7 Haziran 2007 Perşembe Günü Haberleri

7 Haziran 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Belediyeden esnafa poşet ve el broşürü Batman Belediyesi dünya çevre günü dolayısıyla şehirdeki esnafa poşet ve çevre temizliğiyle ilgili broşür dağıttı.
2 günlük yağmur, baraj havzalarındaki su miktarında az da olsa artışa neden oldu Son iki gündür İstanbul'da etkili olan sağanak yağışların, baraj havzalarındaki su miktarında az da olsa bir a..
İzmir Metrosu'nda OKS sebebiyle düzenleme yapıldı İzmir Metrosu'nda 10 Haziran pazar günü yapılacak Orta Öğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (OKS) sebebiyle sefer saatlerind..
Eşini Grup Sekse Zorladı Kahramanmaraş'ta, Eşi ile Erkeklere Pazarladığı Kadını Ormanlık Alanda Grup Seks Yapmak İsteyen Fatih Ö. Tutuklandı Yeni
Tuvalet Temizleten Müdüre Soruşturma! Çocuğunu Ziyaret Eden Velinin Tuvaleti Temizleyen 8 Yaşındaki Oğlunu Fotoğrafını Çekmesiyle Patlayan Skandala Muğla Valisi El Koydu.yeni
Denizli'de elektrik kesintisi Denizli'de trafo bakımı ve şebeke çalışması sebebiyle bazı yerleşim birimlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.
Memurlardan Ek Zam Talebi yeni Kesk Genel Başkanı İsmail Hakkı Tombul, İlk 5 Ay için Açıklanan Enflasyon Oranlarına Göre Yüzde 1,5 Kayıplarının Olduğunu Belirter..
2006 Yılı Doğrudan Gelir Desteği 2. Dilim Ödemeleri Başladı Doğrudan Gelir Desteğinin 2. Taksitlerinin Ödenmeye Başlandığı Bildirildi.
Diyarbakırlı Bayanlara Açık Havada Spor Dersi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Yaşları 40 ile 45 Arasında Değişen Bayanlara Yönelik Sağlıklı Yaşam İçin Spor Uygulaması Başlattı.
Yaz Spor Okulları 25 Haziran'da Başlıyor Büyükşehir Belediyesi'nin Her Yıl Düzenlediği Yaz Spor Okulları 25 Haziran Pazartesi Günü Başlıyor.
Türkiye'nin En Büyük Sivil Savunma Tatbikatı Sona Erdi Elazığ Sivil Savunma Müdürlüğü Koordinatörlüğünde Gerçekleştirilen Türkiye'nin En Büyük Sivil Savunma Tatbikatı, Değerlendirme Toplantıs..
Havran'da İlginç Terör Protestosu Balıkesir'in Havran İlçesinde, Parkta Bağırarak Terörü Protesto Eden Vatandaş Polislere Zor Anlar Yaşattı.
Yenimahalle Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarının Yıl Sonu Sergileri Göz Doldurdu Yenimahalle Belediyesi Meslek Edindirme ve Hobi Kursları'nın Yıl Sonu Sergileri Bir Bir Açılıyor.
Atatürkçü Düşünce Derneği Terörü Lanetledi Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Terörü Lanetledi.
Atatürkçü Düşünce Derneği Terörü Lanetledi Atatürkçü Düşünce Derneği (Add) Balıkesir Şubesi Terörü Lanetledi.
Fotoğraflar İçin Tıklayın! Latin Amerika Melez Güzeli Yamıla Dıaz Katalog Çekimlerinin ve Defilelerin En Fazla Aranan İsmi...
Petkim'de Teklif Verme Süresi Uzatıldı Petkim'in Yüzde 51 Hissesinin Özelleştirme İhalesinde Son Teklif Verme Tarihi 15 Haziran'dan 25 Haziran'a Ertelendi.
Halkevleri'nden "Halkın Hakları Forumu" "Halkın Hakları" Ankara'da Tartışılacak. Aralarında Çok Sayıda Yerli ve Yabancı Bilimadamı, Sendikacı, Politikacı ve Yazarın da Bulunduğu Katılımcılarl..
Orakçıoğlu: "Türkiye AB Ekonomisinin Ateşleyicisi Olmaya Aday" Türkiye İhracatçılar Meclisi (Tim) Başkan Vekili Süleyman Orakçıoğlu, Avrupa'nın Zenginliğinin ve Gelişmiş Demokrasi Anlayışının..
Yenimahalle Belediyesi, İlköğretim Öğrencilerine Ücretsiz Tatil Kitabı Dağıttı Yenimahalle Belediyesi, İlçede Bulunan İlköğretim Okullarının 2, 3, 4 ve 5. Sınıflarına Geçen 35 Bin Öğrenciye T..
Burhan Topal İzniklileri Coşturdu "Ağrı Dağın Eteğinde" İsimli Şarkıyla Müzik Piyasasında Büyük Bir Çıkış Yapan Burhan Topal, Bursa'nın İznik İlçesinde Göl Akşamları Programında Konser Verdi.
Türk Telekom Lig A Diyarbakırspor'da Gözler 23 Haziran'da Yapılacak Olağanüstü Genel Kurula Çevrildi. Yeşil-kırmızılı Kulübün 3 Milyon YTL Borcunun Bulunduğu Öğrenilirken, Şu Ana Kadar Yöneti..
Gençlerbirliği'nde 2. Ersun Yanal Dönemi Başladı Gençlerbirliği, Teknik Direktör Ersun Yanal ile Bir Yılı Opsiyonlu 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Döviz Alım İhalesinde 30 Milyon Dolarlık Opsiyonlu İşlem Gerçekleşti Merkez Bankası Döviz Alım İhalesinde 30 Milyon Dolarlık Opsiyonlu İşlem Gerçekleştirildi.
Gaziantep'te Para Politikaları Konferansı (2) Merkez Bankası (Tcmb) Başkanı Durmuş Yılmaz, Gerekli Şartlar Oluşmadan Yapacakları Faiz İndiriminin, Hazine'nin Piyasada Daha Fazla Faiz Ödemesin..
Açılan Kapanan Şirket İstatistikleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) Ticaret Sicili Verilerine Göre, 2007 Yılının İlk 5 Ayında 48 Bin 193 Şirket Açılırken, 15 Bin 520 Şirket Kap..
TOBB, Geçiş Belgesi ve Tır Karnesi İstatistikleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, (TOBB) Ticaret ve Tır Dairesi Başkanlığı'nın Verilerine Göre, Bu Yılın İlk 5 Ayında Verilen Geçiş Belgesi..
G-8 Liderleri Tüm Konularda Anlaşma Sağladı Almanya'nın Heiligendamm Kentinde Görüşmelerini Sürdüren G-8 Ülkeleri Hükümet ve Devlet Başkanları, Küresel Isınmaya Karşı Mücadele Dahil Olmak Üze..
Vestel 4 Şehirde 7 Mağazayla Kıbrıs'ta da Büyüyor Türkiye'nin Lider Teknoloji Firmalarından Vestel, Yavru Vatan'ın 4 Şehrinde 7 Mağazasını Aynı Anda Açtı. Vestel Yöneticilerinin de Hazır Bulu..
Nihat, Villarreal'de Maç Kadrosuna Alındı İspanya'nın Villarreal Kulübündeki İlk Sezonda Dizinden Geçirdiği Ağır Sakatlık Sonucu Yaklaşık 6 Ay Sahalardan Uzak Kalan Nihat Kahveci, Yeniden Maç..
Petkim İhalesinde Süre Uzatımı Petkim Petrokimya Holding A.ş'nin (Petkim) Sermayesindeki Toplam Yüzde 51 Oranındaki Kamu Hissesinin Satışına İlişkin Açılan İhalede Son Teklif Verme Tarihi, 25..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10