20 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

20 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Evlilik Başka Bahara! Ünlü İşletmeci Emre Ergani ve Avukat Sevgilisi Uzun Süredir Seviyeli Bir Birliktelik Yaşıyorlar...Ünlü İşletmeci Emre Ergani ve Avukat Sevgilisi Uzun Süredir Seviyeli Bir Birliktelik Yaşıyorlar...
Terör Örgütü Eylemcileri Tutuklandı
Terör Örgütü Eylemcileri Tutuklandı
Bölücü Terör Örgütü PKK'nın Sözde Kuruluş Yıldönümü Olan 27 Kasım Tarihinde Çeşitli Eylemler Gerçekleştirmeyi Planlayan ve Bomba Yaparken Yakalanan 3 Kişi, Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.
Türkiye, Ticari Vergi Sistemlerini İyileştirmede İkinci Dünya Bankası, Uluslarası Finans Kurumu (Ifc) ve Pricewaterhousecoopers Tarafından Hazırlanan Raporda, Son 3 Yılda 65, Bu Yıl İse 31 Ül..
Tff 3. Lig
Tff 3. Lig
Balıkesirspor Teknik Direktörü Mehmet Demirtaş, İstifa Etmediğini, Görevinin Başında Olduğunu Belirtti. Demirtaş, Futbol Şube Sorumlusu Zafer Çakır'ın Yönetimden Ayrılması Halinde Balıkesirspor'u 2. Lig'e Çıkaracağını...
Sağlam: "Açıklamalarım Maksatlı Olarak Çarpıtıldı" Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bugün Düzenlediği Basın Toplantısında Yaptığı Açıklamaların, Bazı Televizyon Kanalları ve İnterne..
Fenerbahçe, Ankaraspor Maçına Hazırlanıyor Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de Ankaraspor ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını, Bugün Tek Antrenmanla Sürdürdü.
Milli Mücadele, Tiyatro Gösterisi ile Anlatıldı Samsun Kazım Özdemir İlköğretim Okulu Öğretmenleri ve Öğrencileri, Milli Mücadele Yıllarını Anlatan "Sarı Sabır Çiçekleri" Adlı Tiyatro Oyununu..
Bakan Ekren'den 'Esprili' Fdf Değerlendirmesi Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, Faiz Dışı Fazlanın Sabit veya Değişken Olması ya da Kaldırılması Tartışmalarını 'Espiriyle' Değ..
Kuşadası Heyeti, Londra Turizm Fuarından Döndü
Kuşadası Heyeti, Londra Turizm Fuarı'ndan Döndü
Kuşadası'nın Ticaret Odası Önderliğindeki Tanıtım Çıkartması Sürüyor. İngiltere'nin Başkenti Londra'da Düzenlenen World Travel Market Turizm Fuarı'na Katılan Kuşadası Heyeti, İlçeye Döndü.
Cumhurbaşkanı Gül'den Nükleer Santral Yasası'na Onay Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Nükleer Güç Santrallerinin Kurulması ve İşletilmesi ile Enerji Satışına İlişkin Yasa'yı Onaylayarak, Resmi Gaz..
Hızlı Tren, İstanbul'a Geldi Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (Tcdd) Genel Müdürlüğünün İspanya'dan Satın Aldığı ve Saatte 250 Kilometre Hız Yapabilen Hızlı Tren, İstanbul'a Geldi.
Abbas'a, Bush'un Davetiyesi Resmen İletildi Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'a, Gelecek Hafta Annapolis'te Yapılması Beklenen Ortadoğu Barış Zirvesi İçin ABD Başkanı George W. Bush'un Res..
'Hayvanlarınızın Çevreyi Kirletmesine Müsaade Etmeyin'
"Hayvanlarınızın Çevreyi Kirletmesine Müsaade Etmeyin"
Kemer Belediyesi Veteriner Hekimi Adnan Öney, Kedi ve Köpek Sahiplerinin Şehir İçerisinde Dolaştırmaya Çıkardıkları Hayvanlarının Dışkılarının Gelişi Güzel Ortada Bırakılmasının Ciddi Anlamda Sağlık Problemleri...
Tutukevleri İzleme Kurulları Kanununda Değişiklik TBMM Genel Kurulunda, Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri İzleme Kurulları Kanununda Değişiklik Yapan Tasarı Kabul Edildi.
Oyak Matematik Yarışması Zonguldak Ayağı Tamamlandı
Oyak Matematik Yarışması Zonguldak Ayağı Tamamlandı
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, Oyak Tarafından "Hayat Matematiktir" Sloganı ile Düzenlenen, 6. Oyak Matematik Yarışması İl Birincileri Açıklandı. Dereceye Giren Okullara Düzenlenen Törenle Ödülleri Verildi.
Cezaevlerinde Şeffaf Dönem TBMM Genel Kurulu'nda Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri İzleme Kurulları Kanunu'nda Değişiklik Öngören Yasa Tasarısı Kanunlaştı.
DTP'li Birdal, Cezaevlerinde Mahkumların Ana Dilde Konuşmasını İstedi Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Cemil Çiçek, DTP'lilerin Mahkumların Ana Dilde Konuşması İsteklerine Karşılık, "Mahk..
Evlilik Limitini Doldurmuştu! Hande Ataizi, Fethi Pekin ile Yaptığı 24 Saatlik Evliliğini 'Limitini Doldurduğu İçin' Bitirdiğini Söyledi. İşte Ataizi'nin Açıklamaları...Hande Ataizi, Fethi Pekin ile Yaptığı 24 Saatlik Evliliğini 'Limitini Doldurduğu İçin' Bitirdiğini Söyledi. İşte Ataizi'nin Açıklamaları...
Ölene Dek Sinema! Altın Portakal Film Festivalinde 'Mutluluk' Filmindeki 'Meryem' Karakteriyle 'En İyi Kadın Oyuncu' Ödülüne Layık Görülen Özgü Namal, Hayatı Boyunca Sinema Yapmak İstediğini ..Altın Portakal Film Festivalinde 'Mutluluk' Filmindeki 'Meryem' Karakteriyle 'En İyi Kadın Oyuncu' Ödülüne Layık Görülen Özgü Namal, Hayatı Boyunca Sinema Yapmak İstediğini Söyledi.
Organları Hayat Veremedi
Organları Hayat Veremedi
Muğla'nın Bodrum İlçesinde, Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Beyin Ölümü Gerçekleşen Kemal Aktaş'ın Bağışlanan Organları, Nakil Öncesi Bütün Hayati Fonksiyonlarını Kaybetmesi Nedeni ile Başka Bedenlere Yaşama Sevinci...
DTP'li Kaplan'ın Sözleri Tartışma Yarattı DTP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan'ın 'Bu Meclisi Tercih Etmemiz...' Sözü, Milletvekillerinin Tepkisine Yol Açtı.
Manavgatın sorunları bakan ve milletvekillerine dosya olarak sunuldu
Manavgat'ın sorunları bakan ve milletvekillerine dosya olarak sunuldu
AK Parti Manavgat ilçe teşkilatı 2008 yılında turizm şehrine yapılacak yatırımlarla ilgili Ankara'da bilgilendirme çalışması yaptı.
Zonguldaklı Öğrencilerden Anlamlı Yardım
Zonguldaklı Öğrencilerden Anlamlı Yardım
Zonguldak Karaelmas İlköğretim Okulu 5/a Sınıfı Öğrencileri, Hazırladıkları Giysi ve Kırtasiye Malzemelerini, Türk Bayraklarıyla Birlikte Hakkari'nin Çukurca İlçesi Narlı Köyü İlköğretim Okulu'nda Öğrenim Gören...
Futbol Federasyonu Yeniden Düzenleniyor Futbolun Sürekli Gelişmesi ve Uluslararası Niteliği Nedeniyle Süratle Değişen Şartlara Uyumun Sağlanabilmesi Amacıyla Hükümet Tarafından Hazırlanan, "T..
Cezaevi İzleme Kurullarının Çalışmasına Kolaylık Geliyor TBMM Genel Kurul'da Görüşülerek Kabul Edilen, "Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri İzleme Kurulları Kanununda Değişiklik Yapılmasına İ..
Benazır Butto Al Gore ile Buluşacak Eski Pakistan Başbakanı Benazır Butto, Eski ABD Başkan Yardımcısı Al Gore ile Bir Araya Gelecek. Pakistan'da Ev Hapsi Cezası Sona Eren Butto, 23 Kasım'da L..
Zonguldakta Hamsi Bolluğu
Zonguldak'ta Hamsi Bolluğu
Zonguldak'ta Hamsinin Bol Olması Satıcıların ve Halkın Yüzünü Güldürdü. 10 Kilosu 5 YTL' Den Satılan Hamsi Yoğun İlgi Gördü.
CHP, Ereğli'de Erdemir'i Savundu Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, Erdemir'in İlçeye Yüzünü Dönmediği Yönündeki Eleştirilere Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yönetimi Tarafından Tepki Gösterildi.
Alaplı Belediyemeclisinin Kasım Ayı Toplantısı
Alaplı Belediyemeclisinin Kasım Ayı Toplantısı
Zonguldak'ın Alaplı İlçe Belediye Meclisi'nin Kasım Ayı Olağan Toplantısının Son Oturumunda, 2008 Yılı Mali Bütçesi 24 Milyon 840 Bin YTL Olarak Kabul Edildi.
Sydv 'Den 238 Bin YTL Yardım Zonguldak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndan Durumu İyi Olmayan 3 Bin 794 Vatandaşa Toplam 238 Bin 187 YTL Yardım Yapıldı.
Öğrenci Meclis Başkanlığı Seçimi Yapıldı
Öğrenci Meclis Başkanlığı Seçimi Yapıldı
Karabük İl Öğrenci Meclis Başkanlığına Seçilen Ömer Günday, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında TBMM'de Karabük'ü Temsil Edecek.
Fırat Üniversitesi Atletizm Takımından Rektör Prof. Dr. Muza Ziyaret
Fırat Üniversitesi Atletizm Takımı'ndan Rektör Prof. Dr. Muz'a Ziyaret
10 Kasım Atatürk'ü Anma Koşusu'nda Dereceye Giren Fırat Üniversitesi Atletizm Kız ve Erkek Takımı Sporcuları, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hamdi Muz'u Ziyaret Etti.
Diyarbakır'da Kaçakçılık Operasyonu Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Tarafından Yapılan Operasyonda, Çok Sayıda Korsan Cd ve Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Kiracı, Evin Vergisini Ödemeyen Ev Sahibini Şikayet Etti Zonguldak'ta Bir Kiracı, Oturduğu Evin Vergisini Ödemediği Gerekçesiyle Ev Sahibini Cumhuriyet Başsavcılığına Şikayet Etti. Ev Sahibi,..
İran Dışişleri Bakanı Vekili Bagri Sudan'da İran Dışişleri Bakanı Vekili Muhammed Rida Bagri, Resmi Temaslarda Bulunmak Üzere Sudan'ın Başkenti Hartum'a Geldi.
Milli Piyangonun Kazı Kazan kartı ile Türkiyenin doğusunu kazıttığı iddia ediliyor
Milli Piyango'nun Kazı Kazan kartı ile Türkiye'nin doğusunu kazıttığı iddia ediliyor
Milli Piyango İdaresi'nin bu ay piyasaya sürdüğü 7 A seri nolu yaklaşık 10 milyon 'Kazı Kazan' kartında, Türkiye'nin doğusunun kazınması halinde ikramiye vermesi tepkilere neden oluyor. Kazı Kazan kartının üstüne harita...
Başbakan Erdoğan ve Orgeneral Büyükanıt Yarın Biraraya Geliyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yarın Sürpriz Bir Şekilde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt ile Biraraya Gelecek.
Cumhurbaşkanı Gül Gürcistan'a Gitti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bakü-tiflis-kars (Btk) Demiryolu Hattı Temel Atma Törenine Katılmak Üzere Gürcistan'ın Başkenti Tiflis'e Gitti.
Başbakan Erdoğan ve Büyükanıt Biraraya Geliyor
Başbakan Erdoğan ve Büyükanıt Biraraya Geliyor
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yarın Sürpriz Bir Şekilde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt ile Biraraya Gelecek.
Türksoy'dan Resim Sergisi Türk Kültür ve Sanatları Ortak Yönetimi (Türksoy) Tarafından Türk Dünyasının Seçkin Ressamlarının Yaptığı Eserlerden Oluşan Resim Sergisi, Amasya Devlet Güzel Sanatl..
Gül, Nükleer Santral Kanununu Onayladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 'Nükleer Güç Santrallerinin Kurulması ve İşletilmesi ile Enerji Satışına İlişkin Kanun'u Onayladı.
Erdoğan, İran Enerji Bakanı Fettah'ı Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İran Enerji Bakanı Perviz Fettah'ı Kabul Etti.
İnsan Derisinden Kök Hücre Elde Edildi
İnsan Derisinden Kök Hücre Elde Edildi
Japon ve Amerikalı Bilim İnsanları, İnsan Derisi Hücrelerini Kök Hücreye Dönüştüren Bir Yöntem Geliştirerek, Hasta Doku veya Organların Değiştirilmesinde Devrim Sayılabilecek Bir Buluşa İmza Attılar.
Tff'nin Yapısında Değişiklik Öngören Tasarı TBMM'de Türkiye Futbol Federasyonunun (Tff) Yapısı ile Denetiminin, Uluslararası Federasyonların Kurallarına Uygun Olarak Yeniden Düzenlenmesini Ön..
Cumhurbaşkanı Gül: "Bakü-tiflis -Kars Boru Hattı Asta ile Avrupayı Bağlayacak Öneme Sahip" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Boğaz Geçişli Tünel Projesi ile Avrupa'ya Bağlandığında Asya ile Avrupa..
Bitliste Barış Töreni
Bitlis'te Barış Töreni
Bitlis'te, Yaklaşık 2 Ay Önce Arkadaşlar Arasında Çıkan Kavgada Bıçaklanarak Ölen Doğukan Erol'un Ailesi ile Arkadaşının Ölümüne Sebep Olan G.uçar Ailesi Arasında Süren Dargınlığın Giderilmesi Amacıyla Bir Barış Töreni...
Kiler A.ş. Amatör Kulüplerine Sponsor Oldu
Kiler A.ş. Amatör Kulüplerine Sponsor Oldu
Kiler A.ş. Gurubu, Bitlis 1. Amatör Futbol Ligi'ne Sponsor Oldu. Bitlis 1. Amatör Futbol Ligi'nin İsmi Değişerek, 'Bitlis Kiler 1. Amatör Futbol Ligi' Olarak Değiştirildi.
Devlet Hastanesi Yemek İhalesi Yapıldı Zonguldak Devlet Hastanesi Yemek İhalesi Yapıldı. İhaleye 9 Firma Katıldı.
Ereğlide, Araç Sahiplerine Uyarı
Ereğli'de, Araç Sahiplerine Uyarı
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi Şoförler ve Otomobilciler Odası, Park Yasağı Olan ve Trafiği Aksatacak Yerlere Araç Bırakılmaması Konusunda Araç Sahiplerini Uyardı.
Tff 1. Lig Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Kolombiyalı Kaleci Martinez'in Gençlerbirliği'ne Tranfer Olduğu Şeklinde Çıkan Haberlerin Gerçeği Yansıtmadığını Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10