30 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

30 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kayıp Kardeş de Denizde Bulundu Aykut Aka'nın Cesedi de Tıpkı Kardeşi Gibi Aynı Yerde, Çantası Taşla Dolu Şekilde Boğulmuş Bulundu
Abd?de Türk Müteahhitin İhale Rüşveti fbi?a Takıldı Türk İnşaat Şirketi'nin New York?taki İnşaat İhalelerini Kazanmak için Belediyede Üst Düzey Görevlilere Rüşvet Verdi..
Düşen Uçak 1994 Model Isparta'da Düşen Md83 Tipi Yolcu Uçağı 53185 İmalat Numarası ile 1994'te Üretildi.
cesetler ambulansa Taşınıyor Enkaz Çevresi Güvenlik Şeridine Alındı ve Cesetler Ambulanslara Konulmaya Başlandı...ilk Olay Yeri Fotoğrafı
Bu Uçak 22 Kez düşmüş! Md 80 Uçaklar Bugüne Kadar Birçok Ölümlü Kaza Yapmış. İşte O Analiz...
Muhabir Dehşeti Anlattı ?enkaz Türbetepe'deki Orman Gözetleme Kulesine Yakın Bir Yerde. Cesetler Ortalıklarda Görünüyor'
Doğaner: 'Kazanın Bakımla İlgisi Yok' Atlasjet Üst Yöneticisi (Ceo) Tuncay Doğaner, Kazanın Bakım ile İlgisinin Olmadığını Savunarak, 'Net Bir Şekilde Söylüyorum: Kim Bunun Aksini İddia Ediyo..
Kazada Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 57 Ulaştırma Bakanlığına Bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, İstanbul-ısparta Seferini Yaparken İniş Sırasında Düşen Atlasjet'e Ait Uçakta Hayatını Kay..
Aybaba: 'Beşiktaş'ın Başına Geçmek Gibi Bir Çalışmam Yok Artık' Beşiktaş Futbol Takımı'nın Eski Kaptanı Samet Aybaba, Kendisinin Siyah-beyazlı Takımın Başına Geçmek Gibi Bir Çalışmasının ve D..
Ege Seramik Karını Yüzde 417 Artırdı; 11.9 Milyon YTL'ye Çıkardı İstanbul - Ege Seramik, 2007 Yılı Ocak-Eylül Dönemi için 11 Milyon 874 Bin 141 YTL Konsolide Kar Açıkladı. 2006 Yılının 9 Ayl..
Kaybolan öğrencilerden Aykut Aka'nın cesedi, kardeşinin cesedinin bulunduğu yerden çıkartıldı Samandra Lisesi öğrencisi Aykut Aka'nın (16) cesedi, Emirgan sahilinde 23 Kasım 2007 tarihinde ka..
Mehmetçiğin ölen bebeğine bayan vekil de yardım yapacak AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Çağla Aktemur Özyavuz, Akçakale ilçesine bağlı Sınırgören Köyü Ağaçlı mezrasında küçük bebeğin ailesine..
Başbakan Erdoğan, Anayasa Mahkemesi’nde
Başbakan Erdoğan, Anayasa Mahkemesi’nde
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'a tebrik ziyaretinde bulundu. Kılıç, Erdoğan'ı kapıda karşılarken görüşme basına kapalı gerçekleşiyor.
Ayvalı Barajı Kahramanmaraş Belediyesinin Oldu
Ayvalı Barajı Kahramanmaraş Belediyesi'nin Oldu
Kahramanmaraş'ta 2 Yıl Önce Su Tutulmaya Başlanan Ayvalı Barajı, Belediye Başkanlığı ile Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü Arasında İmzalanan Protokolle Belediyenin Himayesine Geçti.
Uaek, İran'a Gönderilecek Uranyumu Mühürledi Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (Uaek) Denetçilerinin, Rusya'nın İran'ın İlk Nükleer Santrali İçin Göndermeyi Planladığı Uranyumu İnceleyerek Mü..
Putin'den Gül'e Başsağlığı Mesajı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Düşen Atlasjet Uçağında Hayatını Kaybeden 56 Kişi İçin Başsağlığı Mesajı Gönderdi.
Yarım asırlık yol sorununa belediye el attı
Yarım asırlık yol sorununa belediye el attı
Zonguldak'ın Mithatpaşa Mahallesi 706 Sokak'ta yaşayan vatandaşların 50 yıldır çektiği yol sıkıntısına belediye el attı. Yarım asırlık yol sorununa son vermek için Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca'nın butona...
Gürcü Müslümanlar Çayeli'nde ağırlandı ıÜüÇayeli Belediyesi, Gürcistan'ın Batum şehrinden gelen, aralarında Türkiye'yi hiç görmeyenlerin de olduğu 20 Gürcü'yü 4 gün boyunca ağırladı. Belediye..
Balıkesir'de elektrik veznesinden para çalan hırsız İzmir'de yakalandı Balıkesir'de Uludağ Elektrik Dağıtım şirketi binasında bulunan banka veznesinde para bütünletmek amacıyla aldığı 15 bin ..
PKKnın Kaçırdığı 7 Sivil Serbest Bırakıldı
PKK'nın Kaçırdığı 7 Sivil Serbest Bırakıldı
Haraç Vermedikleri Gerekçesiyle 12 Kasım'da PKK Terör Örgütü Üyelerince Kaçırılan 7 Kişi Serbest Bırakıldı.
TBMM Genel Kurulu, Hakimler ve Savcılar Kanunu'nda değişiklik yapan teklifi görüşmeye başladı TBMM Genel Kurulu, CHP'nin sert eleştirilerine neden olan Hakimler ve Savcılar Kanunu'nda değişkl..
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Ardahan'dan ayrıldı Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Ardahan'dan ayrıldı.
Bıçak satıcıları, Çin malı bıçaklardan uzak kalın çağrısı yaptı
Bıçak satıcıları, Çin malı bıçaklardan uzak kalın çağrısı yaptı
Çin malı bıçakların yeterli keskinlikte bulunmadığı ve kalitesiz çelikten yapıldığı gerekçesiyle vatandaşaların kurbanlıklarını, bu bıçakların yerine daha kaliteli olan yerli üretim bıçaklarla yapması istendi.
Konyanın suyu 2 milyon Avroluk projeyle tek merkezden yönetilecek
Konya'nın suyu 2 milyon Avro'luk projeyle tek merkezden yönetilecek
Konya Büyükşehir Belediyesi ve Avrupa Birliği'nin ortaklaşa hazırladığı İçme ve Kullanma Suyu Üretim Tesislerinin Geliştirilmesi Projesi (SCADA) tamamlandı.
Konya Ankara Hızlı Tren Platformu Sözcüsü Özer: "Hızlı tren projesi yetişmeyecek" Konya Ankara Hızlı Tren Platformu Sözcüsü ve Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Kemal Özer, projenin..
TBMM Başkanı Köksal Toptan, başsağlığı mesajı yayınladı Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Köksal Toptan, Isparta yakınlarında meydana gelen uçak kazasında 56 vatandaşın hayatını kaybetmesi..
Erzincan İl Özel İdaresi 2008 yılı bütçesi 32 milyon YTL
Erzincan İl Özel İdaresi 2008 yılı bütçesi 32 milyon YTL
Erzincan İl Özel İdaresi'nin 2008 yılı bütçesi 32 milyon YTL olarak belirlendi. Erzincan İl Genel Meclisi Kasım ayında 20 ayrı toplantı gerçekleştirerek, 2008 yılı bütçesini şekillendirdi.
AK Parti Trabzon İl Başkanlığı görevine, Muhammet Balta atandı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Trabzon İl Başkanlığı görevine, İl Genel Meclisi Başkanı Muhammet Balta atandı. 22 Temmuz ..
İşte Vizyondaki Filmler Sinemaseverler, 2'si Türk Filmi Olmak Üzere 6 Yeni Filmi Daha İzleme Fırsatı Bulacak..işte Filmler ve FragmanlarıSinemaseverler, 2'si Türk Filmi Olmak Üzere 6 Yeni Filmi Daha İzleme Fırsatı Bulacak..işte Filmler ve Fragmanları
Çukurova Sanayileşme ve Çevre Sempozyumu TMMOB Makine Mühendisleri Odası Genel Başkanı Emin Koramaz, Küreselleşme Olgusunun 25 Yıldır Gelişmekte Olan Ülkelerin Ekonomilerini Her Düzeyde Etkil..
Eski CHP Milletvekili Fevzi Ceylan Toprağa Verildi Dün Vefat Eden 12. Dönem CHP Samsun Milletvekili Dr. Fevzi Ceylan, Bugün Toprağa Verildi.
'Türkiye'nin En Cool Havayolu' Atlasjet Havayolları'nın Bugün Gazetelerde Yayınlanan Tam Sayfa İlanı 'Acı Bir Tesadüf' Olarak Hafızalara Kazındı
Uçak Kazası Facebook'ta Facebook'taki '30.11.2007-Isparta'da Kaybettiklerimiz' İsimli Gruba Taziye Mesajları Yağıyor. İşte Onlardan Bazıları...
İşte Uçağın Düştüğü Yer Uçağın Düşüşü 'Tuhaf' Bulunuyor Çünkü Düşmesi için Hiçbir Neden Görünmüyor...
Ölen Mürettebat ve Yolcuların İsimleri Isparta'daki Uçak Kazasında Hayatını Kaybeden Uçuş Ekibi ve Yolcular...
Kaptan Ön Adı ?muhammet?i Sildirmiş İşte Düşen Uçağın Pilotlarının İlginç Yaşam Öyküleri...
Karakutu Bulundu Sivil Havacılık Isparta'da Düşen Uçağın Karakutusunun Bulunduğunu Bildirdi
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10