13 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

13 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trabzon'da Trafik Kazası: 1 Ölü Trabzon'un 2 Nolu Beşirli Mahallesi'nde Bugün Akşam Saatlerinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Öldü.
Tff 1. Lig Tff 1. Lig Takımlarından Malatyaspor'da, Ulaç Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı.
Kapkaç Zanlıları Alanya'da Yakalandı Antalya'nın Manavgat İlçesinde Kapkaç Yaptıkları İddia Edilen Şahıslar, Polisin Takibi Sonucu Alanya'da Yakalandı.
Papa ABD'ye İlk Ziyaretini Planlıyor Papa 16. Benedict, 15-20 Nisan Tarihlerinde ABD'ye İlk Ziyaretini Planlıyor.
A Milli Takım, Norveç Maçı Hazırlıklarını Estonya'da Sürdürüyor A Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda 17 Kasım Cumartesi Günü Deplasmanda Norveç ile Oynayacağı Karşıl..
Samsunda Trafik Kazası: 1 Yaralı
Samsun'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Samsun'un Vezirköprü İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Yaralandı.
Ele Geçirilen Kaçak Sigaraların Barzani'nin Fabrikalarında Üretildiği İddia Edildi Kuzey Irak'taki Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani'ye Ait Fabrikalarda Üretildiği Öne Sürülen 15 B..
ABD Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Bryza Gürcistan'da İflis'te Bulunan ABD Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Matthew Bryza, ABD Adına Gürcistan Hükümeti'nden Ülkedeki Olağanüst..
Fransa Dışişleri Bakanı Kouchner'in Lübnan Temasları Fransa Dışişleri Bakanı Bernard Kouchner, Lübnan'daki Cumhurbaşkanı Seçimi Krizinin Çözümlenmesi İçin Fransa'nın Yürüttüğü Arabuluculuk Ça..
Bakan Eker'den Çiftçilere Kuraklık Desteği Müjdesi Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, "Toplam 266 Milyon YTL'lik Kuraklık Desteği, 16 Kasım Cuma Gününden İtibaren Hesaplara Aktarılmaya Baş..
Bakan Unakıtan, Bso Vergi Ödül Törenine Katıldı Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Balıkesir Sanayi Odası'nın (Bso) Düzenlendiği Vergi Ödül Törenine Katıldı. İlde En Yüksek Gelir Vergisini Ödeyen ..
İstanbul'da Bir Terörist Teslim Oldu İstanbul'da Bir Terörist Güvenlik Güçlerine Teslim Olurken, Erzurum'da Bir Terörist Yakalandı.
Bergüzar Korel'in Sırrı! Binbir Gecce Dizisindeki Şehrazat Karakteriyle Şöhreti Yakalayan Bergüzar Korel, Hem Kanalının Yüzünü Güldürüyor Hem de Kendi Yüzünü...Binbir Gecce Dizisindeki Şehrazat Karakteriyle Şöhreti Yakalayan Bergüzar Korel, Hem Kanalının Yüzünü Güldürüyor Hem de Kendi Yüzünü...
Cumhurbaşkanı Gül'ün basın toplantısı (2) Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Türkiye ile Filistin Ulusal Yönetimi arasında siyasi istişare mekanizması kurulma..
Gül ve Abbasın Ortak Basın Toplantısı
Gül ve Abbas'ın Ortak Basın Toplantısı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Annapolis'teki Ortadoğu Barış Konferansı'na Katılım İçin Davet Gelmesi Durumunda Hangi Düzeyde Katılım Olacağına Hükümetin Karar Vereceğini Söyledi. Filistin Ulusal Yönetimi Başkanı Mahmut...
Gül: Filistinin Birliğini Arzu Ederiz
Gül: Filistin'in Birliğini Arzu Ederiz
Cumhurbaşkanı Gül; 'Biz, Filistin'de Ulusal Birliği Her Zaman Destekledik. Filistin'in Birlik ve Beraberlik İçerisinde Olmasını Arzu Ederiz' Dedi.
Odunpazarı Belediyesinden 971 İşyerine Türkçe Adla Ruhsat
Odunpazarı Belediyesi'nden 971 İşyerine Türkçe Adla Ruhsat
Eskişehir'in Odunpazarı Belediyesi, Son 10 Ayda İsmi Türkçe Olan 971 İşyerine Ruhsat Verdi.
Meme Kanserine Dikkat
Meme Kanserine Dikkat
Eskişehir Sağlık Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürü Ahmet Özkan, Meme Kanserinin, Erken Teşhis Edilememesi Halinde Tedavisi Zor ve Ölümcül Bir Hastalığa Dönüşebileceğini Söyledi.
Derviş'ten Yugoslavya Benzetmesi Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (Undp) Başkanı Kemal Derviş, 30 Yıl Önce Bölgesindeki En Başarılı Ülke Olan Yugoslavya"nın Siyasal Dengeleri İyi Yönetil..
Dicle Belediye Başkanı Akengin Trafik Kazası Geçirdi Diyarbakır'ın Dicle İlçesi Belediye Başkanı Abdullah Akengin, Trafik Kazası Geçiren Kocaköy Belediye Başkanı Mehmet Kaya'yı Özel Otomobili..
Müşerref: "Nükleer Silahlar Kontrol Altında" Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref, Ülkesinin Nükleer Silahlarının Tamamen Kontrol Altında Olduğunu Bildirdi.
İsrail Cumhurbaşkanı Perez İstanbul'a geldi İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Perez İstanbul'a geldi. Perez, havalimanından Nevo Şalom Sinagogu'na geçti. Havalimanında, yolda ve sinagog çevresinde a..
İbrahim Hacıosmanoğlu Adaylığını Açıklayacak İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'da Aralık Ayında Yapılacak Olağan Genel Kurul Öncesi, Kulüp Başkanlığına Aday Olacağını 15 Kasım Perşembe Günü ..
Engelli Çocuklar Birinci Olmak İçin Kulaç Attı
Engelli Çocuklar Birinci Olmak İçin Kulaç Attı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Özürlüler Müdürlüğü'nden (İsöm) Yüzme ve Hidroterapi Eğitimi Alan Engelli 200 Çocuk, Birincilik İçin Yarıştı.
Abbas: Türkiye Kendini Müdafaa Etme Hakkına Sahip
Abbas: Türkiye Kendini Müdafaa Etme Hakkına Sahip
Abbas, Flistin'in Irak'ın Toprak Bütünlüğünün Korunmasından Yana Olduğunu Belirterek Olası Bir Sınır Ötesi Operasyonla İlgili Olarak, 'Türkiye Kendini Müdafaa Etme Hakkına Sona Kadar Sahiptir' Dedi.
Beşiktaş, Gençlerbirliği Oftaşspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı Beşiktaş, Turkcell Süper Ligi'nin 13. haftasında Gençlerbirliği Oftaşspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına ba..
Beşiktaş'ta 2 Günlük İzin Bitti Beşiktaş, Gençlerbirliği Oftaş Spor ile Oynayacağı Turkcell Süper Lig Maçının Hazırlıklarına 2 Günlük İzinin Ardından Başladı.
Gül: Bağımsız Filistinin Kurulmasını Arzuluyoruz
Gül: Bağımsız Filistin'in Kurulmasını Arzuluyoruz
Cumhurbaşkanı Gül ve Abbas, Türkiye ile Filistin Ulusal Yönetimi arasında siyasi istişare mekanizması kurulmasıyla ilgili protokolün imzalanmasının ardından ortak basın açıklaması yaptı.
Tepebaşı Belediyesinden Deprem Haritası Çalışması
Tepebaşı Belediyesi'nden Deprem Haritası Çalışması
Eskişehir'in Tepebaşı Belediyesi, Zeminin ve Binaların Deprem Anında Davranışlarını Tespit Edip, Bir Deprem Haritası Hazırlamak İçin Çalışma Başlattı.
Manavgat Koleji, Antalyada en başarılı okul seçildi
Manavgat Koleji, Antalya'da en başarılı okul seçildi
Manavgat Koleji, Antalya Valiliği tarafından 2006-2007 eğitim öğretim döneminde her alanda en başarılı okul seçildi. Valilik, en başarılı okul seçtiği Manavgat Koleji'ni 'Başarı Belgesi' ile onurlandırdı.
Türbede Tünel Kazarken Yakalanan 8 Kişi Tutuklandı Eskişehir'in Seyitgazi İlçesinde, Suç İşlemek Maksadıyla Örgüt Kurup, Kaçak Kazı Yaparak Define Aradıkları İddia Edilen ve Bir Türbede Tünel..
'Diş Hekimleri' Yerine 'Ağız Doktoru' İsteği Dünya Genelinde Çalışma Başlatan Diş Hekimlerine Destek Veren Samsunlu Meslektaşları, Mesleki Adlarının "Ağız Doktoru" Olarak Değiştirilmesini İst..
Eskişehirde Trafik Kazası: 1 Ölü
Eskişehir'de Trafik Kazası: 1 Ölü
Eskişehir'de, Yaşlı Bir Kadına Çarparak Ölümüne Sebep Olan Sürücü, Otomobilini Kaza Yerinde Bırakıp Kaçtı.
Samsun Büyükşehir Belediyesi Ortak Komisyon Toplantısı
Samsun Büyükşehir Belediyesi Ortak Komisyon Toplantısı
Samsun Büyükşehir Belediyesi Ortak Komisyon Toplantısı, Komisyon Başkanı Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım Başkanlığında Gerçekleştirildi.
Eskişehir'de Trafik Kazası: 1 Ölü Eskişehir'de, Yaşlı Bir Şahsa Çarparak Ölümüne Sebep Olan Otomobil Sürücüsü Aranıyor.
Vanda Buz Hokeyi ve Buz Patenti Takımları Kuruluyor
Van'da Buz Hokeyi ve Buz Patenti Takımları Kuruluyor
Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, 2011 Yılında Erzurum'da Yapılacak Olan 'Üniversitler Arası Kış Olimpiyat Oyunları (Üniversiad) İçin Buz Hokeyi ve Buz Patenti Takımları Oluşturacaklarını Söyledi.
Vali Vekili Özcan, Başarılı Öğrencileri Tebrik Etti
Vali Vekili Özcan, Başarılı Öğrencileri Tebrik Etti
Van Vali Vekili Ömer Özcan, 10 Kasım Tarihinde Ankara'da Düzenlenen 'Atatürk'ü Anma Koşusu'nda Aldıkları Başarıdan Dolayı Vanlı Öğrencileri Tebrik Ederek, Eşofman Hediye Etti.
Kat Mülkiyetine İlişkin Tasarı Bu Hafta TBMM'de Kat Mülkiyeti Kanunu ile Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri İzleme Kurulları Kanununda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Tasarıları ile Çeş..
Hasar Gören Telefon Direği Mahalle Halkını Endişelendiriyor
Hasar Gören Telefon Direği Mahalle Halkını Endişelendiriyor
Van'da Trafik Kazası Sonucu Kırılan ve Sallandığı İçin Düşme Tehlikesi Bulunan Telefon Direği Mahalle Sakinlerini Endişelendiriyor.
Bursalı İş Adamları Vandan Memnun Ayrıldı
Bursalı İş Adamları Van'dan Memnun Ayrıldı
Van Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (Vasiad) Davetlisi Olarak Van'a Gelen Bursa Girişimci İşadamları Derneği (Bugiad) Yönetim Kurulu Üyeleri Van'dan Memnun Ayrıldılar.
Hayvan Dışkısından Organik Gübre Üretilecek
Hayvan Dışkısından Organik Gübre Üretilecek
Bursa Tarım İl Müdürlüğü, Yumurta Üreticileri Birliği'yle Ortak Gerçekleştireceği Proje ile Türkiye'de İlk Kez Hayvan Dışkısından Enerji Kullanmadan 'Organik Pastörize Edilmiş Gübre' Üretecek.
Üzerinde Lanet Var Diye Köpekle Evlendi
Üzerinde Lanet Var Diye Köpekle Evlendi
İki köpeği taşlayarak öldürdüğü ve bu yüzden lanetlendiğine inanan güney Hindistanlı bir adam, geleneksel Hindu töreniyle dişi bir köpek ile evlendi.
Matthew Bryza: Gürcistan'da olağanüstü hal 3 gün içinde kaldırılacak ABD Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Matthew Bryza, Gürcistan'da yaptığı temaslar çerçevesinde Gürcistan Parlamento..
Erzincandaki terör operasyonu: PKKya yardım ve yataklık suçundan mahkemeye çıkarılan 8 kişiden 1i tutuklandı
Erzincan'daki terör operasyonu: PKK'ya yardım ve yataklık suçundan mahkemeye çıkarılan 8 kişiden 1'i tutuklandı
Erzincan'da PKK terör örgütüne yardım ve yataklık yaptıkları gerekcesiyle Erzincan Adliyesi'ne çıkarılan 8 kişiden 1'i tutuklanarak cezaevine konuldu. 7 kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Rus Petrol Tankerlerinin Kerç Boğazı'nda Batması Azak Denizi'ni Karadeniz'e Bağlayan Kerç Boğazı'nda Önceki Gün Yaşanan Şiddetli Fırtınanın Etkisiyle Batan Petrol Tankerlerinin Yol Açtığı Eko..
Peres Neve Şalom Sinagoğu'nda İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in İstanbul'daki İlk Durağı, Neve Şalom Sinagoğu Oldu.
Tff 3. Lig Tokatspor Basın Sözcüsü Kadir Dicle, Artvin Hopa Deplasmanında İstenmeyen Manzaraların Yaşandığını İfade Ederek, "Orada Hocamıza Gösterilen Bu Tepki ve Davranışları Yönetim Olarak ..
Sibel Can'ın Veliahtı Benim! Qj Azz Bar'ın Düzenlediği Yetenek Yarışmasıyla Adını Duyuran Şimal Gökçe, 'Lk Defa' Adlı Albümünün Tanıtımını Önceki Akşam, Etiler Nispet Bar'da Yaptı.Qj Azz Bar'ın Düzenlediği Yetenek Yarışmasıyla Adını Duyuran Şimal Gökçe, 'Lk Defa' Adlı Albümünün Tanıtımını Önceki Akşam, Etiler Nispet Bar'da Yaptı.
Peres, İstanbul'a Geldi İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, Ankara'daki Temaslarını Tamamlayarak İstanbul'a Geldi.
Tff 1. Lig
Tff 1. Lig
Tff 1. Lig'de Mücadele Eden Boluspor, Elazığspor Karşılaşmasının Hazırlıklarına 1 Gün İznin Ardından Başladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10