16 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

16 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Zonguldak'ta Öğrenci Servisi Şarampole Yuvarlandı: 19 Yaralı Zonguldak'ın Üzülmez Semtinde Öğrencileri Taşıyan Servis Minibüsü Şarampole Yuvarlandı. İlk Belirlemelere Göre, Ormanlık Araziye S..
Bush-fukuda Görüşmesi Japonya Başbakanı Yasuo Fukuda, Japonya'nın Hint Okyanusu'ndaki Deniz Kuvvetlerinin Bir An Önce Görevine Dönmesi İçin Çalışacağına Söz Verdi.
BM Genel Sekreteri Moon Lübnan Temaslarını Tamamladı BM Genel Sekreteri Ban Ki Moon, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Nedeniyle Yaşanan Siyasi Krizi Görüşmek ve Taraflarla İstişarede Bulunmak Üzere..
Bangladeş'teki Kasırga: Bin 100 Ölü Bangladeş'teki Kasırganın Bin 100 Kişinin Ölümüne, Binlerce İnsanın da Evsiz Kalmasına Yol Açtığı Bildirildi.
Türk Telekom: 97 - Alpella: 66 Beko Basketbol Ligi'nde Türk Telekom, Alpella'yı 97-66 Yendi.
ABD, Bangladeş'e Yardım Önerdi ABD Dışişleri Bakanlığı, Bangladeş'te Etkili Olan Sidr Kasırgası'nda Ölü Sayısının En Az 1100 Olduğu Bildirilmesiyle, Bu Ülkeye Yardım Önerisinde Bulundu.
Dostluk Bitti! Bir Dönem Aralarından Su Sızmayan Katie Holmes ve Victoria Beckham'ın Arasına Kara Kedi Girdi! Bir Süredir Beckham ile Görüşmeyen Holmes, Amerika'ya Taşınan Beckhamlar'ın Kendi..Bir Dönem Aralarından Su Sızmayan Katie Holmes ve Victoria Beckham'ın Arasına Kara Kedi Girdi! Bir Süredir Beckham ile Görüşmeyen Holmes, Amerika'ya Taşınan Beckhamlar'ın Kendilerini Kullandığını Düşünüyor..
Sokak Ortasında Kavga! Güzide Duran ile Mimar Aşkı Adnan Aksoy Arasındaki Fırtına Dinmiyor. Geçen Hafta Sevgilisinden Dayak Yiyen Ünlü Manken, Bu Hafta da 2 Aylık Aşkıyla Sokak Ortasında Kavg..Güzide Duran ile Mimar Aşkı Adnan Aksoy Arasındaki Fırtına Dinmiyor. Geçen Hafta Sevgilisinden Dayak Yiyen Ünlü Manken, Bu Hafta da 2 Aylık Aşkıyla Sokak Ortasında Kavga Etti.
Halk Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın: 'Reel sektöre kullandırdığımız kredi miktarı 32 kat arttı'
Halk Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın: "Reel sektöre kullandırdığımız kredi miktarı 32 kat arttı"
Halk Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, son 4 yılda reel sektöre kullandırdıkları kredi miktarının 500 milyon YTL'den 16 milyar YTL'ye çıktığını belirterek kullandırılan kredi miktarının 32 kat arttığını söyledi.
Sağanak yağış nedeniyle İstanbul trafiği durma noktasına geldi İstanbul'da etkili olan sağanak yağmur, akşam saatlerinde de devam etti. Bazı yerlerde trafik durma noktasına gelirken, sürücüle..
Deprem Uzmanı Prof. Dr. Ercan, Ege'deki Depremleri Değerlendirdi Deprem Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Ercan, Son Günlerde Ege Bölgesi'nde Meydana Gelen Depremlerin Türkiye'de Bir Deprem Korkusu Oluş..
Kurbanlık Bedeli 240 YTL Olarak Belirlendi Türk Kızılayı ve Diyanet İşleri Başkanlığı Ortak Bir Karar Alarak, Bu Yıl için Kurban Bedelini 240 YTL Olarak Belirledi. Geçen Yıl Diyanet İşleri Ba..
Sanayinin son durumu Kahramanmaraşta masaya yatırıldı
Sanayinin son durumu Kahramanmaraş'ta masaya yatırıldı
İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) Kahramanmaraş ziyaretinde sanayinin son durumu masaya yatırıldı. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Mehmet Balduk, son 2- 3 ayda tekstil sektöründe ciddi bir duraklama...
Trakya'yı etkisine alan yağmur nedeniyle Çanakkale'den İstanbul yönüne araç trafiği durduruldu Trakya bölgesini etkisi altına alan yağış sonrası Gelibolu-Keşan ve Enez arasındaki karayolunun ..
Atm'yi Soyamadan Kaçtılar Sinop'un Gerze İlçesinde Bir Bankaya Ait Otomatik Para Çekme Makinesini (Atm) Soymak İsteyen Kişi Yada Kişiler, Vatandaşlar Tarafından Fark Edilince Kaçarak Kayıplar..
Çalıştıkca Gençleşiyorum! Her Sabah Atv'de Yayınlanan 'Erkekler& Kadınlar' Programına Çıkan Yeşim Salkım'ın Hiç Boş Vakti Yok! Haftanın Dört Gününü de 'Sessiz Gemiler' Dizisinin Setinde Geçir..Her Sabah Atv'de Yayınlanan 'Erkekler& Kadınlar' Programına Çıkan Yeşim Salkım'ın Hiç Boş Vakti Yok! Haftanın Dört Gününü de 'Sessiz Gemiler' Dizisinin Setinde Geçiren Ünlü Şarkıcı, Çekimlerin Ardından Başrol Oynadığı 'Casablanca' Müzikalinin Provalarına Koşuyor.
Önce Kendi Soyundu Sonra Annesi! İnternete Düşen Seks Kasetiyle Gündeme Gelen, Ardından Playboy'a Soyunan Model Kim Kardashian, Şimdi de Annesini Playboy İçin Soydu.İnternete Düşen Seks Kasetiyle Gündeme Gelen, Ardından Playboy'a Soyunan Model Kim Kardashian, Şimdi de Annesini Playboy İçin Soydu.
Beşiktaş, Gençlerbirliği Oftaşspor maçı hazırlıklarını sürdürdü Beşiktaş, Gençlerbirliği Oftaşspor maçı hazırlıklarını öğleden sonra yaptığı çalışmayla sürdürdü.
Orduda ilk kez en güzel kivi bahçesi yarışması düzenlendi
Ordu'da ilk kez en güzel kivi bahçesi yarışması düzenlendi
Ordu'da kivi üretimini teşvik amacıyla ilk kez 'en güzel kivi bahçesi' yarışması düzenlendi. İlk kez düzenlenen yarışmanın sonuçları yine bir kivi bahçesinde düzenlenen kivi günü etkinliği ile duyuruldu.
Kayserigaz "Önce Net Sonra Bilet" kampanyası başlattı Kayserigaz, kurumun internet ortamındaki web sayfasını ziyaret ederek online işlem yapan ve ankete katılan doğalgaz kullanıcılarına 60 ki..
Giresun Emniyet Müdürlüğü'nden Kızılay'a kan bağışı Giresun Emniyet Müdürlüğü acil durumlarda insan hayatının kurtarılmasına katkıda bulunmak amacıyla kan bağışı kampanyası düzenledi. Emniyet..
Kayseri'de pazar günü bazı semlere elektrik verilemeyecek Zorunlu bakım onarım çalışmaları nedeniyle 18 Kasım Pazar günü Kayseri'nin bir bölümüne 7 saat süreyle elektrik verilemeyecek.
DSP Genel Başkanı Sezer: "DTP'ye kapatma davasını açanlar, önlerindeki yasaya göre davranıyor" Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, Demokratik Toplum Partisi'ne (DTP) yönelik ..
Silivri ve Çatalca'da sel nedeniyle çok sayıda ev ve işyerini su bastı İstanbul'da etkili olan yağışlı hava Silivri ve Çatalca'da sele dönüştü. Dereler taştı, çok sayıda ev ve işyerini su bas..
ABD Başkanı Bush, Japonya Başbakanı Fukuda ile Görüştü Japonya Başbakanı Yasuo Fukuda ile Görüşen ABD Başkanı George W. Bush, İran'ın Nükleer Programını Askıya Almayı Reddetmesi Halinde Tahra..
Gelibolu'da Yeni Su Tutulmaya Başlanan Çokal Barajı Taştı (2) Çanakkale'nin Gelibolu İlçesinde Yeni Su Tutulmaya Başlanan Çokal Barajı'nın Aşırı Yağışlar Sebebiyle Taşması Sonucu, Evreşe Beld..
Askeri Bandodan Okulda Konser
Askeri Bandodan Okulda Konser
Samsun Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Bölge Bandosu, 19 Mayıs İlçesine Bağlı Dereköy İlköğretim Okulu'nda Bir Konser Verdi. Dereköy İlköğretim Okulu Önünde Gerçekleştirilen Konseri, Öğrenciler ve...
Babacan Muhalefeti Bilgilendirdi
Babacan Muhalefeti Bilgilendirdi
Dışişleri Bakanı Babacan'ın, Terörle Mücadele Konusunda Muhalefeti Bilgilendirme Ziyaretlerinde, Tezkere Sonrası Gelişmeler, ABD ve Irak'la Yapılan Görüşmelere İlişkin Bilgi Sunduğu Öğrenildi.
Belen'de Patlayıcı Ele Geçirildi Hatay'ın Belen İlçesinde, Terör Örgütü PKK Mensuplarına Ait Olduğu Belirlenen 230 Gram Plastik Patlayıcı, 2 Adet Uzaktan Kumandalı Patlayıcı Madde Düzeneği ve..
Başkentte Terör Örgütüne Yönelik Operasyon Ankara'da, 'Terör Örgütünün Gençlik Yapılanması Üyesi Oldukları' İddiasıyla Gözaltına Alınan 13 Kişiden 4'ü Tutuklandı.
ABD: "Moskova'nın, Agit'i Engellemesi Üzücü" ABD Dışişleri Bakanlığı, 2 Aralık'ta Rusya'da Yapılacak Seçimlere Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı'nın (Agit) Gözlemci Göndermeyecek Olmasın..
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Güngören İşletme Müdürlüğünün Bakım-onarım Çalışmaları Nedeniyle, 21 Kasım Çarşamba Günü Bazı Semtlere 11 Saat Süreyle Elektrik Verilemeyecek.
Sürmeneli çiftçi, anayasa taslağı hazırlayıp Burhan Kuzuya gönderdi
Sürmeneli çiftçi, anayasa taslağı hazırlayıp Burhan Kuzu'ya gönderdi
Yeni anayasa ile ilgili taslak metin, yakın bir zamanda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuyla paylaşılacak. Ancak taslak metin açıklanmadan özellikle bazı maddelere yoğunlaşılarak tartışmalar yürütülüyor.
Tff 1. Lig
Tff 1. Lig
Samsunspor Asbaşkanı ve Basın Sözcüzü İmran Okumuş, Ligi İyi Bir Yerde Tamamlamak İçin Kartalspor'u Yenmek Zorunda Olduklarını Söyledi.
Çalıştıkları otelden dört aydır maaş alamayan işçiler D-400 karayolunu trafiğe kapattı
Çalıştıkları otelden dört aydır maaş alamayan işçiler D-400 karayolunu trafiğe kapattı
Antalya'nın Alanya ilçesinde, çalıştıkları 5 yıldızlı otelden dört aydır maaş alamayan işçiler, D-400 karayolunu trafiğe kapattı. Kapattıkları yolda alkışlı protesto eylemi yapan işçiler, daha sonra olaysız bir şekilde...
PTT şube müdürünün gasp olayı senaryo çıktı
PTT şube müdürünün gasp olayı senaryo çıktı
Rize'nin Çamlıhemşin ilçesi PTT şube müdürünün, bankaya giderken kendisini takip eden bir şüpheli tarafından bıçaklanarak elinde bulunan 25 bin YTL'nin gasp edilmesi olayını kendisinin gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Şube...
Üniversite Öğrencilerini Uyuşturucuya Alıştıran 4 Kişi Tutuklandı Malatya'da Üniversite Öğrencilerini Uyuşturucuya Alıştıran Şebekenin 4 Elemanı Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.
Sel Suları, Çorlu'da Ulaşıma Geçit Vermiyor Trakya Bölgesini Etkisi Altına Alan Sağanak Yağış Nedeniyle Çorlu'dan Otomobillerin Çıkışına İzin Verilmedi. Araçlar, Edirne ve Çorlu Çevreyoluna Y..
Genç Popçunun Yeni Sevgilisi! Murat Boz, Fear Factor Yarışmasındaki Elif Sakuçoğlu ile Levent'teki Bulunan Mio Garbo Adlı Mekandaydı.Murat Boz, Fear Factor Yarışmasındaki Elif Sakuçoğlu ile Levent'teki Bulunan Mio Garbo Adlı Mekandaydı.
Antalya'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 4 Yaralı Antalya'da Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Hayatını Kaybetti, 4 Kişi de Yaralandı.
Keşan-enez Karayolu Sel Nedeniyle Trafiğe Kapandı
Keşan-enez Karayolu Sel Nedeniyle Trafiğe Kapandı
Keşan'da Meydana Sel Felaketi Nedeniyle Keşan-enez Karayolu Trafiğe Kapandı.
ABD ve Irak Ordusu Diyala'da Operasyon Düzenledi Irak'ın Diyala Kentinde Irak Ordusu ile ABD Güçlerinin Ortaklaşa Düzenlediği Operasyonda 1 Kişinin Gözaltına Alındığı, Operasyonda Görevli 1 S..
DTPnin Kapatılması Hakkındaki İddianame
DTP'nin Kapatılması Hakkındaki İddianame
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Tarafından Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Kapatılmasına İlişkin Hazırlanan 121 Sayfalık İddinamede Çarpıcı İfadeler Yer Aldı.
Amasya Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Aksu: Amasya Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Aksu, "Hırslarını, Öfkelerini, Özgüvenlerini Rehabilite Edemediğimiz Yaklaşık 30 Milyon Genç Nüfus, Bu Ülke İçi..
Kızılay, Kefaletle Kurban Kesecek Türk Kızılayı Genel Başkanı Tekin Küçükali, Kızılay'ın Kurban Bayramı'nda Vekaletle Kurban Keseceğini ve Etin Kavurma Yapılarak Muhtaç İnsanlara 2.5 Kilogram..
Mali Müşavirler Antalyada Bir Araya Geldi
Mali Müşavirler Antalya'da Bir Araya Geldi
Antalya'nın Alanya İlçesine Bağlı Türkler Beldesi'nde 30 İlden 350 Mali Müşavirin Katıldığı Seminerde, Muhasebeci ve Mali Müşavirler, Sık Sık Değişen Yasalardan Dert Yanarak, "Yasaları Takip Etmekten İşlerimizi...
ABD'de Savaş Bütçesine Senato Engeli ABD Senatosunda, Irak ve Afganistan Savaşı İçin 50 Milyarlık Bütçe Öngören Ancak Askerlerin Çekilmesi Şartı da Bulunan Yasa Tasarısı Geçmedi.
Antalya Emniyeti'nden Sahte Para Operasyonu Antalya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlilerince Yapılan Çalışmalarda, Kayseri ve İstanbul İllerind..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10