21 Kasım 2007 Çarşamba Günü Haberleri

21 Kasım 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul'da Altılı Ganyan 176,60 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonunda Altılı Ganyan 176,60 YTL İkramiye Verdi.
Doğudaki İş Adamları Vergi Muafiyeti İstiyor
Doğudaki İş Adamları Vergi Muafiyeti İstiyor
Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki Sanayi ve Ticaret Odası ile Borsalar Birliği Başkanları, Hükümete Sunulacak Teşvik Raporunu Görüşmek Üzere Diyarbakır'da Bir Araya Geldi. Bölgenin Kalkınması İçin Vergi Muafiyeti...
Fitch, Siemens Ag'nin Kredi Notunu Düşürdü Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluyu Fitch, Siemens Ag'nin Uzun Vadeli Idr Notunu Aa-'den A+'ya, Kısa Vadeli Idr Notunu F1+'dan F1'e Düşürdü.
Bankacılık Sektörü Karı Eylül Sonunda Yüzde 35 Artışla 11.41 Milyar YTL'ye Ulaştı Bankacılık Sektöründe Eylül Sonu İtibariyle Net Faiz Geliri, Net Ticari Kar/zarar ile Net Ücret ve Komisyon G..
8. Antalya Öykü Günleri Cuma günü başlıyor
8. Antalya Öykü Günleri Cuma günü başlıyor
Antalya Sanatçılar Derneği (ANSAN) tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenecek Antalya Öykü Günleri, edebiyatçıları Antalyalılarla buluşturacak. 23-25 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek 8. Antalya Öykü...
Artvin Valiliği'nden işletmeciye tam donanımlı soğuk hava depolu kamyonet ıÜüArtvin Valisi Cengiz Aydoğdu, Tarım İl Müdürlüğü'nün Köy Bazlı Yatırım Programı faaliyetleri kapsamında teşvik ama..
Karaca mağarası turizm sezonunu kapattı
Karaca mağarası turizm sezonunu kapattı
Gümüşhane'nin doğal güzellikleri ile ünlü Karaca Mağarası bu yılki turizm sezonunu kapattı.
Silifke Belediyesi Kültür Müdürü, Türk Halk Kültürüne Hizmet Ödülüne layık görüldü
Silifke Belediyesi Kültür Müdürü, Türk Halk Kültürüne Hizmet Ödülü'ne layık görüldü
Mersin'in Silifke ilçesinde Belediye Kültür Müdürü Lutfi Uğur, tanıtımına yaptığı katkılardan dolayı Halk Kültürleri Araştırmaları Kurumu tarafından ödüle layık görüldü.
Kadir Topbaş:  'Sokak aydınlatma maliyetinin bir kısmı faturalara yansıyacak'
Kadir Topbaş: "Sokak aydınlatma maliyetinin bir kısmı faturalara yansıyacak"
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, kent aydınlatması masraflarının bir kısmının vatandaşların faturalarına yansıtılacağını söyledi. Konuyla ilgili ayrıntıların henüz netleşmediğini belirten Topbaş,...
Zambak Yayınları, Şırnak'taki okullara 1 kamyon tebeşir gönderdi Daha önce bölgede öğretmenlik yapan Zambak Yayınları yazarları güneydoğuda zor şartlarda eğitim gören minik öğrencilere 1 kamy..
Osmaniye Musiki Derneği 2 konser vermeyi hedefliyor
Osmaniye Musiki Derneği 2 konser vermeyi hedefliyor
Osmaniye Musiki Derneği'nin 2007-2008 yılı koro çalışmalarına 22 Kasım Perşembe günü saat 18.30 da Özel İdare salonunda başlayacağı bildirildi.
Adapazarı'nda suya yüzde 10 ila 50 arasında zam yapılacak Adapazarı Su ve Kanalizasyon İdaresi (ADASU) Genel Müdürü Rüstem Keleş, elektriğe yapılacak zammın kesinleşmesinin ardından suya yüzd..
Tabancayla Havaya Ateş Açan Alkollü Genç Tutuklandı Samsun'da, Aldığı Alkolün Etkisiyle Asker Uğurlama Eğlencesinden Dönerken Tabancayla Havaya Rastgele Ateş Açan Bir Kişi, Çıkarıldığı Nöbetç..
Emekli Maaşından Kesinti Yapılınca Banka Şubesine Saldıran Şahıs Serbest Bırakıldı Eskişehir'de, Emekli Maaşından Kesinti Yapıldığı Gerekçesiyle Baltayla Banka Şubesine Saldırdığı İddia Edile..
Gürcistan-türkiye İş Forumu Tiflis'te Yapıldı Gürcistan-türkiye İş Forumu Toplantısı, Gürcistan'ın Başkenti Tiflis'te Yapıldı.
Barzani: Kürtler Büyük Tehdit Altında
Barzani: Kürtler Büyük Tehdit Altında
Barzani, Kürtlerin Büyük Bir Tehdit Altında Olduğunu Savunarak, 'Kürtlerden Nefret Eden Çevreler, Kürtlerin Ulusal Haklarını Elde Etmesini Engellemeye Çalışıyor,' İddiasında Bulundu.
Pakistan Muhalefet Lideri İmran Han Serbest Bırakılacak Pakistan'da Bir Kriket Efsanesi Olan Muhalif Lider İmran Han'ın, Birkaç Saat İçinde Serbest Bırakılacağı Kaydedildi.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Gürcistan'da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Gürcistan ve Azerbaycan ile Yapılan Projelerin Bölge Ülkelerini Dışlamak Amacı Taşımadığını Kaydetti.
Erdoğan-jansa Ortak Basın Toplantısı Slovenya Başbakanı Janez Jansa, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Irak Sınırında Yaşananlar Konusunda Kendisini Bilgilendirdiğini Belirterek, "Burada Meyda..
Nişantaşı'na Renk Geliyor Bettina Hakko ve Candan Kıramer, Şirketleri 'B C Atelier D'ambiance'ın Küçük Butiğini 26 Kasım'da Açıyorlar.Bettina Hakko ve Candan Kıramer, Şirketleri 'B C Atelier D'ambiance'ın Küçük Butiğini 26 Kasım'da Açıyorlar.
Zeki Sezer'den MHP'nin Anayasa Değişiklik Teklifine Şartlı Destek DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, MHP'nin Anayasa Değişiklik Teklifini Olumlu Bir Adım Olarak Nitelendirirken, Yetersiz Bulduklar..
Şevket, Köşeye Sıkışıyor Yaprak Dökümü, 50. Bölümü Yine Oldukça Heyecanlı. İşte Dizinin Bu Akşamki Bölümünün Özeti ve Fragmanı:Yaprak Dökümü, 50. Bölümü Yine Oldukça Heyecanlı. İşte Dizinin Bu Akşamki Bölümünün Özeti ve Fragmanı:
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt Başbakanlık'ta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt ile Başbakanlık'ta Bir Araya Geldi.
Gençler İmam ve Papazın Okuduğu Dualarla Askere Uğurlandı Şırnak'ın İdil İlçesinde Aralarında Yezidi ve Süryanilerin de Bulunduğu 450 Genç, Papaz ile İlçe Müftüsünün Dualarıyla Askere Uğurlan..
Gül: "Bölge Ortak Ekonomik Alan Haline Geldi" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Türkiye, Gürcistan Bağımsızlığını Kazandığından Bu Yana, Çok Yakın İlişkiler İçinde Olmuş, Siyasi ve Ekonomik İlişki..
Almanya'nın Göç ve Uyumdan Sorumlu Bakanı Ankara'da Devlet Bakanı Mustafa Said Yazıcıoğlu, Almanya'nın Göç ve Uyumdan Sorumlu Devlet Bakanı Maria Böhmer ile Bir Araya Geldi.
Hadrıanoupolıs Kazılarının 2007 Yılı Sezonu Tamamlandı
Hadrıanoupolıs Kazılarının 2007 Yılı Sezonu Tamamlandı
Batı Karadeniz'in Geçmişini Su Yüzüne Çıkarması Planlanan, Antik Çağda 'Paphlagonia' İsmi Verilen Bölgenin Güneyinde Bulunan Hadrianoupolis Antik Kenti Kazı Çalışmalarında 2007 Yılı Sezonunu Tamamlandı.
DTP'li Kaplan'ın Oyak ve Tezkere ile İlgili Sözlerine Tepki TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, DTP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan'ın Tezkere ve Oyak ile İlgili Sözleri Üzerine Sert Tartışmala..
Ytü'nün Eski Rektörü Aklandı Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Tarafından Düzenlenen Fezlekeye Dayanarak Haklarında Dava Açılan Yıldız Teknik Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Ayhan Alkış ve Eşi, ..
Erdoğan: "Gsmh 490 Milyar Dolara Yaklaşacak" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Gayrisafi Milli Hasılamız 2006 Yılı Sonu İtibariyle 400 Milyar Dolara Ulaştı. Bu Yıl Sonu İtibariyle de Görünen O ..
Prens Charles Konya'ya Geliyor İngiliz Veliaht Prensi Charles'ın, Konya'da Mevlana Müzesini Ziyaret Ederek, Sema Gösterisi İzleyeceği Öğrenildi.
Türk-yunan Yönlendirme Komitesi Toplantısı Yarın Atina'da Yapılacak Türk-yunan Yönlendirme Komitesi'nin 12. Toplantısı Yarın Atina'da Yapılacak.
Suriye - Özbekistan maçında gol yağmuru: 3 - 3 Özbekistan Olimpik Milli Futbol Takımı, Pekin 2008 Dünya Olimpiyatları Asya kıtası elemeleri 6.grup maçında deplasmanda Suriye ile 3-3 berabere ..
"Siyah İnci" lakaplı Pele, Türkiye’ye geldi Futbol dünyasının yaşayan en büyük efsanesi 'Siyah İnci' lakaplı Pele, Perakende Günleri için Türkiye'ye geldi.
Artvin’e atış poligonu yapılıyor Orman Genel Müdürlüğü tarafından Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'ne Toptepe mevkiinde tahsis edilen 5 dönüm arazi üzerine avcılık ve atıcılıkla ilgili spor te..
Uzakdoğunun Deniz Salyangozunda Tercihi Karadeniz
Uzakdoğu'nun Deniz Salyangozunda Tercihi Karadeniz
Uzakdoğu Ülkeleri, Unutkanlığın Giderilmesi Dahil Birçok Faydasının Yanında Cinsel Gücü Artıran Enerji Yiyeceği Olarak Tükettikleri Deniz Salyangozu İçin Karadeniz'i Tercih Ediyor.
Putin: 'Duma zaferi, başkanlık için de garanti'
Putin: "Duma zaferi, başkanlık için de garanti"
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin 2 Aralık'ta yapılacak parlamento seçimlerini başarı ile tamamlayan siyasi partinin 2 Mart 2008'de yapılacak Başkanlık seçimlerinin de galibi olacağını söyledi.
Müşerref ve Şerif, Suudi Arabistan'da görüşmemiş Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref'in, 1999'da askeri darbeyle devirdiği ve sürgüne gönderdiği eski Başbakan Navaz Şerif ile Suudi Arabis..
Dışişleri Bakanlığı: "Bangladeş'e bir milyon dolarlık yardımda bulunuldu" ıÜüDışişleri Bakanlığı, sel felaketinin yaşandığı Bangladeş'e bir milyon ABD doları tutarında nakdi insani yardımda b..
Bolu Belediyesinden sokak hayvanlarına sağlık hizmeti
Bolu Belediyesi'nden sokak hayvanlarına sağlık hizmeti
Bolu Belediyesi, hayvan barınağına muayene ve operasyon salonunu da ekledi. Belediye Veteriner İşleri Müdürü Yusuf Can, sahipsiz başıboş sokak hayvanlarının toplandığı ve sağlık kontrollerinin yapıldığı yerle ilgili...
Genelkurmay Başkanı Büyükanıt Başbakanlık'ta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ı Başbakanlık Merkez Bina'da kabul etti.
Bankacılıkta Büyüme Hızı Yavaşlamaya Devam Etti/ 'Kar' Yüzde 35 Arttı Ankara - Bankacılık Sektöründe Yıllık Bazda Büyüme Hızı Yavaşlamaya Devam Ederken, Dönem Karı Yıllık Bazda Yüzde 35 Artış..
DSP Milletvekili Erçelebi Başbakan'a sordu: "Türkiye haritası bilginiz dahilinde mi kazınıp siliniyor ?" DSP Genel Sekreter Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Hasan Erçelebi, Milli Piyango İd..
Erdoğan ve Sloven Başbakan Jansa, Türk-Sloven İş Konferansına katıldı
Erdoğan ve Sloven Başbakan Jansa, Türk-Sloven İş Konferansı'na katıldı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Slovenya Başbakanı Janez Jansa, Türkiye Odalara ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde gerçekleştirilen Türk-Sloven İş Konferansı'na katıldı.
İdilde 600 genç davul zurna  ve dualar eşliğinde askere uğurlandı
İdil'de 600 genç davul zurna ve dualar eşliğinde askere uğurlandı
Şırnak'ın İdil ilçesinde, 87/4 tertip olarak yurdun çeşitli bölgelerinde vatani görevlerini yapacak olan 10'u Süryani dinine mensup 450 asker adayı davul zurna eşliğinde uğurlandı.
İşadamı Mustafa Kaynak eşi adına 1 milyon 500 bin YTLlik pansiyon ve spor salonu yaptırıyor
İşadamı Mustafa Kaynak eşi adına 1 milyon 500 bin YTL'lik pansiyon ve spor salonu yaptırıyor
Denizlili işadamı Mustafa Kaynak, eşi Nalan Kaynak'ın adını yaşatan Üçler Nalan Kaynak Anadolu Lisesi'ne 1 milyon 500 bin YTL'lik pansiyon ve spor salonu yaptıracak.
Çevre ve Temizlik Kampanyası Altındağlı izcilerin ateşi ile başladı Altındağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Çevre Müdürlüğü'nün işbirliğinde, Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürl..
Arızalanan elektrik hatlarını onaran TEDAŞ görevlileri akıma kapıldı : 1 ölü, 1 yaralı Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde TEDAŞ'ta görevli 2 işçi elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.
Adana'da yapışık ikiz kız dünyaya geldi Adana'da bir kadın yapışık olarak ikiz kız dünyaya getirdi. Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi'nde doğan ikiz bebeklerin sağlık durumunun iyi oldu..
7-8 Kişi Gidecek
7-8 Kişi Gidecek
Teknik Patron, "Büyük Beşiktaş'ın Büyük Hedeflerine Katkıda Bulunmayacak Arkadaşlar Bundan Sonraki Dönemde Bizimle Beraber Olmayacak" Dedi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10