17 Kasım 2007 Cumartesi Günü Haberleri

17 Kasım 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mersin'in Göbeğinde Vahşi Doğa Manzaraları Mersin'de Bir Alışveriş Merkezinde Hizmete Giren Hayvan Mağazası, Müşterilerine Vahşi Doğadan Esintiler Sunuyor. Evcil Hayvanların Yanı Sıra Tropika..
Mersin'de "Güz Şenliği" Başladı Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (Mtso) Önderliğinde Forza Fuarcılık Tarafından Düzenlenen "Mersin Güz Şenliği" Başladı.
Mpi Genel Müdürü Balak'a Hüzünlü Veda Makamında Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Öldürülen Milli Piyango İdaresi (Mpi) Genel Müdürü İhya Balak İçin, Bugün Mpi Genel Müdürlüğü ve Maliye Bakanlı..
Maden İşçisi "Pnomokonyoz" Tehlikesiyle Karşı Karşıya Maden Ocaklarında Çalışan Maden İşçileri ile Taş Ocaklarında Çalışan İşçilerin Büyük Bir Kısmının 'Pnomokonyoz' Hastalığı Tehdidi ile Kar..
İç Çamaşırı Hastası! Şu Sıralar Adı Orlando Bloom ile Anılan Kate Hudson, İç Çamaşırı Hastası Olduğunu Açıkladı.Şu Sıralar Adı Orlando Bloom ile Anılan Kate Hudson, İç Çamaşırı Hastası Olduğunu Açıkladı.
Zihinsel Yetersiz Futbol Şampiyonası, bugün iki karşılaşmayla devam etti
Zihinsel Yetersiz Futbol Şampiyonası, bugün iki karşılaşmayla devam etti
Antalya'da dün başlayan Türkiye Zihinsel Yetersiz Kulüplerarası Futbol Şampiyonası'nda bugün 2 karşılaşma oldu.
Pekin 2008 Asya elemelerinde Özbekistan, Güney Kore ile yenişemedi.
Pekin 2008 Asya elemelerinde Özbekistan, Güney Kore ile yenişemedi.
Güney Kore, Pekin 2008 Dünya Olimpiyatları Asya kıtası elemeleri 5.grup maçında Özbekistan engeline takıldı.B grubunun zorlu karşılaşmasında G.Kore, Özbekistan ile 0-0 berabere kaldı.
Bayramoğlu’ndan çay üreticisine müjde: Çay, ekonomik değerini bulacak
Bayramoğlu’ndan çay üreticisine müjde: Çay, ekonomik değerini bulacak
AK Parti Rize Milletvekili Bayram Ali Bayramoğlu, Mayıs ayında başlayan çay sezonuna sorunsuz bir şekilde giriş yapılması ve verimli bir yıl geçirilmesi için şimdiden görüşmeler yapılarak, önlemlerin alınması gerektiğini...
doğalgazla stratejik ortaklık dönemini açıyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis, yarın Türkiye-Yunanistan Doğalgaz Boru Hattı'nın açılışını yapacak.
Orta Asya'nın ulaştırma politikası Taşkent'te görüşülecek Orta Asya'nın ulaşım sorunları ve bölgenin Doğu- Batı arasındaki transit konumu masaya yatırılıyor.
Bitlis Müftülüğünden eğitime destek
Bitlis Müftülüğü'nden eğitime destek
Bitlis Müftülüğü, "Kız Öğrencilerin Eğitimine Destek" kampanyasına destek verecek.
Erzincan Valisi Güngör: 'Devlet en ücre köşeye dahi yatırım götürüyor, buna sahip çıkın'
Erzincan Valisi Güngör: "Devlet en ücre köşeye dahi yatırım götürüyor, buna sahip çıkın"
Erzincan Valisi Ali Güngör, devletin en ücra köşelere dahi yatırım götürdüğünü söyledi.
Araban Kaymakamı Şivgan, internet kafeleri denetledi
Araban Kaymakamı Şivgan, internet kafeleri denetledi
Gaziantep'in Araban ilçesi Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan, internet kafeleri denetledi. Sağlıksız koşullarda hizmet veren ve küçük çocukların çoğunlukta olduğu internet kafeleri kontrol eden Kaymakam Şivgan, gereğinin...
Bahar havasını fırsat bilen vatandaşlar parkları doldurdu
Bahar havasını fırsat bilen vatandaşlar parkları doldurdu
Yurdun birçok yeri soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girerken, İç anadolu bölgesinde ise adeta bahar havası yaşanıyor. Konya'da haftasonunun güneşli geçmesiyle vatandaşlar park ve bahçelerde güneşli havanın tadını...
Trenin çarptığı aracın sürücüsü kurtuldu Aydın'ın Germencik ilçesinde meydana gelen tren kazasında, aracından atlamayı başaran sürücü yara almadan kurtuldu.
Ulaştırma Bakanı Yıldırım: Şanghaydan çıkan tren İngiltereye kadar gidebilecek
Ulaştırma Bakanı Yıldırım: Şanghay'dan çıkan tren İngiltere'ye kadar gidebilecek
Bir dizi açılışa katılmak üzere Antalya'ya gelen Ulaştırma Bakanı Binalı Yıldırım, Türkiye'nin demiryollarında önemli projeler yürüttüğünü söyledi. Bakan Yıldırım, Salı günü Gürcistan'da temeli atılacak demir yolu...
4 Bin 800 Olan Özel Harekatçı Sayısı Artıyor
4 Bin 800 Olan Özel Harekatçı Sayısı Artıyor
Hükümet, Terörle Mücadele Konusunda Uzman Ekiplere Önümüzdeki Süreçte Daha Fazla İhtiyaç Olacağını Açıkladı. Türkiye'de Şu Anda 4 Bin 800 Özel Harekatçı Bulunuyor ve Bu Sayı Arttırılacak.
Opece Yeni Üye
Opec'e Yeni Üye
Dünyanın En Büyük Petrol Karteli Olan Opec'e Yeni Bir Üye Katıldı. 15 Yıl Aradan Sonra Yeniden Opec'e Giren Ekvador'la Birlikte Üye Sayısı 13'e Yükseldi.
Mardinde bahar havası turizme yaradı
Mardin'de bahar havası turizme yaradı
Türkiye'de, İnanç ve Kültür Turizmi alanında, önemli bir konuma sahip olduğu bildirilen tarihi 7 bin yıllık Mardin kentinde, elverişli hava koşulları olumlu etkisi ile hala devam ediyor.
Başkan Kaldırım, Rasathane Mahallesi Sakinleriyle Buluştu
Başkan Kaldırım, Rasathane Mahallesi Sakinleriyle Buluştu
Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım, Rasathane Mahallesi Sakinleri ile Kahvaltıda Bir Araya Geldi.
Emniyet Mensupları Sahada Karşılaştı
Emniyet Mensupları Sahada Karşılaştı
Tokat İl Emniyet Müdürlüğü 3. Geleneksel Birimler Arası Futbol Turnuvası Başladı.
Ulaştırma Bakanı Yıldırım Belek'te Golf Sahası Açtı, Sahaya Çıktı, Golf Oynadı Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Antalya'da Golf Sahası Açtı. Belek'te Kaya Eagles Golf Kulübünün Açılış Töreni..
Beko Basketbol Ligi Beko Basketbol Ligi'nin 7. Haftasında Alpella'yı 97-66 Mağlup Eden Türk Telekom'da Antrenör Ercüment Sunter, Tecrübe ve Geniş Kadro ile Sonuca Gittiklerini Söyledi.
"Küresel Isınma Önlenemez ve Artan Bir Gerçek" İspanya'nın Valencia Kentinde Pazartesi Gününden Beri Süren 27. Birleşmiş Milletler Hükümetlerarası İklim Değişikliği Paneli (Ipcc), Yayımlanan ..
Kocaeli'de Trafik Kazası: 1 Ölü Kocaeli'de Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
Afgan Ordusu Yeniden Yapılanacak Afganistan Savunma Bakanı Abdulrahim Vardak, Afgan Ordusunun Yeniden Yapılanarak Ülke Güvenliğinde Tek Söz Sahibi Olabilmesi İçin Yeni Uygulamalara Gitmek İst..
IMF'nin Türkiye Raporu: Mali Sistem Güçlendi; Süreç Dikkatli Yönetilmeli İstanbul - Uluslar Arası Para Fonu (IMF), Türkiye Ülke Raporunda, Mali Sistemin Son 5 Yılda Güçlendiğine İşaret Ederek..
Müşerref'e Bir Darbe de Müttefikinden Devlet Başkanı Pervez Müşerref'e Destek Veren Pakistan Müslümanlar Birliği Partisi Genel Sekreteri Müşahid Hüseyin, Olağanüstü Halin Genel Seçimler Önces..
Silivri'de Selin Ardından Yaralar Sarılıyor Silivri, Yaşanan Sel Felaketinin Ardından Yaralarını Sarmaya Başladı. Ev ve Eşyaları Büyük Ölçüde Zarar Gören Vatandaşlar, İtfaiye ve İSKİ'nin de Y..
Milli Piyango Genel Müdürü Balak İçin Maliye Bakanlığı'nda Tören Düzenlendi Makamında Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybeden Milli Piyango Genel Müdürü İhya Balak İçin Maliye Bakan..
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sel Felaketinin Ardından Silivri ve Tekirdağ'a Yardım Ekipleri Gönderdi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Sel Felaketinin Yaşandığı Tekirdağ ve Silivri'..
İş Arayanlarla İş Verenleri Buluşturan Gazete Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Valilik Kaynakları ile İş..
Erdoğan-Karamanlis, doğalgazla stratejik ortaklık dönemini açıyor
Erdoğan-Karamanlis, doğalgazla stratejik ortaklık dönemini açıyor
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis, yarın Türkiye-Yunanistan Doğalgaz Boru Hattı'nın açılışını yapacak. Türkiye ve Yunanistan'ı "stratejik ortaklar" yapan "Türkiye-Yunanistan...
Ilgazda kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı
Ilgaz'da kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı
Kastamonu'da son birkaç gündür etkisini hissettiren yağışla birlikte, Ilgaz Dağı Kayak Merkezi'ndeki kar kalınlığı 30 santimetrenin üzerine çıktı.
Memur- Sen'e bağlı din görevlileri, 'Dindi' dedi Memur Sendikaları Konfederasyonu'na bağlı Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Erzurum Şubesi 2. Olağan Kongresi'ni ge..
DTPnin Vandaki mitinginde olay çıktı: 10 kişi gözaltına alındı (1)
DTP'nin Van'daki mitinginde olay çıktı: 10 kişi gözaltına alındı (1)
Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Van'da düzenlediği mitingin bitiminden sonra slogan atarak yürüyüşe geçen gruba polis müdehale etti. Ara sokaklara dağılan grupdan 10 kişi gözaltına alındı.
DTP Mitinginde Olay Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Van'da Düzenlediği Mitinge Katılan Bir Grubun Slogan Atarak Yürümesi Üzerine Polis Müdahale Etti.
Prof. Dr. Açıkalın: 'Türkiyedeki eğitim sistemi öğrencileri hasta etti'
Prof. Dr. Açıkalın: "Türkiye'deki eğitim sistemi öğrencileri hasta etti"
Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi emekli öğretim üyelerinden Prof. Dr. Aytaç Açıkalın, eğitim sisteminden dolayı özellikle 7 ve 8. sınıf öğrencilerinin klinik psikologa ihtiyaç duyduğunu söyledi. Açıkalın,...
Toptan: Parti Kapatılmasından Hoşnut Olmam TBMM Başkanı Köksal Toptan, 'Hiç Kuşku Yok Ki Parti Kapatılmasından Hoşnut Olmam. Ancak Türkiye Bir Hukuk Devletidir' Dedi.
İlkööğretim Okullarında Ara Karne Heyecanı
İlkööğretim Okullarında Ara Karne Heyecanı
Ülke Genelinde Olduğu Gibi Aydın'da da İlköğretim 1, 2 ve 3. Sınıfta Okuyan Öğrenciler İlk Kez Ara Karne Aldı.
Angie Evlenmek İstiyor! Son Aylarda Brad Pitt'le İlişkisi Hakkında Yalan Haberler Çıkan Angelina Jolie, Evlenerek Bu Duruma Bir Son Vermek İstiyor. Jolie'ye Bu Konuda En Büyük Desteği İse Pit..Son Aylarda Brad Pitt'le İlişkisi Hakkında Yalan Haberler Çıkan Angelina Jolie, Evlenerek Bu Duruma Bir Son Vermek İstiyor. Jolie'ye Bu Konuda En Büyük Desteği İse Pitt'in Ailesi Veriyor..
Üzerine Demir Düşen Şahıs Öldü Bursa'nın İnegöl İlçesinde Forkliftin Kaldırdığı Demirlerin Üzerine Düşmesi Sonucu Boynu Kırılan Bir Kişi Hayatını Kaybetti.
Bana Yağmur Demeyin! Irmak Ünal, Kendisine Yağmur Diye Seslenenlere Sinir Oluyor.. Bana Kendi Adımla Hitap Edin Diyen Ünal, Artık İnsanları Uyardığını Söylüyor!Irmak Ünal, Kendisine Yağmur Diye Seslenenlere Sinir Oluyor.. Bana Kendi Adımla Hitap Edin Diyen Ünal, Artık İnsanları Uyardığını Söylüyor!
Trakya'da Sel, Palandöken'de Kayak Keyfi Yurdun Batısında ve Trakya Bölgesinde Sel Afeti Yaşanırken, Bugün Adeta Bahar Havasının Yaşandığı Erzurum Palandöken'de Kayak Sezonu Başladı.
Eski Kara Kuvvetleri Komutanı Hikmet Bayar'ın Kayınpederi Vefat Etti Eski Kara Kuvvetleri Komutanı Emekli Orgeneral Hikmet Bayar'ın Kayınpederi Hüseyin Usanmaz Vefat Etti.
İnsan Yüzüne Benzeyen Armut Şırnak'ta İnsan Yüzüne Benzeyen Armut İlgi Odağı Haline Geldi.
Akyazı Hükümet Konağının Taşınma İşlemleri Bitti
Akyazı Hükümet Konağının Taşınma İşlemleri Bitti
Sakarya'nın Akyazı İlçesinde Bir Süre Önce Yapımı Tamamlanan Hükümet Konağına Taşınma İşlemleri Bitti.
Samsun'da '2b'ye Karşı İmza Standları Kuruldu Tema Samsun İl Temsilcisi Ömer Faruk Sönmez, 2b Olarak Bilinen Orman Arazilerinin Satışını Engellemek Amacıyla Başlatılan İmza Kampanyası İçin Şe..
Yapı Kredi, Banca Di Roma İstanbul Şubesi'ni Devralıyor İstanbul - Yapı Kredi Bankası, Unicredit Group Bünyesinde Yer Alan Banca Di Roma S.p.a. (Merkezi Roma) İstanbul Şubesi'ni 31 Milyon 20..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10