13 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

13 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cizrede Trafik Kazası: 3 Yaralı
Cizre'de Trafik Kazası: 3 Yaralı
Şırnak'ın Cizre İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Biri Bebek, 3 Kişi Yaralandı.
Fethiyede iki belde ve bir köy sular altında kaldı
Fethiye'de iki belde ve bir köy sular altında kaldı
Hafta sonu fırtına ve hortumun meydana getirdiği hasarın henüz yaraları sarılamadan Fethiye'nin Antalya sınırında bulunan iki belde ve bir köy sular altında kaldı.
İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres İstanbul'da İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, İstanbul'a Geldi.
Peres ve Abbas, Genel Kurul'da Milletvekillerine Hitap Etti Ankara - İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres ve Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu'nun Yönettiği TBM..
TMSF, 3 Factoring Şirketini Toplam 11.1 Milyon YTL'ye Sattı İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), 3 Factoring Şirketini Bugün Gerçekleştirdiği İhalelerle Toplam 11.1 Milyon YTL'ye..
Derviş: Türkiyede İstihdam Sorunu Devam Ediyor
Derviş: Türkiye'de İstihdam Sorunu Devam Ediyor
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (Undp) Başkanı Kemal Derviş, Büyüme ve Makro Ekonomik Dengelerdeki Olumlu Gelişmeye Rağmen Türkiye'de Çok Ciddi İstihdam Sorununun Devam Ettiğini Belirtti.
Vandaki Otobüs Kazasının Ardından
Van'daki Otobüs Kazasının Ardından
Van'ın Muradiye İlçesinde Önceki Gece Meydana Gelen Trafik Kazasında Yaralanan İran Uyruklu 43 Vatandaş ile Hayatını Kaybeden 3 Kişinin Cenazeleri, Ambulans ve Otobüsle Ülkelerine Gönderildi.
Silopide Elektrik  Çarpması: 1 Ölü 2 Yaralı
Silopi'de Elektrik Çarpması: 1 Ölü 2 Yaralı
Şırnak'ın Silopi İlçesinde, İnşaat Halindeki Evin Balkonunda Çalışırken Elektrik Akımına Kapılan 1 İşçi Hayatını Kaybederken, 2 İşçi İse Yaralandı.
Erzincandaki Terör Oparasyonu
Erzincan'daki Terör Oparasyonu
Erzincan'ın Kemah İlçesinde PKK Terör Örgütüne Yardım ve Yataklık Yapmak Suçundan Gözaltılana Alınarak Adliyeye Sevk Edilen 8 Kişiden 1'i Tutuklandı.
Dp Kongresinin İptali İçin Çalışmalar Hızlandı Dp Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın, "Olağanüstü Kongrenin İptalini İsteyenler İmzalı Karar Almalıdırlar" Çıkışının Ardından, Genel Başkan Yardımcıs..
Zonguldak Havaalanı, ilk uçak seferlerine mayıs ayında Almanya ile başlayacak
Zonguldak Havaalanı, ilk uçak seferlerine mayıs ayında Almanya ile başlayacak
Zonguldak Havaalanı'nda ilk uçak seferi mayıs ayında başlıyor. Zonguldak, Bartın, Karabük, Kastamonu'nun yanı sıra Safranbolu, Amasra, Cide, Mengen gibi turizm merkezleri ve diğer ilçeler ile Batı Karadeniz Bölgesi'ne...
DTP Genel Merkezi Önünde Silahlı Eylem Yapan Şahıs Tutuklandı Demokratik Toplum Partisi (DTP) Genel Merkezi Önünde Havaya Ateş Açtığı Gerekçesiyle Gözaltına Alınan Mehmet Y., Tutuklanarak Cez..
Nevaz Şerif'ten Müşerref'e Karşı Butto'ya Destek Sürgündeki Eski Pakistan Başbakanı Nevaz Şerif, Muhalefet Lideri Benazir Butto'nun Devlet Başkanı Pervez Müşerref'i Görevi Bırakmaya Çağıran A..
Cumhurbaşkanı Gül, Görme Engelli Vekili Abbas ve Peres ile Tanıştırdı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, AK Parti'nin Görme Engelli Milletvekili Lokman Ayva'yı İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres ve Fi..
İnternette kumar oynadıkları iddia edilen şahıslar gözaltına alındı ıÜüİstanbul polisi, aralarında bir televizyon kanalının yönetim kurulu başkanının da bulunduğu çok sayıda kişiyi, internett..
Boluda 44 ev hanımı bilgisayar kursunu başarıyla tamamladı
Bolu'da 44 ev hanımı bilgisayar kursunu başarıyla tamamladı
Bolu Belediyesi ile Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi'nin düzenlediği bilgisayar kursunu tamamlayan ev hanımları, sertifikalarını aldı. Sertifika törenine Vali Yardımcısı Hüseyin Doğan, Belediye Başkanı Alaaddin...
Çok Yoruldum Ama Değdi Minik Serçe'nin Şarkılarından Oluşan ve 'Yılın Aşk Filmi' Olarak Gösterilen 'O Kadın'ın 2 Yıldır Süren Çekimleri Sona Erdi.Minik Serçe'nin Şarkılarından Oluşan ve 'Yılın Aşk Filmi' Olarak Gösterilen 'O Kadın'ın 2 Yıldır Süren Çekimleri Sona Erdi.
Siirtte kullanım süresi biten 3.5 ton meyve suyu ele geçirildi
Siirt'te kullanım süresi biten 3.5 ton meyve suyu ele geçirildi
Siirt'te yapılan denetimlerde kullanım süresi dolan 3.5 ton meyve suyu ele geçirildi. Meyve suları zabıta ekiplerinin kontrolünde imha edildi.
Gs'nin Akşam Antrenmanına 7 Futbolcu Katıldı Galatasaray, Turkcell Süper Lig'de Trabzonspor ile Yapacağı 13. Hafta Maçının Hazırlıklarını, Bugün Çift Antrenmanla Sürdürdü.
Hipnoz mu Oldu, Bilerek mi Yaptı? Canlı Yayında Hıpnoz Edilen Carmen Dı Pıetro Birden Soyunma Başladı!Canlı Yayında Hıpnoz Edilen Carmen Dı Pıetro Birden Soyunma Başladı!
Erzurumda Trafik Kazası: 1 Şehit, 1 Yaralı
Erzurum'da Trafik Kazası: 1 Şehit, 1 Yaralı
Erzurum'un Oltu İlçesi Yakınlarında Otopsiden Dönen Olur Kaymakamlığı'na Ait Resmi Otomobil,buzlu Zeminde Kayarak Takla Attı. Kazada 1 Polis Memuru Şehit Olurken, 1 Kişi de Ağır Yaralandı.
Undpnin İstanbul Özel Sektör Proje Ofisi Beşiktaşta Açıldı
Undp'nin İstanbul Özel Sektör Proje Ofisi Beşiktaş'ta Açıldı
Beşiktaş Belediyesi'nin İmzaladığı Küresel İlkeler Sözleşmesi Çerçevesinde, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'nın (Undp) İstanbul'daki Özel Sektör Proje Ofisi, Undp Başkanı Kemal Derviş Tarafından Açıldı.
THY'nin Yolcu Sayısı, Ocak-ekim Döneminde 17 Milyona Ulaştı Nin Yolcu Sayısı, Ocak-ekim Döneminde 17 Milyona Ulaştı
Açtığı Sergi Geliriyle Dershaneye Gidecek
Açtığı Sergi Geliriyle Dershaneye Gidecek
Şanlıurfa'da Bir Açık Öğretim Lisesi Öğrencisi, Açtığı İlk Kişisel Resim Sergisinden Elde Edilecek Gelirle, Üniversite Sınavına Hazırlanmak İçin Dershaneye Gitmeyi Planlıyor.
Mcdonalds'tan "Obezite" Savunması: "Biz Hiç Olmazsa Kaliteli ve Hijyeniğiz" Mc Donalds'ın Türkiye Genel Müdürü Sadi Fansa, Sağlıksız Olduğu Gerekçesiyle "Fast Food" Ürünlere Dünya Genelinde A..
Abbas: "Türkiye'nin Çoğulcu Demokrasisini Örnek Alıyoruz" Filistin Yönetimi Başkanı Abbas, TBMM'de Yaptığı Konuşmada "Türkiye Çoğulcu Demokrasinin Kalesidir. Örnek Alıyoruz" Dedi.
Undp'nin İstanbul Özel Sektör Proje Ofisi Açıldı Beşiktaş Belediyesi'nin imzaladığı Küresel İlkeler Sözleşmesi kapsamında, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'nın (UNDP) İstanbul'daki özel ..
Cumhurbaşkanı Gül'den, Büyükanıt'a Başsağlığı Telgrafı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Şırnak'ta 1 üsteğmen ile 3 askerin şehit olması nedeniyle, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'a b..
CHP'li Tekin: "TOKİ Başkanı İstifa Etsin" CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar'ın "Parası Pulu Olmayanların İstanbul'a Gelmesi Engellensin" Yönündeki Sözlerine..
Abbas: "Başarmak İçin Gayret Sarf Etmeliyiz" Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, ABD'de Yapılacak Annapolis Barış Konferansını 'Müstesna Bir Fırsat' Olarak Tanımlayarak, 'Bu Müstesna Fırsat..
Türkiye küresel ilaç Ar – Ge’sinden yılda 700 milyon dolar pay alabilir
Türkiye küresel ilaç Ar – Ge’sinden yılda 700 milyon dolar pay alabilir
37 araştırmacı ilaç firmasını çatısı altında toplayan Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği'nin (AİFD) davetlisi olarak İstanbul'da bulunan İngiliz İlaç Endüstrisi Derneği Eski Genel Direktörü ve Ar-Ge Uzmanı Prof. Trevor...
Gaziantep AB Bilgi Bürosu, Adıyamanlı çiftçileri bilgilendirdi
Gaziantep AB Bilgi Bürosu, Adıyamanlı çiftçileri bilgilendirdi
Gaziantep Ticaret Odası (GTO) bünyesinde faaliyetlerini yürüten AB Bilgi Bürosu, AB Köy Sohbetleri'nin üçüncüsünü Adıyaman'ın Çemberlitaş köyünde gerçekleştirdi.
Tayland'da eski bir Senatör çocuklara cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla 36 yıl hapse mahkum oldu Tayland'da 6 yıl önce yaşları 13 ile 16 arasında değişen 4 çocukla para karşılığı cinsel ili..
Türkiyeden ev almak isteyen yabancıları dolandıran Alman emlakçı adliyeye çıkarıldı
Türkiye'den ev almak isteyen yabancıları dolandıran Alman emlakçı adliyeye çıkarıldı
Türkiye'den ev almak isteyen yabancı uyruklu turistleri dolandırdığı iddiasıyla dün Antalya'nın Alanya ilçesinde gözaltına alınan Alman emlakçı, adliyeye sevk edildi. Adliyeye girerken basın mensuplarının kendisini...
Bakan Başesgioğlu, Halı Saha Açılışına Katıldı
Bakan Başesgioğlu, Halı Saha Açılışına Katıldı
Antalya'da Bir Dizi Temaslarda Bulunan Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Yapımı Tamamlanan Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na Ait Halı Sahanın Açılışını Yaptı.
BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu'ndan bölücü örgütün Gabar'daki saldırılarına kınama Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, Gabar'da 4 askerin şehit edi..
"Avukat kuryeli" uyuşturucu şebekesi, polis operasyonuyla çökertildi İstanbul narkotik polisinin uyuşturucu tacirlerine yönelik oerasyonunda, aralarında bir avukatın da bulunduğu 7 kişi gözal..
Maganda kurşunu, 50 metre uzaktaki masum vatandaşı yaraladı Gaziantep'te, sokak ortasındaki silahlı çatışma sırasında kurşuna hedef olan bir kişi yaralandı. Bacağından yaralanan Ahmet Şahin ..
Cumhurbaşkanı Gül'den Genelkurmay'a taziye telgrafı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Şırnak'taki operasyonlar dahilinde 4 askerin şehit olması nedeniyle Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'a gönde..
Sosyal Hizmetler Bütçesi Belirlendi
Sosyal Hizmetler Bütçesi Belirlendi
Samsun İl Özel İdaresi Tarafından 2008 Yılı İçin 250 Bin YTL Kaynak Ayrıldı.
Wanna'da Dünyaca Ünlü 'Dj'ler Wan-na Dünyaca Ünlü Dj'lere Ev Sahipliği Yapmaya Devam Ediyor.Wan-na Dünyaca Ünlü Dj'lere Ev Sahipliği Yapmaya Devam Ediyor.
Uyuşturucu Kuryesi Avukat Gözaltına Alındı Uyuşturucu Tacirlerine Yönelik Yapılan Operasyonda Aralarında 1 Avukatın da Bulunduğu 7 Kişi Gözaltına Alınırken, Zanlılarla Birlikte 4 Bin Adet Uyu..
Aslantepe'nin temeli Aralıkta atılıyor Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın geçirdiği ameliyat sonrası ilk kez basın mensuplarının karşısına çıkarak soruları yanıtladı.
TBMM'deki Tarihi Buluşmadan Notlar TBMM Bugün Tarihi Bir Buluşmaya Ev Sahipliği Yaptı. Aynı Anda Türkiye'de Bulunan İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres ve Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, T..
Kazada Ölen Genç 6 Kişiye Hayat Verecek Gaziantepli Önder Özdemir'in (23) Organları, 6 Kişiyi Sağlığına Kavuşturacak.
Hükümet, Yıl Sonuna Kadar 301. Maddeyi Meclis Gündemine Getirecek Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, TCK'nın 301. Maddesinde Yeni Bir Revizyon Yapmayı Düşündüklerini Belirterek, Değişiklik Tekli..
Bakan Unakıtan: Balıkesire beş yıldızılı otel ve uçak seferi şart
Bakan Unakıtan: Balıkesir'e beş yıldızılı otel ve uçak seferi şart
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Balıkesir'in ülkede ve uluslararası pazarda ilgi çekebilmesi için en kısa zamanda beş yıldızlı otel ve tarifeli uçak seferlerine sahip olması gerektiğini söyledi. Unakıtan, işadamlarının bu...
Fethiye'de 2 saat süren yağmur nedeniyle 1 köy ve 2 belde sular altında kaldı Muğla'nın Fethiye ilçesinin en önemli turfanda sebze merkezi konumundaki Kumluova ve Karadere Beldesi ile Karaköy..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10