13 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

13 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fenerbahçe: Ulusoy'un Açıklaması Ağırlığına Yakışmıyor Fenerbahçe Kulübü, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un Bugünkü Gazetelerde Yer Alan 'Fenerbahçe'ye Hangi Başkan Yaranmış Ki Ben Y..
'Abidin Dino-bir Dünya' Sergisi Sabancı Müzesi'nde Sakıp Sabancı Müzesi, 24-27 Kasım Tarihleri Arasında Kapılarını Abidin Dino Sevenler İçin Açacak.
Davayı Lerzan Kazandı Lerzan Mutlu, Okan Bayülgen'e Açtığı Tazminat Davasını Kazandı.Lerzan Mutlu, Okan Bayülgen'e Açtığı Tazminat Davasını Kazandı.
Hatayspor kendine gelmek için beyaz sayfa açtı
Hatayspor kendine gelmek için beyaz sayfa açtı
Birkaç gün önce görev başına gelen Hatayspor Yönetim Kurulu yeni bir sayfa açtığını kamuoyuna duyurdu.
Alexin Kapadokya keyfi
Alex'in Kapadokya keyfi
Fenerbahçeli Alex, Kayserispor'la oynadıkları maçtan sonra geldiği Kapadokya'nın muhteşem manzarasını balonla seyretti.
Fenerbahçe Kulubü'nden Iglesias'a geçmiş olsun mesajı Fenerbahçe Kulubü, Kayserisporlu Iglesias'a geçmiş olsun dileğinde bulundu. Pazar günü Kayseri'de oynanan mücadelede Volkan ile çarpışan ..
Vederson: "Haksızlığa uğradığımızı düşünüyorum" Gökçek Vederson, Fenerbahçe Gazetesi'nin son sayısında kendisiyle yapılan röportajda, Türkiye'deki hakemlerle ilgili olarak "Bazen 1 - 2 saniye..
Galatasaray'da Trabzonspor maçı hazırlıkları Galatasaray, ligde Trabzonspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına devam ediyor. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan çalışmaya milli ..
İstifa eden Yenikent Devlet Hastanesi Başhekimi'nin yerine Hasan Fevzi Katıöz atandı Sakarya'da görevinden ve memurluktan istifa eden Yenikent Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr.Ahmet Elaldı..
Zazalı Atlanta Hawks Zorlanmadı
Zaza'lı Atlanta Hawks Zorlanmadı
Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi'ne (Nba), Bu Sabaha Karşı Oynanan 7 Maçla Devam Edildi.
Bakan Tüzmen: 'Türkiyenin zenginliği Suriyenin zenginliği, Suriyenin zenginliği Türkiyenin zenginliğidir'
Bakan Tüzmen: "Türkiye'nin zenginliği Suriye'nin zenginliği, Suriye'nin zenginliği Türkiye'nin zenginliğidir"
Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Suriye ile Türkiye arasındaki yıllık ticaret hacmini önümüzdeki 5 yıl içinde yıllık 5 milyar Dolar'a çıkaracaklarını söyledi.
Soba satışları yüzde 30 arttı Havaların iyice soğumasıyla soba satışları yüzde 25-30 arasında artış gösterdi. Sakarya'da soba satışı yapan Demiroğulları Isı Cihazları yetkilisi Recep Demir,..
Pendik'te Banka Soygunu/ 3 Kişi 17.5 Bin YTL'yi Alarak Kaçtı İstanbul - Pendik'te Bir Banka Şubesinin Ödeme Merkezindeki Çalışanları Etkisiz Hale Getiren Kar Maskeli ve Silahlı 3 Kişi, 17 Bin..
Şehit ailelerine yardım eden işadamlarına Vali'den teşekkür belgesi Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ile Meslek Komitelerinin ortaklaşa aldığı karar doğrultusunda, şehit aileleri için ..
6 asra meydan okuyan dev çınar ağacı fırtınaya dayanamadı
6 asra meydan okuyan dev çınar ağacı fırtınaya dayanamadı
Kayseri ve civarında etkisini gösteren şiddetli rüzgar, 600 yıllık tarihi çınar ağacını devirdi. 6 asra meydan okuyarak dimdik ayakta durabilmeyi başaran tarihi çınar ağacı, yıkıldıktan sonra bulunduğu bahçenin, evin ve...
Gaziantep'te Türk Telekom tesislerine sabotaj iddiası: 41 kişi gözaltında Gaziantep'te, Türk Telekom tesislerine sabotaj yaptıkları iddiasıyla aralarında Türk Haber-İş Sendika Gaziantep Şube ..
TAGİD,  Tarsus Kaymakamı Erguvanı makamında ziyaret etti
TAGİD, Tarsus Kaymakamı Erguvan'ı makamında ziyaret etti
Mersin'in Tarsus ilçesinde iş adamları, Kaymakam Abdulhamit Erguvan'ı makamında ziyaret etti.
Yalvaça yapılacak 316 TOKİ konutu için başvurular 19 Kasımda başlıyor
Yalvaç'a yapılacak 316 TOKİ konutu için başvurular 19 Kasım'da başlıyor
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Isparta'nın Yalvaç ilçesine yapılacak 316 konut için başvuru tarihleri açıklandı. Kızılca Mahallesi üzerindeki tepeye 20 blok halinde inşa edilecek konutlar için 19 Kasım 2007 - 21...
Şirketler Halka Arz Yarışında
Şirketler Halka Arz Yarışında
Şirketler Borsaya Kote Olma Yarışına Girdi. Halka Arz Planını Gerek SPK Gerek İMKB Aracılığıyla Açıklayanların Yanısıra Gündemlerinde Halka Arz Olduğunu Bildiren 50 Civarında Şirket Bulunuyor.
Sıfırın altında 23 derecede EXPO için destek istedi
Sıfırın altında 23 derecede EXPO için destek istedi
Hava sıcaklığının sıfırın altında 23 dereceye kadar düştüğü Ulan Batur'da İzmir'in EXPO adaylığını anlatan ve destek isteyen Büyükşehir Belediye Başkanı, Moğollardan büyük ilgi görüyor.
Barış için Su Kadehi Kaldırdılar Cumhurbaşkanı Gül ile İsrail ve Filistin Liderleri Ankara Forumu?nda Barışa İmza Attı.
Anadolu Basını’nı Özendirme Yarışması’nın sonuçları belli oldu Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Anadolu Basını'nı Özendirme Yarışması'nın sonuçları..
Meclis'te Kral Abdullah Gerginliği –tbmm Plan ve Bütçe Komisyonu, CHP ile AKP Arasında Kral Abdullah Gerginliğine Sahne Oldu. CHP'li Gürol Ergin, "Sevda Tepesi'ni Kral Abdullah'a Sattınız. C..
Baykal: PKKyı Irak Destekliyor
Baykal: PKK'yı Irak Destekliyor
Baykal, Birbiri Ardında Çok Farklı Terör Saldırılarının Yapıldığına Dikkat Çekerek, 'Sınır Ötesi Operasyon Artık Zorunlu Hale Gelmiştir. Askerler Yurtdışına, Kuzey Irak'a Kaçırılabilmektedir.' Dedi.
Türkiye, İlaç Ar-ge'sinden Yılda 700 Milyon Dolar Pay Alabilir İngiliz İlaç Endüstrisi Derneği Eski Genel Direktörü ve Arâ–ge Uzmanı Prof. Trevor Jones, Araştırmacı İlaç Firmaları Tarafından ..
Borusan Holding Ceo'su Uğur: "Türkiye Ucuz Olmaktan Çıktı" Borusan Holding Üst Yöneticisi Agah Uğur, Türkiye'nin Üretim Sürecini Henüz Tamamlamadığını ve Pahalı Bir Ülke Haline Gelmeye Başlad..
Cumhurbaşkanı Gül, Meclis'e Geldi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres ve Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın TBMM Genel Kurul'da yapacakları konuşmayı izlemek üze..
Özak: Belediyelere Haksızlık Yapıldı, 90 Milyon YTL Fatura Çıktı Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, İller Bankası'ndan Belediyelere Yapılan Yardımda Geçmişte Bazı Belediyelere Haks..
Bütçeye Peres ve Abbas Arası İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres ve Filistin Devlet Başkanı Mahmut Abbas'ın TBMM'ye Gelişi Meclis'in Rutin Çalışmalarını da Etkiledi. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu..
Türk: 'Kimse Bizi Bu Baskılarla Terbiye Etmeye Kalkmasın' DTP Grup Başkanı Ahmet Türk, 'Kimse Bizi Bu Baskılarla Terbiye Etmeye Kalkmasın. Biz Bu Meclise Kimsenin Memuru Olarak Gelmedik. Her ..
Demirtaş: Yaşananlar DTP'ye Yönelik Bir Andıç DTP Genel Başkanı Nurettin Demirtaş, 'Yaşananları DTP'ye Yönelik Bir Andıç Olayı Olarak Değerlendiriyoruz' Dedi.
Erdoğan: 'Milletin Hiç Bir Ferdine Farklı Gözle Bakmadık' AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Bu Milletin Hiç Bir Ferdine Bugüne Kadar Farklı Gözle Bakmadıklarını Belirter..
Bahçeli: Türkiye, Tarihi Yol Ayrımında; Karar ve Kader Anı Geldi Ankara - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin Hem Silahlı Terörle Hem de Etnik Bölücülükle Mücadelede Tarihi Bir Yol..
Erdoğan: Terörle Mücadeleyi, Kesin Netice Alana Kadar Sürdüreceğiz Ankara - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Terörle Mücadeleyi Diplomatik, Siyasi, Askeri, Ekonomik Ar..
Hatay il hakem kuruluna Ahmet Salih Secerli atandı
Hatay il hakem kuruluna Ahmet Salih Secerli atandı
Hatay İl Hakem Kurulu başkanlığına Ahmet Salih Secerli atandı.
Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Büyükdeniz: 'Albaraka, Körfez fonlarının Türkiyeye getirilmesinde önemli bir ayak olacak'
Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Büyükdeniz: "Albaraka, Körfez fonlarının Türkiye'ye getirilmesinde önemli bir ayak olacak"
Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Dr. Adnan Büyükdeniz, Albaraka'nın Ortadoğu'da avantajı olduğunu belirterek, "Albaraka gerek dış ticarette, gerekse Körfez fonlarının Türkiye'ye getirilmesinde önemli bir ayak...
Türk uçakları, sınırötesindeki karakolları yaklaşan kış mevisiminden dolayı bombaladı Türk jetlerinin, Irak'ın kuzeyindeki Vansora bölgesindeki karakolları, yaklaşan kış mevsiminden önce kull..
Putin: "Bana güvenen Birleşik Rusya'ya oy versin" Rusya'da 2 Aralık parlamento seçimlerine sayılı günler kala Devlet Başkanı Vladimir Putin, halkın Birleşik Rusya Partisi'ne verilecek oyların..
Fırtına, camiinin bahçesindeki 200 yıllık selviyi devirdi
Fırtına, camiinin bahçesindeki 200 yıllık selviyi devirdi
İzmir'in en eski camilerinden birisi olan Hacı Mahmut Paşa Camii'nin bahçesindeki 200 yıllık olduğu tahmin edilen selvi ağacı, fırtına sebebiyle devrildi.
Başarılı 300 öğrenciye bisiklet hediye edildi
Başarılı 300 öğrenciye bisiklet hediye edildi
Kocaeli'de Orta Öğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda (OKS) başarılı olan 300 öğrenciye bisiklet hediye edildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ilçelere de özel kontenjanlar ayırdı.
Yabancı uyruklu kadınlara zorla fuhuş yaptırdıkları belirlenen suç şebekesi çökertildi İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Büyükçekmece ve Silivri'de yurt dışından getirilen kadınlara ..
Nil Demirkazık, savcı tarafından mahkemeye sevk edildi Renkli kişiliği ile tanınan Nil Demirkazık terör örgütünün propagandasını yaptığı gerekçesi ile sabah saatlarerinde gözaltına alındı.
Asi Nehrinde sörf gösterisi
Asi Nehri'nde sörf gösterisi
Asi Nehri'nde tekne turları düzenlemek için çalışmalarını hızlandıran Antakya Belediyesi, kurduğu dalgıç ekibiyle nehirde sörf gösterisi yaptırdı.
ÜSAM Yönetim Kurulu Başkanı Tıltal: 'Alınteriyle değil akıl teriyle kalkınabiliriz'
ÜSAM Yönetim Kurulu Başkanı Tıltal: "Alınteriyle değil akıl teriyle kalkınabiliriz"
Adana Üniversite- Sanayi Ortak İşbirliği Araştırma Merkezi (ÜSAM) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tıltay, artık alınteriyle değil akıl teriyle kalkınmanın mümkün olduğunu söyledi.
Van'da okullarda hırsızlık yapan bir çete çökertildi Van'da 4 ayrı ilköğretim okuluna girerek çeşitli elektronik malzemeleri çalan hırsızlar Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekiplerinin çalışmaları s..
Okul önlerinde uyuşturucu satan çeteye jandarma operasyonu İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Büyükçekmece'deki okul önlerinde uyuşturucu sattıkları tespit edilen bir çeteyi çökertti. ..
Bütçe Görüşmelerinde Tartışma TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, CHP Muğla Milletvekili Gürol Ergin'in 'Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Suudi Arabistan Kralı'nın Ayağına Gittiği' Yönündeki Sözle..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10