bir gazetede yer alan "Ulusoy, Beşiktaş Kulubü Başkanı'ndan özür diledi" şeklinde çık..
Şahin: "Rahatsız Oldum" Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Türkiye'ye Getirilen 8 Askerle İlgili Olarak, 'Bir Türk Askerinin Birkaç Tane Çapulcuyla Birlikte Gitmiş Olduğu Gibi Bir İzlenim Beni R..
Ulusoy: "Özür Dilediğim İddiaları Asılsız" Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'den, Golleri Verilmediği İçin Özür Dilediği İddialarının Asılsız..
Kozlu Semt Polikliniğinde laboratuvar cihazları hizmete girdi
Kozlu Semt Polikliniği'nde laboratuvar cihazları hizmete girdi
Kozlu Semt Polikliniği, modern cihazlarla takviye ediliyor. Özellikle hastalarına daha kaliteli hizmeti sunabilmek için hastanedeki tüm laboratuar cihazlarını hizmete geçiren Kozlu Semt Polikliniği Başhekimi Hasan Kaya,...
İhracat için öncelikle kaliteli ve uygun maliyete mal üretmek gerek
İhracat için öncelikle kaliteli ve uygun maliyete mal üretmek gerek
Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) Genel Sekreteri İbrahim Okur, ihracat için öncelikle kaliteli ve uygun maliyete mal üretmek gerektiğini söyledi. UİB'in düzenlediği 'Uluslararası Pazarlama ve E-Ticaret' konulu seminerde...
Ukrayna Cumhurbaşkanı Yuşçenko, Tacikistan ziyaretini iptal etti Ukrayna Cumhurbaşkanı Viktor Yuşçenko 'nun bugün gerçekleşmesi beklenen Tacikistan ziyaretinin son anda iptal edildiği bildir..
Pakistan Devlet Başkanı Müşerref: "Seçim yapılacak" Pakistan'da iki gün önce olağanüstü hal ilan eden Devlet Başkanı Pervez Müşerref, seçimlerin yapılacağı sözünü verdi. Anayasayı da askıya a..
Nazire Kürtaj Yaptırmış Hüsnü Şenlendirici'nin Boşanmaya Çalıştığı Eşi Nazire Şenlendirici'nin Kürtaj Yaptırdığı İddia Edildi.
Katliamın Nedeni; Oğula Tecavüz 4 Akrabasını Öldüren İ.v., Katliam Nedenini İşte Bu Sözlerle Açıkladı
Çameli'yi depremden sonra hortum vurdu Geçtiğimiz hafta 5.1'lik depremle sarsılan Denizli'nin Çameli ilçesini bu defa hortum vurdu. Hortum sebebiyle üç köyde 33 evin çatısı ve dokuz ahır hasa..
Bakan Günay: "Kesilen ağacın yerine muhakkak birkaç misli dikilecek" Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, turizme tahsis edilen alanlarda ağaç kesimi konusunda daha dikkatli olunacağını sö..
Adana-Kozan Karayolu'nun bölünmüş yol yapımı il genel meclisinde kabul edildi Adana İl Genel Meclisi Sanayi ve Ticaret Komisyonu tarafından, Adana-Kozan karayolunun bölünmüş yol yapılmasına i..
Aydında ekmek ve et zamlandı
Aydın'da ekmek ve et zamlandı
Aydın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hulusi Akşit, ekmeğe zam yapmamak için büyük çaba harcadıklarını belirterek, "Herkesin malumu olduğu gibi başta Ankara olmak üzere büyük şehirlerde başlayan zamlara...
Sürücülere kış döneminde daha dikkatli araç kullanma uyarısı Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) ve Adana Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kazım Barışık, sürücülerden öz..
Siirt Valisi Şentürk: 'Geri kalmışlığın en büyük sebebi cehalet'
Siirt Valisi Şentürk: "Geri kalmışlığın en büyük sebebi cehalet"
Siirt Valisi Necati Şentürk, memleketin öncelikli hizmetlere ihtiyaç olduğunu belirterek geri kalmışlığın en büyük sebebinin cehalet olduğunu söyledi.
Kadirlide berberler artık pazar günleri de açılacak
Kadirli'de berberler artık pazar günleri de açılacak
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Berberler Odası'nın aldığı karara göre, berberler pazar günleri de işyerlerini açabilecek.
Motosiklet tutkunları Fethiyede uzmanlardan eğitim alıyor
Motosiklet tutkunları Fethiye'de uzmanlardan eğitim alıyor
Muğla'nın Fethiye ilçesinde bir araya gelen motosiklet tutkunları trafikte motor kullanma ve manevra yapma teknikleri hakkında eğitim çalışması yaptı. Fethiye'de bir motosiklet firmasının organizasyonu ile İstanbul'dan...
At etini vatandaşlara yediremeden yakalandı
At etini vatandaşlara yediremeden yakalandı
Mersin'in Akdeniz Belediyesi zabıta ekipleri, harabe bir eve düzenledikleri baskında 150 kilo at eti ele geçirdi. Olayla ilgili bir kişi gözaltına alındı.
Kütahya'da bazı eğitim kurumlarının ismi değişiyor Kütahya İl Milli Eğitim Komisyonu, kentteki bazı eğitim kurumlarının isminin değiştirilmesi yönünde karar aldı.
Giresunda Milli Eğitime bütçe olarak 2008de ağırlık verilecek
Giresun'da Milli Eğitim'e bütçe olarak 2008'de ağırlık verilecek
Giresun İl Özel İdaresi'nin 2008 yılı bütçesi 24 milyon YTL olarak açıklandı.
Seyhan Belediyesi, seyyar satıcılar için sabit semt pazarı oluşturuyor
Seyhan Belediyesi, seyyar satıcılar için sabit semt pazarı oluşturuyor
Adana'ya bağlı Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, seyyar satıcılar için sabit semt pazarı oluşturulması yönündeki çalışmaların son aşamasına geldiğini açıkladı.
TEOLün hedefi yatılı dil okulu açmak
TEOL'ün hedefi yatılı dil okulu açmak
Trabzon'da 2005 yılında faaliyete başlayan dil eğitim merkezi Teorem Teol, birçok yeni projenin yanı sıra 2011 yılına kadar 100 kişilik yatılı dil okulu açmayı planlıyor.
Yıldırımın 50 Yıllık Geleceği Masaya Yatırıldı
Yıldırım'ın 50 Yıllık Geleceği Masaya Yatırıldı
Bursa'nın Yıldırım İlçesi'nin 50 Yıllık Geleceğini Planlamak Amacıyla Yıldırım Belediyesi Tarafından Düzenlenen "Gelecek 50 Yılda Yıldırım" Konulu Çalıştay Sona Erdi. Çalıştayda Yıldırım'ın Geleceği Masaya Yatırıldı.
Feraye'de Fasıl Gecceleri İstanbul'un Kalbi Beyoğlu'nda Hizmet Veren Feraye'de Bundan Böyle Her Çarşamba 'Çorlulu Savaş ve Fasıl Grubu' Sahne Alacak.İstanbul'un Kalbi Beyoğlu'nda Hizmet Veren Feraye'de Bundan Böyle Her Çarşamba 'Çorlulu Savaş ve Fasıl Grubu' Sahne Alacak.
Brıtney Yine Şaşırttı Skandalların Kadını Lezbiyen Çıktı. Peki Şimdi Hangi Ünlüyle Sevişmek İstiyor?Skandalların Kadını Lezbiyen Çıktı. Peki Şimdi Hangi Ünlüyle Sevişmek İstiyor?
Demircide Şiir Gecesi
Demirci'de Şiir Gecesi
Manisa'nın Demirci İlçesinde Kısa Adı Ünkep Olan Üniversiteler Arası Kültür Edebiyat Platformu, Demirci Belediyesi'nin Katkılarıyla İlçede Şiir Gecesi Düzenledi.
Büyükşehir İtfaiyesi, Ekim Ayında 159 Yangına Müdahale Etti
Büyükşehir İtfaiyesi, Ekim Ayında 159 Yangına Müdahale Etti
Adapazarı Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Ekim Ayı Faaliyet Raporunu Açıkladı.
Niğde'de Trafik Kazaları: 2 Ölü, 6 Yaralı Niğde'de İki Ayrı Trafik Kazalarında 2 Kişi Öldü, 1'i Ağır 6 Kişi Yaralandı.
Balıkesir Valiliği'nden Yağmur Uyarısı Balıkesir Valiliği, Kendilerine Ulaşan Meteorolojik İhbara Göre Vatandaşları Etkili Sağanak Yağış ve Poyraz Fırtınasına Karşı Tedbirli Olmaları Hususund..
Karabük Üniveristesinde Rektörlük Seçimleri
Karabük Üniveristesi'nde Rektörlük Seçimleri
Karabük Üniversitesi'nin Rektör Adayının Belirlenmesi İçin Yapılan Oylamada, 7 Ay Yarıştı.
Aydın'da Trafik Kazası Bir Ölü Aydın'ın Bozdoğan İlçesine Bağlı Ziyaretli Köyü'nde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Hayatını Kaybetti. Kazaya Karışan Traktör Sürücüsünün 12 Yaşında Old..
Beşiktaş'tan Borsaya Paf Takım Açıklaması Beşiktaş Kulübü Borsaya Bildirdiği Bir Açıklamayla Önümüzdeki Hafta Sonu Sivasspor'la Oynayacakları Lig Maçına Paf Takımı'yla Çıkılacağı Şeklindeki H..
TMSF, 8 Kasım'da 10 Taşınmazı Satışa Çıkaracak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Muhammen Bedelleri Toplamı 5 Milyon 776 Bin 95 YTL Olan 10 Taşınmazı, Perşembe Günü Satışa Çıkaracak.
Fed Yönetim Kurulu Üyesi Mishkin, Faiz İndirimlerini Değerlendirdi Amerikan Merkez Bankası (Fed) Yönetim Kurulu Üyesi Frederic Mishkin, Faiz İndiriminin Ekonomik Büyümeye Yönelik Riskleri Aza..
Şanlıurfa'da Bir Evde Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi Şanlıurfa'nın Birecik İlçesinde 24 Kilo Kubar Esrar Ele Geçirildi.
Düğünde Maganda Kurşunuyla Hayatını Kaybetti Kastamonu'da Düğünde Havaya Açılan Ateş Sonucu Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
Eroğlu: "İstanbul'da da, Ankara'da da Su Kesilmeyecek" Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul'un Su Meselesini Masaya Yatırdıklarını Belirterek, 'İstanbul'u Susuz Bırakmayacağız. İstan..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10