15 Kasım 2007 Perşembe Günü Haberleri

15 Kasım 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Venezuela da Nükleer Enerji İstiyor
Venezuela da Nükleer Enerji İstiyor
ABD ve Avrupa, İran'ın Nükleer Programıyla Uğraşırken Şimdi de Venezuela Sıraya Girdi. Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez, "Venezuela'nın, Brezilya ve Arjantin Gibi Barışçı Amaçla Nükleer Enerji Geliştirmeye...
Gezgin psikolog Yalçın Kireççi: 'Konsantre olmadığınız konularda iyi sonuç alamazsınız'
Gezgin psikolog Yalçın Kireççi: "Konsantre olmadığınız konularda iyi sonuç alamazsınız"
Bursalı psikolog Yalçın Kireççi, Hatay'da daire müdürlerine "İnsanda dikkat ve konsantrasyon" konulu seminer verdi.
Baba kızın ölümüne neden olan sürücü 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı Adapazarı'nda baba ile 16 yaşındaki kızına çarparak ölümüne neden olan sürücü 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Çakırbeyli Köyünde Vatandaşlara Sağlıklı Yaşam Konferansı
Çakırbeyli Köyünde Vatandaşlara 'Sağlıklı Yaşam' Konferansı
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (Adü) Halk Sağlığı Anabilim Dalı Tarafından Düzenlenen Konferans ile Koçarlı İlçesi'ne Bağlı Çakırbeyli Köylüleri Sigaranın Zararları Konusunda Bilgilendirildi. Bir Süre Önce Halk...
Küpeli ve Gabar Dağlarında Operasyonlar Sürüyor Şirnak - Güvenlik Güçlerinin Küpeli ve Gabar Dağlarında Başlattığı Operasyonlar Sürdürülüyor. alınan Bilgiye Göre, Küpeli Dağında Önceki Gün T..
Hakkari Belediye Başkanı Görevinden İstifa Etti Hakkari - Hakkari Belediye Başkanı Metin Tekçe, Belediye Başkanlığı Görevinden İstifa Ettiğini Açıkladı. tekçe, Düzenlediği Basın Toplantısınd..
Bitliste Hayatın Tuzu İsimli Sinema Filmi Çekilecek
Bitlis'te 'Hayatın Tuzu' İsimli Sinema Filmi Çekilecek
Bitlis Kültür ve Turizm Müdürü Hüsnü Işıkgör, 'Hayatın Tuzu' Adlı Türk Sinemasının Bitlis İlinde Çekileceğini Söyledi.
Valinin Korumalarından Yardıma Muhtaçlar İçin 'Sosyal Tim'
Valinin Korumalarından Yardıma Muhtaçlar İçin "Sosyal Tim"
Eskişehir Valisi Kadir Çalışıcı'nın Korumalarından Oluşan "Sosyal Tim", Boş Zamanlarında Yardıma Muhtaç Vatandaşların İhtiyaçlarıyla Yakından İlgileniyor.
Bartında Demiryolu Projesi Masaya Yatırıldı
Bartın'da Demiryolu Projesi Masaya Yatırıldı
Bartın'da Adapazarı Karasu Limanı ile Ereğli-zonguldak-bartın Demiryolu Bağlantısı Projesi Kapsamında Sivil Toplum Örgütleri ve Halkın Katılımı Toplantısı Yapıldı.
Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Komisyon Seçimleri Yapıldı Bursa Büyükşehir Belediyesi'nde 2008 Yılında Çalışacak Komisyon Üyeleri, Başkan Vekilleri ve Divan Katipliklerinde Yer Alacak İsimle..
Özel Aziziye hentbolde rakip tanımıyor
Özel Aziziye hentbolde rakip tanımıyor
Özel Aziziye Eğitim Kurumları Ortaöğretim Okulu, Liseli Gençler Hentbol İl Birinciliği'nde şampiyonluk ipini göğüsledi.
Kulüplerarası Türkiye Tekvando Şampiyonası Unesco'nun 2007 Yılını Dünyada Mevlana Yılı İlan Etmesi Münasebetiyle Konya'da Kulüplerarası Türkiye Tekvando Şampiyonası Düzenledi. Selçuklu Beledi..
Tffhgd, Bir Futbolcuyu Mahkemeye Verdi Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (Tffhgd) Ordu Şubesi, 14 Kasım 2007 Günü Durugöl 1 No'lu Sahada Gülyalıspor-il Özel İdarespor Takı..
On yıllık çocuk özlemi üçüz tüp bebek ile sona erdi
On yıllık çocuk özlemi üçüz tüp bebek ile sona erdi
Afyonkarahisar'da 10 yıldır çocuk hasreti çeken çift, tüp bebek yöntemiyle üçüz sahibi oldu. Üçüz tüp bebek, Özel Telek Doğum Çocuk Hastanesi Tüp Bebek Merkezi'nde dünyaya geldi. Afyonkarahisar'ın ilk üçüz bebeği, Semra...
1.5 Yıl Önce Çalınan Askeri Botlar Bulundu Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ekipleri, 1.5 Yıl Önce İstanbul'dan Çalınan Askeri Botları Adıyaman'da Bir Depoda Ele Geçirdi.
KKTC 24 Yaşında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Kuruluşunun 24'üncü Yıldönümü, Lefkoşa'da Dr. Fazıl Küçük Bulvarı'nda Düzenlenen Törenle Kutlandı.
Dürüm Pastaneleri Sahibi ve Kızının Ölümüyle Sonuçlanan Kazada Karar Çıktı Adapazarı'nda Sinema Çıkışı Karşıdan Karşıya Geçmek İsteyen Dürüm Pastaneleri'nin Sahibi Oktay User ve 16 Yaşındaki ..
Sendika Başkanı, Sattığı Arsanın Parasını Grevdeki İşçilere Dağıttı Haber-iş Sendikası Samsun Şube Başkanı Necip Akyüz, Grevde Bulunan Telekom İşçileri İçin Arsasını Satarak, Parasını 22 İşçi..
Cumhurbaşkanı Gül, Suudi ve Mısır'lı Bakanları Ayrı Ayrı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Suudi Arabistan Sanayi ve Ticaret Bakanı Haşim Bin Abdullah El Yamani ve Mısır Ticaret ve Sana..
Dünya Gündemi - Öne Çıkanlar 17:30 ERBİL- IKDP Dış ilişkiler sorumlusu Dizayi, Türk basın mensuplarından 'objektif' olmalarını istedi
Rusya 300 yıllık hazinenin peşinde
Rusya 300 yıllık hazinenin peşinde
Rusya, Finlandiya yakınlarında 300 yıl önce batan ve İkinci Ekaterina'ya ait olduğu bildirilen hazine dolusu gemiyi tekrar alabilmek için çalışmalara başladı.
Bangladeş'e yaklaşan dev hortum nedeniyle liman kentlerine en yüksek düzeyde alarm verildi Devasa ölçekte bir hortum Bangladeş'in güneybatı sahillerine doğru hareket ederek, bölgedeki binlerc..
Tff 2. Lig
Tff 2. Lig
Tff 2. Lig 5. Grup'ta Oynanan Maçta Adıyamanspor, Kendi Sahasında Kahramanmaraşspor ile 1-1 Berabere Kaldı.
Vali Atış, Gençlik Spor il Müdürü ile Adanaspor Kulüp Başkanının arasını yaptı
Vali Atış, Gençlik Spor il Müdürü ile Adanaspor Kulüp Başkanı'nın arasını yaptı
Adana Valisi İlhan Atış, Adanaspor'un kulüp başkanı Bayram Akgül ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi arasındaki anlaşmazlığı tatlıya bağladı.
Müstahdem atanamayan ilköğretim okulunda tuvaletleri 1,5 aydır öğrenci ve velileri temizliyor
Müstahdem atanamayan ilköğretim okulunda tuvaletleri 1,5 aydır öğrenci ve velileri temizliyor
Antalya Meydan Kavağı Mahallesi'nde bulunan Mustafa Asım Cula İlköğretim Okulu'nun tuvaletlerini 1,5 aydır öğrenci ve velileri temizliyor. Okuldaki müstahdemin emekliye ayrılmasıyla boşalan kadroya bu süre zarfında yeni...
20 bin Euroluk takma kol sevinci
20 bin Euro'luk takma kol sevinci
Antakya Belediyesi ile kardeş şehir olan Almanya'nın Aalen şehri halkı kollarından özürlü olan Sabit Köse'yi sevindirdi.
GAP ve Yerel Medya Eğitim semineri sona erdi
GAP ve Yerel Medya Eğitim semineri sona erdi
Türkiye Gazeteciler Federasyonu ile GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı'nın ortaklaşa düzenledikleri GAP ve Yerel Medya Eğitim semineri sona erdi.
Ağar: "Partimizin harcamalarına ilişkin iddialar doğru değil" Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, parti harcamalarına yönelik iddiaların doğru olmadığını belirtirken, insaf ölçüler..
Korkuteline bağlı Yazır Köyü sağlık ocağına kavuştu
Korkuteli'ne bağlı Yazır Köyü sağlık ocağına kavuştu
Antalya'nın Korkuteli ilçesine bağlı Yazır Köyü Sağlık Ocağı'nın temeli törenle atıldı.
Rize Valisi Esen: 'Heliski sporuna önem vermeliyiz'
Rize Valisi Esen: "Heliski sporuna önem vermeliyiz"
Rize Valiliği, Kaçkar Dağları Milli Parkı için Uzun Devreli Gelişim Planı (UDGP) hazırlandığını açıkladı. Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Rize Valisi Kasım Esen, plana termal su kaynakları ile heliski yapılan...
Seat'ın Yeni Tasarım Merkezi Açıldı Seat'ın Teknik Merkezi Bünyesinde Yer Alan, 'Seat Tasarım Merkezi', İspanya'nın Martorell Şeherinde, Katalan Hükümet Başkanı Jose Montinella'nın Katıldığı ..
Karsan 2009'da 1.5 Milyar Dolar Ciro Hedefliyor Karsan Genel Müdürü Mehmet Can Karabağ, 2008 Yılında Yaklaşık 27 Bin Adet Araç Satışı ile 550 Milyon Dolar Ciro ve 2009 Yılında İse 73,5 Bin Ad..
Türk Telekom ve Avea'dan 2007'nin İlk 10 Ayında 2 Milyar YTL'lik Yatırım Telekom ve Avea'dan 2007'nin İlk 10 Ayında 2 Milyar YTL'lik Yatırım
Hema Endüstri, "Yalın Altı Sigma"da Öngördüğü Hedefleri Aştı İmalat Teknolojisi Alanında Türkiye'nin Önde Gelen Firmaları Arasında Yer Alan Hema Endüstri A.ş., 2006 Yılından Bu Yana Sürdürdüğ..
İso'dan Kobi'ler İçin "Yeni İş Geliştirme Eğitim Programı" İstanbul Sanayi Odası'nın (İso) 5-8 Aralık Tarihleri Arasında Kobi'ler İçin "Yeni İş Geliştirme Eğitim Programı" Gerçekleştireceği B..
Yılın Girişimcisi Yarışması Bursa'da Tanıtıldı Ticaret ve Sanayi Odaları Liderliğinde Tüm İşi Adamlarını Bir Araya Getirmeyi ve Girişimcileri Desteklemeyi Hedeflenen '5. Yılın Girişimcisi' ve..
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks, Dünkü Kapanışa Göre 921.89 Puan Düşüşle 54,743.01 Puandan Kapandı.
Carrefoursa: Migros Satış Sürecine 'Doğrudan' Dahil Değiliz İstanbul - Carrefoursa, Migros Satış Sürecine Doğrudan Dahil Olmadığını Duyurdu. carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi Aş'd..
Telekom ve Avea'nın Yatırımları 10 Ayda 2 Milyar YTL'ye Ulaştı İstanbul - Türk Telekom ve Avea'nın Ekim 2007 İtibarıyla 2007'nin 10 Ayında Sözleşme İmzalanan Yatırım İhaleleri Toplamının 2 Mi..
Eski Futbolcu Mecnur Çolak, Serbest Bırakıldı Yargılandığı Bir Davada Duruşmalara Katılmadığı Gerekçesiyle Gözaltına Alınan ve Birçok Borsa Spekülasyonu Olayında Adı Geçen Borsa Spekülatörü M..
Chavez: "Venezuela Nükleer Enerji Geliştirmeye Başlayacak" Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez, "Venezuela'nın, Brezilya ve Arjantin Gibi Barışçı Amaçla Nükleer Enerji Geliştirmeye Başlayaca..
Batmanda Uyuşturucu Operasyonu
Batman'da Uyuşturucu Operasyonu
Batman'da Polisin Düzenlediği Uyuşturucu Operasyonunda 6 Kişi Gözaltına Alındı.
Polis Memurunun, Evine Giren Hırsızı Vurduğu İddia Edildi Antalya'da Polis Memuru S.k.'nin, Evine Giren Hırsızı Vurduğu İddia Edildi.
KKTC'nin 24. Kuruluş Yıldönümü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Türkiye'nin, Tarihi ve Ahdi Sorumluluklarının Bilincinde Olarak, Bugüne Kadar Olduğu Gibi Gelecekte de Kıbrıs Türk Halkının, KKTC C..
Aşiret Liderine Taziye Ziyaretleri Devam Ediyor Şanlıurfa'nın Tanınmış Simalarından Memitan Aşiretinin Lideri 'Soro İmam' Lakaplı İmam Altun'un Taziyesine 3 Günde Yaklaşık 60 Bin Kişi Katılar..
Türk Telekom İşçileri Maaşlarını Sendikadan Aldı Türk Telekom'da Grev Yapan Haber-iş Sendikası'na Üye İşçilere Sendika Yöneticileri Tarafından Maaş Dağıtıldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gedikli Trabzon'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, Yerel Seçimler Öncesinde Bütün Belediye Başkanları Hakkında Halkın Eğilimlerini Görmek Ama..
Çaykur Rizespor, Kasımpaşaspor maçı hazırlıklarına devam ediyor
Çaykur Rizespor, Kasımpaşaspor maçı hazırlıklarına devam ediyor
Çaykur Rizespor gelecek hafta kendi sahasında Kasımpaşaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına devam etti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10