28 Kasım 2007 Çarşamba Günü Haberleri

28 Kasım 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kapanış Saatlerinde Döviz Fiyatları İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,1980 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7680 YTL Oldu.
Arabada Hüsnü'yle İnce İş Yapıyorduk Arto Deşiyor, Ece Anlatıyorda Anlatıyor..
'Yaşamak İçin Para Lazım' Çağla Kubat, Neden Dizilerde Oynadığını Hafta Sonu Dergisine Verdiği Röportajda Anlattı.Çağla Kubat, Neden Dizilerde Oynadığını Hafta Sonu Dergisine Verdiği Röportajda Anlattı.
Mermerciler Anadolu Doğal Taş Fuarında Buluştu
Mermerciler Anadolu Doğal Taş Fuarı'nda Buluştu
Arena Uluslararası Fuarcılık Tarafından Düzenlenen "Anadolu Doğal Taş Fuarı" Antalya Expo Center'da Başladı.
İngiltere Veliaht Prensi Charles İstanbul'dan Ayrıldı İngiltere Veliaht Prensi Charles, Eşi Cornwall Düşesi Camilla Parker ile Birlikte İstanbul'dan Ankara'ya Gitti.
Tokat'ta Yüksek Kesimlere Kar Yağdı Türkiye'de, Birçok İlde Etkili Olan Soğuk ve Yağışlı Hava, Tokat'ta da Etkisini Yüksek Kesimlerde Gösterdi.
Keşan Kaymakamı Abdülkadir Karataş'tan Tartışma Konusu Olan Kompozisyonla İlgili Açıklama Keşan Kaymakamı Abdülkadir Karataş, Öğrenciler ve Öğretmenler Hakkında Soruşturma Açılmasına Neden Ol..
Kandemir: 'Hedefimiz başrılı çizgimizi sürdürmek'
Kandemir: "Hedefimiz başrılı çizgimizi sürdürmek"
Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı, Pınar Et Entegre Tesisleri'ni ziyaret ederek firma yöneticileriyle yemek yedi. Beko Basketbol Ligi'nin ilk sekiz haftasında altı maç kazanarak dikkat çeken basketbolcular ve teknik...
Manavgatta yürüme engelliler için evlerinde bilgisayar ve okuma-yazma kursu
Manavgat'ta yürüme engelliler için evlerinde bilgisayar ve okuma-yazma kursu
Manavgat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü (MHEM), yürüme engelli öğrenciler için evlerinde bilgisayar ve okuma-yazma kursu açabileceğini duyurdu.
Palmiye böceğinin zararları uzmanlarca çalıştayda ele alınacak Özellikle Akdeniz'e kıyısı olan ülkelerde hurma ağaçlarının kurumasına neden olan ve "kırmızı palmiye böceği" diye adlandırılan ..
Yaşlı terörist kadın örgüt evinde yakalandı
Yaşlı terörist kadın örgüt evinde yakalandı
İzmir'de terör örgütüne yönelik operasyonda, yardım ve yataklık yapan yaşlı bir kadın yakalandı.
Muğlanın 2008 yılı bütçesi 86 milyon YTL
Muğla'nın 2008 yılı bütçesi 86 milyon YTL
AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça, İl Genel Meclisi tarafından hazırlanarak oybirliğiyle kabul edilen 2008 yılına ait 86 milyon YTL'lik bütçenin 55 milyon YTL'sinin yatırıma, kalan 31 milyon YTL'sinin ise cari...
İstanbul'da Altılı Ganyan 90,33 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 90,33 YTL İkramiye Verdi.
Kepez Limanı faaliyetini durdurdu
Kepez Limanı faaliyetini durdurdu
Yapımı sırasında birçok badireler atlatan, ihalesi birkaç defa tekrarlanan ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ÇTSO) gayretleriyle yap-işlet-devret modeliyle 14 milyon dolara malolan Kepez Limanı işletmeye...
Çankaya Köşkünde Fikir Sofrası
Çankaya Köşkü'nde 'Fikir Sofrası'
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Tarihçi Prof. Dr. Halil İnalcık ve Eski Kültür Bakanı, Edebiyatçı Prof. Dr. Talat Halman ile 'Fikir Sofrası' Olarak Adlandırılan Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldi.
Zorlu ve Alaton'a İspanya'dan Liyakat Nişanı Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu ve Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanı İshak Alaton'a, İspanya Büyükelçisi Fernández de La Pena..
Gayrimenkulün Zirvesindeki İşadamı
Gayrimenkul'ün Zirvesindeki İşadamı
Taşyapı'nın Patronu Emrullah Turanlı'nın Hayatı, İçerisinde Büyük Bir Başarı Öyküsünü de Barındırıyor.
Bir Yumurtaya 22 Milyon YTL
Bir Yumurtaya 22 Milyon YTL
Christie's Müzayede Evi Tarafından Satışa Çıkarılan Mine ve Altın Kaplamalı Nadide Faberge Yumurtası, 9 Milyon Sterline (22 Milyon YTL) Satıldı.
AKP, CHP'nin Engeli Üzerine Komisyon Salonunu Değistirdi Hakimler ve Savcılar Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin Görüşülmesi Sırasında AKP ve CHP'liler Arasında Sert Tar..
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 28 Kasım 2007 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Konferans Ölü Doğdu
Konferans Ölü Doğdu
İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, İsrail'in Ayakta Kalma İhtimalinin Olmadığını Söyledi.
Bakan Çelik'ten, Öğrencilerine Atatürk Tişörtü Giydiren Öğretmene Verilen Cezayla İlgili İnceleme Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Öğrencilerine Atatürk Tişörtü Giydirdiği ve Cumhuriyet Mit..
Jaws Dehşeti
Jaws Dehşeti
Dehşetin Fotoğrafı Avustralya'nın New South Wales Bölgesindeki Bayron Koyunda Bir Helikopterden Çekildi. Aç Kalan Köpekbalıkları, Helikopter Pilotu Tarafından İnsanların Bir Kaç Metre Uzağında Yüzerken Görülünce Facianın...
AKP Milletvekili İhsan Arslan: "ABD Elçiliğindeki Görüşme Çarpıtıldı" AKP Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan, ABD Büyükelçisi Tarafından Yapılan Davetin İçeriğinin Çarpıtıldığını Belirterek..
İnşaattan Düşen İşçi Hayatını Kaybetti
İnşaattan Düşen İşçi Hayatını Kaybetti
Antalya'da, Bir İnşaatın Asansör Demirlerini Yapan 40 Yaşındaki Halim Yılmaz İsimli İnşaat İşçisi, 11. Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti.
Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu, Kuruldu İstanbul - Tekstil ve Hazır Giyim Sektöründen 13 Derneğin Bir Araya Getiren Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu, Kuruldu. türkiye Moda ve..
Hisarcıklıoğlu, 719'uncu Smile Mağazasını Açtı Ankara - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Etlik'de Real Süpermarket İçinde Yer Alan Ankara Antares Alışve..
Prens'e Organik Tarım Dersi! -Video- İngiltere Veliaht Prensi Charles, İzmir'in Kemalpaşa İlçesinin Ören Beldesinde, Organik Tarımla İlgili İncelemelerde Bulundu.
Katil Zanlısı Kemancı Adliyeye Sevk Edildi Bursa'da İstediği Parçayı Söylemeyen Gazinodaki Dostuna Kızıp, Alt Katta Yalnız Yaşayan 70 Yaşındaki Komşusuna Tecavüz Ettiği ve Öldürdüğü İddia Ed..
ABD, Ortadoğu Barışı İçin Arap Desteğinden Memnun ABD, İsrail ve Filistin'in Yeni Bir Diplomatik Süreç İçine Girdiği Ortadoğu Barış Konferansı'na Arap Ülkelerinin Benzersiz Bir Destek Sağladı..
Gürcistan Eski Savunma Bakanı Almanya'da Tutuklandı Gürcistan'da Eski Savunma Bakanı Irakli Okruaşvili, Kara Para Aklama, İktidarı Kötüye Kullanma ve Haraç Alma İddialarıyla Berlin'de Tutukla..
Kosova Görüşmeleri Sonuçsuz Kaldı Kosova Troykası Temsilcileri, Baden'de Kosova'nın Nihai Statüsünü Belirleme Görüşmelerinden Bir Sonuç Alınamadığını Açıkladı.
Avusturya Büyükelçisi ekonomik işbirliği için Kayseriye geldi
Avusturya Büyükelçisi ekonomik işbirliği için Kayseri'ye geldi
Avusturya'nın Ankara Büyükelçisi Heidimaria Gürer, Türk işadamlarıyla Avusturyalı yatırımcılar arasında ekonomik işbirliği oluşturma çalışmaları çerçevesinde Kayseri'ye geldi. Büyükelçi, şehirdeki temasları çerçevesinde...
Bakan Özak Mersin'e Geliyor Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'nın Önderliğinde Forza Fuarcılık Tarafından Düzenlenen "Mersin Yapı ve Emlak Fuarı"nın..
İngiltere Veliaht Prensine Devrek Bastonu Hediye Edildi Zonguldak'ın Devrek İlçesinden, İngiltere Veliaht Prensi Charles'a Devrek Bastonu Hediye Edildi.
Kasten Adam Yaralama Sakarya'da, Kasten Adam Yaralamaktan Yargılanan Bir Şahıs, 10 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı.
Trabzon İl Özel İdaresinin 2008 yılı bütçesi 30 milyon YTL
Trabzon İl Özel İdaresi'nin 2008 yılı bütçesi 30 milyon YTL
Trabzon İl Genel Meclisi, İl Özel İdaresi'nin 2008 yılı bütçesini 30 milyon YTL olarak belirledi. İl Genel Meclisi toplantısında ele alınan 2008 yılı bütçesi, 9 red oyuna karşılık 47 evet oyu kabul edildi.
Mitingten Aldığı Tişörtleri Öğrencilere Giydiren Öğretmene Maaş Cezası Isparta Merkezde Bulunan İyaş Selçuklu İlköğretim Okulu Beden Eğitim Öğretmeni Halil İbrahim Özçimen (52) Hakkında, Katı..
Almanya gelişmişlik sıralamasında geriledi Almanya, Birleşmiş Milletler Gelişmişlik listesinde geriledi. BM tarafından her yıl yayınlanan ve özel hanelerin geliri, ortalama ömür süresi ve hal..
Yozgat Valisi, 2023 Yozgatın Gelişim Vizyonu toplantı kararlarını resmi kurumlara astırdı
Yozgat Valisi, '2023 Yozgat'ın Gelişim Vizyonu' toplantı kararlarını resmi kurumlara astırdı
Yozgat Valisi Amir Çiçek, Şubat ayında yapılan Yozgat'ın Geliş Vizyonu Toplantısında alınan kararları çerçeveleterek tüm resmi kurum müdür odalarına astırdı.
Merkez Lavvar'ın koruma altına alınmasına tepkiler büyüyor Zonguldak'ta Türkiye Taşkömürü Kurumu'na (TTK) ait eski Merkez Lavvar'ının "tarihi ve kültürel eser" olduğu gerekçesiyle koruma altı..
Meme kanseri konulu kompozisyonda derece alan öğrenciler ödüllendirildi
Meme kanseri konulu kompozisyonda derece alan öğrenciler ödüllendirildi
Rize Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle ortaöğretim okulları arasında düzenlenen "Meme Kanseri" konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.
DTP: "Başkanımızın Gözaltına Alınmamak için Yurtdışına Çıktığı" Gerçek Dışı Ankara - Demokratik Toplum Partisi (DTP) Genel Merkezi'nden Yapılan Yazılı Açıklamada, Genel Başkan Nurettin Demirt..
Türk Hava Kurumunundan aldıkları model uçak maketleri ile sergi açtılar
Türk Hava Kurumu'nundan aldıkları model uçak maketleri ile sergi açtılar
Konya'nın Yalıhüyük ilçesi lisesinde matematik öğretmeni olarak görev yapan Beytullah Akçapa (26) ve öğrencileri, Türk Hava Kurumu'nun vermiş olduğu uçak maketleri ile model uçak sergisi açtı.
Tevhide'ye tebrik telefonları yağıyor Adana'nın Kozan ilçesinde düzenlenen yarışmada birinci olan ve 24 Kasım Öğretmenler Günü töreninde ödülünü alamadan kürsüden indirilen imam hatip lisesi ..
Aydında arazi sahiplerinin inadı yüzünden sulama barajı işe yaramıyor
Aydın'da arazi sahiplerinin inadı yüzünden sulama barajı işe yaramıyor
Aydın'ın Karpuzlu ilçesinde 11 yıl önce tamamlanan Yaylakavak Barajı, bazı arazi sahiplerinin muhalefeti yüzünden çiftçilerin hizmetine verilemedi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10