8 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

8 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
En Çok Gezen Sosyetik Çift Kosifler'in Veliahtı Sinan Kosif ve Eşi Melda Hanım, Cemiyet Dünyasının En Çok Gezen Çifti Olarak Dikkat Çekiyor.
Nuri Albayrak'tan Fatih Tekke'ye Yeşil Işık Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Fatih Tekke'ye Kapılarının Her Zaman Açık Olduğunu Belirterek, Şartların Oluşması Halinde Transferin Gerç..
Kars'taki "Çıkma 2" Operasyonu Kars'ta, "Organize Suç Örgütü Kurmak, İhaleye Fesat Karıştırmak, Tehdit, Ruhsatsız Silah Bulundurmak" Suçlarından Gözaltına Alınan ve Aralarında Kamu Görevliler..
Ysk: 'Anavatan'a Seçim İşlemlerinde Yer Verilmeyecek' Yüksek Seçim Kurulu (Ysk), Seçimlere Katılmayacağını Bildiren Anavatan Partisine Bundan Sonraki Seçim İş ve İşlemlerinde Yer Verilmemesin..
Erdoğan'dan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Siirt'te Mayın Patlaması Sonucu Şehit Olan Jandarma Komando Er Kadir Yalçın'ın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu.
Altın Koza'da "Onur" ödülleri sahiplerini buldu Adana 14. Altın Koza "Onur" ödülleri sahiplerini buldu. Selma Güner, Sefa Önal ve Erden Kral'ın layık görüldüğü ödüller törenle verildi.
Kıbrıs Rum Kesimi, Nüfus Artırımı İçin Kesenin Ağzını Açtı Kıbrıs Rum Yönetimi'nin, Güney Kıbrıs'taki Doğurganlık Sorununa Çare Bulma Çabaları Çerçevesinde, Yapılacak Üçüncü Çocuk İçin 20 Bin..
Sharon Stone Üstsüz Yakalandı Sharon Stone'u, İtalya'nın Güneyindeki Pantellerıa Adası'nda Güneşlenirken Görüntüledi.
Mahmut Tuncer, "Benim üzerimden para kazanıyorsunuz" diyerek konseri protesto etti Antalya'nın Kemer ilçesinde bir lisenin mezuniyet balosuna katılacağı açıklanan Sanatçı Mahmut Tuncer, lise ..
Çığlıklarla Yeniden Hapse Mahkeme, Paris Hilton'u Yeniden Hapse Gönderdi. Paris Mahkeme Salonunu Ağlayarak ve Çığlıklarla Terketti Yeni
Andeva Hastanesi: "Miadı dolmuş malzeme kullanmadığımızı ispat edeceğiz" Andeva Hayat Hastanesi Mesul Müdürü Dr. Abdullah Işıkan, tarihi geçmiş malzemelerle ameliyat yapmadıklarını yargı önün..
Parıs Hılton Yeniden Hapishanede Alkollü Araç Kullanan Paris Hilton, Yeniden Hapse Gönderildi.
Dp'nin Aday Listeleri Web Sayfasından Duyurulacak Dp'nin Milletvekili Aday Listelerinin Saat 24.00'ten İtibaren Partinin Resmi Web Sayfasında Duyurulacağı Bildirildi.
31. KKTC Uluslararası Fuarı Açıldı KKTC ve Türkiye'den Toplam 141 Firmanın Ürün ve Hizmetlerini Tanıtacağı 31. KKTC Uluslararası Fuarı Açıldı.
Bingöl'de Güvenlik Güçlerine Taciz Ateşi Bingöl'ün Kığı İlçesinde Güvenlik Güçlerine Taciz Ateşi Açıldığı Bildirildi.
CHP Lideri Baykal: "Terör Himaye Ediliyor, Hükümet Susuyor" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, PKK'nın Irak ve ABD'nin Esnek ve Tutarsız Tavrından Cesaret Aldığını Belirterek, "Hükümet Tam Bir S..
Baykal'dan Terör Yorumu 'Irak ve ABD PKK Konusunda Kayıtsız, Hükümet Susuyor Asker Bundan Rahatsız'
Deniz Seki'nin "Vantilatörlü" Konseri Antalya'da Konser Veren Ünlü Pop Sanatçısı Deniz Seki, Havanın Aşırı Sıcak Olması Nedeniyle Sahnede Vantilatörle Serinledi.
Lübnan'ın Liman Şehri Tire'de Patlama Lübnan'ın Liman Şehri Tire'de Bir Patlama Meydana Geldiği, Sebebi Bilinmeyen Patlamada Ölü Yada Yaralı Olup Olmadığının Bilinmediği Bildirildi.
Bakan Koç'un Aydın Ziyareti Aydın'da Adü 12. Dönem Mezuniyet Törenine Katılan Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Bakanlığının Akdeniz Dilleri Konusunda Personel Bulmakta Sıkıntı Yaşadığını B..
İlk Konser 16 Haziran'da Zeliha Sunal'ın Yeni Çıkardığı Albümü Antika'nın İlk Konseri 16 Haziran Geccesi Eylülist'te
Ban'ın Kıbrıs Raporu Görüşüldü BM Güvenlik Konseyi, BM Genel Sekreteri Ban Ki-mun'un Kıbrıs Raporunu Görüştü.
Bingöl'de güvenlik güçlerine taciz ateşi açıldı Bingöl'ün Kiğı ilçesi dağlık arazi kesiminde arama tarama faaliyeti yapan güvenlik güçlerine, terör örgütü mensuplarınca taciz ateşi açıldığı ..
AK Parti Binası önündeki şüpheli paketten çöp çıktı AK Parti Hakkari İl Teşkilatı önündeki şüpheli paket hareketli saatlerin yaşanmasına neden oldu.
Ayrılık Mıller'a Yaramadı Ünlü İngiliz Aktris Sıenna Mıller, Geçtiğimiz Günlerde Londra'da Bir Gecce Kulübünden Çıkarken The Sun Gazetesinin Objektiflerine Yakalandı.
Watts Yeniden Geliyor Geçtiğimiz Ay Birleşmiş Milletler'in Aıds'le Mücadele Örgütü Unaıds'in Özel Elçisi Seçilen Naomı Watts , 'We Are All The Same' İsimli Filmde Başrol Oynayacak.
ABD Genelkurmay Başkanı Pace, Eylül Ayında Görevinden İstifa Edecek ABD Savunma Bakanı Robert Gates, Genelkurmay Başkanı Peter Pace'in Eylül Ayında İstifa Edeceğini Açıkladı.
Gates, Yeni Genelkurmay Başkanını Belirledi ABD Savunma Bakanı Robert Gates, Ülkenin Yeni Genelkurmay Başkanı Olarak Oramiral Mike Mullen'i Önerdi.
Rusya Başbakan Yardımcısı'nın Oğlu, İngiltere'de 14 Ay Hapse Mahkum Edildi Rusya Başbakan Yardımcısı Alexander Zhukov'un Oğlu Petr Zhukov (24), İngiltere'de Kendisine Herhangi Bir Saldırıda B..
Ünlü Modeller Bir Arada İstanbul Tekstil ve İhracatçılar Birliği'nin (İtkib) Tasarım Yarışması, En Ünlü Mankenleri Aynı Podyumda Topladı..
Çete Operasyonunda 21 Tutuklama İstanbul'da Düzenlenen Çete Operasyonu Kapsamında Gözaltına Alınan ve Aralarında Bir Binbaşının da Bulunduğu 23 Kişiden 21'i, Savcılık Sorgusunun Ardından Tutu..
CHP İlçe Başkanı, Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gerger İlçe Başkanı Mehmet Özdemir ve Ağabeyi Ramazan Özdemir, Geçirdikleri Trafik Kazasında Hayatlarını Kay..
NATO, Avrupa Komisyonu'nun CIA ile Gizli Uçuş Anlaşması Yapıldığı İddiasını Reddetti NATO, Avrupa Konseyi Tahkikatçısı Dick Marty'nin 'NATO ile ABD Arasında Terörle Mücadele Çerçevesinde Şüph..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10