1 Kasım 2007 Perşembe Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Şenol Güneş Milli Takımdaki, İlk Basın Toplantısını Düzenliyor

1 Kasım 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye, 1-31 Ekim Tarihlerinde 3 Milyar 253,88 Milyon Dolar Dış Borç Ödedi Türkiye, 1-31 Ekim Tarihleri Arasında 3 Milyar 253,88 Milyon Dolar Dış Borç Ödemesi Yaptı.
Dev Maç İsmet Arzumanın
Dev Maç İsmet Arzuman'ın
Süper Lig'in 11. Haftasında 3 Kasım Cumartesi Günü Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Yapılacak Fenerbahçe-beşiktaş Derbisini Hakem İsmet Arzuman Yönetecek.
Dünya Bankası Baş Ekonomisti Andreas Kopp Uyardı Türkiye'de, Dünyada ve Bölgesinde Ulaştırma ve Lojistik Eğitim Öğretimi Konulu Uluslararası Seminer Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ..
Kredi Kartlarının Kullanım Tutarı Bir Haftada 63.6 Milyon YTL Arttı Mevduat Bankaları Tarafından Sağlanan Kredi Kartlarının Kullanım Tutarı Bir Haftada Yaklaşık 63 Milyon 606 Bin YTL Artış Gö..
Tüketici Kredileri Toplamı, Bir Haftada Yaklaşık 488 Milyon YTL Arttı Mevduat Bankalarının Verdiği Tüketici Kredilerinin Toplamı, Bir Haftada Yaklaşık 488 Milyon 12 Bin YTL Artarak 26 Ekim İt..
7. Teknoloji Ödülleri'nin Finalistleri Yarın Açıklanıyor Tüsiad, Tübitak ve Ttgv'nin Ortaklaşa Düzenlediği 7. Teknoloji Ödülleri'nin Finalist Projeleri, Yarın İTÜ Maslak Kampüsü'nde Düzenlene..
Finansbank, Gelecek Dönem Hedeflerini Açıkladı National Bank Of Greece (Nbg) ile Birleşmenin Ardından Türk Bankacılık Sektörünün Zirvesini Zorlamaya Hazırlanan Finansbank, Gelecek İki Yılın S..
Dogünsifed'den Teşvik Açıklaması Doğu Güneydoğu Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (Dogünsifed) Başkanı Şehmus Akbaş, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki İllerin Yalnızca Teşv..
ABD'de Eylülde Kişisel Gelirler Yüzde 0.4, Harcamalar İse Yüzde 0.3 Arttı ABD'de Eylül Ayında Kişisel Gelirler Yüzde 0.4, Kişisel Harcamalar İse Yüzde 0.3 Arttı. Piyasalarda Kişisel Gelirleri..
ABD'de Eylül'de Kişisel Gelirler Yüzde 0.4, Harcamalar İse Yüzde 0.3 Arttı ABD'de Eylül Ayında Kişisel Gelirler Yüzde 0.4 Kişisel Harcamalar İse Yüzde 0.3 Arttı. Piyasalarda Kişisel Gelirleri..
Borusan ABDde 170 Milyon Dolarlık Boru Döşeyecek
Borusan ABD'de 170 Milyon Dolarlık Boru Döşeyecek
Bugüne Kadar Türkiye, Kuzey Afrika, Ortadoğu, ve Avrupa'da Önemli Boru Hattı Projelerine Tedarikçi Olarak İmza Atan Borusan Mannesmann Boru, Bu Kez ABD'de Büyük Bir İhale Aldı. ABD'nin Başta Georgia Eyaleti Olmak Üzere...
Belek'te 80 Bin Ağaç Kesilmiş Kültür ve Turizm Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Şenol Aydemir, Belek'te Golf Sahaları Oluşturmak İçin 2 Yılda 500 Bin Ağacın Kesildiği Yönünde Çıka..
ABD'de İşsizlik Başvuruları 6 Bin Azaldı ABD'de İşsizlik Maaşı Almak İçin 27 Ekim ile Sona Eren Bir Haftalık Süre İçerisinde Yapılan Başvuruların Sayısının Bir Önceki Haftaya Göre 6 Bin Kişi ..
Rice'ın Türkiye Ziyaretine Protesto ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice'ın, Bazı Temaslarda Bulunmak Üzere Yarın Türkiye'ye Yapacağı Ziyaret, Başkentte Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları Tara..
S&p Credit Suisse Group'un Kredi Notları Üçüncü Çeyrek Sonuçlarından Ekilenmedi Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Standard And Poor's, Credit Suisse Group'un A+/pozitif/a-1 Olan Kred..
Milliler Bosna Hersek ile Ali Sami Yen'de Karşılaşacak (A) Milli Futbol Takımı'nın, 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda Bosna Hersek ile Yapacağı Maç Ali Sami Yen Stadı'nda Oynanacak.
Dolar İnmiş-çıkmış, Kimin Umurunda
Dolar İnmiş-çıkmış, Kimin Umurunda
Finansbank Genel Müdürü Sinan Şahinbaş Dolar Kurundaki Hareketlerin Bankaların Umurunda Olmadığını, Ancak Reel Sektörün Etkilendiğini Söyledi.
İzmir'de Sahte Kredi Kartı Şebekesi Çökertildi İzmir'de, Çoğu Üniversite Mezunlarından Oluşan Uluslararası Kredi Kartı Çetesi Polis Tarafından Çökertildi. Eş Zamanlı 3 İlde Yapılan Operasyond..
Esnaf, Yakaladığı Tinerciyi Polise Teslim Etti Erzincan'da Otoparkın Camlarını Kıran Madde Bağımlısı Genç, Otopark Çalışanları Tarafından Yakalanarak Polise Teslim Edildi.
İdam Gibi
İdam Gibi
Washington Post Gazetesi, ABD Diplomatların Irak'a Gitmek İstemediklerini, Çalışma Emrini de "Potansiyel İdam Cezası" Olarak Gördüklerini Yazdı.
Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Büyükanıt'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ı..
At Arabası Dehşet Saçtı: 1 Yaralı Samsun'da, Ürkerek Kontrolden Çıkan Arabaya Bağlı At, Karayolunda Seyir Eden Motosikletli Postacıya Çarparak Ağır Yaralanmasına Yol Açtı.
Arap Birliği de "Diplomatik Cözüm" İstedi Arap Birliği, PKK'nin Eylemleri Durdurmasını Talep Ederken "Irak ve Türkiye'nin Güvenliğine Saygılıyız. İki Ülke İlişkilerinin Gerilmesine ve Sınırda..
Brükselde Yüksek Tansiyon
Brüksel'de Yüksek Tansiyon
Petrol Krizi Olmak Üzere, Bir Dizi Gelişmeyi Türkiye İlerleme Raporuna Dahil Edilmesi Girişimi Sonuçsuz Kalan Rumlar, 8 Temmuz Anlaşmasının Rapora Eklenmesi Konusunda Diplomatik Seferberlik İlan Etti.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 1 Kasım 2007 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
AB'den Türkiye'ye Reform Çağrısı Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Gelecek Hafta Yayınlanacak Yıllık İlerleme Raporunda, Ankara'ya Tam Üyelik Yolunda İlerleme Kaydetmesi İçin Siyasi Reformları Hı..
'Eteğini Düzelt!' Maliye Bakanı Kemal Unakıtan Eşi Ahsen Unakıtan ile Birlikte Geldiği İzmir Ticaret Odası'nda Konuştu.
Alkollü Sürücülere İtiraz Hakkı! Yargıtay, 'Sadece Promil Oranı Cezalandırma için Yeterli Değil' Dedi. Peki Şimdi Ne Olacak?
TBMM İnsan Hakları Komisyonu "Kayıp Askerleri" Tartıştı TBMM İnsan Hakları Komisyonu, Geçen Hafta Hakkari'de PKK Terör Örgütü Tarafından Yapılan Saldırı Sonrası Kaybolan Askerlerden Mehmet Şe..
Turizm İçin Sivil Toplum Kuruluşlarına "Sınır Ötesi" Çağrısı Retur Genel Müdürü İskender Çayla, Sivil Koplum Örgütlerine Çağrıda Bulunarak, Tezkere Kararıyla Turizm Sektöründe Bir Kriz Yaşanm..
Büyükçemece Kaymakamı Gündüz, İlk Ziyaretini Beylikdüzü'ne Yaptı Mersin Vali Yardımcılığı Görevinden, Büyükçekmece Kaymakamlığı'na Atanan İsmail Gündüz, Beylikdüzü'nde Avrupa Birliği (AB) Des..
Ticari Takside Kredi Kartı ile Taşıma Devri Malatya'da 12 Yıldan Beri Ticari Taksicilik Yapan Sürücü, Müşterilerine Kredi Kartı ile Hizmet Vermeye Başladı.
Plastik Cerrahi'nin En Prestijli Ödülü "The Malınıac Lecturer" İlk Kez Türk Doktoruna Verildi Plastik Cerrahi Alanında Dünyanın En Önemli Konferansında The Maliniac Lecture Konuşmasını Yapmak..
"Çukurova Tiyatrocular Derneği" Kuruldu Adana'da "Çukurova Tiyatrocular Derneği" Kuruldu.
Tepebaşından 237 Aileye 35 Bin Litre Süt Yardımı
Tepebaşı'ndan 237 Aileye 35 Bin Litre Süt Yardımı
Eskişehir'in Tepebaşı Belediyesi, Son 10 Ayda 237 Aileye Toplam 35 Bin Litre Süt Yardımı Yaptı.
Parıs'te Karıştıran Mini Moda İkonu Olarak Nitelendirilen Vıctorıabeckham, Paris'teki Eyfel Kulesi'nde Bir Moda Çekimine Katıldı.Moda İkonu Olarak Nitelendirilen Vıctorıabeckham, Paris'teki Eyfel Kulesi'nde Bir Moda Çekimine Katıldı.
'Arabam Cabrio Lpg Takılmaz' Sanat Dünyasında Eli Sıkılığı ile Bilinen Şarkıcı Emrah, Aldığı Son Model Otomobille Haber Oldu.Sanat Dünyasında Eli Sıkılığı ile Bilinen Şarkıcı Emrah, Aldığı Son Model Otomobille Haber Oldu.
Garantiden Kobilere Kredi İmkanı
Garanti'den Kobi'lere Kredi İmkanı
Garanti Bankası, Kayseri Sanayi Odası (Kayso) ve Kayseri Ticaret Odası (Kto) ile Yaptığı Kredi Anlaşmasıyla, Oda Üyesi Kobi'lere Uygun Faiz ve Geri Ödemeli Kredi İmkanı Sunacak.
Erdal İnönü'nün Vefatı Türkiye Belediyeler Birliği ve Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Kendine Has Üslubu ile Türk Siyasi Yaşamına Renk Katan Erdal İnönü'nün Ölümünün, Ülke İçin Öneml..
Kadınlara Meme Kanserinde Erken Teşhişin Önemi Anlatıldı
Kadınlara Meme Kanserinde Erken Teşhişin Önemi Anlatıldı
Gaziantep'in Şahinbey İlçe Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi İşbirliği ile Meme Kanseri Konulu Seminer Düzenledi.
Kız Yurdunun Temeline İlk Harcı Kız Öğrenciler Döktü Kars'ta 200 Öğrenci Kapasiteli Kız Öğrenci Yurdunun Temeli Atıldı. Kız Yurdunun Temeline İlk Harcı İse Kız Öğrenciler Döktü.
Edremitte El Sanatları Ahşap Boyama Kursları Başlıyor
Edremit'te El Sanatları Ahşap Boyama Kursları Başlıyor
Balıkesir'in Edremit Belediyesi'nin Düzenlediği El Sanatları Ahşap Boyama Kursları 7 Ekim'de Başlıyor.
Türk Kızlarından Muhteşem Başarı
Türk Kızlarından Muhteşem Başarı
Ülkedeki Yabancı Kökenliler Arasından Bilim Adamı Yetiştirilmesi Amacıyla Okullarını Yeni Bitiren Üniversite Öğrencileri Arasında Açılan Yarışmada Dört Türk Kız Öğrenci Başarılı Bulundu.
Maç Programı Belli Oldu Turkcell Süper Lig'de 12. Haftada Yapılacak Maçların Programı Belli Oldu.
18 Yaşında Biberonla Besleniyor Şanlıurfa'da, Bebekken Geçirdiği Menenjit Hastalığı Sonrası Beden ve Zihnen Gelişmeyen 18 Yaşındaki İsmail Akan, 3 Yaşındaki Bir Çocuk Gibi. Gelişmediği İçin N..
Düzeltme -Borsa 2. Seansın İlk Yarısında 964,60 Puan Düştü İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansın İlk Yarısını, Birinci Seans Kapanışına Göre 964,60 Puan Düşerek 57.557,47 Puandan Geç..
Hafikli Ortaöğretim Okullarında Okuyan Kız Öğrencileri Yurt Binasına Kavuştu
Hafikli Ortaöğretim Okullarında Okuyan Kız Öğrencileri Yurt Binasına Kavuştu
Hafik Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Yaptırılan Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Binası Açılışında Konuşan Vali Veysel Dalmaz, Atıl Durumdaki Tüm Kamu Kurumlarının Binalarını Yurt ve Kütüphane...
Tff 3. Futbol Ligi Türkiye Futbol Federasyonu (Tff) 3. Futbol Ligi 1. Grup'ta Mücadele Eden Belediye Vanspor, Hafta Sonu Deplasmanda Karşılaşacağı Batman Belediyespor Maçının Hazırlıklarını Y..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10