5 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

5 Haziran 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Arap Yarımadası'nda kasırga endişesi Arap Yarımadası'nın güneydoğusundaki Umman Sultanlığı, hızı saatte 260 kilometreyi aşan bir kasırganın ülkeyi etkisi altına alacağını açıkladı. Hükümet, 1..
ABD Başkanı Bush: "Rusya, füzesavar sisteminden korkmamalı" ABD Başkanı George W. Bush, Polonya ve Çek Cumhuriyeti'ne yerleştirmeyi düşündükleri füzesavar sisteminin tamamen savunma amaçlı ol..
Gündeş'ten Starlık Dersi! Ebru Gündeş, 'Bence Bir Sanatçı Yüzünü Eskitmemeli. Her Daim Ekrana Çıkarak Star Olunmaz' Dedi!
İşte MHP'nin Belli Olan Adayları MHP'nin, 22 Temmuz Milletvekili Genel Seçimlerine İlişkin Yüksek Seçim Kuruluna (Ysk) Verdiği Aday Listesi Belli Oldu.
Rus gençleri materyalist oldu Rusya'da yapılan bir araştırmaya göre Rus gençleri kendilerinden önceki nesillerin aksine politika ile ilgilenmiyor ve daha fazla eğlence düşkünü.
Ankara'da 5-6 Haziran'da Elektrik Kesintisi Yapılacak Ankara - Trafolarda Bakım, Onarım, Fiziki İrtibat ve Hirfanlı Tali Merkezindeki Çalışmalar Nedeniyle, 5 ve 6 Haziran'da Ankara'nın Baz..
İspanya Başbakanı Zapatero: "ETA hata yapıyor" İspanya Başbakanı Jose Luis Rodriguez Zapatero, Bask bölgesi ayrılıkçı örgütü ETA'nın ateşkesi sonlandırarak "gene hata yaptığını" söyledi.
Nazire Hanım İsyanlarda! Deniz Seki'nin Kapısına Dayanan Nazire Şenlendirici, 'Kocamın Yakasını Bırak' Diye Bağırdı
Almanya ve Avusturya, parmak izlerini elektronik ortamda paylaşacak Almanya ve Avusturya'nın dünyada ilk kez kendi ulusal polis kayıtlarında yer alan parmak izlerini elektronik ortam üzerinde..
Hakkari'de 27 Kilo Saf Eroin Hakkari'de Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince Gerçekleştirilen ?ipekyolu? Adlı Operasyonda 27 Kilo 300 Gram Saf Eroin Ele Geçirildi.
Hava Sıcaklığı, Marmara'nın Batısı ve Kıyı Ege'de Yağışla Birlikte 2-4 Derece Azalacak İstanbul - Bugün Öğle Saatlerinden Sonra Yurdun Kuzeybatı Kesimlerinin Yeni Bir Yağışlı Havanın Etkisine..
Anadolubank, Taşıt Kredi Faizini Düşürdü İstanbul - Anadolubank, Taşıt Kredi Faizinde İndirim Yaptı. anadolubank'tan Yapılan Açıklamaya Göre, Banka YTL Cinsinden Tüm Vadelerdeki Taşıt Kredis..
CHP'de 149 Vekilden 66'sı Aday Gösterilmedi CHP'nin Yüksek Seçim Kurulu'na (Ysk) Verdiği Aday Listesinde 22. Dönemde Görev Yapan 149 Milletvekilinden 66'sı Yer Almazken Bazı Milletvekillerini..
Mahmud Abbas: Filistin devletinin kuruluşu Arapların mağlubiyetini unutturacak Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Arap ordularının İsrail'e mağlub oluşunun 40. yıldönümünde, Filistin devle..
Anavatan, Sadece 45 İlde Aday Belirledi Aday Listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na Veren Anavatan, Sadece 45 İlde Aday Belirledi. anavatan, Dp ile İplerin Kopmasına Rağmen, Büyükşehirlerdeki Ad..
Üsame bin Ladin'den taziye mektubu Terör örgütü El Kaide'nin elebaşı Üsame bin Ladin'in öldürülen Taliban lideri Molla Dadullah'ın ailesine taziye mektubu gönderdiği öne sürüldü.
Kim Kimin Karşısında Milletvekili Aday Listelerinin ve Seçim Çevrelerinin Açıklanmasıyla Liderlerin Rakipleri de Belli Oldu. Yeni
Yılmaz Rize'den Bağımsız Aday Oluyor Anavatan Genel Başkanı Erkan Mumcu'nun Açıklamalarının Ardından Eski Başbakan Mesut Yılmaz Dün Kurucuları Arasında Yer Aldığı ve 11 Yıl Genel Başkanlığını..
Kibariye'den Sezen'e Destek! Sezen Aksu'nun Üzerine Çok Gelinmesine Canı Sıkılan Kibariye Yeni Albümünde Sadece Sezen Şarkıları Okuyacak!
Dünya Onu Konuşacak! Klarnet Sanatçısı Serkan Çağrı Adına Yurtdışındaki Bir Firma Klarnet Üretti ve Klarnete Onun Adını Verdi!
Aydın'ın milletvekili adayları belli oldu 22 Temmuz'da yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde Aydın'da oy yarışına girecek olan siyasi partilerin adayları açıklandı.
MHP Balıkesir milletvekili aday listesini açıkladı Partiler 22 Temmuz'da yapılacak olan genel seçimlerde milletvekili adayı olacak isimleri dün açıklarken MHP Balıkesir listesini bu sabah açı..
Borsa, Hacimsiz Yükseldi/ Endeks, 577 Puan Artıda / Döviz ve Faiz Gevşeme Eğilimli, Sakin İstanbul ? İMKB-100, Günün İlk Seansında Daralan İşlem Hacmiyle 577 Puan Artış Kaydetti. 46720 Puana ..
Kredi Borçluları Mayısta Azaldı Ankara - Kredi Kartı Borcunu Ödemeyenler ile Gecikmeli Ödeyenleri Gösteren Negatif Nitelikli Ferdi Kredi ve Kredi Kartları Sisteminde Yer Alan Kişi Sayısı, Nis..
Gaziantep'te "Kamu Projeleri" Konulu Bilgilendirme Toplantısı Gaziantep - Türkiye-Suriye Bölgelerarası İşbirliği Programı Kapsamında, Gaziantep'te "Kamu Projeleri" Konulu Bilgilendirme Toplan..
Jüri Karşısında Heyecanlandı Özcan Deniz, 'Bir An Annemle ve Orhan Gencebay'la Göz Göze Geldim, Şarkının Sözlerini Şaşırdım!' Dedi!
Burdur'da 8 öğrencinin ÖSS belgesi postanede bekliyor Öğrenci Seçme Sınavı'na (ÖSS) sayılı günler kala Burdur'da 8 öğrencinin belgesi hala PTT'de bekliyor.
Yalçındağ: Toplam Kalite Yönetimi, Reform İhtiyacının Ayrılmaz Bir Parçası Kabul Edilmeli İstanbul - Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad) Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Toplam K..
Pınar Yiğit Konuştu 'İtalyan Bakanın Oğluyla Hiç Nişanlanmadım, Sadece Tatil Yaptık. Kısa Bir İlişkiydi' Dedi!
"Telsim'e Borcu Olan Kalmasın Kampanyası"na İlgi Sürüyor İstanbul - "Telsim'e Borcu Olan Kalmasın Kampanyası"nın Son Günlerinde Kampanyadan Yararlanmak İsteyenlerin Sayısının Yükseldiği Bildi..
Babacan: AB Süreci, Özellikle Alman Dönem Başkanlığında Artan İvmeyle Devam Ediyor İstanbul - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Türkiye'nin AB Katılım Müzakerelerinin Devam Ettiğini..
'Tutsat'ta Tercih için Son Saatler/ Dahil Olmak İstemeyenlerin, Mesai Saati Bitene Kadar Dilekçe Vermesi Gerekiyor Ankara -Bankalardan 6 Mart 2007'den Önce Konut Kredisi Kullananların, "Konut..
Hiç Niyeti Yok! Nurettin Hasman'la Birliktelik Yaşayan Eda Taşpınar, Sevgilisinin Tüm Israrlarına Rağmen Evlenmek İstemiyor!
Otokar'dan Bulgaristan'a 40 Adet Land Rover Defender İstanbul - Otokar, Sivil Savunma Alanında Kullanılmak Üzere Bulgaristan'a 40 Adet Land Rover Defender Teslim Etti. otokar'dan Yapılan Yaz..
MB Döviz Alım İhalesine 28 Milyon Dolar Teklif Geldi/ Ortalama Fiyat 1.3110 YTL Ankara - Merkez Bankası Tarafından Yapılan Bugünkü Döviz Alım İhalesine 28 Milyon Dolar Teklif Geldi. MB'nin 15..
Bu İkiliye Dikkat! Ebru Gündeş ve Serdar Ortaç, Yaz Boyunca Ekrana Muhteşem Bir Şov Programıyla Gelmeye Hazırlanıyor.
Zapatero: "Barış İçin Her Şeyi Denedim" İspanya Başbakanı Jose Luis Rodriguez Zapatero, Terör Örgütü Eta'nın Ateşkesi Sona Erdirdiğini Açıklamasıyla İlgili Olarak, "Barışı Sağlamak İçin Her Ş..
Tüzmen: "Seçim Bölgesinin Değiştirilmesi Doğru Karar" Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Milletvekili Aday Listelerinde Seçim Bölgesinin Değiştirilmesi ile İlgili Kararı, Akıllı ve Doğru Bir Karar ..
Dp'den Yeni Birlik Çağrısı: Demirkıratın Altında Birleşelim Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, "Merkez Sağın Birleşmesine Gönül Vermiş, Ancak Yaşanan Gelişmeler Karşısında Hay..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10