13 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

13 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dolar 1.20 YTL Seviyesinde İstanbul Serbest Piyasada Dolar 1,2090 YTL, Avro 1,7650 YTL"den Güne Başladı. Kapalıçarşı"da 1,2040 YTL"den Alınan Dolar 1,2090 YTL"den Satılıyor. 1,7600 YTL"den Al..
10 Aylık Bütçe Açığı 12 Milyar YTL Yılın İlk On Ayında Bütçe Gelirleri 155 Milyar 938 Milyon, Giderleri 168 Milyar 214 Milyon, Bütçe Açığı da 12 Milyar 275 Milyon YTL"ye Ulaştı. Maliye Bakanl..
Türkler Artık Avrupalı Gibi Harcıyor Deloitte"un Her Yıl Yaptığı "Yıl Sonu Harcamaları Araştırması"na Göre, Türkler Tüketim Alışkanlıkları Açısından Giderek Avrupalılara Benzemeye Başladı. Av..
TOBB'un Batı Şeria'da Kuracağı Sanayi Bölgesine Arsa Tahsisinde Sıkıntı TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Batı Şeria"da Öngörülen Sanayi Bölgesini Kuracak ve İşletecek Olan TOBB-Bis Şirketi ..
DTP Grup Toplantısı DTP Grup Başkanı Ahmet Türk, Partilerine Karşı Bir Komplo ve Linç Kampanyasının Başlatıldığını Söyleyerek, "Bizim Zayıflamamız Türkiye'nin Yararına Değil" Dedi.
Nil Demirkazık, Terör Örgütü Üyesi Olduğu Gerekçesiyle Tutuklandı. Demirkazık, Terör Örgütü Üyesi Olduğu Gerekçesiyle Tutuklandı.
2008 Yılı Bütçe Görüşmeleri TBMM Plan Bütçe Komisyonu'nda 2008 Yılı Bütçesi Görüşmeleri Çerçevesince Bayındırlık ve İskan Bakanlığı'nın Bütçesi Ele Alınıyor. Cumhurbaşkanı Gül'ün Suudi Kralı'..
Başbakan Erdoğan, Gabar Dağı'nda Çatışmaların Sürdüğünü Açıkladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gabar Dağı Bölgesinde PKK'lı Teröristlerle Çıkan Çatışmaların Devam Ettiğini Açıkladı. Erdoğan,..
Denizlispor Mehmetçik Turnuvası Düzenliyor Denizlispor Kulübü, Şehit Ailelerine Yardım Amacıyla Mehmetçik Turnuvası Düzenliyor.
İsrail Devlet Başkanı Peres TBMM'de İsrail Devlet Başkanı Şimon Peres, Tarihi Buluşma İçin TBMM'ye Geldi. Toptan'ın Karşıladığı Peres, Cumhurbaşkanı Gül ve Filistin Ulusal Meclisi Başkanı Abb..
Basket Maçında Parmakları koptu ! Karşılaşmanın Bitimine İki Dakika Kala Tribünlerden Fırlatılan Fişek Güvenlik Görevlisinin Elinde Patladı...
Telekom İşçilerinin Gözaltına Alınması Haber-iş Sendikası Genel Eğitim Sekreteri Muammer Eser, Gaziantep'te Türk Telekom Tesislerine Sabotaj Yaptıkları İddiasıyla Gözaltına Alınan Sendika Üye..
Falezlerden Ölüme Uçtular: 2 Ölü, 2 Yaralı Antalya'da Gün Doğarken Denizi Seyretmek İsteyen 2'si Genç Kız 4 Kişinin İçerisinde Bulunduğu Park Halindeki Otomobil, Yağan Yağmurla Birlikte Çamur..
Sevgililere Yatak Odasında Kurşun! 20 Yaşındaki Üniversiteli ve Birahanede Garsonluk Yapan 26 Yaşındaki Sevgilisi Yatak Odalarında Saldırıya Uğradı
Petder: "9 Ayda Akaryakıt Pazarının Büyüklüğü Yüzde 6.3 Artışla 34.9 Milyar YTL'ye Ulaştı" Akaryakıt Pazarının Oluşturduğu Toplam Büyüklüğün 2007 Yılı Ocak-eylül Döneminde Yüzde 6,3 Oranında ..
Taysad Üyelerinden Mercedes Benz-türk'e Ziyaret Otomotiv Sektörünün Üretimde Yerli Sanayi Oranını Artırması İçin Faaliyetlerini Sürdüren Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (Taysad) Üyele..
Hp Türkiye Kişisel Sistemler Grubu'nun Yeni Kategori ve Pazarlama Yöneticisi Ertuğ Ayık Hp Türkiye Kişisel Sistemler Grubu'nun Yeni Kategori ve Pazarlama Yöneticisi Ertuğ Ayık Oldu.
Şeker Pancarında Rızamonya Hastalığı Üreticiyi Korkutuyor Elazığ ve Çevresinde 2 Yıldır Görülen Rızamonya Hastalığı Nedeniyle Şeker Pancarı Üretiminde Düşüş Yaşandığı Bildirildi.
Şahin: '301. Maddede Revizyon Düşünüyoruz' Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, TCK'nın 301. Maddesinde Yeni Bir Revizyon Yapmayı Düşündüklerini ve Konunun Bu Yıl Bitmeden Meclis Gündemine Gelebil..
Filipinler Meclisinde Patlama Filipinler Meclisinin Alt Kanadı Temsilciler Meclisi'nin Girişlerinden Birinde Bugün Şiddetli Bir Patlama Oldu.
Konyada Silahlı Saldırı: 1 Ölü, 1 Yaralı
Konya'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü, 1 Yaralı
Konya'da Bir Evde Silahlı Saldırıya Uğrayan Bir Kişi Öldü, 1 Kişi de Ağır Yaralandı.
Odunluk Olarak Kullanılan Eski Evde Çıkan Yangında 2 Çocuk Öldü Trabzon'da Odunluk Olarak Kullanılan Eski Bir Evde Çıkan Yangında 2 Çocuk Yanarak Hayatını Kaybetti.
Maliye, fiş vermeyen ve almayanı fişleyecek
Maliye, fiş vermeyen ve almayanı fişleyecek
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, kayıt dışı ile mücadele için bütün maliye çalışanlarının denetime çıkacağını söyledi. Alışveriş anında fiş vermeyen esnafa ve fiş almayan vatandaşa anında ceza verileceğini belirten...
Fransa Cumhurbaşkanı Sarkozy Avrupalı parlamenterlere seslendi: "AB'nin sınırlarını beraber çizmeliyiz" Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy Avrupa Parlamentosu'nda resmi ziyarette bulunmak ü..
Kasım ayında Aliağa-Menderes raylı sistemi için dört ihale açılıyor
Kasım ayında Aliağa-Menderes raylı sistemi için dört ihale açılıyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin şehiriçi ulaşımı rahatlatmak amacıyla yapımına devam ettiği 80 kilometrelik Aliağa-Menderes demiryolu hattının metro standartına çıkarılması yürütülen projesinde bu ay dört ihale...
Şırnak'taki çatışma: Şehit üsteğmenin kimliği açıklandı Şırnak'ta güvenlik güçleri ile teristler arasında çıkan çatışmada şehit olan üsteğmenin İstanbul nüfusuna kayıtlı Gürkan Yavuz olduğu a..
Uşakta adres bilgilerinin veri tabanına işlenmesi bitme aşamasına geldi
Uşak'ta adres bilgilerinin veri tabanına işlenmesi bitme aşamasına geldi
Vatandaşların yerleşim yeri ve adres bilgilerinin kimlik numaralarıyla eşleştirilerek elektronik ortamda güncel tutulacağını ifade eden Uşak Vatandaşlık ve Nüfus İl Müdürü Nazmi Çiçek, bu konudaki işlemlerde duyarlı...
DTP'den Başbakan'a 'pişkin' suçlaması DTP Grup Başkanı Ahmet Türk, DTP ile diyalog kuramadıklarını söyleyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a cevap verdi. Diyalog için gerekli çağrıları kendile..
Aydında fuar heyecanı başladı
Aydın'da fuar heyecanı başladı
Art arda iki fuara evsahipliği yapacak olan Aydın'da heyecan başladı. Kasım ayında düzenlenecek 7. Aydın Ticaret Fuarı ve hemen ardından 2. Uluslararası Aydın Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı'nın düzenleneceği Atatürk...
Tansu Kaya ekim ayının en başarılı belediye başkanı seçildi Aylık yayınlanan "Belediyem" dergisi, Türkiye genelinde yaptığı incelemeler sonucunda ekim ayının en başarılı belediye başkanı olar..
Ak Parti İzmir Milletvekili Hagürün acı günü
Ak Parti İzmir Milletvekili Hagür'ün acı günü
Ak Parti İzmir Milletvekili İbrahim Hasgür'ün 86 yaşındaki annesi Fatma Hasgür yaşamını yitirdi. Hasgür'ün cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Denizli Asri Mezarlık'da defnedildi.
Şehit Üsteğmen, Bolu Komando Tugayından Gelmiş
Şehit Üsteğmen, Bolu Komando Tugayı'ndan Gelmiş
Şırnak'taki Çatışmada Şehit Olan İstanbul Nüfusuna Kayıtlı Üsteğmen Gürkan Yavuz'un Bir Süre Önce Bolu Komando Tugayı'ndan Geldiği ve Gabar Dağı'nda Timiyle Birlikte Pusuya Düşürüldüğü Açıklandı.
IMF: Türkiye'de, Tüfe Bu Yıl Yüzde 8.2, 2008'de Yüzde 4,6 Oranında Gelecek Ankara/washington - Uluslararası Para Fonu'nun (IMF) Tahminlerine Göre, Türkiye'de, Tüfe Cinsinden Enflasyon Bu Yıl ..
Isparta'da çek senet tahsilatı yapan şebeke çökertildi Isparta Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından çıkar amaçlı bir suç örgütüne yönelik yapıl..
'Kürtler Azınlık Değil Asli Unsur' Erdoğan, Türkiye'de Azınlıkların Lozan Anlaşmasıyla Belirlendiğini ve Kürtlerin Azınlık Değil Bu Ülkenin Asli Unsuru Olduğunu İfade Etti.
Peres ve Abbas Meclis'te İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres ve Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Genel Kurul'da yapacakları konuşma için Meclis'e geldiler.
ÇEVKOR Küresel İklim Değişikliğinin tarihçesini araştırıyor
ÇEVKOR Küresel İklim Değişikliğinin tarihçesini araştırıyor
Çevre Koruma ve Araştırma Vakfı'nın (ÇEVKOR) üç ayda bir yayınladığı Ekoloji Magazin dergisi,son sayısında küresel iklim değişikliğine dikkat çekiyor. Toplumda çevre bilinci oluşturmak ve ekolojik problemlere çözüm...
Başkan Kar hizmet götürdüğü okulları ziyaret etti
Başkan Kar hizmet götürdüğü okulları ziyaret etti
Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar, okullara yapılan yatırımları görmek ve eksiklikleri tespit etmek amacıyla Akşemsettin, Gazi ve Necatibey ilköğretim okullarını ziyaret etti.
Vicdani Ret Platformu'ndan, Tutuklanan Askerlerin Bırakılması Çağrısı Vicdani Ret Platformu PKK tarafından kaçırılan 8 askerin, tutuklanmasına ilişkin, yaşamanın, sağ olarak kurtulmanın ya da..
Japonlara Orkinos balıkları İskenderundan gönderiliyor
Japonlara Orkinos balıkları İskenderun'dan gönderiliyor
Japon mutfağının vazgeçilmezleri arasında yer alan Orkinos balığı bu ülkeye Hatay'ın İskenderun ilçesinden gönderiliyor.
Tüzmen: Nusaybin/kamışlı Bölgesinde Yeni Bir Sınır Kapısı Açılacak Mersin - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türkiye ile Suriye İlişkilerinin Gelişmesinde Sonuç Alınması Gereken En Önemli Sektörü..
Erzincan'da Terör Operasyonu Erzincan'ın Kemah İlçesinde Pkk/kongra-gel Terör Örgütüne Yardım ve Yataklık Ettikleri İddiasıyla Gözaltına Alınan 8 Kişi Adliyeye Sevk Edildi
Diyarbakır'da Havuz Davası Sürüyor Diyarbakır'da Yaptırılan Havuzun Sözde "Kürdistan" Haritasına Benzemesi Nedeniyle Haklarında Dava Açılan Kayapınar Belediye Başkanı Zülküf Karatekin'in de A..
Uyuşturucu İmal Eden Şahıs Tutuklandı Zonguldak'ın Devrek İlçesinde Bir Kişi, Uyuşturucu İmalatı Yapmak Suçundan Tutuklandı.
Türkiye'ye Kaçak Giriş Yapan Iraklı Yakalandı Irak'tan Türkiye'ye Yasa Dışı Yollarla Girdiği Belirtilen Bir Kişi Gözaltına Alındı.
Kamyonun Çarptığı Polis Memuru Hayatını Kaybetti Ordu'nun Ünye İlçesinde Yaya Olarak Yolu Karşıya Geçen Polis Memuruna Kamyon Çarptı. Kazada Ağır Yaralanan 23 Yıllık Polis Memuru Hayatını Kay..
Okulda Çöpçü Dehşeti
Okulda Çöpçü Dehşeti
Karaman'ın Başyayla İlçesinde Teneffüste Bahçede Oynarken Çöp Arabacının Altında Kalan İlköğretim Okulu Öğrencisi, Ağır Yaralı Olarak Kaldırıldığı Hastanede Öldü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10