21 Kasım 2007 Çarşamba Günü Haberleri

21 Kasım 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ege bölgesinde etkili olan yağışların barajlara ulaşmaması, üreticileri endişelendiriyor
Ege bölgesinde etkili olan yağışların barajlara ulaşmaması, üreticileri endişelendiriyor
Ege Bölgesi'nde son bir aydır devam eden yağışların henüz barajları doldurmadığı bildirildi. Toprakların gerekli doyuma ulaşması sonucu bölgedeki bazı ekili araziler su altında kalırken akışa geçmeye başlayan suların...
TBMM'de 2008 Yılı Bütçe Görüşmeleri Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 2008 Yılında Yeni Bir Verginin Sözkonusu Olmadığını Açıkladı. Mali Disipline Büyük Önem Verdiklerini Vurgulayan Unakıtan, "Bu..
Sudan Cumhurbaşkanı Beşir'den Birlik Çağrısı Cumhurbaşkanı Ömer El Beşir Partisi Ulusal Kongre Binasında Güney Hükümeti ile Merkez Hükümet Arasında Yaşanan Sorunlar İçin Birlik Çağrısında Bul..
Pakistan'da Gözaltına Alınan 5 Bin 757 Kişi Serbest Bırakıldı Pakistan'da Olağanüstü Hal Döneminde Gözaltına Alınan 6 Bine Yakın Avukat, Siyasetçi ve Aktivistin Serbest Bırakıldığı Bildirildi..
Bir öğretmenin yol hikayesini anlatan Tuna Boyu izleyenleri hıçkırıklara boğdu
Bir öğretmenin yol hikayesini anlatan Tuna Boyu izleyenleri hıçkırıklara boğdu
Yönetmenliğini Mahmut Tahsin'in yaptığı bir öğretmenin yol hikayesini anlatan Tuna Boyu oyunu izleyenleri hıçkırıklara boğdu. Salihli Kardelen Derneği tarafından organize edilen Fırat Kültür Merkezi oyuncularının...
İznik Gölünde Kaybolan Gençler Yine Bulunamadı
İznik Gölü'nde Kaybolan Gençler Yine Bulunamadı
İznik Gölü'nde Geçen Perşembe Günü Şişme Botla Balık Tutmak İsterken Kaybolan Gençler, Balık Adamların Yanı Sıra Havadan Helikopterle de Aranmalarına Rağmen Halen Bulunamadı.
Firmalara Üç Yılda 337 Milyon 'Enerji Desteği' Ankara - Son Üç Yılda 337 Milyon YTL Enerji Desteği Ödendiği ve Bu Sayede 87 Bin 587 İlave İstihdam Sağlandığı Bildirildi. hazine Müsteşarlığı ..
Tıbbi Cihaz ve Sarf Malzemesi için E-İhale'de Pilot Uygulama, 2008 Başında Ankara - Kamu İhale Kurumu, E-İhale Sisteminde, Sosyal Güvenlik Kurumunun Geri Ödemeci Olduğu Tıbbi Cihaz ve Sarf Ma..
Başaran Ulusoy, Türsab'da Yeniden Yönetim Kurulu Başkanı İstanbul - Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (Türsab) Yönetim Kurulu Başkanlığına Başaran Ulusoy Yeniden Getirildi. türsab'tan Yapıl..
Rumeli Plaza, Tekrar Satışta/ İhale 27 Kasım'da İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Rumeli Plaza Ticari ve İktisadi Bütünlüğünü 50 Milyon YTL Muhammen Bedelle 27 Kasım 2007'de T..
İşadamı Mehmet Emin Aydıntepe Cinayetinin Davasına Devam Edildi Adapazarı'nda İşadamı Mehmet Emin Aydıntepe'yi Fidye Amacıyla Kaçırarak Öldürdükleri İddiasıyla 5'i Tutuklu Toplam 7 Sanığın Ya..
Maliye'den Vergi Kaçağına Karşı "Gizli Alışveriş Timleri" Ankara- Maliye Bakanlığı, Vergi Kaçağına Karşı "Gizli Alışveriş Timleri" ile Mücadele Edecek. maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkan..
Vanda Kar Yığışı
Van'da Kar Yığışı
Van Şehir Merkezine Yılın İlk Karı Düştü. Akşam Saatlerinde Aniden Bastıran Kar Yağışı, Yoğunlaşan Şehir İçi Trafiğini Olumsuz Etkiledi.
Vatso Meclis Başkanı Altaydan Yyüye Bilgi İşlem Laboratuarına Destek
Vatso Meclis Başkanı Altay'dan Yyü'ye 'Bilgi İşlem Laboratuarı'na Destek
Van Ticaret ve Sanayi Odası (Vatso) Meclis Başkanı Olan İş Adamı Ata Altay'ın Babası Anısına Desteklediği 'Bilgi İşlem Laboratuarı' Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı.
Buca Belediyesinden E-belediye Hizmeti
Buca Belediyesi'nden E-belediye Hizmeti
Buca Belediyesi Tüm İşlemlerin İnternet Üzerinden Gerçekleştirilmesini Sağlayacak E-belediyecilik Sistemini Hizmete Açtı.
Kırşehirin İlk Radyosu, Kuruluş Yıl Dönümünü Davul-zurna Çaldırarak Kutladı
Kırşehir'in İlk Radyosu, Kuruluş Yıl Dönümünü Davul-zurna Çaldırarak Kutladı
Ehir'in İlk Radyosu, Kuruluş Yıl Dönümünü Davul-zurna Çaldırarak Kutladı
Unakıtan: 2008de Yeni Vergi Yok
Unakıtan: 2008'de Yeni Vergi Yok
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 2008 Yılında Yeni Vergi Getirmeyeceklerini, Maktu Vergilerdeki Olağan Artışlar Dışında Vergilerde Bir Değişiklik Olmayacağını Söyledi.
Sağlık Bakanlığı: "Diş Sağlığı İçin Bol Süt Ürünleri Tüketin" Sağlık Bakanlığı Tarafından, Diş Sağlığı İçin Peynir, Yoğurt ve Sütün Bol Olarak Tüketilmesi, Diş Çürüklerinin Önlenmesi İçin de ..
Tff 1. Lig
Tff 1. Lig
Tff 1. Lig Takımlarından Antalyaspor, Hafta Sonu Oynayacağı Elazığspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor.
Konyaspor, Bursaspora Bileniyor
Konyaspor, Bursaspor'a Bileniyor
Konyaspor, Turkcell Süper Ligi'nin 13. Haftasında Deplasmanda Oynayacağı Bursaspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor.
Efsane Futbolcu Pele, İstanbul'a Geldi Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Büyük Futbolcularından Biri Olarak Kabul Edilen 'Siyah İnci' Lakaplı Brezilyalı Efsanevi Futbolcu Pele, İstanbul'a Geldi.
İşadamları Doğu'ya yatırım gelmesi için vergi muafiyeti istiyor Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Konfeksiyon ve Hazır Giyim Sanayi Meclis Başkanı Umut Oran, hükümetin öncelikli olara..
Bodrum Golf Kulübü Hizmete Girdi
Bodrum Golf Kulübü Hizmete Girdi
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde İstanbulspor'da Forma Giyen Tamer Tuna ile Bodrum Su Altı Derneği Başkanı İhsan Küçükünsal Tarafından Kurulan Bodrum Golf Kulübü Tesisleri Hizmete Girdi.
Cumhurbaşkanı Gül, Tiflis Karadeniz Üniversitesi'nde Öğrencilerle Görüştü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Tiflis Ziyareti Çerçevesinde Uluslararası Karadeniz Üniversitesi'nde Öğrencilerle Bir Ara..
Bakan Çağlayan Antalya'da okul açtı Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan Antalya'da bir dizi açılış gerçekleştirdi.
Vanlılar İzmirle kültür köprüsü kurdu
Vanlılar İzmir'le kültür köprüsü kurdu
Merkezi İzmir'de bulunan Ege Bölgesi Vanlılar Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, gelenek haline getirdiği Van gezilerini devam ettiriyor.
Burdur Belediyesi, 2008 bütçesinin yüzde 30unu yatırıma harcayacak
Burdur Belediyesi, 2008 bütçesinin yüzde 30'unu yatırıma harcayacak
Burdur Belediyesi'nin 2008 yılı tahmini bütçesi, yapılan meclis toplantısında tartışılarak onaylandı. Yapılan bütçe planlamasında yüzde 30'luk dilimin geçen yıl olduğu gibi yine yatırıma kullanılacağını söyleyen...
Kuliste Kavga! Özel Bir Kanalda Birlikte Program Yapan Oktay Kaynarca ile Seray Sever'in Bu Program Nedeniyle Tartıştıkları İddia Edildi.Özel Bir Kanalda Birlikte Program Yapan Oktay Kaynarca ile Seray Sever'in Bu Program Nedeniyle Tartıştıkları İddia Edildi.
3 YTL'lik Gaspa 2 Gözaltı Bursa'da, Parkta Oturan Anne ile Üvey Oğlunun 3 YTL ile Cep Telefonunu Bıçak Zoruyla Gasp Ettikleri İddia Edilen 2 Kişi, Minibüsle Şehir Merkezine Gelirken Yakalandı..
Letonya'da 4 Yabancı, Bayrağa Saygısızlıktan Mahkum Oldu Letonya'da İspanyol ve Portekizli 4 Adam, Letonya Bayrağına Saygısızlık Etmekten Mahkum Oldu.
Bolu Dağı'nda Kış Ayı Önlemleri Kış Aylarında Ulaşımda Sıkıntılar Yaşanan Bolu Dağı'nda Bu Yıl Ek Önlemler Alınacak.
Soru ve Cevaplar 43 Npistanbul Hastanesi ve Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi'nden 33 Uzman Tüm Psikoloji ve Nöroloji Konusundaki Sorularınızı Cevaplandırıyor!...
Kamer Genç: "Ben Dersimliyim, Korkmam" Bağımsız Tunceli Milletvekili Kamer Genç, Meclis Genel Kurulu'nun Salı Günkü Tutanaklarında, Eski Başbakanlık Müsteşarı ve AKP İstanbul Milletvekili Öme..
'Şirketler tanımladıkları stratejiyi uygulayamadıkları için başarısız' Türkiye'nin ilk "Hall Of Fame" ödülünü alan Uzel Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Baransel Atçı, şirketler y..
Yozgatta Açılış Günü
Yozgat'ta Açılış Günü
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Yozgat'ta Bir Dizi Açılış ve Temel Atma Törenine Katıldı.
Uğur Dündar: Arkadaşın iyisi insanın geleceğini aydınlatır, kötüsü karartır Denizli'de öğrencilerle bir araya gelen Gazeteci-Yazar Uğur Dündar, arkadaşlıklar konusunda öğrencileri uyardı. Dün..
Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın ablası vefat etti Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın ablası Suzan Büyükanıt yaşamını yitirdi. Büyükanıt'ın cenaze namazı, yarın Erenköy Galippaşa Ca..
Türk Ordusu, Terörle Mücadelede 'Stamp' ile Gücüne Güç Katacak Aselsan Tarafından Geliştirilen Stabilize Makineli Tüfek Platformu (Stamp) Sahil Güvenlik Komutanlığı Envanterine Girdi.
Öğrencilerin trafik kurallarını öğrenmesi için broşür dağıtıldı
Öğrencilerin trafik kurallarını öğrenmesi için broşür dağıtıldı
Afyonkarahisar Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, ilköğretim okulu öğrencilerini trafik kuralları hakkında bilgilendirmek için broşür dağıttı.
AK Partili hanımlar şehit annesine taziye ziyaretinde bulundu
AK Partili hanımlar şehit annesine taziye ziyaretinde bulundu
AK Partili hanımlar, şehit annesine Antalya'nın Manavgat ilçesi Çardak köyünde ikinci kez taziye ziyaretinde bulundu.
Didim'de 22 Filistinli kaçak yakalandı Aydın'ın Didim ilçesinde jandarmanın yaptığı operasyonlarda, yurda yasadışı yollardan giriş yapan 22 kaçak göçmenle bunlara yardımcı olan iki Türk yakal..
Erdoğan-Büyükanıt görüşmesinde güvenlik konuları ele alındı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgenaral Yaşar Büyükanıt görüşmesinde, son gelişmeler ışığında güvenlik konular..
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnternet Üzerinden İngilizce Kursu Başlattı
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İnternet Üzerinden İngilizce Kursu Başlattı
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Eduline Eğitim Teknolojileri ve North Alabama Üniversitesi İşbirliği ile Belediye Sınırlarında Yaşayan Tüm Vatandaşların Cüzi Bir Ücretle Faydalanabileceği İnternet Üzerinden İngilizce...
Sivaslı Hacı Adayları Sivas'tan Uçakla Hacca Gidecek Sivas Havaalanı'nın Uluslar Arası Uçuşlara Açılmasın Ardından Bu Yıl İlk Kez Sivas'tan Arabistan'a Hac Vazifesi İçin Gidecek Hacı Adayları..
Mersinin Kültür ve Turizm Potansiyelinin Değerlendirilmesi
Mersin'in Kültür ve Turizm Potansiyelinin Değerlendirilmesi
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, Mersin'in Doğal Güzelliklerinin Yanında Kültürel Değerleri Bakımından da Çok Önemli Bir Potansiyele Sahip Olduğunu Belirterek, "Bu Özellikleriyle Mersin Adeta Bir Açık Hava Müzesi...
Aksaray'da Kuraklık Desteği Ödemeleri Başladı Aksaray'da, 6 Bin 310 Çiftçiye Kuraklık Desteği Ödemelerine Başlandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10