10 Kasım 2007 Cumartesi Günü Haberleri

10 Kasım 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trabzon Sebze ve Meyve Hali Esnafı Su Baskınları Nedeniyle Perişan
Trabzon Sebze ve Meyve Hali Esnafı Su Baskınları Nedeniyle Perişan
Trabzon Sebze ve Meyve Hali Esnafı Yağan Her Yağmur Sonrası Yağmur ve Kanalizasyon Sularının Hale Dolması Nedeniyle Büyük Sıkıntı Yaşıyor.
Depremler Kadifekale Sakinlerini Tedirgin Ediyor
Depremler Kadifekale Sakinlerini Tedirgin Ediyor
İzmir'de Afet Bölgesi İlan Edilen Kadifekale Semtinde Yıkılma Tehlikesiyle Karşı Karşıya Kalan Evlerde Oturan Vatandaşlar, 2 Gündür Meydana Gelen Depremler Nedeniyle Büyük Panik Yaşıyor.
Denizlisporda hedef, ilk beş...
Denizlispor'da hedef, ilk beş...
Denizlispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, hedeflerinin ilk beşe girmek olduğunu belirtti. Kurtar, "Şanssız maçlar vermemiş olsaydık, şimdi Sivasspor'un yerinde veya yakınında olabilirdik." dedi.
AB Finansal Yardımında En Büyük PayTürkiyeye
AB Finansal Yardımında En Büyük PayTürkiye'ye
Avrupa Komisyonu, 2009-2011 Dönemi İçin, Üyelik Öncesi Finansal Destek Çerçevesini Netleştirdi. Buna Göre En Büyük Pay Türkiye'nin.
Muğlada Atatürkü Anma ve Gençlik Koşusu yapıldı
Muğla'da Atatürk'ü Anma ve Gençlik Koşusu yapıldı
Muğla Üniversitesi'nce düzenlenen 15. Atatürk'ü Anma ve Gençlik Koşusu'na, yedi üniversiteden 13'ü millî olmak üzere 130 erkek ve 65 bayan atlet katıldı. Şehitler Anıtı'nda başlayan koşu, Atatürk anıtına kadar devam...
Fahir Atakoğlu ile Sertab Erener  8. Uluslararası Antalya Piyano Festivalinde buluşacak
Fahir Atakoğlu ile Sertab Erener 8. Uluslararası Antalya Piyano Festivali'nde buluşacak
Fazıl Say'ın sanat yönetmenliğinde gerçekleştirilen 8. Uluslararası Antalya Piyano Festivali'nin kapanışını Fahir Atakoğlu ile Sertap Erener birlikte yapacak.
Alanyada arıcılığın yaygınlaşması için kurs açılacak
Alanya'da arıcılığın yaygınlaşması için kurs açılacak
Antalya'nın Alanya ilçesinde tarım ve turizmin yanı sıra arıcılığın yaygınlaştırılması amacıyla kurs açılacak.
Esnaftan Maliye Bakanı Unakıtan'a çağrı: "Bizi zan altında bırakmayın, vergi yüzsüzlerini açıklayın" Maliye Bakanlığı'nın esnafların vergi borcunu ödemediğini iddia edip, bankada büyük parası..
Yanlış Zaman Yolcuları, Brüksel'de ödül aldı Brüksel'de her yıl geleneksel olarak düzenlenen 'Uluslararası Brüksel Film Festivali' yine birbirinden güzel filmlerin gösterimine sahne oldu. ..
Fenerbahçe, Kayserispor Maçına 7 Eksikle Çıkacak Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de Yarın Deplasmanda Kayserispor ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Tamamladı.
Saraylılar ilçelerine okul kazandırmak için seferber oldu
Saraylılar ilçelerine okul kazandırmak için seferber oldu
Tekirdağ'ın Saray ilçesinde özel idare bütçesi ile yapılacak olan 21 derslikli ilköğretim okulunun 6 dersliğini ilçe halkı kendi imkanları ile yaptıracak.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 69. yıldönümünde törenlerle anılıyor
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 69. yıldönümünde törenlerle anılıyor
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 69. yıldönümünü tüm yurt genelinde olduğu gibi Afyonkarahisar'da da düzenlenen törenle anıldı.
Kimse Yok mu Derneği öğrencilere aşı yaptırıyor
Kimse Yok mu Derneği öğrencilere aşı yaptırıyor
Kimse Yok mu Derneği Balıkesir Şubesi, ilköğretim öğrencilerine grip aşısı yaptırıyor. Havaların soğumasıyla grip ve soğuk algınlığı gibi mevsim hastalıklarının artacağını düşünen dernek yetkilileri, öğrencilerin...
Türkiye -AB Karma İstişare Komitesi'nin 23. toplantısında alınan tavsiye kararları yayınlandı Türkiye -AB Karma İstişare Komitesi'nin (KİK) 23. toplantısında alınan tavsiye kararları yayınlan..
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 69.  yıldönümünde törenlerle anılıyor
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 69. yıldönümünde törenlerle anılıyor
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Isparta'nın Senirkent ilçesinde anıldı.
'Artık saklanmak istemiyorum'
"Artık saklanmak istemiyorum"
Bitlis'te bedensel özürlülere yönelik faaliyet başlatılan "Artık Saklanmak İstemiyorum" projesi dernekleştirildi.
Gençlik Spor'dan Sezon Değerlendirmesi Sinop Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından "2006-2007 Spor Sezonu Değerlendirmesi ve 2007-2008 Spor Sezona Hazırlık Toplantısı" Yapıldı. Sporcu Kamp ..
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 69. yıldönümünde törenlerle anılıyor
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 69. yıldönümünde törenlerle anılıyor
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölüm yıl dönümünde tüm yurtta olduğu gibi Elazığ'da da düzenlenen törenlerle anıldı.
10 Kasım Atatürkü Anma Törenleri
10 Kasım Atatürk'ü Anma Törenleri
Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Ebediyete İntikalinin 69. Yıl Dönümünde Gerçekleştirilen Törenlerle Giresun'da da Anılıyor.
İşsizlik korkusu Sarıkeçili Yörükleri zorlu göçlerinden vazgeçiremiyor
İşsizlik korkusu Sarıkeçili Yörükleri zorlu göçlerinden vazgeçiremiyor
21. yüzyılda bile halen develeri ve keçileri ile göç etme geleneğini sürdüren Sarıkeçili Yörükleri kış aylarının yaklaşması ile birlikte yaylalardan Akdeniz sahillerine inmeye başladı.
İşyerinden 8 bin YTL değinde vana çaldılar Bursa da bir işyerine giren kişi yada kişiler, içerdeki 8 bin ytl değerinde su ve doğalgaz vanasını alarak kaçtı.
Köyün yollarını asker adayı gençler onarıyor
Köyün yollarını asker adayı gençler onarıyor
Denizli'nin Tavas ilçesine bağlı Sarıabat köyü, maddi zorluktan dolayı yapılamayan bazı kamu hizmetleri için asker adaylarını çalıştırıyor.
Bursada şiddetli lodos hayatı olumsuz etkiliyor
Bursa'da şiddetli lodos hayatı olumsuz etkiliyor
Bursa'da saatteki hızı 22 kilometreyi bulan şiddetli lodos, insanların sokakta yürümesini zorlaştırırken, bir çok işyerinin afiş ve tabelasının yıkılmasına, araçların üzerine tuğla düşmesine neden oldu.
Burdur Emniyeti temizlik operasyonu yaptı
Burdur Emniyeti temizlik operasyonu yaptı
Burdur Emniyet Müdürlüğü çalışanları, umuma açık yerler ile araçlar üzerindeki denetimlerini sürdürüyor. Kanunsuzluklara izin vermemek için günün çeşitli saatlerinde genel asayiş uygulaması düzenleyen Burdur Emniyeti,...
Pancar üreticisi de destek istiyor
Pancar üreticisi de destek istiyor
Bu yıl yaşanan kuraklık nedeniyle geçen seneye oranla pancardan daha az verim alan çiftçi, buğday, fiy ve diğer tahıl ürünlerine devletin verdiği desteğin pancar için de uygulanmasını istiyor.
KASKİ 20 mahalleye su dağıtan hattı yeniliyor Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) tarafından içme suyu rehabilitasyonu çerçevesinde 20 mahalleye su dağıtan Keykubat bölgesi içme suyu i..
Kırıkkaleye 38 kameralı mobese sistemi kurulacak
Kırıkkale'ye 38 kameralı mobese sistemi kurulacak
Kırıkkale'nin merkezinde bulunan yüksek ve işlek alanları mobesa kamarasıyla donatılacak.
Edirne yağmura teslim oldu
Edirne yağmura teslim oldu
Edirne'de öğle saatlerinde başlayan şiddetli yağmur hayatı olumsuz yönde etkilemeye başladı. Tüm yurdu etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava dalgası Trakya'da yağmur ve fırtınaya dönüştü. Türkiye'nin doğu illerinde...
Bakan Ekren, Gap Gezisine Şanlıurfa'dan Başladı Şanliurfa - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, Gap Bölgesindeki İlleri Kapsayan Gezisine Bugün Şanlıurfa'dan Başladı. ekren, Cum..
Gül, Peres ve Abbas, TOBB'un girişimiyle Ankara'da biraraya geliyor Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İsrail Cumhurbaşkanı Shimon Peres ve Filistin Ulusal Yönetimi Başkanı Mahmut Abbas, TOBB'un gir..
Öğrencilere Beslenme Eğitim Semineri
Öğrencilere Beslenme Eğitim Semineri
Sağlık Bakanlığı Temel Hizmetler Genel Müdürlüğü Fiziksel Aktiviteler Daire Başkanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı İşbirliğiyle Yürütülen "İlköğretim Okullarında Verilecek Beslenme Eğitimi Programı" ile Ülke Genelinde...
Haber-İş'ten Grevdeki Telekom İşçilerine 'Ödeme' Adana - Türkiye Haber-İş Sendikası, Grevdeki Türk Telekom Çalışanlarına Ayın 15'inde Ödeme Yapacak. türkiye Haber-İş Sendikası Genel Başkanı ..
Erdoğan: Ortak Değerlerimizi Tartışma Konusu Olmaktan Çıkarmalıyız Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin Toplumsal Enerjisini Büyüterek Ekonomik ve Demokratik Gelişme İstikamet..
Gül: Atatürk'e En Büyük Saygı ve Bağlılık, Türkiye'nin İnşası için Çalışmaktır Ankara - Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Türkiyemizi Daha Güçlü, Daha Etkin, Halkı Refah İçinde Yaşayan, Sözü Dinle..
Ata'ya Ebediyete İntikalinin 69. Yılında, Sevgi Seli Ankara - Türk Ulusunun Ulu Önderi Mustafa Kemal Atatürk'ün Ebediyete İntikalinin 69. Yılında, Ata'nın Ebedi İstirahatgahı Anıtkabir'de Sev..
İthal Tütün Ürünlerine "Tapdk ve Gib Logolu" Bandrol Ankara - İthal Tütün Ürünlerinde Tapdk'nın ve Gelir İdaresi Başkanlığının Logolarını İçeren Bandrol Kullanılacak. Önceden, İthal Tütün Ürü..
Hak-İş Genel Kurulu, 24-25 Kasım'da Ankara - Hak-İş'in 11. Olağan Genel Kurulu 24-25 Kasım'da Ankara'da Toplanacak. hak-İş Genel Başkanı Salim Uslu, Genel Kurulun 9 Sendikadan 418 Delegenin..
Barrymore Aşkı Sevdi! Drew Barrymore, 'He's Just Not That Into You' Filminde Tanışıp Aşık Oldugu Justin Long'la Dolu Dizgin Bir Aşk Yaşıyor!Drew Barrymore, 'He's Just Not That Into You' Filminde Tanışıp Aşık Oldugu Justin Long'la Dolu Dizgin Bir Aşk Yaşıyor!
Kral Abdullah, Swissotel'de Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan'la bir araya geldi Ankara'da bulunan Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz El Suud, Swissotel'de Cumhurbaşkanı Abdulla..
10 Kasım Atatürkü Anma Törenleri
10 Kasım Atatürk'ü Anma Törenleri
Mustafa Kemal Atatürk, Ölümünün 69. Yıldönümünde Zonguldak'ta da Yapılan Törenlerle Anıldı.
Ordu'da Trafik Kazası: 8 Yaralı Ordu'da Meydana Gelen Trafik Kazasında 8 Kişi Yaralandı.
İslam Konferansı Teşkilatı Pamuk Zirvesi İstanbul'da Toplanıyor İslam Konferansı Teşkilatı'na Üye 25 Ülkeden 4 Bakan ve 300'ün Üzerinde Temsilcinin Katılacağı "Pamuk Yatırım Forumu", Sanayi..
10 Kasım Atatürk'ü Anma Törenleri Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Ebediyete İntikalinin 69. Yılında Diyarbakır'da Törenle Anıldı.
Van'da Kar Yağışı Van'da Dün Gece Başlayan ve Etkisini Yüksek Kesimlerde Gösteren Kar Yağışı Ulaşımı Olumsuz Yönde Etkiledi.
Sahte Tümgeneral Yılmaz Gazeteciymiş
Sahte 'Tümgeneral Yılmaz' Gazeteciymiş
Genelkurmay Başkanı Büyükanıt, Medya Mensupları ile Dünkü Toplantısında Bir Gazetecinin Kendisini 'Tümgeneral Yılmaz' Diye Tanıtarak Askerle İrtibat Kurduğunu Açıkladı.
Gül: 'Türk Tarihinde Soykırım Yok' Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 'Türk Tarihinde ve Kültüründe Soykırım Kavramı' Olmadığını Belirterek, 'Kişiliğimiz Böyle Değildir ve Biz Böyle Bir Şey Yapmadık..
Sivasspor'da (A) Milli Takıma 3 Oyuncu Verme Gururu Ligin Zirvesini Galatasaray ile Paylaşan Sivasspor'da, (A) Milli Futbol Takımı Kadrosuna 3 Oyuncu Vermenin Gururu Yaşanıyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10