5 Kasım 2007 Pazartesi Günü Haberleri

5 Kasım 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hamas Filistin'in çıkarına olmayan hiçbir anlaşmayı tanımayacaklarını açıkladı Hamas'ın Sürgündeki siyasi Büro Şefi Halid Meşal, Amerika ile İsrail'in bölgede yeni bir oyunun peşinde olduklar..
YÖK'e Baskın Alarmı Yükseköğretim Kurulu'nun Kuruluşunun Yıl Dönümü Nedeniyle Kurumun Bilkent'teki Merkezine Baskın Yapılacağı İstihbaratı, Jandarmayı Harekete Geçirdi.
Baykal'dan Asker Kaçırmada ABD İması 'Bu İş Kurgulanmış, PKK Propagandasının Ötesinde Birşey Var'
Manavgatta 5 saat içinde metrekareye 27,2 kiloğram yağmur yağdı
Manavgat'ta 5 saat içinde metrekareye 27,2 kiloğram yağmur yağdı
Sağanak yağmur Antalya'nın Manavgat ilçesini 4 gün etkisi altına alacak. Turizm şehrinde sağanak yağmur yağışı 9 Kasım tarihine kadar etkisini sürdürecek.
Erzincanda, 51 bin çiftçi Şeker Fabrikasına talip
Erzincan'da, 51 bin çiftçi Şeker Fabrikası'na talip
Erzincan Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Cemal Albayrak, Erzincan Şeker Fabrikası'nın Özelleştirme İdaresi'ne geçtiğini ve 24 ay içerisinde satışının yapılacağını söyledi. Albayrak, fabrikaya 51 bin çiftçinin talip...
Butto, Avukatların Gözaltına Alınmasını Kınadı Eski Pakistan Başbakanı Benazir Butto, Olağanüstü Hal İlanına Karşı Toplanan Avukatlara ve Basın Mensuplarına Yönelik Polisin Şiddet Uygulamasın..
Güven timleri, Antalyada çalıntı eşyaların saklandığı bir ev ortaya çıkardı
Güven timleri, Antalya'da çalıntı eşyaların saklandığı bir ev ortaya çıkardı
Antalya'da çalıntı malların depolandığı bir ev ortaya çıkarıldı. Olayla ilgili 8 kişinin gözaltına alındığı belirtilirken, evde ele geçirilen çalıntı mallar kamyonetlere yüklenerek polis merkezine götürüldü.
Gazi Devlet Hastanesi Futbol Turnuvası
Gazi Devlet Hastanesi Futbol Turnuvası
Gazi Devlet Hastanesi 4. Geleneksel Ayhan Pekbay Futbol Turnuvası Başladı.
Freni Boşalan Kamyonet Devrildi: 1 Yaralı
Freni Boşalan Kamyonet Devrildi: 1 Yaralı
Konya'nın Beyşehir İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Yaralandı.
Düğün Magandasına Müebbet Hapis Cezası İstendi
Düğün Magandasına Müebbet Hapis Cezası İstendi
Sakarya'nın Kaynarca İlçesinde, Geçtiğimiz Temmuz Ayında Meydana Gelen Olayda, Bir Düğün Cemayetinde Havaya Ateş Ederek Bir Çocuğun Ölümüne, Bir Kişinin de Yaralanmasına Neden Olun Tuncay Y.'nin Müebbet Hapis Cezasına...
Pertev, KKTC Cumhurbaşkanlığı Müsteşarlığı'ndan İstifa Etti KKTC Cumhurbaşkanlığı Müsteşarı Raşit Pertev, Görevinden İstifa Ettiğini ve Yeni Bir Siyasi Parti Kurmak İçin Çalışmalara Başladığı..
Kürtler, Beyaz Saray önünde eylem yaptı ABD'nin başkenti Washington'da bir grup Kürt, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı George W. Bush görüşmesini protesto etmek amacıyla Beyaz Sa..
Bakan Günay, Betüyap Toplantısının Ardından Konuştu
Bakan Günay, Betüyap Toplantısının Ardından Konuştu
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Turizm Yatırımı Yapılırken Kesilen Her 3 Ağaç Yerine 5 Ağaç Dikilmesi Gerektiğini Söyledi.
Batman Batı Ramanda TPAOya ait yakıt tankı patladı
Batman Batı Raman'da TPAO'ya ait yakıt tankı patladı
Batman'da, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO)'na ait petrol sahasındaki yakıt tankında patlama meydana geldi. Maddi hasara yol açan patlamada ölen ya da yaralanan olmadı.
Mersindeki dolu yaklaşık 12 milyon YTL maddi hasara yolaçtı
Mersin'deki dolu yaklaşık 12 milyon YTL maddi hasara yolaçtı
Mersin'in Anamur ve Bozyazı ilçeleri ile Tekeli Kasabası'nda ceviz büyüklüğünde yağan dolu yaklaşık 12 milyon YTL maddi hasara yolaçtı.
Toroslar Belediyesi, seramik kaplama kursu açıyor
Toroslar Belediyesi, seramik kaplama kursu açıyor
Mersin Toroslar Belediyesi tarafından seramik kaplama kursu açılacağı bildirildi.
Sosyetik Sorumluluk İşadamı Sinan Gürsoy'un Eşi Esra Gürsoy Sosyete Dünyasından Arkadaşlarının Güzelleşmesinden Sorumlu Olacakİşadamı Sinan Gürsoy'un Eşi Esra Gürsoy Sosyete Dünyasından Arkadaşlarının Güzelleşmesinden Sorumlu Olacak
Akyazıda Kanalizasyon Sorunu
Akyazı'da Kanalizasyon Sorunu
Sakarya'nın Akyazı İlçesinde Tıkanan Kanalizasyonlar, Vatandaşların Tepkisine Neden Oldu.
Belediyeden İhtiyaç Sahibi Kadınlara Eğitim Projesi Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Kadınların Ekonomik ve Sosyal Hayata Uyumunu Sağlamayı Hedefleyen Bir Eğitim Projesi Hayata Geçirecek.
Eskişehir'de 4. Kattan Atlayan Genç Ağır Yaralandı Eskişehir'de, 4. Kattan Atladığı İddia Edilen Bir Genç Ağır Şekilde Yaralandı.
Emniyetspordan Vali Akyele Ziyaret
Emniyetspor'dan Vali Akyel'e Ziyaret
Tokat Valisi Dr. Recai Akyel, Türkiye Erkekler Bölgesel Basketbol Deplasmanlı Ligi Temsilcilerinden Tokat Emniyetspor Basketbol Takımı Yöneticileri ve Oyuncularını Makamında Kabul Etti.
Iaaf Heyeti, Sinan Erdem Spor Salonu'nu Gezdi Avrupa Atletizm Federasyonu Başkanı Hansjorg Wirz ve Iaaf Genel Sekreteri Pierre Weiss, Henüz Tamamlanmayan Sinan Erdem Spor Salonu'ndan İnceleme..
Elazığ İşgem Umut Veriyor Elazığ İş Geliştirme Merkezi İşgem Destekleri ile 12 İş Yeri Faaliyete Geçti.
İzmitte bir markete bozuk et satmaktan 3 gün kapatma cezası
İzmit'te bir markete bozuk et satmaktan 3 gün kapatma cezası
Kocaeli'de hizmet veren Carrefour Expres marketine bozuk et satmaktan 3 gün kapatma cezası verildi. 140 kg etin bozuk olduğunu yaptığı analizlerle tespit eden belediye, meclis kararı ile marketi kapatma kararı aldı.
Hacettepe Üniversitesi rektörlük seçimi yapıldı Hacettepe Üniversitesi'nde Rektör Prof. Dr. Tunçalp Özgen'in görev süresinin sona ermesi nedeniyle yapılan seçimde 9 aday yarıştı. Seçimde en y..
Tüik Van Bölge Müdürlüğü'nün Çalışmaları Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik) Van Bölge Müdürlüğü, Bölgenin Sosyal Yapı, Eğitim, Gelir ve Kalkınmışlık Düzeyini Tespit Etmek İçin 5'i Yeni 8 Araştı..
Alışveriş Merkezinde Yüksekten Düşen Genç Yaralandı Eskişehir'de, Bir Alışveriş Merkezinde Yüksekten Düşen Genç Yaralandı.
Sedaş Yatırımda Birinci
Sedaş Yatırımda Birinci
Sakarya Elektrik Dağıtım A.ş. (Sedaş) Genel Müdürlüğü Bünyesinde Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Karartı'nın Talimatıyla Yapılan Yatırım Faaliyeti Değerlendirme Toplantısı, Genel Müdür Yunus Bekircan Başkanlığında...
Van'da Elektrik Kesintisi Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Vedaş) Tarafından, Bakım ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle 6-11 Kasım 2007 Tarihleri Arasında Bazı Bölgelerde Elektrik Kesint..
Büyükşehir Belediyesince 60 Köy Yolu Asfaltlandı
Büyükşehir Belediyesi'nce 60 Köy Yolu Asfaltlandı
Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nce, Yeni Yasa ile Mahalle Konumuna Kavuşan 60 Köy Yolunda Asfaltlama Çalışmaları Tamamlandı.
Çaycuma Tso'dan Kobilere Kredi Çağrısı Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Rıfat Sarsık, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmecilere (Kobi) Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer..
Varto Belediyesinin Yaptığı Duvar Tahrip Edildi
Varto Belediyesi'nin Yaptığı Duvar Tahrip Edildi
Muş'un Varto İlçe Belediyesi Etrafına Örülen İstinat Duvarının Gece Geç Saatlerde Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişiler Tarafından Tahrip Edildiği Belirtildi.
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'da, 4 Ayrı Eve Giren Kimliği Belirsiz Hırsızlar, Ziynet Eşyası ve Para Çaldı.
Ormandaki Geçici İşçilerin Kadro Sevinci
Ormandaki Geçici İşçilerin Kadro Sevinci
Eskişehir'de Daimi Kadroya Geçen Orman İşçileri, Şehitler İçin Mevlit Okutup Yemek Dağıttı.
Okul Kantinlerini Aileler İşletsin Önerisi
'Okul Kantinlerini Aileler İşletsin' Önerisi
Samsun İl Genel Meclisi'nde, Çocukların Okul Kantinlerinden ve Okul Kullanım Alanlarından Daha Sağlıklı Şekilde Yararlanması İçin Okul Aile Birlikleri Tarafından Kiraya Verilmeden İşletilmesi Gerekliliğine İşaret Edildi.
Tff Başkanı Haluk Ulusoy, Yarın Basın Toplantısı Düzenleyecek Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) Başkanı Haluk Ulusoy, Yarın Bir Basın Toplantısı Düzenleyecek. Ulusoy'un Basın Toplantısında Son..
Tüsiad-tbv 5. "Etr Ödülleri" Finalistleri Açıklandı Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad) ve Türkiye Bilişim Vakfı (Tbv) Tarafından Türk Telekom'un Ana Sponsorluğunda Düzenlenecek ..
İzinsiz Ağaç Kesen 9 Kişi Gözaltına Alındı Malatya'da 9 Kişi, Ormandaki Ağaçları İzinsiz Kestikleri İddiasıyla Gözaltına Alındı.
Kastamonu'da Mantar Zehirlenmesi Kastamonu'da Mantardan Zehirlenen Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Zeytinburnu ve Bahçelievler'de Bazı Yerlere, 8-10 Kasım Tarihleri Arasında Yapılacak Bakım-onarım Çalışmaları Nedeniyle Bir Süre Elektrik Verilemeyecek.
Konyada Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
Konya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
Konya'nın Seydişehir İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı.
Bombacılardan Biri Tutuklandı İzmir'de, 8 Ayrı Bombalama Olayını Planladığı Belirlenen PKK Örgütü Üyesi T.b., Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.
Kartalkaya'nın Yüksek Kesimlerine Kar Yağdı Türkiye'nin Gözde Kayak Merkezlerinden Kartalkaya'nın Yüksek Kesimlerine Kar Yağdı.
Irak'ta Son 3 Haftada 683 Tutuklu Serbest Bırakıldı Irak'ta Amerikan Askerlerinin İdaresindeki Cezaevlerinden Son 3 Haftada En Az 683 Tutuklunun Serbest Bırakıldığı Bildirildi.
Terör Örgütüne Büyük Darbe PKK Terör Örgütüne Yönelik Bölgede Yapılan Operasyonlarda 18 El Bombası ve Çok Sayıda Mühimmat Ele Geçirilirken, Elazığ ve Şırnak'ta 5 Adet Mayın Düzeneği İmha Edi..
Pakistan'da Seçim Tarihi Tartışması Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref, Seçimlerin "Mümkün Olduğu Kadar Takvime Uygun Şekilde" Yapılacağını Bildirdi.
Baykal'dan Serbest Bırakılan 8 Askerle İlgili Açıklama CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Dün DTP'li Milletvekilleri Tarafından Kuzey Irak'ta Teslim Alınan 8 Askerin, Propaganda Amacıyla Kaçırıl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10