5 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

5 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mondragon, 1. Fc Köln ile Sözleşme İmzaladı Galatasaray ile Sözleşmesini Fesh Eden Fardy Mondragon, Almanya 2. Futbol Ligi'nde Mücadele Eden 1. Fc Köln ile Bir Yılı Opsiyonlu Olmak Üzere 3 Yı..
Sezgin: "Barış ve Serkan ile Sözleşme İmzaladık" Galatasaray Futbol A.ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Almanya İkinci Lig Takımlarından Essen'de Forma Giyen Gurbetçi Futbolcular Barış ve Serkan ..
Galatasaray'ın Hazırlık Programı Galatasaray'ın Yeni Sezon Öncesi Hazırlık Programı Belli Oldu.
Avrupa Ayda 24 Saat Online Avrupa'da 15 Yaş ve Üzeri 122 Milyon Kişi Her Gün Ev, Okul ve İşyerinde İnternet Kullanıyor.
Ege'de Hava Sahası ve Kara Suları İhlalleri Genelkurmay Başkanlığı, Yunanistan'a Ait Savaş Uçaklarının, Ege Denizi'nin Uluslararası Hava Sahasında Türk F-16'larına 4 Defa Önleme Yaptığını Açı..
Epikmen Türsab Başkanlığı'na Aday Turizmcilerin Tüsiad'ı Türsab'ın Yeni Başkan Adayı Epikmen İstanbul'da Kasım Ayında Gerçekleştirilecek Olan Türsab 18. Olağan Genel Kurulu Öncesinde Adaylar ..
'3 Büyük'ler Sporda Şiddeti Görüşecek Futbolda '3 Büyükler' Olarak Bilinen Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın Divan Kurulu Başkanları, Sporda Şiddeti Görüşmek İçin Yarın İstanbul'da Bir A..
CHP, Anayasa Değişikliğinin İptali için Dava Açtı Ankara - CHP, Anayasa Değişikliğine İlişkin Yasanın İptali İstemiyle Anayasa Mahkemesi'nde Dava Açtı. chp Grup Başkanvekilleri Kemal Anadol,..
Kredi Borçluları Mayıs Ayında Azaldı Kredi Kartı Borcunu Ödemeyenler ile Gecikmeli Ödeyenleri Gösteren Negatif Nitelikli Ferdi Kredi ve Kredi Kartları Sisteminde Yer Alan Kişi Sayısı, Nisan A..
Yeni Aşka Yelken Açtı! Gülşen, İç Mimar Yeni Sevgilisiyle Boğaz'da Balık Keyfi Yaparken Görüntülendi.
Fransa Açık'ta Sırp Ivanoviç ve Jankoviç Yarı Finalde Fransa Açık Tenis Turnuvası (Roland Garros) Bayanlarda Yarı Finale Çıkan İlk İki İsim Sırp Ana İvanoviç ile Yine Aynı Ülkeden Jelena Jank..
Güler: "Nabucco Projesi'nde Geri Adım Yok" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Hazar ve Bölge Ülkeleri Doğal Gazının Türkiye Üzerinden Avrupa'ya Naklini Öngören Nabucco Projesi'nde ..
Rubin: 'ABD, Türklerin Yanında Yer Alacaktır' American Enterprise Institute'ün Ortadoğu uzmanı Michael Rubin, Türkiye'nin Irak'ın kuzeyindeki teröristlere yönelik muhtemel operasyonunu Özgür ..
Almanya'daki vatandaşlık testinde değişikliğe gidiliyor Almanya'nın Baden-Württemberg eyaletinde 1 Ocak 2006 tarihinden beri Alman vatandaşı olmak isteyen Müslümanlara yönelik uygulanan vicda..
Gereksiz elektronik postalar ömürden üç buçuk yıl çalıyor Avrupa ülkelerinde büro ortamında çalışanların kullandıkları elektronik posta kutularına her gün onlarca, hatta yüzlerce anlamsız e-p..
Anonsla gelen kontrolsüz kan bağışı, sağlıklı insanları da tehdit ediyor Televizyon, radyo, belediye hoparlörü veya çeşitli şekillerde yapılan acil kan arama anonsları, sağlıklı insanları has..
Adana'da kampanya ile 40 ton atık kağıt toplandı Adana İl Çevre ve Orman Müdürlüğü'nce 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen atık kağıt toplama kampanyası sona erdi.
Muhsin Yazıcıoğlu, BBP'den istifa etti Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Çalık, Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu ve 22 kişinin BBP'deki görevlerinden ayrılarak yirmi ik..
Sorgun İlçe Emniyet Müdürü, Yozgat'a alındı Yozgat'ın Sorgun İlçesi Emniyet Müdürü Aydoğan Asar, 20 Mayıs tarihinde ilçede yaşanan olaylar sonrası görevinen alındı. Emniyet Müdürü Aydoğan Yoz..
Memur- Sen üyeleri, Medline hizmetlerinden yararlanacak Memur Sen Batman Şubesi dünya standartlarında acil sağlık hizmetleri veren Medline ile yeni bir projeye imza attı.
Terör Örgütüne Karşı Yapılan Operasyonlar Devam Ediyor Şirnak - Türk Silahlı Kuvvetlerince, Terör Örgütü PKK'ya Karşı Yapılan Operasyonlar Devam Ediyor. kara ve Demir Yoluyla Mardin Üzerinde..
'Kuzey Irak'tayım' İran'da Yakalandığı ve Türkiye'ye İade Edileceği Haberlerini Yalanlayan Osman Öcalan, PKK'ya Katıldığı Söylentilerine de Yorum Getirdi Yeni
AKP'de Liste Krizi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Aday Listelerinde Yaptığı Vitrin Değişikliği Parti Teşkilatlarında Şok Etkisi Yarattı
Generaller Listeye Alınmadı Aday Adayı Listelerinde Birçok Askerin İsmi Geçti. Ancak Ysk'ya Verilen Listede Birçoğunun Adı Yer Almadı.
646. Tarihi Kırkpınar Güreşleri Başpehlivanına 14 bin YTL para ödülü verilecek Bu yıl 646. yapılacak olan Tarihi Kırkpınar Güreşleri'nde başpehlivan olacak güreşçiye Edirne Belediyesince 14 b..
Bakan Coşkun'dan Başbakan Erdoğan'a: "Yeni Yol Arkadaşlarınla Başarılar" AKP'nin Milletvekili Adayı Olarak Göstermediği Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a "Y..
Renault'dan Çevre Günü Etkinlikleri İstanbul - Renault, 5 Haziran Dünya Çevre Günü Nedeniyle, Dünyadaki Bütün Fabrikalarında Çevreye Karşı Duyarlılığını Vurgulayan Etkinlikler Düzenledi. oya..
Rehn: Reformların Ritmini Sadece ve Sadece Türkiye Belirleyecek İstanbul - AB Komisyonunun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Reformların Ritmini Sadece ve Sadece Türkiye'nin Belirleyeceği..
Yerini Beğenmeyen Dp'li Adaylıktan Çekildi Demokrat Parti Ankara Milletvekili Adayı Mustafa Demirkan, Ankara 2. Bölge 7. Sıradan Aday Gösterilmesi Üzerine, Dp'ye Gönderdiği Dilekçeyle Adaylık..
TÜSİAD: "Sanayi ve hizmet sektörlerindeki istihdam artışı yavaşlıyor" Türkiye'de 2007 yılının ilk üç aylık sonuçlarına göre, geçtiğimiz yılın aynı dönemine kıyasla tarım dışında işgücü 602 bi..
İsdemir'de Toplu İş Sözleşmesinde Anlaşmaya Varıldı Ankara - Çelik-İş Sendikası'nın, İsdemir'de Çalışan Yaklaşık 6 Bin İşçi Adına Yürüttüğü Toplu İş Sözleşmesi Anlaşmayla Sonuçlandı. çelik-İ..
Çin’den ABD’ye ‘Tiananmen’ tepkisi: "İçişlerimize karışmayın" Çin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Jiang Yu, ABD'nin 1989 yılında başkent Pekin'de meydana gelen siyasi kargaşa konusunda sürekli ol..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10