21 Kasım 2007 Çarşamba Günü Haberleri

21 Kasım 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tek Dilek Tek Yürek
Tek Dilek Tek Yürek
Günlerdir Heyecanla Beklediğimiz Büyük Maç Sonunda Geldi Çattı. Tüm Türkiye'nin Kalbi Bugün Mecidiyeköy'de Atacak.
Galatasaraya İspanyol Hakem
Galatasaray'a İspanyol Hakem
UEFA Kupası (H) Grubu'nda 29 Kasım Perşembe Günü Yapılacak Panionios-galatasaray Maçını İspanya Futbol Federasyonu'ndan Alberto Undiano Mallenco Yönetecek.
Luganodan Juventus Açıklaması
Lugano'dan Juventus Açıklaması
Fenerbahçe'nin Uruguaylı Futbolcusu Lugano, Güney Amerika Basın Organlarından Lance'ye Konuştu, Dedikodulara Noktayı Koydu.
İngiltere-rusya Teşvik Savaşı
İngiltere-rusya Teşvik Savaşı
İngiliz İşadamının 2-1'lik Rusya Galibiyeti Sonrası İsrailli Futbolcuya Otomobil Hediye Etmesine, Yanıt Gecikmedi.
Ziconun Zirve Planı
Zico'nun Zirve Planı
Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Ligin İlk Yarısında Kalan 5 Maçtan 15 Puan Bekliyor. Brezilyalı Çalıştırıcı Futbolcularına, "Toparlanmamız Gerekiyor. Her Maça Final Gibi Çıkalım" Komutunu Verdi.
Adada Anelka Savaşı
Ada'da Anelka Savaşı
Anelka İçin İngiltere Premier Ligi'nin İki Güçlü Ekibi Kıyasıya Bir Mücadeleye Girdi.
Kezman: Inter Maçına Hazırım
Kezman: Inter Maçına Hazırım
Fenerbahçe'nin Sırp Oyuncusu Mateja Kezman, Geçirdiği Ameliyat Sonrası Beklenenden Çabuk İyileştiğini ve Kendisini İyi Hissettiğini Söyledi.
Euro 2008de Ses Getiririz
Euro 2008'de Ses Getiririz
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Hayati Bosna Hersek Maçı Öncesi Zafere Hazır Olduklarını Söyledi.
Fenerbahçeden Gökhan Gönül Açıklaması
Fenerbahçe'den Gökhan Gönül Açıklaması
Fenerbahçe Kulübü, Son Haftalarda Gösterdiği Performansla Göz Dolduran Genç Futbolcusu Gökhan Gönül'ün Satılık Olmadığını Açıkladı.
İngiltere Onu Alkışlıyor
İngiltere Onu Alkışlıyor
Yıllanmış Şarap Misali Kariyerinin Son Baharında Dünyanın En Zorlu Liginde Zirveye Çıkan Bir İsim... Ne Kadar Önemli Bir Oyuncu Olduğunu Yurtdışına Gittiğinde Anlayabildiğimiz Bir Yıldız... Premier Lig'de Taraftarların...
Gökçek: "Yağışın Barajlara Etkisi Olmadı" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 'Son Günlerdeki Yağışların Barajlara Önemli Bir Etkisi Olmadı' Dedi.
Fınancıal Tımes, Türkiye'nin 10 Önemli İsmini Seçti Financial Times Gazetesinin İnternet Sitesinde Yayımlanan Araştırmada, Türkiye'deki 10 Önemli İsmin Yer Aldığı Bir Listeye Yer Verildi.
Demir İpekyolunun Temeli Atıldı
'Demir İpekyolu'nun Temeli Atıldı
"Demir İpekyolu" Olarak Adlandırılan Bakü-tiflis-kars (Btk) Demiryolu Projesinin Gürcistan Bölümündeki Temeli Atıldı.
Bayındırlık Bakanı Özak : "Hasar Tespit Çalışmaları Devam Ediyor" Bayındırlık Bakanı Faruk Nafız Özak Trakya Bölgesinde yoğun ve şiddetli yağışlar nedeniyle meydana gelen zararlar ve önlenmes..
Sunucuyu Tokatladı
Sunucuyu Tokatladı
Venezuela'da Kadın Milletvekili İris Varela, Bir Televizyon Programını Basarak Sunucuyu Tokatladı.
Eski Başbakanlık Müsteşarı ve AKP Milletvekili Ömer Dinçer: "Bu Ülkede Düşünce Özgürlüğü Var mı? Eski Başbakanlık Müsteşarı ve AKP İstanbul Milletvekili Ömer Dinçer, "Benim Hakkımda Bana Haka..
MHP'den Anayasa Değişikliği Turu : CHP, "Dokunulmazlıklar Ne Teröre, Ne Adi Suçlara Kalkan Olmamalı" MHP Grup Başkanvekilleri Mehmet Şandır ve Oktay Vural, Bölücü Suçlarla İlgili Dokunulmazlı..
Kolu Sırtında
Kolu Sırtında
Dünyaya Sırtında Bir Kolla Geldi, 'Örümcek Kız'a Yapılan Operasyonun Bir Benzeri Ona da Yapılacak ve Kurtulacak.
TBMM'de Oyak Kavgası TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, Oyak Nedeniyle Milletvekillerinin Kavgasına Neden Oldu. Özelleştirmeyi Eleştirirken Axa Oyak'ı Örnek Gösteren DTP'li Hasip Kaplan ile Kendis..
DSP Lideri Sezer: "Anayasa İçin DSP, MHP ve CHP Çalışma Grubu Oluşturmalı" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, MHP'nin Anayasanın 83. Maddesiyle İlgili Hazırladığı Değişiklik Teklifini Yetersiz Bul..
Vali Güzeloğlu, Çarşamba İlçesinde İncelemelerde Bulundu Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Çarşamba İlçesinde İncelemelerde Bulundu.
ELSİAD üyeleri, Osmaniye, Adana ve Tarsusta incelemelerde bulundu
ELSİAD üyeleri, Osmaniye, Adana ve Tarsus'ta incelemelerde bulundu
Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde faaliyet gösteren Elbistan Sanayici ve İşadamları Derneği(ELSİAD) üyeleri, Osmaniye, Adana ve Tarsus'ta incelemelerde bulundu. Gezi dönüşü bir basın açıklaması yapan ELSİAD Genel...
İzmit 4. Sanayi Fuarı açıldı
İzmit 4. Sanayi Fuarı açıldı
Bu yıl 4.sü düzenlenen İzmit Sanayi Fuarı açıldı. 5 gün açık kalacak fuarda 8 farklı sektör bir araya geldi. Fuara 168 firma katıldı.
Sinopta vakumlu mebran pres makine imalatına başlandı
Sinop'ta vakumlu mebran pres makine imalatına başlandı
Sinop Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyette bulunan Kapım Çelik Kapı fabrikası, vakumlu mebran press makine imalatına törenle başladı.
Gaziantepte Tarihi Yapılar Yeniden Canlanıyor
Gaziantep'te Tarihi Yapılar Yeniden Canlanıyor
Gaziantep'te Avrupa Birliği (AB) Fonlarıyla Desteklenen ve 650 Bin Eruo Harcanan Tarihi Dayı Ahmet Ağa Konağı'nın Restoresi Tamamlandı.
Çinli bilim adamı: "Esnemek, görme gücünü artırıyor" Çinli bilimadamları yorgunluğun sinyali olan bazı hareketlerin sadece uyarı anlamı taşımadığını, yapılmaları halinde organlara faydalı old..
Hollanda'da çocuğunu ihmal edenlerden ailelerin, velayeti alınacak Hollanda Adalet Bakanı Hirsch Ballin ile Gençlik ve Aile Bakanı Andre Rouvoet tarafından çocukların daha iyi korunması amacı..
Berlin'de yine araçlar kundaklandı Almanya'nın başkenti Berlin'de otomobiller kundaklanmaya devam ediyor. Berlin polisi önceki gün üç araç kundaklandığını açıklayarak, bu kundaklamaların siya..
AB tarım politikasında köklü değişikliğe gidiyor Avrupa Birliği tarım politikasında değişikliğe gidiyor. 2008 sonunda uygulamaya geçirilmesi planlanan yeni tarım politikasında, tarım üreticil..
Gül: "Kafkaslardaki barış ve huzur hepimizin yararınadır" Bakü-Tiflis-Kars demiryolunun temel atma törenine katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Tiflis'te bulunan Cumhurbaşkanı Ab..
Tunca nehrinin ortasında mahsur kalan iki köpek kurtarıldı
Tunca nehrinin ortasında mahsur kalan iki köpek kurtarıldı
Tunca nehrinin ortasında kurtarılmayı bekleyen iki köpek sivil savunma ekipleri tarafından çıkarıldı.
Vanda Hastanelere Çiçek Yasağı Getirildi
Van'da Hastanelere Çiçek Yasağı Getirildi
Van'da Hastanelere Çiçek Sokma Yasağı Getirildi. Hastane Yönetimlerinin Hastaların Enfeksiyon Kapmasını Önlemek İçin Aldığı Yasağın Çiçekçilik ile Uğraşan Esnafları Olumsuz Etkilediği Belirtildi.
Gaziantepli eski milletvekili Bedri İncetahtacı, mezarı başında anıldı
Gaziantepli eski milletvekili Bedri İncetahtacı, mezarı başında anıldı
TBMM 21. dönem Gaziantep Milletvekili ve Susurluk Komisyonu Sözcüsü Mehmet Bedri İncetahtacı, ölümünün 8. yılında Gaziantep Asri Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
Bahar aylarında Kocaelide 3 milyon lale açacak
Bahar aylarında Kocaeli'de 3 milyon lale açacak
Bahar aylarında Kocaeli'de lale şenliği yaşanacak. Kentin çeşitli noktalarına milyonlarca lale soğanı ekilecek.
Reyhanlıda öğrencilere 'Terör' konulu konferans verildi
Reyhanlı'da öğrencilere "Terör" konulu konferans verildi
Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde, lise öğrencilerine Emniyet Müdürlüğü tarafından "Terör" konferansı verildi.
Bolu su problemini çözdü
Bolu su problemini çözdü
Bolu Ovası İçme Suyu ve Hizmetleri Birliği üyelerinin katılımıyla toplandı. Birlik başkanı görevini de yapan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, üyelere yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Zihinsel Engelliler Derneğinden Yaylalıya teşekkür
Zihinsel Engelliler Derneği'nden Yaylalı'ya teşekkür
Zihinsel Engelliler Derneği Erzurum Şube Başkanı Neriman Demir, engellilerin sorunlarının çözümü noktasında Dadaşkent Belediye Başkanı Vahdettin Yaylalı'ya engellilere verdiği maddi ve manevi destekten dolayı teşekkür...
Uzanlar'ın çiftlik baskını ve kaçak silah davasına devam edildi Genç Parti (GP) Genel Başkanı Cem Uzan ve 21 adamı hakkında, Sakarya'nın Pamukova ilçesindeki Uzan ailesine ait eski çiftliğe b..
Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, Antrenörlere Yemek Verdi
Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, Antrenörlere Yemek Verdi
Malatya Belediye Başkanı Cemal Akın, Futbol Antrenörleri Bölge Kursu İçin Malatya'ya Gelen Antrenörlere Yemek Verdi.
Adalet Bakanı Şahin'den A Milli Futbol Takımı'na Başarı Dileği Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Avrupa Şampiyonası Elemelerindeki Son Grup Maçında Bu Akşam Bosna Hersek ile Kritik Bir Maça Çık..
'Böyle Komik Adam Görmedim' Manken Çağla Şıkel, Avrupa Yakası'nın Sevilen Karakteri Burhan Altıntop'un Hayranı Çıktı.Manken Çağla Şıkel, Avrupa Yakası'nın Sevilen Karakteri Burhan Altıntop'un Hayranı Çıktı.
Doğan Yayın, Sermayesini 618.5 Milyon YTL'ye Çıkarıyor İstanbul - Doğan Yayın Holding, 1 Milyar YTL Kayıtlı Sermaye Tavanı İçerisinde 608 Milyon 500 Bin YTL Olan Çıkarılmış Sermayesini, Tamam..
Bursaspor'da Konyaspor Maçı Hazırlıkları Devam Ediyor Turkcell Süper Lig'in 13. Haftasında Konyaspor ile Kendi Evinde Karşılaşacak Olan Bursaspor'da Hazırlıklar Devam Ediyor.
Eskici Mehmed Dede Aşevinin restorasyonu başladı
Eskici Mehmed Dede Aşevi'nin restorasyonu başladı
Bursa merkez Osmangazi Belediyesi, Eskici Mehmed Dede Aşevi'nin restorasyon ve rekonstrüksiyon projeleri düzenlenen harç koyma töreniyle başladı. Törene Osmangazi Belediye Başkanı Recep Altepe'nin yanı sıra AK Parti...
TMSF, Rumeli Plaza Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü Tekrar Satışa Çıkardı Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Beyaz Basın San. ve Tic. A.ş., Rumeli Holding A.ş., Medya Park Yayıncılık A.ş. i..
Kadınların Tercihi Alışveriş İngiltere'de Yapılan Bir Araştırmaya Göre, Her 10 Kadından 4'ü, Alışveriş Yaparken Aldığı Hazzın Seksten Daha Yüksek Olduğunu Düşünüyor.İngiltere'de Yapılan Bir Araştırmaya Göre, Her 10 Kadından 4'ü, Alışveriş Yaparken Aldığı Hazzın Seksten Daha Yüksek Olduğunu Düşünüyor.
ABD'de İşsizlik Başvuruları 11 Bin Azaldı ABD'de İşsizlik Maaşı Almak İçin 17 Kasım ile Sona Eren Bir Haftalık Süre İçerisinde Yapılan Başvuruların Sayısının Bir Önceki Haftaya Göre 11 Bin Ki..
İç Borç Stokunun Reel Faizi Ağustosta Yüzde 10.26'ya Yükseldi İç Borç Stokunun Reel Faizi Ağustos Ayında Yüzde 10.26'ya Yükseldi.
Venezuela'da Kadın Milletvekili Yayında Sunucuyu Tokatladı Venezuela'da Kadın Milletvekili İris Varela, Bir Televizyon Programını Basarak Sunucuyu Tokatladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10