30 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

30 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Banvitspor: 59 - Beşiktaş Cola Turka: 67 Beko Basketbol Ligi'nde Beşiktaş Cola Turka, Deplasmanda Banvitspor'u 67-59 Yendi.
Türkiye, Mavi Bayrak Sayısında Dünya Dördüncüsü
Türkiye, Mavi Bayrak Sayısında Dünya Dördüncüsü
Türkiye'nin Mavi Bayraklı Plaj ve Marina Sayısında Dünyada 4. Sırada Olduğu Bildirildi.
Muğla Belediyesi, TOKİ Konutları İçin Altyapı İşlerini Tamamladı Muğla Belediyesi, 880 Konutluk TOKİ Evleri İçin Altyapı Çalışmalarını Tamamladı.
Güzelliği Dillere Destan! 44 Yaşına Gelmesine Rağmen 'Bayan Vücut ' Unvanını Koruyan Manken Elle Macpherson'ın Ünlü Rock Müzisyeni Brian Adams ile Flört Ettiği Öne Sürülüyor.44 Yaşına Gelmesine Rağmen 'Bayan Vücut ' Unvanını Koruyan Manken Elle Macpherson'ın Ünlü Rock Müzisyeni Brian Adams ile Flört Ettiği Öne Sürülüyor.
Kosovada Temaslarda Bulunan NATO Genel Sekreteri Schefferden Önemli Mesajlar
Kosova'da Temaslarda Bulunan NATO Genel Sekreteri Scheffer'den Önemli Mesajlar
Kosova'nın Nihai Statüsünün Belirlenmesine Yönelik Ek Müzakereler Çerçevesinde Priştine ile Belgrad Arasında Yapılan Son Tur Görüşmelerinden Sonuç Alınamaması Üzerine Kosova'ya Gelen NATO Genel Sekreteri Jaap de Hoop...
Kuşadası Belediye Başkanı Akdoğana 5 Ay Hapis ve Kamu Hizmetlerinden Yararlanmama Cezası
Kuşadası Belediye Başkanı Akdoğan'a 5 Ay Hapis ve Kamu Hizmetlerinden Yararlanmama Cezası
Kuşadası Belediye Başkanı Fuat Akdoğan, İdare Mahkemesi Kararını Yerine Getirmediği İçin 5 Ay Hapis ve Kamu Hizmetlerinden Yararlanmama Cezasına Çarptırıldı. Mahkeme, Sabıkası Olmadığı İçin Akdoğan'ın Hapis Cezasını Para...
Çorlupark'ta Örnek Daire Aralık'ta Görücüye Çıkıyor Türkiye'nin İnşaat ve Proje Konusunda En Büyük Şirketleri Arasında Sayılan Prokon-ekon-propa Ortaklığı ile ve Tamamen Öz Kaynaklarla Hayata..
Gençlerbirliği: 1 - Trabzonspor: 0 (İlk Yarı) Türkcell Süper Lig'de, Gençlerbirliği ile Trabzonspor Arasında Yapılan Maçın İlk Yarısını Gençlerbirliği 1-0 Önde Tamamladı.
Erciyes Üniversitesi öğrencisi uçak kazasında hayatını kaybetti Isparta yakınlarında düşen Atlas Jet Hava Yolları'na ait uçakta bulunan Erciyes Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi öğrencisi Ş..
Anavatan'ın Başkanlık Divanı belli oldu Anavatan Partisi'nin ( ANAVATAN ) başkanlık divanını oluşturan isimler ve görevleri Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK ) toplantısıyla belirlendi.
ABD, İsrail-filistin Barış Sürecine İlişkin BM'ye Verdiği Tasarısıyı Geri Çekti ABD'nin, Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi'ne Sunduğu ve Annapolis Konferansı'nda Alınan İsrail-filisti..
Bayburt Valiliğine Kerem Al atandı
Bayburt Valiliği'ne Kerem Al atandı
Bayburt Valiliği'ne İçişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Kerem Al atandı.
Ceyhana mühendislik fakültesinin açılmasına yeşil ışık yandı
Ceyhan'a mühendislik fakültesinin açılmasına yeşil ışık yandı
Adana'nın Ceyhan ilçesine açılması düşünülen mühendislik ve işletme fakültelerinin şehrin gelişimine büyük katkı sağlayacağı bildirildi.
İzmir ve ilçelerinde kurban kesim ve satış yerleri belirlendi Avrupa Birliği'ne uyum kanunları çerçevesinde İzmir Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, kaymakamlıklar ve müftülüklerin ortaklaşa ku..
Mevlana, Kayseri'de hocasıyla birlikte anıldı 'Mevlana Yılı' etkinlikleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi Mevlana ve Hocası Seyyid Burhaneddin Hazretlerini birlikte andı.
Erdal İnönü anısına program düzenlenecek Bir süre önce hayatını kaybeden Erdal İnönü anılacak.
Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Yeni Binası ve Uğur Mumcu Salonu Törenle Açıldı
Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Yeni Binası ve Uğur Mumcu Salonu Törenle Açıldı
Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Yurtkuran, Eğitim Fakültesi Bünyesinde Yapılan Uğur Mumcu Salonu ile Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Yeni Binasının Açılışında Yaptığı Konuşmada, "Bir Uğur Mumcu Öldürdünüz Ama...
Doğuş Üniversitesi Rektörü Ünsal: 'Uçak kazasında hayatını kaybeden öğretim görevlilerimiz, bilim şehitleri olarak anılacaktır'
Doğuş Üniversitesi Rektörü Ünsal: "Uçak kazasında hayatını kaybeden öğretim görevlilerimiz, 'bilim şehitleri' olarak anılacaktır"
Doğuş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mithat Ünsal, AtlasJet'in İstanbul-Isparta seferini yaparken düşen uçağında bulunan Prof. Dr. Şenel Fatma Boydağ, Doç. Dr. İskender Hikmet ve Araştırma Görevlisi Mustafa Fidan'ın...
TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu: 'Uğur gerçek bir bilgi takipçisiydi'
TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu: "Uğur gerçek bir bilgi takipçisiydi"
Uludağ Üniversitesi (UÜ) Eğitim Fakültesi Uğur Mumcu Konferans Salonu ve Musiki Muallim Mektebi 1924, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Güldal Mumcu ve UÜ Rektörü Mustafa Yurtkuran ve çok sayıda öğretim üyesinin...
Öğrencilerin 'İngilizce başarısı' sevindirdi Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Yabancı Diller Bölüm Başkanlığı İngilizce hazırlık sınıflarında, 2006-2007 Eğitim-Öğretim yılında öğrenim gören 30 öğre..
Narenciye analiz laboratuvarı eksikliği Meclis'e taşındı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Çukurova bölgesindeki narenciyenin ihraç şansının artması için, A..
Gazeteci  Yazar Altan: 'Medyayı yöneten kamuoyunu da yönetendir'
Gazeteci Yazar Altan: "Medyayı yöneten kamuoyunu da yönetendir"
Adıyaman'da Bugün Gazetesi'nin 5. kuruluş yıldönümü münasebetiyle gazeteci -yazar Mehmet Altan tarafından'demokrasi ve medya' konulu konferans verildi.
Peri Kızı Gibiydi! 17 Ağustos Depreminde Hasar Gördüğü İçin Yeniden İnşa Edilen Kasımpaşa Çocuk Yuvası Yararına, Önceki Akşam W.o.w. Kongre Merkezi'nde Bir Defile Düzenlendi. Cerrutti 1881 Ad..17 Ağustos Depreminde Hasar Gördüğü İçin Yeniden İnşa Edilen Kasımpaşa Çocuk Yuvası Yararına, Önceki Akşam W.o.w. Kongre Merkezi'nde Bir Defile Düzenlendi. Cerrutti 1881 Adlı Saat Firmasının Sponsorluğunda, Uluslararası 118-t Lions Federasyonu Tarafından Organize Edilen Defilede, Modacı Mehmet Köymen'in Sonbahar- Kış Kreasyonu Tanıtıldı.
Turkcell Süper Lig Turkcell Süper Lig'in 14. Haftasında Gençlerbirliği ile Trabzonspor, Ankara 19 Mayıs Stadı'nda Karşı Karşıya Geldi. Karşılaşmanın İlk Yarısı Gençlerbirliği'nin 1-0 Üstünlüğ..
Hamas Lideri Haniye, Abbas Yönetimini Eleştirdi Feshedilen Hamas Hükümetinde Başbakan Olan İsmail Haniye, Filistin'de Birlikteliğin Ciddi Anlamda Zarar Gördüğünü Belirterek, Ramallah Yönetimi..
Hollanda'da Öğrenci Olayları Hollanda'da Öğrenim Harçlarını ve Ders Saatlerinin Fazlalığını Protesto Eden Öğrenciler, Polisle Çatıştı. Çıkan Olaylarda 60 Öğrenci Gözaltına Alındı.
Büyük Cami Mahallesine Taziye Evi
Büyük Cami Mahallesi'ne Taziye Evi
Gümüşhane'ye Bağlı Kelkit İlçesinin Büyük Cami Mahallesi'ne Hayırsever Bir İş Adamı Tarafından Taziye Evi Yaptırıldı.
Aydın Öğrenci Meclisi Başkanı Sökeden
Aydın Öğrenci Meclisi Başkanı Söke'den
Eylül ve Ekim Aylarında İlçe Genelinde Tüm Okullarda Gerçekleştirilen Okul Meclis Başkanlığı Seçimlerinin Tamamlanmasının Ardından, Okul Başkanlarının Kendi Aralarında Yapılan Seçiminde Söke İlçe Meclis Başkanı Seçilen...
Kelkit Belediyesi Kurban Bayramına Hazır Gümüşhane'nin Kelkit İlçesinde Belediye Tarafından Kurban Bayramı Hazırlıklarını Tamamladı.
Yalçın Menteş Anadolu Turnesinde Ünlü Tiyatro Sanatcısı Yalçın Menteş, Alkolün Zararlarını Anlatan "Yolluk" İsimli Oyunuyla Çıktığı Anadolu Turnesine Bandırma'dan Başladı.
Giresunda Alabora Olarak Batan Balıkçı Teknesi
Giresun'da Alabora Olarak Batan Balıkçı Teknesi
Giresun'un Bulancak İlçesine Bağlı Burunucu Köyü Açıklarında 26 Kasım Akşamı Alabora Olarak Batan Teknede Kaybolan Balıkçı Veysel Şenol'un Yakınları ve Balıkçı Arkadaşları, Şenol'un Cesedinin 5 Gündür Bulunamamasına...
Başbakan Erdoğan, Bakanlar Gönül ve Babacan ile Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül ve Dışişleri Bakanı Ali Babacan ile Görüştü.
Kimlik Tespiti Yapılan Cenazeler Teslim Ediliyor
Kimlik Tespiti Yapılan Cenazeler Teslim Ediliyor
İniş izni istedikten sonra bilinmeyen bir sebeple Isparta'da düşen Atlasjet'e ait yolcu uçağında hayatını kaybedenlerin cenazeleri sahiplerine teslim ediliyor.
Sinop Belediye Başkanı Yılmazer: 'İlimizin alt yapı sorunu kalmadı'
Sinop Belediye Başkanı Yılmazer: "İlimizin alt yapı sorunu kalmadı"
Sinop Belediye Başkanı Zeki Yılmazer, "İlimizde alt yapı konusunda bir sorun yok. Alt yapı çalışmaları ile ilgili projeleri hayata geçirmiş durumdayız." dedi.
'Türkçeye Saygı' Konferasının Afişinde İmla Hatası
"Türkçe'ye Saygı" Konferasının Afişinde İmla Hatası
Adana'da Aydınlar Ocağı Tarafından Düzenlenen "Türkçe'ye Saygı" Konferansında Asılan Bez Afişte Yapılan İmla Hatası Dikkat Çekti. Afişte "Türkçe'ye Saygı" İfadesinin, Ayraçla Ayrılmadan "Türkçeye Saygı" Diye Yazıldığı...
Isparta'da Yolcu Uçağının Düşmesi Isparta'da Düşen Yolcu Uçağında Hayatını Kaybeden Şahısların Cenazeleri, Yakınları Tarafından Teşhis Ediliyor.
Global Bilgi, Erzurumda istihdam sayısını 700e çıkardı
Global Bilgi, Erzurum'da istihdam sayısını 700'e çıkardı
Türkiye'nin en büyük müşteri ilişkileri yönetim merkezi olan Global Bilgi, Erzurum'da kurduğu ek binasıyla çalışan sayısını 700'e çıkardı.
Jordan Tövbesini Bozdu! Kısa Bir Süre Önce Gece Yaşamına Veda Ettiğini Açıklayan Ünlü Şarkıcı Jordan Bu Sözünü Tutacak Gibi Görünmüyor.Kısa Bir Süre Önce Gece Yaşamına Veda Ettiğini Açıklayan Ünlü Şarkıcı Jordan Bu Sözünü Tutacak Gibi Görünmüyor.
Manavgat Koleji, 3 ayda Türkçe okuma ve yazmayı öğrenen İngiliz öğrenciyi altın madalya ile ödüllendirdi
Manavgat Koleji, 3 ayda Türkçe okuma ve yazmayı öğrenen İngiliz öğrenciyi altın madalya ile ödüllendirdi
Antalya'nın Manavgat ilçesindeki Manavgat Koleji, 3 ayda Türkçe okuma ve yazmayı öğrenen birinci sınıf öğrencisi 8 yaşındaki İngiliz kız çocuğunu altın madalya takarak ödüllendirdi. Manavgat Koleji İlköğretim Okulu,...
Yoğun kar yağışı 4 kişinin canına mal oluyordu
Yoğun kar yağışı 4 kişinin canına mal oluyordu
Artvin'in Borçka ilçesinde 4 kişi, aniden bastıran yoğun kar yağışı nedeniyle zirve olan Camili Geçidi'nde mahsur kaldı.
İptal**** Nusaybin kırsalında teröristlerle güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı****** Sayın abonemiz, "Nusaybin'de çatışma" başlıklı haberimiz yetkili kaynaklardan teyit edilemediği için ..
Erzurum İl Özel İdaresi 2008 mali yılı bütçesi belli oldu Erzurum İl Özel İdaresi 2008 mali yılı bütçesi belli oldu. Daha çok Köye Yönelik Hizmetler Daire Başkanlığı ve sulama yatırımlarına a..
Erzurumda Turkcellin Çağrı Merkezi Ek Binası, Bakan Akdağ Tarafından Hizmete Açıldı
Erzurum'da Turkcell'in Çağrı Merkezi Ek Binası, Bakan Akdağ Tarafından Hizmete Açıldı
Turkcell Tarafından 4.5 Milyon Dolarlık Yatırımla Erzurum'da Yaptırılan Çağrı Merkezi Ek Binasının Açılışı, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın da Katılımıyla Yapıldı. 700 Kişinin İstihdam Yapıldığı Ek Bina Davetlilere...
ABD, "Annapolis"i Destekleyen Karar Tasarısını Geri Çekti ABD'nin Dün BM Güvenlik Konseyi'ne Sunduğu ve Annapolis Zirvesini Destekler Nitelikteki Karar Tasarısını Geri Çektiği Bildirildi.
Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi: 97 - Casa Ted Kolejliler: 87 Beko Basketbol Ligi'nde Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi, Casa Ted Kolejliler'i 97-87 Yendi.
65 Yaş Ödemeleri için Ziraat Hafta Sonu Açık Ziraat Bankası"nın İşlem Yükü Fazla Şubeleri, 65 Yaş ve Emekli Sandığı Ödemelerinin Çakışmasının Yol Açtığı Yoğunluk Nedeniyle Hafta Sonu da Hizme..
Aralık'ta Adsl Bağlantısı Bedava Türk Telekom İnternet Servis Sağlayıcılarına (Iss) Yönelik Bir Yeni Bir Kampanya Başlatıyor. Bu Kapsamda 1-30 Aralık"ta Adsl Abonesi Olacaklardan 29 YTL"lik B..
Hani Tövbe Etmiştin Seksi Şarkıcı Geçtiğimiz Günlerde Gece Hayatına Bir Nokta Koyacağını Söylemişti...fakat Bu Resimler Onu Yalancı Çıkarıyor ! Foto Galeri
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10