5 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

5 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Msc'nin Yüzen Şehri Orchestra, Türkiye'ye Her Hafta 3 Bin Turist Taşıyacak İzmir - İtalyan Mediterranean Shipping Company (Msc) Cruises Filosunun En Yeni ve En Büyük Gemisi "Msc Orchestra", A..
ya Sezer Veto Ederse Vekillerin Yarısı Liste Dışı Kaldı. Sezer, Referandum Yasası ve Anayasa Paketini Veto Ederse Ne Olur? Flaş
100 Yılın En Güzel Yüzü! People Dergisinin 100 Yılın En Güzel Yüzü Seçtiği Drew Barrymore'un Geleceğe Yönelik Büyük Planları Var.
Mahmut Uslu'dan Alpella Genç Erkek Basketbol takımı'na kutlama... Diyarbakır'da düzenlenen Türkiye Genç Erkekler Basketbol Şampiyonası'nda birinci olan Apellla Genç Erkek Basketbol Takımı, ku..
Beşiktaş Kulübü'nün yaz sezonu ürünleri çıktı Beşiktaş Kulübü'nün yaz sezonu ürünleri, BJK İnönü Stadı'nın altındaki Kartal Yuvası mağazamızda mankenler Vahe Kılıçarslan ve Fatoş Kabasakal ta..
Birinci sınıf öğrencilerinden yıl sonu gösterisi Karamürsel Kaymakam Hikmet Özbağcı İlköğretim Okulu 1. sınıf öğrencileri yıl sonu gösterisi sundu.
Efsanevi futbolcu Pele Kasım'da Türkiye'de Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu olarak gösterilen Pele, İstanbul'a gelecek. Pele'nin, 21-22 Kasım 2007 tarihlerinde 7'ncisi düzenlenecek ..
Sırasını beğenmeyen DP milletvekili aday adayı Selahattin Paşabeyoğlu adaylıktan çekildi Demokrat Parti'de Çankırı'da konulduğu sırayı beğenmeyen milletvekili aday adayı Selahattin Paşabeyoğl..
İtalya Konsolosu, İzmir Valisi Kıraç'ı makamında ziyaret etti İtalya Konsolosu Siman Carta, İzmir Valisi Cahit Kıraç'ı makamında ziyaret etti.
Dolar 1,3140 YTL, Avro 1,7770 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,3140 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7770 YTL Oldu.
İMKB, 340 Puan Arttı: 46452 /döviz ve Faiz, Sabaha Göre Hafif Yükseldi İstanbul ? İMKB-100, Dalgalı Seyir İzlediği Günü 340 Puan Artışla Tamamladı. Amerika Merkez Başkanı Bernanke ve Japon Me..
Çarşamba Günü (6 Haziran 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 6 Haziran 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre,..
Vob, Günü 243 Milyon YTL İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 242 Milyon 790 Bin YTL Olarak Gerçekleşti. Bugün Vob'da Toplam 3 Bin 437..
Pele İstanbul'a Gelecek Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Büyük Futbolcusu Efsane Pele, 21-22 Kasım 2007 Tarihlerinde Soysal Tarafından 7'ncisi Düzenlenecek Olan Perakende Günleri İçin İstanbul'a Gel..
2 Milyon "Olimpiyat Sürgünü" Olimpiyat Oyunları Yüzünden Son Yirmi Yılda, Çoğunluğunu Evsiz ve Yoksulların Oluşturduğu İki Milyondan Fazla İnsanın Yerlerinden Edildiği Bildirildi.
AİHM'den Türkiye'ye 260 Bin YTL Ceza Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, 1999 Yılında Şırnak'ta Askeri Bölgeye Giren ve Dur İhtarına Uymayan İki Korucunun Öldürülmesi Nedeniyle Türkiye'ye 260 Bin..
Öcalan'ı Yargılayan Hakim MHP'den de Listeye Giremedi Terör Örgütü Lideri Abdullah Öcalan'ı Yargılayıp Hapse Mahkum Eden Emekli Yargıtay Üyesi Turgut Okyay, CHP'den Sonra MHP Listelerinde de ..
Fed Başkanı: "Risk Halen Devam Ediyor" Amerikan Merkez Bankası (Fed) Başkanı Ben Bernanke, ABD'de Enflasyonun Yavaş Yavaş Aşağı Çekileceğini, Ancak Riskin Halen Devam Ettiğini Söyledi.
Paris Hilton'un avukatı: "Hapishanedeki ilk gecesi iyi geçti" Hilton otellerinin varislerinden Paris Hilton'u Los Angeles hapisanesindeki ilk gecesinden sonra ziyaret eden avukatı, Hilton'un ..
Cumhuriyetçi Partili senatör hayatını kaybetti Cumhuriyetçi Partili Wyoming Senatörü Craig Thomas hayatını kaybetti.
İşte 2007'nin En Güzelleri Dünyaca Ünlü Erkek Dergisi Maxim, En Güzel 100 Kadını Seçti. Listenin İlk Üç İsmi İse Lindsay Lohan, Jessica Alba ve Scarlett Johansson Foto Galeri Yeni
Kan Davalı İki Ünlü Vekil Adayı Kim İki Kan Davalı Amcaoğlu Seçimlere Rakip Partilerden ve Farklı İllerden Giriyor. Ama Onları Birbirine Bağlayan Şey Değişmiyor.
Operasyon Timi Sınırda flaş Tunceli'de Karakola Yapılan Saldırının Ardından Bölge, Askeri Ablukaya Alındı.
ANAVATAN Genel Sekreteri Doğan, Lütfullah Kayalar'a sert tepki gösterdi ANAVATAN Genel Sekreteri Muharrem Doğan, CHP listesinden Yozgat 1. sıradan aday olan eski Anavatanlı Lütfullah Kayalar'..
Zanlı Aktaş: "Ağar, örgütün ateşkes ilanına olumlu yanıt verdiği için suikastten vazgeçtim" Demokrat Parti Genel Başkanı Mehmet Ağar'a kızının ölüm yıldönümünde suikast düzenlemek istediği ön..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10