23 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

23 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Temizlik bezi sapından anten, hurdadan radyo yapıp Kırıkkale'ye dinletti Kaçak yolla hurda parçalarından radyo ve temizlik bezi sapından anten yapan vatandaş, bütün Kırıkkale'ye istediği yayı..
SDÜ, gül ve lavanta da dünyaca ünlü bir marka oluşturmayı hedefliyor
SDÜ, gül ve lavanta da dünyaca ünlü bir marka oluşturmayı hedefliyor
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi'nin (SDÜ), bölgede zengin potansiyele sahip olan gül ve lavanta üretimini yaygınlaştırıp, global bir marka oluşturmak için yatırımcıya destek vermeye hazır oldu açıklandı.
Vücuduyla Servet Kazandı Dünyaya Getirdiği İki Çocuğa ve İlerleyen Yaşına Rağmen Kendisine 25 Milyon Sterlin Kazandıran Vücudunu Böyle Koruyor.Dünyaya Getirdiği İki Çocuğa ve İlerleyen Yaşına Rağmen Kendisine 25 Milyon Sterlin Kazandıran Vücudunu Böyle Koruyor.
Sorunlar Ancak Eğitimle Çözülebilir
Sorunlar Ancak Eğitimle Çözülebilir
Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, 81 İlden Gelen Öğretmen Temsilcilerini Kabul Etti.
Tema'dan "2-b Arazileri Satılmasın" İmza Kampanyası Tema Zonguldak Temsilciliği 2/-b Orman Arazilerinin Satışının Tekrar Gündeme Getirilmesine Tepki Göstererek, 2-b Arazilerinin Satışının Dur..
İkimiz de Çok Üzülüyoruz Zeynep Tokuş'un Eşi Alp Nuhoğlu Erken Doğan Bebekleri ile İlgili Açıklama Yaptı.Zeynep Tokuş'un Eşi Alp Nuhoğlu Erken Doğan Bebekleri ile İlgili Açıklama Yaptı.
Görme Engelli Öğretmen Koro Kurdu
Görme Engelli Öğretmen Koro Kurdu
Görme Engelli Müzik Öğretmeninin Kurduğu Koro Öğretmenler Gününde Konser Verecek.
Einstein Sergisi Öğretmenlere Ücretsiz İstanbul'da Otomobil Tutkusunu, Yeni Bir Yaşam Kültürüyle Buluşturan Doğuş Otomotion İstanbul'un Açılış Sergisi Olan "Einstein"ı Öğretmenler Ücretsiz Ge..
Vali Erkmen, Öğretmenler Gününü Kutladı
Vali Erkmen, Öğretmenler Gününü Kutladı
Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen, 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı.
Ata'nın Sevdiği Türküler Öğrenci Servislerinde Bolu'da Taşımalı Sistemdeki İlköğretim Okullarındaki Öğrencilere, Servis Araçlarında, Atatürk'ün Sevdiği Türküler ve Çocuk Şarkıları Dinletiliyo..
Oğul Gökçek'ten Öğretmenlere Karanfil Jesti Öğretmenler Günü Dolayısıyla Çankaya'daki Bütün Okullarda Karanfil Dağıtımı Yapan Çankaya Gönüllüleri Derneği Başkanı Osman Gökçek, Bahçelievler De..
Kız Öğrenci Yurdunda Sözlü Taciz İddiası Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Özel Bir Kız Öğrenci Yurdunda Kalan Öğrencilerin, İşletmecinin Sözlü Tacizine Uğradıklarını Öne Sürmeleri Üzerine Soru..
Nazilli Bakırcılar Odası Başkanından Vatandaşlara Uyarı
Nazilli Bakırcılar Odası Başkanı'ndan Vatandaşlara Uyarı
Nazilli Bakırcılar Odası Başkanı Şükrü Ustaoğlu Havaların Soğuması ve Sobaların Daha Sık Yakılmasıyla Birlikte Artan Karbon Monoksit Zehirlenmeleri Nedeniyle Vatandaşları Uyardı. Zehirlenme Olaylarının Genellikle...
Elleri Öpülesi Öğretmenler
Elleri Öpülesi Öğretmenler
İki Öğretmen, Öğrencilerinin Çantaları Ağır Diye Kitapları Taratıp Dijital Ortamda Hafıza Kartlarına Kaydetti. İki Öğretmen Daha Önce de Kendi İmkanlarıyla Sınıflarına 'Akıllı Tahta' Kazandırmışlardı.
TSKdan Afişle Kutlama
TSK'dan Afişle Kutlama
Genelkurmay Başkanlığı, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü İnternet Sitesinde Yer Alan Afişlerle Kutluyor.
Akhisarda, Öğrencilerden İlçe Milli Eğitime Ziyaret
Akhisar'da, Öğrencilerden İlçe Milli Eğitime Ziyaret
Manisa' Nın Akhisar İlçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü Dolayısıyla Özel Yüksel Lisesi Öğretmenleri ve Öğrencileri ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sözcüer Makamında Ziyaret Ettiler.
Vali Mutlu, Çınar'da Yapımı Süren Hipodromda İncelemelerde Bulundu Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Çınar İlçesinde Yapımı Devam Eden Hipodromda İncelemelerde Bulundu.
Kilis Belediyesinden Park Atağı
Kilis Belediyesinden Park Atağı
Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut, Saraç Mehmet Çavuş Mahallesine 33 Bin Metrekarelik Alan Üzerine Park Yapılmasına Başlandığını Söyledi.
Pazartesi Günü (26 Kasım 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 26 Kasım 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, ..
Çüde 'Kozmik Yolculuk' Konferansı
Çü'de "Kozmik Yolculuk" Konferansı
Çukurova Üniversitesi (Çü) Sürekli Mesleki Gelişim Etkinlikleri Kapsamında "Kozmik Yolculuk" Konulu Konferans Düzenlendi.
Şahin: Suçluların İadesinde İngiltere'den Kaynaklanan Sorun Yaşıyoruz Ankara - Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, "Suçluların İadesi Konusunda, İngiltere'den Kaynaklanan Bazı Sorunlar Yaşıyoruz,..
Cemal Tayfun Gökhan'ın Yakınları Adli Tıp'a Geldi Rumelifeneri'nde Dalgalara Kapılan ve Cesedi 4 Gün Süren Aramaların Ardından Bulunan Cemal Tayfun Gökhan'ın Kardeşi Ahmet Gökhan ve Yakınları..
Pasaportsuz Yabancı Uyruklular Gözaltına Alındı Malatya'da Pasaportsuz Yakalanan 2 Yabancı Uyruklu Şahsın Gözaltına Alındığı Bildirildi.
Filistin Yönetimi Lideri Abbas, Annapolis Zirvesi'nden Umutlu Filistin Yönetimi Lideri Mahmut Abbas, "Annapolis Toplantısı Tarihi Bir Fırsattır; Bu Fırsattan Yararlanmak İstiyoruz" Dedi.
John O'shea, Manchester'la Olan Sözleşmesini 3 Yıl Daha Uzattı İngiltere Premier Ligi Ekiplerinden Manchester United'da Forma Giyen John O'shea Takımıyla Olan Sözleşmesini 2012 Yılına Kadar U..
Çevreciler, Maden ve 2b Yasalarına Karşı Yürüdü Mersin'in Silifke ve Erdemli İlçelerinde Çevreciler, Maden ve 2b Yasalarını Yürüyüş Yaparak Protesto Etti.
Türkmenistan, Rusya'ya Sattığı Doğalgazın Fiyatını Arttırmayı Planlıyor Türkmenistan'ın Rusya'ya Sattığı Doğalgazın Fiyatında En Az Yüzde 30'luk Bir Artış Yapmayı Dşündüğü Bildirildi.
Eski Uyuşturucu Kaçakçısını Kaçırıp Gasp Ettikleri Öne Sürülen Çete Yakalandı Kendilerine Polis Süsü Vererek Eski Bir Uyuşturucu Kaçakçısını Kaçırıp Gasp Ettikleri Öne Sürülen ve Aralarında E..
Üzeltme)
Üzeltme)
Edirne'de Dereye Uçan Minibüsün Sürücüsü Yaralandı. Sel Suları Nedeniyle Debisi Artan Dereden Son Anda Kurtulan Sürücü Hastaneye Kaldırıldı.
Bahçeli: "Öğretmenlerimiz Her Zaman Önceliklerimizden Biri Olacak" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, öğretmenlerin aydınlığın simgesi, toplumun yol göstericisi olduğunu vurgulayarak, "Meslekl..
"Astarisk' Konyar'ın Salihli'deki Yargılanması Manisa'nın Salihli İlçesinde Köylerine Yapılacak Olan Katı Atı Bertaraf Tesisi'ni Durdurmak İsteyen Kabazlı Köyü Halkının Öncülüğünü Yapan "Asta..
Arap Ülkeler ABD'deki Barış Konferansına Katılma Kararı Aldı Bugün Mısır'ın Başşehri Kahire'de Toplanan Arap Ülkeleri Dışişleri Bakanları, Orta Doğu Barış Sürecinin Yeniden Canlandırılması Ga..
Polonya 2008'de Irak'tan Çekilecek Polonya Başbakanı Donald Tusk, Irak'ta Konuşlu 900 Kişilik Polonya Birliğinin Gelecek Yıl Ülkeye Döneceğini Açıkladı.
DTP Yargılanacak Anayasa Mahkemesi, DTP Hakkındaki Ddianameyi Kabul Etti
Eski Bakan Muzaffer Arıcı, şimdi hayvancılık yapıyor
Eski Bakan Muzaffer Arıcı, şimdi hayvancılık yapıyor
Mesut Yılmaz'ın Başbakan olduğu 48. Hükümet'in eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Muzaffer Arıcı, Denizli'nin Bozkurt ilçesinde hayvancık yapıyor. Bir zamanların çevresinde siyasetçiler, korumalar ve gazetecilerin hiç...
Tarihi Adım
Tarihi Adım
29 Kasım-1 Aralık Tarihleri Arasında Düzenlenecek Kongre Hakkında Bilgi Veren Asbaşkan Ali Koç, "Dünyanın Sayılı İsimlerini Bir Araya Getireceğiz. Amacımız Türk Sporuna Kalıcı Bir Eser Bırakmak ve Katkı Sağlamak" Dedi.
Devletten Bedava Aldıkları Kömürü Nakite Çevirmek İçin Yarı Fiyatına Satıyorlar
Devletten Bedava Aldıkları Kömürü Nakite Çevirmek İçin Yarı Fiyatına Satıyorlar
Mersin'in Bozyazı İlçesinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanıma Vakfı (Sydv) Tarafından İhtiyaç Sahiplerine Dağıtılan Kömürlerin Piyasada Yarı Fiyatına Satıldığı Bildirildi.
2010 Dünya Kupası Avrupa Elemelerinin Kuraları 25 Kasım'da Çekilecek 2010 Dünya Kupası Avrupa Elemelerinin Kuraları, 25 Kasım Pazar Günü, Şampiyonaya Evsahipliği Yapacak Güney Afrika Cumhuriy..
"Uluslararası Osmanlı'dan Cumhuriyete Çorum" Sempozyumu Çorum'da "Uluslararası Osmanlı'dan Cumhuriyete Çorum" Konulu Sempozyum Geniş Katılımla Başladı.
Futbolda Haftanın Programı
Futbolda Haftanın Programı
13. Hafta Maçlarıyla Devam Edilirken, Tff 1. Lig'de 14. Hafta, Tff 2. Lig 2. ve 4. Gruplarda 15. Hafta, Tff 3. Lig 1, 2 ve 4. Gruplarda 11, 3. Grup'ta İse 13. Hafta Karşılaşmaları Yapılacak.
Milli Atlet Süreyya Ayhan'ın Babası Kızına Sahip Çıkılmadığını Söyledi Milli Atlet Süreyya Ayhan Kop'un Babası Yaşar Ayhan, Kızına Sahip Çıkılmadığını Belirterek, "Kızım Dünyada Türkün Gururu..
David Platt: Türkiye Şampiyon Olursa Şaşırmayın
David Platt: Türkiye Şampiyon Olursa Şaşırmayın
İngiltere Milli Takımı'nın Unutulmaz Eski Futbolcularından David Platt, Türkiye'nin Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Şampiyon Olması Durumunda Buna Kimsenin Şaşırmaması Gerektiğini Söyledi.
Genç Kadın Avukatlardan, "Kadına Şiddete Son" Eylemi Kendilerini "Şiddete Karşı Genç Kadın Avukatlar" Olarak Adlandıran Bir Grup Kadın Avukat, Sultanahmet'teki İstanbul Adliyesi Önünde Eylem ..
Yüzümüze Bakmayanlar Boynumuza Sarıldı
Yüzümüze Bakmayanlar Boynumuza Sarıldı
"Malta,moldova ve Yunanistan Maçlarından Sonra Herkes Bizi Eleştirip, Yerden Yere Vurdu. Ama Biz Bunlara Hep Kulak Tıkadık.çünkü, Biz İyi Olduktan Sonra Kimsenin Engelleyemeyeceğini Biliyorduk."
Vali Okutan, Okutmaya Kararlı Trabzon'daki Tüm Okullarda 'Okuma Saati' Uygulaması Başlatan Vali Nuri Okutan, Şimdi de Yayınladığı Genelge ile 'Okuma Saatleri'nin Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşları..
Beşiktaş, Ankara'ya gitti Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'in 13. haftasında Gençlerbirliği OFTAŞspor ile oynayacağı karşılaşma için Ankara'ya gitti.
Dolardaki Düşüş, 'Avrupa'yı Kaygılandırıyor Madrid/frankfurt - Avrupa Birliği (AB) Üyesi Bazı Ülkelerin Merkez Bankası Başkanları, Doların Euro Karşısında Rekor Düzeyde Değer Kaybetmesinden K..
Galatasaray'da Recep Şen görevinden ayrıldı Beko Basketbol Ligi takımlarından Galatasaray Cafe Crown'un Menajeri Recep Şen görevinden ayrıldı.
Sabit Hadziç: "Darüşşafaka Maçına Çok İyi Hazırlandık" Beko Basketbol Ligi'nin sekizinci haftasında puan cetvelinde 7. sırada bulunan Kepez Belediyesi, İstanbul'da Darüşşafaka'ya konuk olacak..
FMV Işık - Genç Banvitliler: 70 - 54 Türkiye Basketbol 2. Ligi'nin (TB2L) 6. haftasının açılış maçında FMV Işık evinde konuk ettiği Genç Banvitliler'i 70-54'lük skorla mağlup etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10