27 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

27 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Seda Sayan'ın Gözyaşları! Seda Sayan Orada Neler Oluyor Programında Aniden Oğlunun Sesini Duyunca Gözyaşlarına Boğuldu!Seda Sayan Orada Neler Oluyor Programında Aniden Oğlunun Sesini Duyunca Gözyaşlarına Boğuldu!
Süpriz Aşk! Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Osman Merzeci, Bir Süredir İpek Tuzcuoğlu ile Flört Ediyor.Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Osman Merzeci, Bir Süredir İpek Tuzcuoğlu ile Flört Ediyor.
Öğrencilere ücretsiz diş taraması Tekirdağ Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü'nün ortaklaşa organize ettiği ilköğretim okullarına yönelik ağız ve diş sağlığı tarama ve ..
Başkan Kaldırımdan Ortak Çalışma Çağrısı
Başkan Kaldırım'dan 'Ortak Çalışma' Çağrısı
Samsun Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım, Beldede Yaşayan Vatandaşlara, Sivil Toplum Kuruluşlarına ve Siyasi Parti Temsilcilerine Ortak Çalışmayla Beldeyi Birlikte Yönetme Çağrısında Bulundu.
Kadın Girişimciliğinin Desteklenmesi Projesi
Kadın Girişimciliğinin Desteklenmesi Projesi
Tokat'ta, 25 İlde Pilot Uygulama Yapılan "Kadın Girişimcilerin Desteklenmesi Projesi" Kapsamında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı. Tokat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Tesob) Derviş Günday Konferans Salonu'nda...
Dadaş Film Festivali onur ödülleri dağıtıldı
Dadaş Film Festivali onur ödülleri dağıtıldı
Bu yıl 2.'si düzenlenen Dadaş Film Festivali çerçevesinde verilen onur ödülleri sahiplerini buldu.
Öğrenciler kaligrafi ve ebru sanatını birleştirdiler
Öğrenciler kaligrafi ve ebru sanatını birleştirdiler
Manisa'ya bağlı Soma ilçesinde Özel Birlik Koleji'nde Güzel Sanatlar Kulübü öğrencileri, kaligrafi ve ebru sanatını birleştirerek güzel eserler ortaya koyuyor. Öğrenciler, yaptıkları çalışmaları sergileyecek.
Felsefe öğretmeni resim sergisi açtı Muğla 75. Yıl Fen Lisesi Müdür Yardımcısı ve felsefe öğretmeni Veyis Ünsal, öğretmenler günü dolayısı ile ikinci kişisel resim sergisini açtı. Yağlı boya..
Aydın Ticaret Borsası Aydın Ticaret Borsası'nda siyah salamura zeytin 1,28 YTL ve kuru incir 4,03 YTL'den satıldı. Borsada işlem gören ürünlerin tescil salonu bültenine göre ortalama fiyatlar..
Tarihi Taşhan Ayağa Kalkıyor
Tarihi Taşhan Ayağa Kalkıyor
Amasya'nın Önemli Tarihi Eserlerinden Birisi Olan Tarihi Taşhan, Tadilatının Yapılmasından Sonra Hem Ticari Anlamda Hem de Turizm Sektöründe Hizmet Verecek.
Giresun Ticaret Borsası Giresun Ticaret Borsasında Tombul Kabuklu Fındık en düşük 4,19 YTL'den İşlem görürken, 13/15 mm Naturel İç Fındık ise 9,25 YTL'den işlem gördü.
Dadaş Film Festivali... Dadaş Film Festivali Kapsamında Atatürk Üniversitesi Kültür Merkezi'nde "Köylerin Sorunları ve Göç" Konulu Panel Düzenlendi.
Fortis Bank ve Ekonomist Dergisi Anadolu'nun en büyük 250 şirketini Kayseri'de açıklıyor Fortis Bank ve Ekonomist Dergisi'nin Anadolu'nun en başarılı ve dinamik 250 şirketini belirlemek amacı..
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'da Kimliği Belirsiz Hırsızlar, Girdikleri Ev ve İş Yerlerinden Ziynet Eşyası, Para ve Park Halindeki Aracın Akülerini Çaldı. Edinilen Bilgiye Göre, Karşıyaka Mahal..
Kayseri Ticaret Odasının Edison Bilseydi projesi Enerji Bakanlığının tasarruf çalışmasına model oldu
Kayseri Ticaret Odası'nın Edison Bilseydi projesi Enerji Bakanlığının tasarruf çalışmasına model oldu
Kayseri Ticaret Odası (KTO) tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği (AB) hibe programlarından desteklenen Edison Bilseydi projesi tamamlandı.
ALSİAD Başkanı Toprak: 'Zarar etmek istemeyen yatırımcılar, uzun vadede döviz bazında borçlanmalı'
ALSİAD Başkanı Toprak: "Zarar etmek istemeyen yatırımcılar, uzun vadede döviz bazında borçlanmalı"
Alanya Sanayici ve İşadamları Derneği (ALSİAD) Başkanı Ali Toprak, uzun vadede döviz bazında borçlanmanın yatırımcıların lehine olacağını söyledi. Toprak, sağlam temeller üzerine kurulan Türk finans sisteminin çok büyük...
Borsa'da düşüş Avrupa'yla derinleşti: 1230 puan İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 100 Endeksi haftanın ikinci gününü dünkü kapanışa göre 1230 puan değer kaybederek 51.452 puandan kapat..
Düzcede, 'İletişim Becerilerinin Geliştirilmesi ve Mutlu Olma Sanatı' Eğitim Semineri
Düzce'de, "İletişim Becerilerinin Geliştirilmesi ve Mutlu Olma Sanatı" Eğitim Semineri
Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi Tarafından "İletişim Becerilerinin Geliştirilmesi ve Mutlu Olma Sanatı" Eğitim Semineri Yapıldı.
Seminerde Horladılar
Seminerde Horladılar
Tarihi Kentler Birliği Seminerine Katılan Kişilerin Yarısı Uyudu. Uykuları Açılsın Diye Ara Verildi Ama Nafile....
"Filistin ve İsrailliler Ortak Belge Konusunda Anlaştı" İsrail ve Filistinli Yetkililerin, Barış Müzakerelerine Temel Oluşturması Planlanan Ortak Belge Konusunda Anlaşmaya Vardığı Bildirildi.
Amerikan Gemisindeki Mısır Grizleri Yandı Balıkesir'in Bandırma İlçesinde, Tcdd Limanına Yem Katkı Maddesi Boşaltan Amerikan Gemisinde Yangın Çıktı.
Orta Doğu Konferansı Başladı ABD'nin Maryland Eyaletindeki Annapolis Kasabasında Düzenlenen Uluslararası Orta Doğu Konferansı Başladı.
Tunceli Belediye Başkanı Songül Erol Abdil'e Soruşturma Unceli Belediye Başkanı Songül Erol Abdil'in, 'Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü' Nedeniyle Kentte Yaptığı Basın Açıklamasına ..
Annapolis görüşmeleri başlıyor ABD'nin Maryland eyaletindeki Annapolis kentinde düzenlenen Orta Doğu barış konferansının başlamasına saatler kaldı. Konferansa katılacak olan davetliler, zirve..
Filipinler'i Mitag tayfunu vurdu: Ölü sayısı 17'ye yükseldi Filipinler'i etkisi altına alan Mitag tayfunu'nda ölü sayısının en az 17'ye ulaştı.
Edremit'te Sağanak Yağış ve Rüzgar Hayatı Felç Etti Sağanak Yağış ve Şiddetli Rüzgar Balıkesir'in Edremit Körfezi'nde de Etkili Oldu. Turistlik Beldelerde Ağaçlar Devrildi, Bir Çok Yeri Su Ba..
Obezite Hastası Genç Denizli'de, Obezite Hastası 26 Yaşındaki Şahıs Midesini Küçültmek İçin Ameliyat Olduktan Sonra Solunum Yetmezliğinden Hayatını Kaybetti.
Hikmet Çetin: 'Parti kapatmak çözüm olmaz'
Hikmet Çetin: "Parti kapatmak çözüm olmaz"
TBMM eski Başkanı ve eski Başbakan yardımcılarından Hikmet Çetin, bu güne kadar Türkiye'nin çok parti kapattığını belirterek, meselelerin bu şekilde çözülemeyeceğini söyledi.
Expoda rakip olan Milano ve İzmir birlikte yemek verdi
Expo'da rakip olan Milano ve İzmir birlikte yemek verdi
EXPO 2015 için rakip olan İzmir ve Milano, Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE) delegelerine ortak bir yemek verdi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yaptığı konuşmada, dostluk ve barış temalarına değindi.
Gaziantepte, yolcu otobüsü TIRa arkadan çarptı: 2 kişi öldü, 8 kişi yaralandı
Gaziantep'te, yolcu otobüsü TIR'a arkadan çarptı: 2 kişi öldü, 8 kişi yaralandı
Gaziantep'te meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 8 kişi yaralandı.
Bomba sanılan çantadan ÖSS hazırlık dökümanları çıktı
Bomba sanılan çantadan ÖSS hazırlık dökümanları çıktı
Kütahya'da, fünye ile patlatılan belediye binası girişindeki çantadan ÖSS hazırlık dökümanları çıktı.
TBMM Genel Kurulu Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 2007 Yılı Sonu İtibariyle, Ülke Genelinde 2003 Öncesinde Yapılan Yolların 2 Katından Fazla Bölünmüş Yol Yapıldığını Belirterek, Bin 461 Şan..
Suşehrinde sayaç donmasına karşı saman sarma tedbiri önerildi
Suşehri'nde sayaç donmasına karşı saman sarma tedbiri önerildi
Sivas'ın Suşehri ilçesinde Belediye Başkanlığı Su İşleri Şefliği, su sayaçlarının sarılarak korunması konusunda vatandaşları uyardı.
El Kaide Üyesi Sakka'nın Avukatı Karahan'dan ilginç iddialar: "11 Eylül saldırısı Türkiye üzerinden yapıldı" Terör Örgütü El-Kaide üyesi Suriye uyruklu Louai El Saka'nın "11 Eylül faillerini ..
Sakaryanın Camili Mahallesi muhtarlığı e-muhtarlık hizmeti başlattı
Sakarya'nın Camili Mahallesi muhtarlığı e-muhtarlık hizmeti başlattı
Sakarya'da Camili Mahallesi muhtarlığı internet üzerinden de hizmet veriyor. Muhtar Yunus Özçelik, mahalle sakinlerinin sıkıntılarını ve isteklerini www.camili-muh.gov.tr internet adresinden iletilebileceğini ve her...
Ava giden korucu donarak öldü Siirt'in Pervari ilçesinde ava giden bir korucu aşırı soğukta donarak yaşamını yitirdi.
MHEM, öğrencilerin kurumlarına gelen kitaplarını almalarını istedi
MHEM, öğrencilerin kurumlarına gelen kitaplarını almalarını istedi
Manavgat Halk Eğitim Müdürlüğü(MHEM), açık ilköğretim okulu ve lisesi öğrencilerinin 27 -28 Ocak tarihlerinde yapılacak sınavlara 2 ay önceden hazırlık yapmaları için kurumlarına gelen ders kitaplarını alma çağrısında...
Ayazağa Kavşağı, Aralık ayında hizmete açılacak İstanbul trafiğini ciddi ölçüde rahatlatması planlanan "Ayazağa Kavşağı", Aralık ayında hizmete açılacak.
Tren Yolu Kenarındaki İstinat Duvarı Yıkılmak Üzere Zonguldak'ta Tren Yolu Kenarında Bulunan ve Bir Bölümü Yıkılan İstinat Duvarı Tehlike Saçıyor.
Başkan Torundan Telekom İşçilerinin Grevine Destek
Başkan Torun'dan Telekom İşçilerinin Grevine Destek
Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, Grevde Bulunan Türk Telekom İşçileri Ziyaret Ederek Destek Verdi.
İktisadi Kalkınma Vakfı Görev Dağılımı Yaptı
İktisadi Kalkınma Vakfı Görev Dağılımı Yaptı
Karabük İktisadi Kalkınma ve Sosyal Dayanışma Vakfı'nın Olağanüstü Kongresinden Sonra Oluşan Yeni Yönetim Görev Bölümü Yaptı.
Ünlü Manken Ece Gürsel, 2008'de Rock Albümü Çıkaracağını Açıkladı Denizli Auto Show 2007 Fuarı Törenle Açıldı. Açılışa Katılarak Yeni Otomobilleri Tanıtan Ünlü Manken Ece Gürsel, 2008 Yılında..
Ampute Milli Takımı Ödüllendiriliyor Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, 11-20 Kasım 2007 Tarihleri Arasında Antalya'da Düzenlenen Dünya Ampute Futbol Şampiyonası'nda Üçüncülük Elde Ed..
Tff 2. Lig Tff 2. Lig 4. Grup'ta Mücadele Eden Erzincanspor'un Geçen Hafta Deplasmanda Değirmenderespor ile Oynayacağı Karşılaşma İçin Gittiği Trabzon'da Müsabaka Öncesinde Yedikleri Yemekten..
CHP'de Demokratik Değişim Hareketi Adına Açıklama CHP'de Demokratik Değişim Hareketi Adına Açıklama Yapan Eski Milletvekillerinden Mehmet Tomanbay, 'Ülkemizin Tablosu Siyaset Yorgunu Baykal'ı..
İskoçya Teknik Direktörü Alex Mcleısh, Görevinden İstifa Etti İskoçya Milli Takımı Teknik Direktörü Alex Mcleish'in Görevinden İstifa Ettiği Bildirildi.
Kocaeli Polisinden Sağlık Ocağı İhalesine Fesat Karıştıran Şirketlere Operasyon Kocaeli'de, Sağlık Ocağı Onarım İhalelerine Fesat Karıştırdıkları İddia Edilen Şirketlere Yönelik Operasyon Ger..
Ferizli'de Linç Girişimine Karıştıkları Belirlenen 28 Kişi Hakkında Soruşturma Açıldı Sakarya'nın Ferizli İlçesinde Meydana Gelen Linç Girişimine Katıldıkları Belirlenen 28 Kişi Hakkında Cumh..
Eğitim İçin Sahnedeydiler Türk Eğitim Derneği 80. Kuruluş Yılında, Eğitim Bilincinin Yükselmesi ve Eğitime Destek Sağlanması İçin Kampanya Başlattı.Türk Eğitim Derneği 80. Kuruluş Yılında, Eğitim Bilincinin Yükselmesi ve Eğitime Destek Sağlanması İçin Kampanya Başlattı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10