5 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

5 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tüsiad: "Elektrik Piyasasında Kamu Ağırlığını Koruyor" Tüsiad Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Sanayicinin Rekabet Gücünü Azaltan Yüksek Enerji Maliyetlerinin, Liberalizasyonun..
GAP Projesi'nde tarımda makineleşme başarılamadı Dünya'nın sayılı projeleri arasında gösterilen, Dicle ve Fırat nehirlerinin aşağı kesimleriyle, eski Mezopotamya'nın yukarı kısımlarını kapsay..
Çinli tekstilciler yatırım için İzmir'de Çin Ulusal Tekstil Sanayi Birliği Başkan Yardımcısı Zhao Hong başkanlığındaki tekstil firmaları sahiplerinden oluşan heyet, Ege Bölgesi'nde yatırım im..
Eğitim Sistemini Protesto Edecekler Eğitim-sen Genel Başkanı Alaaddin Dinçer, AKP Hükümetinin Uyguladığı Sosya-ekonomik Politikaları Protesto Etmek, Temmuz'da Ek Zam Talebini Güncelleştirmek ..
Almanlar İzmirli Ayakkabıcıları fuara davet etti Dünyada deri ve deri mamulleri ihracatının içerisinde ayakkabı ihracatının yüzde 50'lik bir paya yaklaştığını belirten Ege Deri ve Deri Mamull..
Çin’de bir asker kuş gribinden öldü Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), Çin'de bir askerin kuş gribinden öldüğünü duyurdu.
Avustralya’da yolcu treni kamyonla çarpıştı: 6 ölü, 40 yaralı Avustralya'da bir yolcu trenin yarı römorklu bir kamyonla çarpışması sonucu 6 kişinin öldüğü, 12'si ağır 40 kişinin yaralandığı b..
Bush: "Rusya Düşman Değil" ABD Başkanı George Bush, ABD'nin Doğu Avrupa'da Füze Kalkanı Planına Karşı Çıkan Rusya'yı Rahatlatmak İçin "Füze Kalkanı Projesinden Kaygılanacak Bir Şey Olmadığını..
Kısırlık Testi Evde Yapılabilecek ABD'de Üretilen Bir Test Sayesinde Evde Kısırlık Testi Yapılacak. Testin Fiyatı 100 Dolar.
10 Günde 5 Kilo Verin! Kısa Sürede Kilo Vermek mi İstiyorsunuz? O Zaman Bu Diyet Tam Size Göre! Hedef: 10 Günde 5 Kilo.
İsrail güvenlik kabinesi Suriye'yle barış konusunu değerlendirecek Suriye'nin savaşa hazırlandığı yönünde istihbarat raporları İsrail basınına yansırken, Tel Aviv'in güvenlik kabinesi Şam'la ..
Bush, Çek Cumhuriyetinde füze savunma kalkanını görüşüyor ABD'nin Çek Cumhuriyeti ve Polonya'ya konuşlandırmak istediği füze savunma kalkanı konusunu ele almak üzere Çek Cumhuriyeti'ne gelen ..
Çin’de yıldırım düştü: 5 ölü, 3 yaralı Çin'in güneyinde yıldırım düşmesi sonucu 5 göçmen işçi öldü. Çin resmi haber ajansı Xinhua'nın haberine göre, Guadong'daki sanayi bölgesi Luoding'de kul..
Afganistan’da çatışma: 30 ölü Afganistan'ın güneyinde koalisyon askerlerinin karadan ve havadan yürüttükleri operasyonlarda en az 30 Taliban öldü.
Tayland'da 'Döner'in adı var, markası yok Almanya'da fast food haline gelen Türk döneri artık Uzakdoğu insanın da beğenisini kazandı.Türk mutfağının en büyük lezzetlerinden birisi olan döner,..
Hastaneye Taliban’dan havan topu saldırısı Afganistan'ın doğusundaki bir hastaneye Taliban'a bağlı eylemcilerden çok sayıda havan topu atıldı.
Avustralya’da yolcu treni kamyonla çarpıştı: 8 ölü, 40 yaralı (2) Avustralya'da bir yolcu treninin yarı römorklu bir kamyonla çarpışması sonucu 8 kişi öldü, 12'si ağır 40 kişi yaralandı. Yetk..
Güney Kore, Türkiye’ye nükleer madde ihraç ediyor Güney Kore, sağlık ve endüstriyel malzemelerin üretiminde kullanılan radyoaktif izotop maddesini Türkiye'ye de ihraç ediyor. YONHAP ajansının..
Ahmedinejad bölge ülkelerine birlik çağrısı yaptı İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, bölge ülkelerinin birlik olması halinde süper güçlerin dünyada hakimiyet kuramayacağını söyledi.
İngiliz bakanlar: "Ulusal bir günümüz olmalı" İngiltere Göçmenlikten Sorumlu Bakan Liam Byrne ile Topluluklar Bakanı Ruth Kelly, İngilizlik duygusunu pekiştirmek adına ulusal bir günlerinin o..
İstanbul 3. Bölge 1. Sıra İbrahim Tatlıses, 22 Temmuz'da Yapılacak Genel Seçimlere Genç Parti Listesinden Girdi...
Oya Başar Şaşırdı Levent Kırca'nın, Aslı Çifkurt'la Aşk Yaşadığı Haberlerine Eski Eşi Oya Başar Şaşırdı.
Humeyni'yi İran'daki Ermeniler de andı İran Devrimi'nin lideri İmam Humeyni, ölümünün 18. yılında başkent Tahran'daki Ermeniler tarafından da anıldı. İran'ın resmî ajansı IRNA'nın haberine gö..
Gün Sayıyor Bodrum'da Tüplü Dalış Yaparken Vurgun Yiyen ve Felç Olan İşadamı Ahmet Bayer Yeniden Dalmak İçin Gün Sayıyor!
Yasemin Yalçın İsyan Etti! 'Kızım Şeker Hastası ve Reklamlarda Dondurma Görünce Ağlamaya Başlıyor. Bu Reklamlar Dursun!'
Alyansın Sırrı Ortaya Çıktı! Gönül Nikahı Kıyan Avşar ve Saran, Birbirlerinde Onlara Özel Bir Şey Bulunmasını İstemişler!
Finlandiya'da evliliklerin yarısı, boşanma ile sonuçlanıyor Finlandiya'da evliliklerin yarısı, boşanma ile sonuçlanıyor. Evli kalma süresi de kısaldı.
James Bond'la Konuştu! Okan Bayülgen'in Sevgilisi Berrak Tüzünataç, Röportaj Yapmak İçin Cannes Film Festivali Süresince Cannes'daydı.
ABD'de uçak eve çarptı, can kaybı olmadı ABD'nin California (CA) eyaletinde iki yolcusuyla Upland'dan Los Angeles yönüne giden özel uçak, güç kaybına uğrayarak yerleşim bölgesine düştü. Büyük..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10