9 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

9 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
İzmirli Hackerlardan 'Gavur İzmir' Yanıtı İnternete Girip Www.akpizmir.org Yazanlar İlginç Bir Sloganla Karşılaşıyor...
Yunan Uçaklarından Türk F-16'larına Taciz yeni Yunan Savaş Uçakları Uluslararası Hava Sahasında Eğitim Uçuşundaki Türk F-16'larına Üç Defa Önleme Yaptı...
Motorola ve Nokia Yetkilileri Uzanları Tehditden Yakalanacak Beykoz 1. Asliye Ceza Mahkemesi, Motorola ve Nokia Yöneticileri Hakkında Cem ve Hakan Uzan'ı Tehdit Ettikleri Gerekçesiyle Yakalam..
Çorlu'daki Patlamada Metan Gazı Şüphesi Tekirdağ'ın Çorlu İlçesinde Meydana Gelen ve Aynı Aileden 1'i Bebek 6 Kişinin Yaralanmasına Neden Olan Patlamada Metan Gazı Şüphesi Üzerinde Duruluyor.
Rusya, ABD'nin Füze Kalkanı Görüşmelerini Sona Erdirmesini İstedi Rusya, Washington Yönetiminin Çek Cumhuriyeti ve Polonya ile Füze Savunma Görüşmelerini Sona Erdirmesi Gerektiğini Söyledi.
Minik mankenler boyundan büyük işler yaptı 7 Yıldır gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen çocuk moda gösterisi "Carousel Mini Model Show" da birçok markanın ürünleri minik mankenler taraf..
Polonya, AB Anayasası görüşmelerinin başlamasını veto edebilir Polonya, AB Anayasası'ndaki oylama sisteminin değişmesine yönelik önerisinin tartışılmaması halinde anayasaya ilişkin görüşmeler..
İP'liler Diyarbakır'dan ayrıldı İşçi Partisi (İP) tarafından Diyarbakır'da düzenlenen Birlik ve Kardeşlik Mitingi'ne katılmak üzere gelen katılımcılar şehirden ayrıldı.
Eski Sevgilisine Övgü! Emre Altuğ, Eski Sevgilisi Didem Uzel Hakkında 'Sesi Çok Kötü Evet Ama Onun Hırsından Korkarım' Dedi!
AK Parti'li Vekil Adayı, Sağda Birleşme Çabalarını Gönülsüz Evliliğe Benzetti AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Mehmet Erdem, Sağda Birleşme Çabalarını Gönülsüz Bir Evliliğe Benzeterek, "Duyg..
1 Milyonuncu İngiliz Turiste, 'Dondurmam Gaymak' Filmi Türkiye'nin Yolcu Sayısı Bakımından 3. Büyük Terminali Olan Atm'nin İşlettiği Dalaman Dış Hatlar Terminali, 1 Milyonuncu Yolcusunu Karşı..
Karpuz İçinde Meşrubat Servisi Antalya'da Tatilcilerin Yeni Gözdesi Belek Beach Park'ta Konaklayanlara, Karpuz İçinde Sunulan Meşrubat İlgi Görüyor.
Protez Bacaklarıyla Podyuma Çıkan Figen Öncel: Çırağan Sarayı'nda Engelliler Yararına Düzenlenen Defilede Podyuma Çıkan Figen Öncel, "Hayatım Boyunca Bana Bu İmkanlar Tanınırsa Katılırım" Ded..
Moğol Sirki Eskişehir'de İlgi Gördü Eskişehir'de Gösteri Sunan "Moğol Sirki" Beğeni Kazandı.
Kırıkkale Şehidine Ağlıyor Siirt'te Bölücü Terör Örgütü PKK'nın Döşediği Mayının Patlaması Sonucu Şehit Olan Jandarma Uzman Çavuş Serbülent Yalçın, Kırıkkale Nur Camii'nde Kılınan Cenaze Nama..
Uluslararası Plastik Sanatçılar Buluşması Sona Erdi Uluslararası Plastik Sanatçılar Buluşması'nın Son Etkinliği, Antalya Sanatçılar Derneği'nde (Ansan) Gerçekleştirildi.
Sultan 2. Abdülhamid'in fotoğrafları İstanbullularla buluşuyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş ve İslam Tarih, Sanat ve Kültür Araştırma Merkezi (IRCICA) tarafından hazırlanan "Sult..
Alanya'ya tatil yapmak için gelen 2 turist denizde boğularak öldü Antalya'nın Alanya ilçesine tatil yapmak için gelen 2 turist denizde yüzerken boğularak öldü. Hayatını kaybeden 2 turistin ce..
Lüks Otomobiller Sambacı Kızların Gölgesinde Kaldı İtalya'dan Türkiye'ye Özel Olarak Getirilen Maserati'nin Yeni Versiyonu "Quattroporte Automatica" Brezilyalı Samba Grubu "Samba Time" Tarafı..
Freni Boşalan Kamyon ile Duvar Arasında Sıkışarak Öldü Malatya'da Freni Boşalan Kamyon ile Bahçe Duvarı Arasında Sıkışan 4 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10