12 Kasım 2007 Pazartesi Günü Haberleri

12 Kasım 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Avustralyada 10 binden fazla vahşi at katledilecek
Avustralya'da 10 bin'den fazla vahşi at katledilecek
Avustralya'da 10 bin'den fazla vahşi at, tarım arazilerine zarar verdikleri gerekçesiyle tüfekle vurularak öldürülecek. Uluslar arası hayvanları koruma dernekleri, Avustralya hükümetinin aldığı silahla öldürme kararını...
Adanada Şüpheli Ölüm
Adana'da Şüpheli Ölüm
Adana'da Kalp Hastası Olduğu Öğrenilen Bir Kişi, Kaldırıldığı Hastanede Hayatını Kaybetti.
Batı Trakya Türkleri, Papandreunun seçilmesinden memnun
Batı Trakya Türkleri, Papandreu'nun seçilmesinden memnun
PASOK'ta dün yapılan genel başkanlık seçimlerinden Yorgo Papandreu'nun zaferle çıkması, Batı Trakya Türklerini memnun etti. Batı Trakya Türk Azınlığını Yunan parlamentosunda temsil eden PASOK milletvekilleri, çıkan...
Londra'da duman yükseliyor İngiltere'nin başkenti Londra'da dumanların yükseldiği görülüyor. Ancak dumanın neden yükseldiğine dair net bir bilgi yok. Londra polisi, olayı araştırmaya başladı.
İngiltere polisi: "Dumanın sebebi yangın" İngiltere'de polis, başkentin doğusunda yükselen dumana, büyük bir yangının neden olduğunu açıkladı.
Londra'da duman yükseliyor (2) İngiltere'nin başkenti Londra'da dumanların yükseldiği görülüyor. Londra polisi, başkentin doğusunda yükselen dumana, büyük bir yangının neden olduğunu açıkladı..
Londra'daki yangın olimpiyat oyunlarını yapılacağı alanın yakınında çıktı İngiltere'nin başkenti Londra'da dumanlar yükseldi. Londra polisi, başkentin doğusunda yükselen dumana, büyük bir yan..
Küresel İlkeler Sözleşmesine 26 İmza Daha Atıldı
Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne 26 İmza Daha Atıldı
Eski Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri ve Nobel Barış Ödülü Sahibi Kofi Annan, İstanbul'da Küresel İlkeler Sözleşmesi Liderler Buluşması'na Katıldı.
Malezya Pakistan ile ticari ilişkileri geliştiriyor Malezya Uluslar arası Ticaret ve Endüstri Bakanlığı yetkilileri, Kuala Lumpur ile İslamabad arasındaki ticari ilişkileri kuvvetlendirmek iç..
Kuzey Irak'tan gelen 6 kişilik heyet Ankara'da incelemelerde bulunuyor Terör örgütü PKK ile Türkiye arasında yaşanan sorunu çözmeye yönelik Kürt yönetiminin girişimleri sürüyor. Kuzey Irak yö..
Marka Tutkunu Suri! Tom Cruise ve Katie Holmes'un Kızı Suri İki Yaşında Bile Değil Ama Gardırobu Marka Dolu...Tom Cruise ve Katie Holmes'un Kızı Suri İki Yaşında Bile Değil Ama Gardırobu Marka Dolu...
Ayakta Alkışlandı! Son Dönemlerin Gözde Sanatçısı Ebru Gündeş Sahne Performansı ile Dikkatleri Üstüne Çekiyor...Son Dönemlerin Gözde Sanatçısı Ebru Gündeş Sahne Performansı ile Dikkatleri Üstüne Çekiyor...
Fransa ve Almanya uyum ve göç konusunda işbirliği yapacak Avrupa Birliği'nin iki devi Almanya ile Fransa uyum politikalarında işbirliğinin derinleştirilerek devam ettirilmesini kararlaştırdı..
Hollandalılar, Flamanlarla birleşmeye sıcak bakıyor Hollandalıların önemli bir çoğunluğu, Belçika'dan ayrılmaları gündemde olan Flamanlara kucak açıyor.
Trabzonspor'da Kongre Tarihleri Belli Oldu Trabzonspor Olağan Genel Kurulu'nun 8-9 Aralık Tarihleri Arasında Yapılacağı Bildirildi.
İsrail Cumhurbaşkanı Peres, Başbakan Erdoğan'ı Kabul Etti İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Kabul Etti.
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu Toplandı AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (Myk), Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Toplandı.
5 kişilik Kürt heyeti, temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya geliyor. Irak'ın kuzeyindeki Kürt bölgesinde siyaset yapan partilerden oluşan 5 kişilik heyet, çeşitli temaslarda bulunmak üzere yar..
Abbas ve Arap Büyükelçiler Türkiye'nin Rolünü Konuştu Filistin Devlet Başkanı Mahmut Abbas ve Ankara'daki arap ülkeleri büyükelçileri, Türkiye'nin Kasım ayı sonunda ABD'nin Annatolis kentinde..
Cumhurbaşkanı Gül, İsrail Cumhurbaşkanı Peres Onuruna Akşam Yemeği Verdi
Cumhurbaşkanı Gül, İsrail Cumhurbaşkanı Peres Onuruna Akşam Yemeği Verdi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Resmi Temaslarda Bulunmak Üzere Dün Türkiye'ye Gelen İsrail Devlet Başkanı Şimon Peres Onuruna Çankaya Köşkü'nde Akşam Yemeği Verdi.
Tutuklu Askerlere Yönelik Yayın Yasağı
Tutuklu Askerlere Yönelik Yayın Yasağı
Van'daki Askeri Mahkeme, Tutuklanan Askerlerle İlgili Olarak 'Bilgi Edinme, Yayma, Eleştirme, Yorumlama Faaliyetlerinin Kısıtlanarak, Yayın Yapma Yasağı Konulmasına' Karar Verdi.
Trabzonspor'da Genel Kurul 8-9 Aralık'ta Trabzonspor'da, Gelecek Ay Yapılacak Olağan Genel Kurulun Tarihleri Belli Oldu.
Sıcaklığın 24 dereceye ulaştığı Alanyada yazdan kalma günler yaşanıyor
Sıcaklığın 24 dereceye ulaştığı Alanya'da yazdan kalma günler yaşanıyor
Soğuk ve yağışlı hava tüm yurdu etkisi altına alırken Antalya'nın Alanya ilçesinde yazdan kalma günler yaşanıyor. Gün içerisinde sıcaklık 24 dereceyi bulurken, yerli ve yabancı turistler plajlara akın ediyor. Bazı...
PKK, kendilerine haraç vermeyen 7 sivil vatandaşı kaçırdı Van'ın Başkale ilçesinde kaçakçılıkla uğraşan 7 kişi, PKK terör örgütüne haraç vermedikleri gerekçesiyle dün akşam örgüt tarafından s..
Yaşlı kişilerin ağaca çıkması tehlikeli
Yaşlı kişilerin ağaca çıkması tehlikeli
Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hekimlerinden Dr. Gonca Ödemiş Güngen, yaşlıların ağaca çıkmasının tehlikeli olduğunu söyledi.
Pakistan'da Olağanüstü Hal İlan Edilmesi Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Ban Ki Moon, Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref'in 9 Ocak'ta Seçim Yapılacağı Açıklamasını Olumlu Karşıl..
Evde Daha Rahatım! Başarılı Bir Modellik Kariyerinin Ardından Anne Olan Demet Kutluay; Klasik, Abartıdan Uzak ve Yerine Göre Giyindiğini Söylüyor.Başarılı Bir Modellik Kariyerinin Ardından Anne Olan Demet Kutluay; Klasik, Abartıdan Uzak ve Yerine Göre Giyindiğini Söylüyor.
Peres, Erdoğan'ı Kabul Etti İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Kabul Etti.
İtalya'da Serie B ve Serie C Maçları 1 Hafta Tatil İtalya Futbol Federasyonu (Fıgc), Dün Bir Laziolu Taraftarın Polis Kurşunuyla Ölmesinin Ardından Ülke Genelinde Başgösteren Şiddet Olayları ..
ASAM Başkanı Emekli Büyükelçi Loğoğlu: 'Kürt devleti kurulması Kuzey Irakın parçalanması demektir'
ASAM Başkanı Emekli Büyükelçi Loğoğlu: "Kürt devleti kurulması Kuzey Irak'ın parçalanması demektir"
Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi (ASAM) Başkanı Emekli Büyükelçi Faruk Loğoğlu, Kuzey Irak'ta bir Kürt devletinin kurulmasının buranın parçalanması anlamına geleceğini söyledi. Türkiye'nin böyle bir gelişmenin...
Prof. Dr. Bardakoğlu: Din eğitiminde önyargıya kapılmadan tartışmalıyız
Prof. Dr. Bardakoğlu: Din eğitiminde önyargıya kapılmadan tartışmalıyız
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, din bilgisinin en iyi şekilde anlatılabilmesi için ciddi çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Malatya Valiliği e-bakanlık projesine geçince, evrak getir götür işleri sona erdi
Malatya Valiliği e-bakanlık projesine geçince, evrak getir götür işleri sona erdi
Malatya Valiliği e-bakanlık projesine geçince, evrak getir götür işleri sona erdi.
Devlet hastanesi müdür yardımcısı silahlı saldırı sonucu yaralandı Rize'nin Pazar İlçesi Devlet Hastanesi Müdür yardımcısı uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralandı.
Kayseri'de Kızılay Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı Kızılay Haftası, Kayseri'de de Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı.
Fb: "Mhk, Riskli Hakem Atamalarının Gerekçesini Açıklamalı" Fenerbahçe Kulübü, Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (Mhk) Başkanı Hilmi Ok ve Hakem Atama Komitesi Başkanı Sabri Çelik'ten, R..
Gürcü Muhalefet, Devlet Başkanı ve Başbakan Adayını Açıkladı
Gürcü Muhalefet, Devlet Başkanı ve Başbakan Adayını Açıkladı
Gürcistan'ın Muhalefet Partilerinden Oluşan Milli Konsey, 5 Ocak 2008'de Yapılacak Erken Devlet Başkanlık Seçimleri İçin Adayını Açıkladı. Gürcistan Birleşik Muhalefetin Devlet Başkanı Adayı, Milletvekili ve Milli...
Tff 1. Lig
Tff 1. Lig
Tff 1. Lig'de 12. Haftanın Son Maçında Malatyaspor, Kendi Sahasında Kayseri Erciyesspor'a 3-0 Mağlup Oldu.
Grevdeki Telekom işçilerine MHP'li Ural'dan destek Mersin'in Silifke ilçesinde greve giden Telekom işçilerine Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Kadir Ural'dan destek geldi.
TOKİ'den alacağı olduğu öğrenilen şahıs, aracı içerisinde kendisini yakmakla tehdit etti (1) Toplu Konut İdaresi'nden (TOKİ) alacaklı olduğu öğrenilen taşeron, TOKİ'nin Ankara Bilkent'te bulu..
Kerkük Kardeşliği Derneği, DTP Van Milletvekili Fatma Kurtulan hakkında suç duyurusunda bulundu
Kerkük Kardeşliği Derneği, DTP Van Milletvekili Fatma Kurtulan hakkında suç duyurusunda bulundu
Malatya Kerkük Kardeşliği Derneği, DTP Van Milletvekili Fatma Kurtulan hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
Şahinbey Kaymakamı Ali Çınar, Ömer Canı ziyaret etti
Şahinbey Kaymakamı Ali Çınar, Ömer Can'ı ziyaret etti
Göreve yeni atanan Gaziantep Şahinbey Kaymakamı Ali Çınar, Şahinbey Belediye Başkanı Ömer Can'ı makamında ziyaret etti.
Güzelliği ile Büyledi! Dünyaca Ünlü Türk Mayo ve İçgiyim Markası, Yeni İçgiyim Ürünlerini New York'ta Yapılan Çekimlerle Tanıttı.Dünyaca Ünlü Türk Mayo ve İçgiyim Markası, Yeni İçgiyim Ürünlerini New York'ta Yapılan Çekimlerle Tanıttı.
Oyunculuğa Isındı! Meral Kaplan, Mankenliğin Yanı Sıra Oyunculukta da İsim Yapmak İçin Var Gücüyle Çalışıyor..Meral Kaplan, Mankenliğin Yanı Sıra Oyunculukta da İsim Yapmak İçin Var Gücüyle Çalışıyor..
Otomobilin Farlarından Uyuşturucu Çıktı
Otomobilin Farlarından Uyuşturucu Çıktı
Van'ın Muradiye İlçesinde, Jandarma Tarafından Yapılan Yol Kontrollerinde Bir Otomobilde 48 Kilogram Toz Esrar Ele Geçirildi.
Bush, Cuma Günü Japonya Başbakanı Fukuda ile Görüşecek Beyaz Saray, Başkan George W. Bush'un Cuma Günü Japonya Başbakanı Yasuo Fukuda ile Görüşeceğini Açıkladı.
Kocaelide güneş açtı, vatandaşlar kendini parklara attı
Kocaeli'de güneş açtı, vatandaşlar kendini parklara attı
Kar, yağmur ve fırtına nedeniyle birkaç gündür içeride kalan vatandaşlar, sabah güneş açması ile kendini dışarı attı. Özellikle parklar, çocuk ve ailelerle doldu.
Dünya Sağlık Örgütünden Mektup Var
Dünya Sağlık Örgütü'nden Mektup Var
Dünya Sağlık Örgütü Avrupa Kent Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Agis Tsouros, EXPO 2015 adaylık yarışında İzmir'in seçtiği temanın "çok heyecanlı" ve "yenilikçi" olduğunu söyleyerek, "EXPO yarışında başarı" diledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10