12 Kasım 2007 Pazartesi Günü Haberleri

12 Kasım 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rumların kurnazlığına karşı, yabancılara ücretsiz Türk lokumu ikram ediyor
Rumların kurnazlığına karşı, yabancılara ücretsiz Türk lokumu ikram ediyor
Rumların baklavadan sonra lokumu da sahiplenmesi Türk üreticileri akıllandırdı. Antalya'nın Manavgat ilçesi Side beldesinde bir lokum imalat ve satıcısı, ıÜüdükkânına gelen turistlerle birebir ilgilenerek Türk lokumunu...
Şimon Peres: "Yarınki konuşmayla Parlamenter açıdan barış yapmış bile sayılırız " İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile birlikte Meclis'te yarın yapacakla..
Antalya'nın ilk hac kafilesi kutsal topraklara uğurlandı Antalya'nın bu yılki ilk hac kafilesi olan 355 hacı adayı kutsal topraklara dualarla uğurlandı.
İsrail Cumhurbaşkanı Peres TBMM'de İsrail Devlet Başkanı Şimon Peres, TBMM Başkanı Toptan'ı Ziyaretinde, Bölge İçin Türkiye'nin Oynadığı Önemli Role Değinirken, 'Beni Parlamento'da Konuşmaya ..
Adana'da elektrik kesintisi Adana'nın merkez Seyhan ve Yüreğir ilçelerine bağlı bazı belde ve mahallelerde bakım çalışmalarından dolayı elektrik kesintisi uygulanacak.
Şereflikoçhisar'da Düşen Eğitim Uçağı Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Tuzgölü'nün Doğusuna Düşen Uçakta, Pilotun Paraşütle Atlayarak Uçağı Terk Ettiğini ve Sağlık Durumunun İyi Olduğunu Bildirdi..
Adalet Bakanlığı: "Sakık'a diz üstü bilgisayar hediye edildi haberleri gerçek dışı" Adalet Bakanlığı, E Tipi Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan terörist Şemdin Sakık'a devletin lap top hediye etti..
Diyarbakır'da Belediyeler Sorunlarını Tartıştı İyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Bölge İllerin Son Beş Yılda Kamu Yatırım Teşviklerinin Gerilediğini Belirterek, Diyarbakır..
Fethiyeyi vuran hortum sonrasında, hasar tespit çalışmaları devam ediyor
Fethiye'yi vuran hortum sonrasında, hasar tespit çalışmaları devam ediyor
Muğla'nın Fethiye ilçesinde 10 Kasım'da etkili olan hortum, yağmur, fırtına ve dolu sonrasında bölgede hasar tespit çalışmaları devam ediyor. 250 dönüm kapalı alanda etkili olduğu tahmin edilen hasarın, ekonomik boyutu...
Marka Okulun öğrencileri AÇSde
Marka Okul'un öğrencileri AÇS'de
Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD)'nin 'Marka Okul Projesi'nde yer alan Karşıyaka Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri, Adana Çimento Sanayi T.A.Ş. Tesislerini gezdi. 43...
Vali, kadınlarla kadına şiddete hayır toplantısı yaptı, erkekler bahçede eşlerini bekledi
Vali, kadınlarla 'kadına şiddete hayır' toplantısı yaptı, erkekler bahçede eşlerini bekledi
Yozgat Valisi Amir Çiçek ve Eşi Hülya Çiçek, kadına şiddetin önlenmesi ve erken yaşta evliliğin önüne geçilmesi için beldede yaşayan kadınlarla toplantı yaptı, erkekler ise meraklı gözlerle okul bahçesinde eşlerini...
Yavuz Özcan Parkındaki işletmeler yıkılacak
Yavuz Özcan Parkı'ndaki işletmeler yıkılacak
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında Yavuz Özcan Parkı'ndaki ticarethaneleri yıkma kararı aldı. Parkta bulunan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Antalya Şubesi de yılacak yerler...
İran'dan Peres'in sözlerine cevap: "Terörist unvanının en uygun örneği, onun destekleyicisi siyonist rejimdir" İran Büyükelçiliği, Şimon Peres'in açıklamalarının gerçek dışı olduğunu belirtir..
Evinden değişik zamanlarda kaçan kızın kendisi değil ölüm haberi geldi Balıkesir'de evinden daha önce defalarca kaçıp birkaç gün sonra geri dönen genç kız, bu sefer kendisi değil öldüğü haber..
Antalyadaki Ampute Futbol Dünya Şampiyonası
Antalya'daki Ampute Futbol Dünya Şampiyonası
Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun Ortaklaşa Düzenlediği Ampute Futbol Dünya Şampiyonası Hazırlık Maçında Türk Ampute Milli Takımı, Fransa Ampute Milli Takımı'nı 8-0 Mağlup Etti....
Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal'ın Basın Toplantısı Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, Sivasspor'un Yakaladığı Başarının Sırrının Takım Ruhundan Kaynaklandığını Söyledi.
Aksigorta 2007'in Dokuz Ayında 77 Milyon Kar Etti Aksigorta 2007'nin İlk 9 Ayında Net Karını Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre 27 Oranında Artırarak 77 Milyon YTL'ye Yükseltti.
Garanti, Konsolide Net Karını Yüzde 137 Artırdı Garanti Bankası Yılın İlk 9 Ayında Konsolide Net Karını Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 137 Oranında Artırarak 2 Milyar 33 Milyon 442 Bin ..
Midyat'ta 15 Yaşındaki Kıza 11 Kişi Tecavüz Etti Mardin'in Midyat İlçesinde 15 Yaşındaki R.b. Adlı Kız Çocuğunu 3 Gün Alıkoyarak Tecavüz Ettikleri İddiası ile Gözaltına Alınan 11 Kişi Adliyey..
BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu, İsrail Cumhurbaşkanı'nınTBMM'de konuşma yapacak olmasını eleştirdi BBP Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'in..
Batmanda 6 Bin 219 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
Batman'da 6 Bin 219 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
Batman'da Gerçekleştirilen Operasyonda 6 Bin 219 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Bursada Asansöre Sıkışan İşçi Hayatını Kaybetti
Bursa'da Asansöre Sıkışan İşçi Hayatını Kaybetti
Bursa'da Meydana Gelen İş Kazasında, Asansörde Sıkışan Bir İşçi Hayatını Kaybetti.
Samsun'da Bir Günde 4 Ayrı Bıçaklı Saldırı Samsun İl Merkezi ile Vezirköprü İlçesinde Bir Günde Meydana Gelen 4 Ayrı Olayda Bıçaklı Saldırıya Uğrayan 6 Kişi Yaralandı.
Adana'da Uyuşturucu Operasyonu Adana'da Düzenlenen Uyuşturucu Operasyonunda 11 Kişi Yakalandı.
Türk Telekom'dan Hırsızlık Adana'da Türk Telekom'a Ait Şubeye Gelen 5 Kişi, Görevliyi Oyalayarak Kasada Bulunan 10 Bin YTL'yi Çaldı.
Güven Park'a Dev KKTC ve Türkiye Bayrakları Çekildi KKTC'de Beşparmak Dağları'nın Ciklos Diye Bilinen Bölgesindeki Güven Park'a, Bugün Düzenlenen Törenle KKTC'nin En Büyük KKTC ve Türkiye Cum..
ABD Merkez Kuvvetler Komutanı Amiral Fallon: "İran'a Saldırı Ufukta Görünmüyor" ABD Merkez Kuvvetler Komutanı Amiral William Fallon, Yakın Bir Zaman İçinde İran'a Nükleer Programından Dolayı ..
Londra'daki Yangın Doğu Londra'da 2012 Olimpiyatları İçin Hazırlanan Kullanımda Olmayan Bir Otobüs Garajında Çıkan Yangın, Ülkede Paniğe Yol Açtı.
AB Dışilişkiler Şefi Solana Cumhurbaşkanı Mübarek ile Görüştü AB Dışilişkiler Şefi Javier Solana, Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek ile Görüştü.
Elazığ Sanayi Sitesinin de artık bir kütüphanesi var
Elazığ Sanayi Sitesi'nin de artık bir kütüphanesi var
Elazığ Okuyor Kampanyası doğrultusunda Elazığ Sanayi Sitesi de artık bir kütüphaneye sahip oldu.
Yüksek gerilim hattının üzerine düştüğü kavak, belde ve köylüleri elektriksiz bıraktı
Yüksek gerilim hattının üzerine düştüğü kavak, belde ve köylüleri elektriksiz bıraktı
Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde Tedaş trafo merkezinden ova köyleri ile beldelere enerji nakleden yüksek gerilim hattının üzerine düşen kavak ağacı, ovada bulunan belde ve köyleri 24 saat elektriksiz bıraktı.
TÜDEF: "Ekmekte fiyat artırımına yönelik karar hukuki mercilerce iptal edilerek, etkin bir komisyon oluşturulmalı" Tüketici Dernekleri Federasyonu (TÜDEF) Başkanı Ali Çetin, ekmekteki fiyat a..
TBMM İki Önemli Konuğu İçin Olağanüstü Önlemler Alıyor: "Clinton Güvenlik Modeli" TBMM Salı Günü Ağırlayacağı İki Önemli Konuğa "Clinton Güvenlik Modeli" Uygulayacak. 16 Kasım 1999'da ABD Baş..
TOKİden konut almak isteyenler uzun kuyruk oluşturdu
TOKİ'den konut almak isteyenler uzun kuyruk oluşturdu
Kayseri'de Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılacak 840 konut için vatandaşlar sabahın erken saatlerinden itibaren uzun kuyruklar oluşturdu.
İsrail Cumhurbaşkanı Peres TBMM'de İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, TBMM Genel Kurul'da Filistin Devlet Başkanı Mahmut Abbas'la Yapacakları Konuşmanın Anlamlı ve Bir Fırsat Olduğunu Belirter..
10 Yıllık İntikamını Aldı! Beyaz Show'a Konuk Olan Cenk Eren, Beyaz'dan 10 Yılın İntikamını Aldı!Beyaz Show'a Konuk Olan Cenk Eren, Beyaz'dan 10 Yılın İntikamını Aldı!
Meteroloji uyardı; yağmur geliyor sele dikkat Meteoroloji Elazığ Bölge Müdürlüğü, sağanak yağışın Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olmaya başlayacağını açıkladı. Yetkililer, vatan..
MHP'den Suudi Kral Yorumu MHP Genel Başkan Yardımcısı Tunca Toskay, Türkiye'ye Gelen ve Protokol Kurallarına Uymayan Suudi Arabistan Kralı ile İlgili Olarak Yorum Yapmanın Doğru Olmadığını An..
TBMM Başkanı Toptan'dan Genelkurmay'a başsağlığı mesajı TBMM Başkanı Köksal Toptan, Hakkari'nin Çukurca ilçesinde, yıldırım isabet etmesi sonucu 2 askerin şehit düşmesi nedeniyle Genelkurmay ..
Döngel Medya Geliyor! Necef Uğurlu'nun Sihirli Parmaklarının Yarattığı Döngel Medya, Kahkaha Dolu… Güldürürken Düşündüren Bu Film Aynı Zamanda Son Dönem Medya Dünyasında Yaşanan Gerçekl..Necef Uğurlu'nun Sihirli Parmaklarının Yarattığı Döngel Medya, Kahkaha Dolu… Güldürürken Düşündüren Bu Film Aynı Zamanda Son Dönem Medya Dünyasında Yaşanan Gerçekleri de Traji Komik Bir Dille Beyazperdeye Yansıtacak.
Kayseri'den ilk hacı kafilesi pazar günü gidecek Kayseri'den kutsal topraklara gidecek olan ilk hacı kafilesi Pazar günü yola çıkacak.
Günay: "2008'de 25 Milyon Turist Hedefliyoruz" Dünyanın En Büyük Üçüncü Turizm Fuarı Olan World Travel Market'a Katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Türkiye'nin 2008 Yılındaki Turi..
Köy ürünleri gıda kermesi açıldı
Köy ürünleri gıda kermesi açıldı
Adana'da ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına 'Köy ürünleri gıda kermesi' açıldı.
İktidarlar 15 Yılda 14.5 Milyon Yeşil Kart Dağıttı –çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, 15 Yılda 14 Milyon 587 Bin Kişiye Yeşil Kart Dağıtıldığını Açıkladı. Çelik, Halen Aktif Ola..
Maskeli Beşler davasına İstanbul Adliyesi'nde başlandı İstanbul Üsküdar'da bir kuyumcuyu soyduktan sonra Bolu Tüneli çıkışında polisin helikopterli takibi sonucu yakalanan "Maskeli Beşler" la..
Tutuklu Askerlerin Aileleri İhdye Başvurdu
Tutuklu Askerlerin Aileleri İhd'ye Başvurdu
Hakkari'nin Dağlıca Bölgesindeki Terörist Saldırının Ardından Kaçırılan ve Serbest Bırakıldıktan Sonra Çıkarıldıkları Mahkemece Tutuklanan Oğullarını Görmek İçin Van'a Gelen 2 Aile, Hukuki Yardım İçin İnsan Hakları...
Aksarayda askeri eğitim uçağı düştü, pilot sağ kurtuldu
Aksaray'da askeri eğitim uçağı düştü, pilot sağ kurtuldu
Aksaray - Şereflikoçhisar sınırında, Çalören Kasabası yakınlarında askeri eğitim uçağı düştü. Uçağı kullanan Pilot Yüzbaşı Kerim Say'ın, fırlatma koltuğunu harekete geçirip atlayarak kazadan kurtulduğu belirtildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10