27 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

27 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yunan Gazeteciler Grevde Yunan Hükümetinin Gazetecilere Ait Emekli Sandığına Müdahale Etmesi Üzerine Binlerce Gazeteci, Ülke Genelinde 24 Saat Süreyle Greve Gitti.
Mesud Barzani'nin Viyana'daki Bir Hastanede Bir Süre Kaldığı İddia Edildi Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi Baºkan? Mesud Barzani'nin, Avusturya'nın Başkenti Viyana'da Bir Hastanede Bir Süre Tedav..
Papadopulos'un Yunanistan Ziyareti Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (Gkry) Lideri Tasos Papadopulos, Resmi Temaslarda Bulunmak Üzere Yunanistan'a Geldi.
Hangi Ünlü Ancor-woman Olsun? Haftasonu Haberlerini Sunan Deniz Seki İzleyiciden Geçer Not Alamadı.. Peki Size Göre En İyi Ancor - Man ve Ancor - Woman Hangi Ünlü Olabilir?Haftasonu Haberlerini Sunan Deniz Seki İzleyiciden Geçer Not Alamadı.. Peki Size Göre En İyi Ancor - Man ve Ancor - Woman Hangi Ünlü Olabilir?
Irak'taki ABD Ordusunun Sözcüsü Tuğamiral Smıth: Irak'taki ABD Ordusunun Sözcüsü Tuğamiral Greg Smith, Irak'ın Çeşitli Bölgelerinde El Kaide Lideri 3 Kişiyi Öldürdüklerini Açıkladı.
İran'dan Alternatif Barış Konferansı İran, ABD'de Bu Akşam Başlayacak Ortadoğu Barış Konferansına Karşılık Filistinli Tüm Militan Grupların Temsilcilerini Tahran'da Toplantı Yapmak Üzere Ülke..
Tarım ve Köyişleri Bakanı Eker'den 'Gap' Açıklaması Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Gap Sayesinde Ekonomik Hasılanın 2010 Yılına Doğru 4.5 Kat Artacağını Söyledi.
Batman'da Artan İshal Vakaları Halkı Tedirgin Ediyor Batman'da Son Günlerde İshal Vakalarında Yaşanan Artış Halkı Tedirgin Ediyor.
Tapu Yolsuzluğu Davasında Tutuklu Sanık Kalmadı Antalya Tapu ve Kadastro İl Müdürlüğü'ndeki Yolsuzluk İddiaları Kapsamında Gözaltına Alınarak 9 Aydır Tutuklu Yargılanan 6 Kişi Tahliye Edildi.
Dolara Global Dalga Desteği Yeni
Dolara Global Dalga Desteği Yeni
Global Piyasalardan Kaynaklanan Endişeler Bugün İçerideki Yönü de Tayin Etti. Borsada Sert Satışlar Gelirken, Dolar Hızlı Bir Şekilde Yükseldi.
CHP'li Tomanbay: "Baykal, Partiyi Sağ Çizgiye Çekti" Demokratik Değişim Hareketi Lideri Mehmet Tomanbay, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı Partiyi Sosyal Demokrat Sol Programından Uzaklaştırar..
Evine Giren Hırsız Tarafından Vurulan Amerikan Futbolu Yıldızı Sean Taylor Yaşamını Yitirdi Önceki Gün Miami'deki Evine Giren Hırsızı Engellemek İsterken, Hırsızın Tabancasından Çıkan Kurşun..
Çiftçi birlikleri İzmir'de toplanıyor Tarım satış kooperatifleri birlikleri, ortak politika belirlemek üzere İzmir'de toplanıyor. Tariş'in ev sahipliğinde yapılacak toplantıya 16 birliğin tem..
Siirtte 2008 yılında 1 milyon fıstık fidesi dikilecek
Siirt'te 2008 yılında 1 milyon fıstık fidesi dikilecek
Siirt Valisi Necati Şentürk, şehrin en önemli tarımsal ürünlerinden fıstıkçılığın geliştirilmesi için 2008 yılında 1 milyon fıstık fidanını daha toprakla buluşturacaklarını söyledi.
Bakan Güler: Şahdeniz Doğal Gazı da Avrupa'ya Taşınabilir Ankara - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, AB Ülkelerinin Rusya ve İran Doğal Gazını İstememesi Durumunda, Nabucco Projes..
DTP Grup Başkanı Türk: Cezaevinde de Yatmasını Biliriz Ankara - DTP Grup Başkanı Ahmet Türk, "Ne Anayasa Mahkemesinin Açtığı Dava Ne Savcıların Ortaya Koyduğu Dokunulmazlık, Bizi Çok Fazla İl..
Baykal: Terörle Mücadeledeki 'Anlaşma'yı Bilmeyen Biziz Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Geçtiğimiz Günlerde Yaptığı Açıklamayla, "Irak Konusu, Türkiy..
AİHM'ye Aday Gösterilecek 3 Türk Yargıç Adayı Belirlendi Ankara - Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinde (AİHM) Son 9 Yıldır Türkiye'yi Temsil Eden Yargıç Rıza Türmen'den Boşalacak Göreve Aday Gös..
Babalar ve Çocukları Busiadda Buluştu
Babalar ve Çocukları Busiad'da Buluştu
Bursa Sanayicileri ve İş Adamları Derneği'nin (Busiad) Geleneksel Hale Gelen 'Babalar ve Çocukları' Toplantısında, Birinci Kuşak Sanayicilerle, İkinci Kuşak Genç Sanayiciler Bir Araya Geldi.
Edremitte Refüj ve Parklar Kış Bakımına Alındı
Edremit'te Refüj ve Parklar Kış Bakımına Alındı
Balıkesir'in Edremit Belediyesi İlçedeki Muhtelif Park ve Refüjleri Bakıma Alarak Kışlık Bitkiler Ekti.
Yeşil zeytin fiyatta tavan yaptı
Yeşil zeytin fiyatta tavan yaptı
Mardin piyasasında geçen yıl bolluk yaşanan salamuralık yeşil zeytinde bu sezon düşen rekolte ile daralan alım gücü fiyatlara da olumsuz yansıdı. Fiyatta adeta tavan yapan yeşil zeytinin kilosu yüzde 50 oranında arttı.
FIAT Türkiye CEO'su Pandır: "Bu organik büyümeyle 2 milyon hedefine ulaşmak zor yeni yatırımlar gerekiyor" FIAT Türkiye CEO'su Ali Pandır, Türk otomotiv sektörünün 2010 yılında 2 milyon adet ..
Pfdk'dan Beşiktaş'a 1 Maç Seyircisiz Oynama Cezası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (Pfdk), Beşiktaş'a Bir Maç Seyircisiz Oynama ve 91 Bin YTL Para Cezası Verirken, Kulüp Menajeri Sinan Eng..
Ünlü Kaykaycı Boaz Aquino'nun Tehlikeli Şovu Nefes Kesti Antalya'da Düzenlenen Red Bull Local Hero Tour, Elemelerine Katılan İsrailli Ünlü Kaykaycı Boaz Aquino, Yaptığı Tehlikeli Şovla Nefes ..
Bankalar, Tüketiciye 3. Çeyrekte 13.27 Milyar YTL Tutarında Kredi Verdi Yılın 3. Çeyreğinde 1 Milyon 383 Bin 270 Kişi, 13.27 Milyar YTL Tutarında Tüketici Kredisi Kullandı.
Gaziantep'teki Trafik Kazası Gaziantep'te Yolcu Otobüsünün Tır'la Çarpışması Sonucu 2 Kişi Öldü, 7 Kişi de Yaralandı.
Kütahya'da Bomba Paniği Kütahya'da, Belediye Hizmet Binası Yakınında Unutulan Şüpheli Bir Çanta, Bomba Paniği Yaşanmasına Sebep Oldu.
Çanakkaleli şehit öğretmen yakınlarına plaket verildi
Çanakkale'li şehit öğretmen yakınlarına plaket verildi
Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Erişen Eğitim Kurumları'nın öğretmenler haftası nedeniyle düzenlediği etkinlikte Güneydoğu'da teröristler tarafından şehit edilen Çanakkaleli öğretmenlerin aileleri unutulmadı.
ALTAVın yeni başkanı Faik Kaptanoğlu oldu
ALTAV'ın yeni başkanı Faik Kaptanoğlu oldu
Alanya Turizm ve Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkanlığı'na Faik Kaptanoğlu seçildi.
Ülkü Ocakları cinayeti karar davasında 3 kişiye toplam 27 yıl hapis cezası Ülkü Ocakları Erzurum İl Dergi Temsilciliği'nde görev teslim töreni sırasında işlenen cinayetin karar duruşmasında 3..
2008 Bütçe Görüşme Takvimi Genel Kurul'da Kabul Edildi TBMM Danışma Kurulu'nun 2008 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı ve 2006 Yılı Kesinhesap Kanunu Tasarısı'nın Genel Kurul'daki Gör..
ERVAK: 'Erzuruma ikinci tıp fakültesi açılmalı'
ERVAK: "Erzurum'a ikinci tıp fakültesi açılmalı"
Erzurum Kalkınma Vakfı (ERVAK) Başkanı Erdal Güzel, yeni açılacak Bölge Eğitim Hastanesi nedeniyle Atatürk Ünivresitesi (A.Ü) bünyesinde ikinci tıp fakültesine ihtiyaç duyulacağını söyledi.
Alphan: 'Şehitler için toplanan yardımlar herekse eşit dağıtılsın'
Alphan: "Şehitler için toplanan yardımlar herekse eşit dağıtılsın"
İzmir Ticaret Odası(İZTO) üyesi bir grup iş adamı, İzmir Şehit Aileleri İnsan Hakları ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Yavuz Alphan, İZTO heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek,...
Cumhurbaşkanı Gül Yurda Döndü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İzmir'in Expo 2015 Adaylığı İçin Fransa'ya Yaptığı Ziyareti Tamamlayarak Bugün Yurda Döndü.
İstanbul'da Su Kesintisi Pendik Kocabayır Depo ve Terfi Merkezi Çıkışındaki Ana İsale Hattında Yapılacak Montaj Çalışmaları Nedeniyle Bazı Bölgelere Su Verilemeyeceği Bildirildi.
Afyonkarahisar'da Şiddetli Lodos Afyonkarahisar'da, Öğle Saatlerinden Bu Yana Etkili Olan Şiddetli Fırtına ve Lodos, Hayatı Olumsuz Yönde Etkiledi.
Ardahan'da 2007 Yılı 4. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Ardahan'da, 2007 Yılı 4. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Ardahan Valisi Murat Yıldırım Başkanlığında Yapıldı.
AK Parti, dokunulmazlık fezlekelerine izin vermeye hazırlanıyor Bugüne kadar hiçbir milletvekilinin dokunulmazlığının kaldırılmasına onay vermeyen AK Parti, Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü ve ..
Cumhurbaşkanı Gül yurda döndü Fransa'da temaslarını tamamlayan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül yurda döndü. Esenboğa Havalimanı'nda daha önce açıklama yapacağı duyurulan Cumhurbaşkanı Gül, uçakta..
Eskişehir'e mevsimin ilk karı yağdı Türkiye'nin en soğuk illerinden olan Eskişehir'e mevsimin ilk karı yağdı.
Türkiye'deki Milletvekili Dokunulmazlığı AİHM'e Taşınıyor CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Dokunulmazlıklarla İlgili TBMM'nin 22. Döneminde Şahsıyla İlgili 2 Dosya Hakkında, 'Kovuşturmanın..
Kilis'te trafik kazası: 1 ölü, 2 yaralı Kilis'te bir traktör şarampole yuvarlandı. Kazada bir kişi hayatını kaybederken 2 kişi yaralandı.
Cumhurbaşkanı'nın açıklama yaptığı salondaki bomba arandı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Fransa dönüşü açıklama yapacağı salonda bomba araması yapıldı.
GİK-DER'den Karayolları'na teşekkür Gümüşhane Tüneli'nin ışıklandırma çalışmaları vatandaşı memnun etti.
Kalem tutamadığı için derslerini dizüstü bilgisayarda yapacak
Kalem tutamadığı için derslerini dizüstü bilgisayarda yapacak
Burdur'da derslerinde başarılı olan ancak kalem tutamadığı için Vali Rasih Özbek'ten yardım isteyen Murat Kılıç'ın yüzü, Deniz Feneri Derneği sayesinde güldü. Bedensel engeli yüzünden sinirleri gevşek olan Kılıç, artık...
Kaza anı mobese kamerasından saniye saniye kaydedildi Batman'da kavşaktan dönen otomobil bir bayana çarptı. Maddi hasara ve bir kişinin yaralanmasına neden olan kaza mobese kamerasından saniy..
Bucakta yaptırılan Mevlana büstü törenle açıldı
Bucak'ta yaptırılan Mevlana büstü törenle açıldı
UNESCO (Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu ) tarafından 'Mevlana yılı' ilan edilen 2007 yılında Mevlana'yı anma etkinilkleri devam ediyor. Bu kapsamda Burdur'un Bucak ilçesine Mevlana'yı anma töreni...
Hırsızları parmak izleri ele verdi Adapazarı'nda otodan teyp hırsızlığı, motosiklet hırsızlığı ve 6 iş yerinden çeşitli elektronik eşyaların çalınması olayıyla ilgili olarak 4 zanlı yakalandı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10