12 Kasım 2007 Pazartesi Günü Haberleri

12 Kasım 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yargıtay Onursal Başsavcısı Vural Savaş'tan DTP Açıklaması Yargıtay Onursal Başsavcısı Vural Savaş, Anayasa'nın 68 ve 69. Maddesine Göre Bölücülük Yapan Siyasi Partilerin Kapatılması Gerektiğ..
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Durak: 'Adanayı seyyar satıcılardan arındırmak için tüm kurumlar birlikte hareket edecek'
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Durak: "Adana'yı seyyar satıcılardan arındırmak için tüm kurumlar birlikte hareket edecek"
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, kentin cadde ve sokaklarının seyyar satıcılardan arındırılması için valilik ve ilçe belediyelerinin desteğiyle ciddi bir operasyon yapıldığını söyledi.
Meclis'ten 20 Yıllık "Soykırım" Ayıbını Temizleme Kararı TBMM Başkanvekili ve Kültür- Sanat Yayın Kurulu Başkanı Nevzat Pakdil, Atatürk'ün Konuşmaları Okunduğu Zaman, "Soykırım"ı Reddettiğini..
Gik Üyelerinden, Ağar'a "Kongreyi Ertele" Mesajı Demokrat Parti'de, Bu Hafta Sonu Yapılacak Olan Olağanüstü Büyük Kongre'nin İptali İstemiyle, Muhalif Grubun Öncülüğünde Genel İdare Kurulu To..
Toskay'dan DTP'ye gönderm: "Bir ayağı terör örgütünde, diğer ayağı parlamentoda olan bir anlayış kabul edilemez" Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) Basın Yayın ve Propagandadan Sorumlu Gene..
Geylani: "Kürtçe Konuştum" Hakkari Bağımsız Milletvekili Hamit Geylani hakkında, Başbakanlık tarafından Meclis'e sunulan fezlekenin, 22 Temmuz seçimlerinde yaptığı konuşmayla ilgili düzenlend..
Terörden etkilenen çocuklar şehitliği ziyaret etti
Terörden etkilenen çocuklar şehitliği ziyaret etti
Terör olaylarından etkilenen Denizli Belediyesi Çocuk Meclisi üyeleri, vatan savunmasında şehit düşen Mehmetçik ve polislerin mezarlarını ziyaret etti.
Çalık Holding: "CHP'nin İddiaları Tamamen Gerçekdışı" Çalık Holding, CHP'nin Başbakan Erdoğan'a Yönelttiği ve Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık'ın Eylül Ayı İçinde Türkmenistan..
Kevin Costner 12 Yıl Önce 'Merhaba Türkiye' Demişti
Kevin Costner 12 Yıl Önce "Merhaba Türkiye" Demişti
Türkiye'den Rüzgar Gibi Geçen Kevin Costner, Kendisiyle Yıllar Önce Yaptığım Röportajda "Sıkkınım. Böyle Hayatın İçine..." Demişti. Reha Erus'un Yazısı...
Adalet Bakanlığı: "Sakık'ın Bilgisayarının İnternet Bağlantısı Yok" Adalet Bakanlığı, Şemdin Sakık'a Devletin Bilgisayar Hediye Ettiği ve İnternete Girmesine İzin Verildiği Şeklindeki Haberle..
Maden ocağında gazı ölçmeye çalışan işçi yaşamını yitirdi Yurdu etkisi altına alan fırtınalı hava, Zonguldak maden ocağında bir işçinin ölümüne neden oldu. İddialara göre fırtınadan kaynaklan..
Garanti'nin Dokuz Aylık Net Karı 2 Milyar 33 Milyon YTL Garanti Bankası Yılın İlk Dokuz Ayında Konsolide Net Karını, Bir Önceki Yılın Aynı Dönemine Göre, Yüzde 137 Artırarak 2 Milyar 33.4 Mil..
Tutuklanan askerin babası: 'Oğlum bir suç işlemişse cezasını çeksin'
Tutuklanan askerin babası: "Oğlum bir suç işlemişse cezasını çeksin"
PKK terör örgütünün kaçırdıktan sonra serbest bıraktığı 8 askerden Er Özhan Şabanoğlu'nun babası Bahattin Şabanoğlu çocuğunun tutuklanmasıyla ilgili, "Oğlum bir suç işlemişse cezasını çeksin" dedi
Tekirdağ'da kömür ocağındaki göçükte 1 işçi öldü Tekirdağ'ın Malkara ilçesindeki kömür ocağında meydana gelen göçükte 1 işçi hayatını kaybetti.
Filistin Devlet Başkanı Abbas Anıtkabir'i ziyaret etti Filistin Devlet Başkanı Mahmut Abbas, Anıtkabir'i ziyaret etti.
Türkiye-suriye Ortaklık Konseyi Toplantısı
Türkiye-suriye Ortaklık Konseyi Toplantısı
Suriye'nin Gaziantep Başkonsolosu Bahjat Doughman, İki Ülke Arasındaki Ticaret Hacminin 2-3 Milyar Dolara Çıkmasını Temenni Ettiklerini Söyledi.
Broderi Narin, Tokyo Fuar Merkezinde Düzenlenecek Olan Japantex Fuarına Katılıyor
Broderi Narin, Tokyo Fuar Merkezi'nde Düzenlenecek Olan Japantex Fuarına Katılıyor
Broderi Narin, 21-24 Kasım Tarihleri Arasında Tokyo Fuar Merkezi'nde Düzenlenecek Olan Japantex Fuarına Katılıyor.
Aksigorta A.ş. Net Karını 77 Milyon YTL'ye Ulaştırdı Aksigorta A.ş., 2007'nin Dokuzuncu Ayı Sonunda Dönem Net Karını Yüzde 27'lik Büyümeyle 77 Milyon YTL'ye Ulaştırdı.
Bilişim 2007 Değerlendirme Raporu Açıklandı Türkiye Bilişim Teknolojileri (Bt) Sektöründe Bulunan Tarafların İlgisini Genel Bir Değerlendirmeye Odaklamak Üzere, Türkiye Bilişim Derneği (Tbd) ..
Gayrimenkul Sektörünün Önde Gelenleri İstanbul İçin Buluştu "Forum İstanbul Uluslararası Yarıyıl Konferansı" Çerçevesinde Dünyanın Önde Gelen Gayrimenkul Uzmanları ve Yatırımcıları ile Mimarl..
Adana'da "Mikro Kredi Projesi" Protokolü Adana'da Valilik ve Türkiye İsrafı Önleme Vakfı (Tisva) Yoksullar İçin Uygulanan "Mikro Kredi Projesi"nin Kentte de Başlaması İçin Protokol İmzaladı.
2 Kız Kardeş Hırsızlık Yapmak İsterken Yakalandı
2 Kız Kardeş Hırsızlık Yapmak İsterken Yakalandı
Mardin'in Nusaybin İlçesinde 2 Kız Kardeş, Hırsızlık Yapmak İçin Girmek İstedikleri Evin Sahibi Tarafından Suçüstü Yakalandı.
Sakaryada Trafik Kazası: 2 Ölü, 2 Yaralı
Sakarya'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 2 Yaralı
Sakarya'da Tem Otoyolu Alancuma Tır Parkı Önünde Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Hayatını Kaybetti, 2 Kişi de Yaralandı.
Batman'da 'Kokarca' Operasyonu Batman'da, Uyuşturucu Tacirlerine Yönelik Gerçekleştirilen Operasyonda Yakalanan 4 Kişi Çıkarıldıkları Adli Mercilerce Tutuklandı.
Slovenya'da Seçim Zaferi Danilo Turk'un Avrupa Birliği (AB) Üyesi Slovenya'da Yapılan Cumhurbaşkanlığı Seçimini Danilo Turk Kazandı.
Arap Dışişleri Bakanları Annapolis Zirvesi Öncesi Toplantı Kararı Aldı Arap Ülkeleri Dışişleri Bakanları, ABD'de Yapılacak Ortadoğu Barış Konferansı Öncesi Bir Araya Gelme Kararı Aldı.
Beslenme ve Diyet Uzmanı Gülay Hamzaoğludan 'Diyabet' ile İlgili Açıklamalar
Beslenme ve Diyet Uzmanı Gülay Hamzaoğlu'dan "Diyabet" ile İlgili Açıklamalar
Beslenme ve Diyet Uzmanı Gülay Hamzaoğlu, Diyabet Hastalarının Doktor Kontrolünde Eğitim Aldıktan Sonra Şekerli Gıda Yiyebileceğini Söyledi.
Yılmaz'dan Bakanlar Kurulu'na Sunum: Enflasyon Öngörüsü ve Risk Algılaması Bozulursa, Faizler Yükselir Ankara - Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Politika Faiz Oranını, Mevcut Ekonomik Şa..
Bursada Kukla ve Gölge Oyunları Şöleni
Bursa'da Kukla ve Gölge Oyunları Şöleni
A'da Kukla ve Gölge Oyunları Şöleni
Savaş: "DTP Çoktan Kapatılmalıydı" Yargıtay Onursal Başsavcısı Vural Savaş, 'Anayasamızın 68. ve 69. Maddeleri ve Siyasi Partiler Yasası Gereğince Özetle Bölücülük Yapan Partiler Mutlak Şekil..
Tatvan- Haydarpaşa tren hareket seferleri değişti Tatvan- Haydarpaşa arasında salı- perşembe günü sefer yapan 51531 sefer nolu Vangölü Ekspres'in yol çalışmasından dolayı haraket seferleri ye..
Bolu'daki deprem anıtı ve müzesine ziyaretçi akını Bolu depreminde hayatını kaybeden 48 kişi anısına inşa edilen, su aldığı için uzun süredir kapalı bulunan '12 Kasım Deprem Anıtı ve Müzesi' ..
Denizli Belediyesi'nden 5 Bin Tonluk Su Deposu Denizli Belediyesi, Acil Eylem İçme Suyu Projesi Kapsamında, 1 Milyon 800 Bin YTL Değerinde 5 Bin Tonluk Su Deposu Yaptırıyor.
Durmuş Yılmaz'dan Faiz Oranı Değerlendirmesi Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Politika Faiz Oranını, Mevcut Ekonomik Şartların Enflasyonla Mücadele İçin Gerekli Kıldığı Seviyenin Altına ..
Garanti'nin Karı Yüzde 137 Arttı; 2 Milyar YTL'yi Aştı İstanbul - Garanti Bankası, 2007 Yılının İlk 9 Ayı için 2 Milyar 33 Milyon 442 Bin YTL Konsolide Net Kar Açıkladı. Banka, Böylece Bir Ön..
İslahiyenin kurtuluş törenleri için gelen efeler ilgi odağı oldu
İslahiye'nin kurtuluş törenleri için gelen efeler ilgi odağı oldu
Gaziantep'in İslahiye ilçesinde ilçenin kurtuluşu için gelen efeler ilgi odağı oldu.
Konya Smmmoda Bilgilendirme Toplantısı
Konya Smmmo'da Bilgilendirme Toplantısı
Konya Smmmo ve Konya Vergi Dairesi Başkanlığı Tarafından Ortaklaşa Düzenlenen "Tahsilat Hızlandırma Çalışmaları ve Etap Projesi" Konulu Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
Tavşanlılılar ebruyu sevdi
Tavşanlılılar ebruyu sevdi
Kütahya Tavşanlı Belediyesi tarafından geçen yıl ilk defa düzenlenen Geleneksel Türk Ebru Sanatı kursunun bu yıl ikincisi yapılıyor.
Eğitim Bir-senden YÖKe Eleştiri
Eğitim Bir-sen'den YÖK'e Eleştiri
Eğitim Bir-sen Tokat Şube Başkanı Cemil Çağlar, "Yine Yeni Anayasada Bilimsel Alan Hariç Her Taşın Altından Çıkan YÖK Diye Bir Kurum Olmamalıdır" Dedi.
Ercişli Minik Sporcuların Başarısı Van'ın Erciş İlçesindeki İlköğretim Okulu Öğrencilerinin, 10 Kasım Tarihinde Ankara'da Yapılan ve 81 İlden 324 Öğrencinin Katıldığı 'Atatürk'ü Anma Koşusu'..
Eğitim Bir-sen'den YÖK Eleştirisi Eğitim Bir-sen Tokat Şube Başkanı Cemil Çağlar, "Yine Yeni Anayasada Bilimsel Alan Hariç Her Taşın Altından Çıkan YÖK Diye Bir Kurum Olmamalıdır" Dedi.
Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şubesinde İzci, güven tazeledi
Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şubesi'nde İzci, güven tazeledi
Eğitim Bir-Sen Adıyaman Şubesi'nin 3. Olağan Genel Kurulu'nda 148 oyun 86'sını alan Gaffari İzci yeniden başkan seçildi.
İstihbaratın PKK Dosyası
İstihbaratın PKK Dosyası
Terör Örgütü PKK'nın 18'i Kuzey Irak'ta 5'i de İran'da Toplam 23 Kampı Var. Kampların Sekizi Kandil'de. İşte İstihbarat Birimlerinin Hazırladığı PKK Dosyasındaki Çarpıcı Bilgiler:
Karısının Katilini Bulacak mı? Bıçak Sırtı Bu Akşam Heyecanlı Bir Bölümle Ekrana Geliyor.. Orhan Perişan, Ali'nin Aklı Karışık ve Gemişine Ait İzleri Takip Ediyor..Bıçak Sırtı Bu Akşam Heyecanlı Bir Bölümle Ekrana Geliyor.. Orhan Perişan, Ali'nin Aklı Karışık ve Gemişine Ait İzleri Takip Ediyor..
Bunları Söylemek için Kaç Kez Seviştin.. Daha Önce Bergüzar Korel'e ' İnek Gibi Bakıyor' Diyen Yalçın Küçük, Bu Kez de Fadik Sevin Atasoy'u Eleştirdi
Bu Modem Küfrediyor SSK'lı Dumura Uğradı. Küfreden Modem. İade Edilen Dişler. ve Daha Niceleri.
Londra'da Yangın İngiltere'nin Başkenti Londra'nın doğusundaki Stratford'da Patlama Olduğu Bildirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10