22 Kasım 2007 Perşembe Günü Haberleri

22 Kasım 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
3 DTPli Vekilin Dokunulmazlıkları Mecliste
3 DTP'li Vekilin Dokunulmazlıkları Meclis'te
Kuzey Irak'a Giden 3 DTP'li Vekilin Dokunulmazlıklarının Kaldırılması ile İlgili Fezlekeler TBMM'ye Gönderildi. MHP'nin Destek Verdiği Fezlekeye, AKP ve CHP Ne Tutum Takınacak?
Başbakan Erdoğan, Alman Bakan Böhmer'i Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Almanya'nın Göç ve Uyumdan Sorumlu Devlet Bakanı Maria Böhmer'i Kabul Etti.
Özel Sigortalara Alışamadık Türkiye'de Kentsel Alanda Yaşayan, Ekonomik Olarak Aktif ve Çalışan Nüfusun Yaşam Biçimleri, Ürün Kullanım Alışkanlıkları, Ürün Markalarını Tanıma Düzeyleri, Marka..
Bursaspor, PAF takımını 7-1 yendi
Bursaspor, PAF takımını 7-1 yendi
Bursapor, hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Konyaspor maçı hazırlıklarını PAF takımla yaptığı maçla sürdürdü. Bursaspor, maçı 7-1 kazandı.
Yeşimspor, Uşak'a basketbol klübü kuruyor Yeşimspor, çocuklara basketbol sevgisini aşılamak amacıyla Uşak'a ücretsiz eğitimlerin verileceği spor kulübü kuracağını duyurdu.
Kış Şartlarında Araç Kullanım Teknikleri
Kış Şartlarında Araç Kullanım Teknikleri
Samsun Emniyet Müdürlüğü'nden Yapılan Açıklamada, Yağmur, Tipi, Kar Yağışı, Sis ve Buzlanma Gibi Olumsuz Hava Koşullarda Araç Kullanım Teknikleri Hakkında Sürücüler Bilgilendirildi.
Bingöl Belediyesporda hedef üç puan
Bingöl Belediyespor'da hedef üç puan
Bu hafta deplasmanda da karşılaşacakları Antakyaspor hazırlıklarını devam ettiren Bingöl Belediyespor Teknik Direktörü Şerafettin Tutaş, hedeflerinin galibiyet olduğunu söyledi.
Dünya Kupası Kuraları, pazar günü çekiliyor 2010 yılında Güney Afrika Cumhuriyeti'nde düzenlenecek FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Grup Kuraları 25 Kasım Pazar günü Durban'da çekilecek.
PFDK'dan Edu'ya ceza yok Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçeli Edu'nun bir maç oynamama cezasının yer olmadığını açıkladı.
Kemik İliği Nakil Merkezi için çalışmalar sürüyor
Kemik İliği Nakil Merkezi için çalışmalar sürüyor
ıÜüBursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği'nin (LÖDER) genel kurulunda Prof. Dr. Adalet Meral Güneş başkanlık görevine tekrar seçilerek güven tazeledi. Bursa ve çevresindeki lösemili çocuklara ve ailelerine destek olmak...
Sydgm Proje Destekleri Çalıştayı
Sydgm Proje Destekleri Çalıştayı
Trabzon Valisi Nuri Okutan, Sokakta Kendisinden İş İsteyen İnsanlar Karşısında Zor Durumda Kaldığını Belirterek, Kentteki İşsizlerin Önce Meslek Sonra İş Sahibi Olması İçin Çeşitli Kurslar Açacaklarını Söyledi.
Anayasa Mahkemesi, DTP ile İlgili İlk İncelemesini Yarın Yapacak Anayasa Mahkemesi, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Kapatılmasına İlişkin Açtığı Davan..
Erzincan'da Doğalgaz Sevinci Geçen Yıl Doğal Gaz Şebeke İnşaatına Başlanan Erzincan'da İlk Gaz Bahçelievler Mahallesi'nde Düzenlenen Törenle Verildi.
BM Genel Sekreteri'nden Gazze uyarısı Amerika'nın Maryland eyaletinin Annapolis yerleşim biriminde gelecek hafta yapılacak olan Orta Doğu Barış konferansı öncesi Birleşmiş Milletler Genel Sek..
"07a" Seri Numaralı Biletlerin Satışı Durduruldu Üzerinde Türkiye Haritası Bulunan Hemen Kazan Kartlarının Satışı Durduruldu.
Çin ABD uçak gemisine sonunda müsaade etti Pekin yönetimi, daha önce müsaade etmediği Amerikan USS Kitty Hawk uçak gemisinin, Şükran Günü süresince Hong Kong limanına gelmesine müsaade ettiği..
Kızılay'ın Bu Yılki Kurban Bedeli 240 YTL Türkiye Kızılay Derneği Genel Başkanı Tekin Küçükali, İlkini Geçen Yıl 6 İlde Düzenledikleri Kurban Bağış Kampanyasının, Bu Yıl Ülke Genelinde Yapıla..
AB'den Uaek'ye 1,8 Milyon Avro Yardım AB, Uaek'ye Kuzey Kore Nükleer Tesislerindeki Çalışmalarını Finanse Etmek Üzere Bütçe Dışı 1,8 Milyon Avro Maddi Yardımda Bulunacağını Bildirdi.
Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 7,90'a Yükseldi Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 7,90'a Yükseldi.
Kızını Kurtarmak İsterken Denizde Kaybolan Babanın Cesedi Bulundu Sarıyer'de, Denize Düşen 6 Yaşındaki Kızını Kurtarmak İçin Girdiği Denizde Kaybolan Cemal Tayfun Gökhan'ın Cesedi Bulundu.
Enstrüman kursu kursiyerlerinden konser
Enstrüman kursu kursiyerlerinden konser
Kahramanmaraş Belediyesi'nin Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa düzenlediği enstrüman kursları birinci dönem çalışmalarını tamamladı.
Samsunda Çocuk Sağlığı Durumu
Samsun'da Çocuk Sağlığı Durumu
Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, 'Samsun'da Çocuk Sağlığıyla İlgili Çalışmaların Yetersiz Olduğu' Yönündeki Açıklamalara Tepki Göstererek, "Türkiye Genelinde Bebek Ölüm Hızı Binde 29 İken, Samsun'da Bebek...
Adana İl Milli Eğitim Müdürü Gülsar: "Geleceğimiz ancak nitelikli iş imkanlarının sağlanması ile daha iyi olur" Adana İl Milli Eğitim Müdür Vekili Atilla Gülsar, Türkiye'nin geleceğinin daha ..
Türk Telekom ve Haber İş yeniden masaya oturdu Türk Telekom ve Haber İş Sendikası, 38 günden sonra yeniden masaya oturdu. Toplantıda, müzakere sürecinin hızlanması için teknik düzeyde çalışm..
Kaldırımları kullanan mağaza sahiplerinin eşyalarına el konuluyor Adana Valiliği'nin emri doğrultusunda Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kaldırım ve yolları kapatan mağaza sahi..
Hatayda her gün 6 bin öğrenci taşınarak eğitim alıyor
Hatay'da her gün 6 bin öğrenci taşınarak eğitim alıyor
Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Nazmi Bozoğlan İl Genel Meclisi toplantısında yaptığı konuşmada Hatay'da 6 bin 313 öğrencinin taşımalı eğitim sistemiyle okullara götürüldüğünü söyledi.
Zihinsel Engelliler Derneği, Başkan Şahini ziyaret etti
Zihinsel Engelliler Derneği, Başkan Şahin'i ziyaret etti
Erzurum Kazım Karabekir Belediye Başkanı Dursun Şahin'i makamında ziyaret eden Zihinsel Engelliler Derneği Erzurum Şube Başkanı Neriman Demir, engellilerin sorunlarının çözümü noktasında kurum ve kuruluşları ziyaret...
Bir aylık evli genç, arkadaşlarını kurtarmak isterken hayatını kaybetti
Bir aylık evli genç, arkadaşlarını kurtarmak isterken hayatını kaybetti
Muş'ta çalıştıkları gıda fabrikasına gelen malzemeleri indirmek için kapının önündeki iskeleyi kaldıran işçiler elektrik çarptı.ıÜü Arkadaşlarını kurtarmak isteyen bir aylık evli bir genç hayatını kaybetti. Olayda 2 kişi...
Loost Lagendijk, Meclis'te şehit aileleriyle görüştü Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Loost Lagendijk, Şehit Aileleri Federasyonu yetkilileri ile bir grup şehit ailesi ile Mecl..
Vali Yardımcısı Polat: "Sporun dostluğa vesile olması için sporseverlere görev düşüyor" Erzurum Vali Yardımcısı Gürkan Polat, sporun dostluğa ve kardeşliğe vesile olabilmesi için sporseverler..
Müftü Türken: "İmamlar vatandaşa örnek teşkil etmeli" Samsun Terme Müftülüğü, cami imamlarına hiçmet içi eğitim semineri kapsamında eğitim verdi. Programda konuşan Müftü Mustafa Türken, imaml..
Akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen kıza tecavüz Kastamonu'da mide bulantısı şikayetiyle sağlık ocağına başvuran akli dengesi yerinde olmayan kızın, uğradığı tecavüz sonucu hamile kald..
Hakkaride 90 Kişilik Kız Öğrenci Pansiyonu Hizmete Girdi
Hakkari'de 90 Kişilik Kız Öğrenci Pansiyonu Hizmete Girdi
Hakkari Valiliği Merkez ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Tarafından Kiralanan ve Milli Eğitim Bakanlığınca Onarımı Yapılan 90 Kişilik Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi Kız Öğrenci Pansiyonu Hizmete Girdi.
Gelişme ve yenilikler kuşak çatışmasını arttırıyor
'Gelişme ve yenilikler kuşak çatışmasını arttırıyor'
Ressam İbrahim Çallı İlköğretim Okulu Rehberlik ve Psikoloji Eğitmeni Gülfizar Akarsu, gelişme ve yeniliklerin kuşak çatışmasını arttırdığını söyledi.
İlginç Okul Servisi
İlginç Okul Servisi
Balıkesir'in Edremit İlçesine Bağlı Zeytinli Beldesinde At Arabasıyla Sütçülük Yapan 74 Yaşındaki Abdullah Kocaer, Her Gün Mahalledeki Öğrencileri At Arabası ile Okullarına Götürüp Getiriyor.
Karayalçın: "CHP, 1999 seçimlerinde DEHAP ile seçim işbirliği yapmak için büyük çaba harcadı" Sosyal Demokrat Halk Partisi Genel Başkanı Murat Karayalçın, CHP'nin 1999 seçimlerinde DEHAP ile ..
Kadirli'de Trafik Kazası: 1 Yaralı Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Yaralandı.
Şebnem Büyümemiş Modelliğin Yanı Sıra Tv'de Çocuklarla İlgili Bir Programa Başlayan Şebnem Schaefer Artık Çocuk Yapacak Kadar Donanımlı Hale Geldiğini Açıkladı.Modelliğin Yanı Sıra Tv'de Çocuklarla İlgili Bir Programa Başlayan Şebnem Schaefer Artık Çocuk Yapacak Kadar Donanımlı Hale Geldiğini Açıkladı.
Ece Çok İddialı Manken Ece Gürsel, Yaptığı Açıklamayla Yeni Bir Tartışmanın Fitilini Ateşledi.Manken Ece Gürsel, Yaptığı Açıklamayla Yeni Bir Tartışmanın Fitilini Ateşledi.
Balı Fazla Yiyince Hastanelik Oldu
Balı Fazla Yiyince Hastanelik Oldu
Kocaeli'de Fazla Bal Yiyen Bir Genç Hastanelik Oldu.
1915 Olaylarının Ardındaki Gerçekler Başkent Üniversitesi'nde Tartışıldı Başkent Üniversitesi'nde Düzenlenen "1915 Olaylarının Ardındaki Gerçekler ve Bugüne Yansımaları" Başlıklı Panelde, 191..
Karma Komisyondan "PKK" ya Kınama Çıktı Türkiye-ab Karma Parlamento Komisyonu Toplantısının Kapanışında Düzenlenen Basın Toplantısında, Oybirliğiyle Alınan Bir Kararla PKK'yı Kınayan Bir Açık..
Lübnan Ordusu, Cumhurbaşkanı Seçilememesi İhtimaline Karşı Güvenlik Önlemlerini Arttırdı Lübnan'da Bir Yılı Aşkın Süredir Devam Eden Siyasi Kriz Süresince İktidar Yada Muhalefetten Yana Tavır..
Uaea Genel Kurul Toplantısı İran Uluslararası Atom Enerji Ajansı (Uaea) Daimi Temsilcisi Ali Asker Sultaniye, "Uaea'nın Teknik Çalışmalarına BM Güvenlik Konseyi Gibi Kurumların Müdahalesi İçi..
Bdt Başbakanlar Zirve Toplantısı Aşkabat'ta Yapıldı Bağımsız Devletler Topluluğu'na (Bdt) Üye Ülkelerin Başbakanları Zirvesi Türkmenistan'ın Başkenti Aşkabat'ta Yapıldı.
Lagendijk, DTP'li Türk'ü Ziyaret Etti Türkiye-ab Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Joost Lagendijk, DTP'den Terör Örgütü PKK'ya Karşı Daha Net Tavır Koymasını İstedi.
Pele: "Oyuncular Sadakatlerini Kaybediyor" Brezilyalı Efsane Futbolcu Pele, Günümüzde Futbolcuların, Medyayla Fazla İlişki ve Çok Para Nedeniyle Sadakatlerini Kaybettiklerini Söyledi.
Erdoğan, Esad ile Telefonda Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad ile Telefonda Görüştü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10