4 Haziran 2007 Pazartesi Günü Haberleri

4 Haziran 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hemşehriye Destek! Ferhat Göçer, Şanlıurfa'dan Bağımsız Milletvekili Adayı Olan İbrahim Tatlıses'i Destekleyeceklerini Söyledi.
Acarer: Telekomünikasyonda Küçük Çaplı İşletmelerin Sektöre Sinerji Vermelerini İstiyoruz İstanbul - Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Tayfun Acarer, "Telekomünikasyon Kurumu Olarak Bizim Amacı..
Bp ve Rio Tinto, "Karbonsuz Enerji" için Ortak Şirket Kurdu İstanbul - Enerji Şirketlerinden Bp ve Rio Tinto, Dünyanın Değişik Noktalarında "Karbonsuz Enerji Projeleri" Yürütmek Amacıyla Hydr..
Deik ve İTO'dan Bulgaristan'da İş Konseyi Toplantısı İstanbul - Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (Deik) ve İstanbul Ticaret Odası (İTO), 13-14 Haziran 2007 Tarihlerinde Bulgaristan'ın Başkenti S..
Pancar 1. Nakdi Bakım Avansı Ödemelerine Yarından İtibaren Başlanıyor Ankara - Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü, Pancar 1. Nakdi Bakım Avansı Ödemelerine Yarından İtibaren Başlayacak..
Ralston Akgünay'ı Aradı ABD'nin Terörle Mücadele Temsilcisi Ralston, Cuma Akşamı Türkiye'nin Yeni Temsilcisi Rafet Akgünay'ı Telefonla Arayarak Kendisi ile Birlikte Çalışmak İçin Sabırsızland..
Selçuk Gıda, İzmir'deki Fabrikasını Euro Gıda'ya Sattı Selçuk Gıda, İzmir'deki Salamura, Hazır Yemek ve Fermante Ürünler Fabrikasını 4.4 Milyon YTL'ye Euro Gıda'ya Sattı.
AKP'de Heyecan Artıyor Milletvekili Kesin Listesinin Yüksek Seçim Kurulu'na Sunulmasına Saatler Kala AKP Genel Merkezi'nde Aday Adaylarının Heyecanlı Bekleyişi Artarak Devam Ediyor.
CHP'de Sakin Bekleyiş CHP'de Milletvekili Adaylarına Son Şeklini Verirken, Parti Genel Merkezinde de Sakin Bekleyiş Sürüyor.
İlk Listeyi Veren Tkp'de 208 İşçi-sendikacı Aday Var Tkp Listesinde 32 Ev Kadını 4 de Şoför Aday Bulunuyor, Başvuruyla İlgili Açıklamada, "Türkiye Komünist Partisi 85 Seçim Bölgesinde 550 Mil..
Steınmeıer: "Sınır Ötesi Operasyon İzlenimi Edinmedik" Türkiye AB Troykası Toplantısı Tamamlandı. Almanya Dışişleri Bakanı Walter Steinmeier, Türkiye AB Troykası Toplantısı Sonucunda Yaptığı ..
Pancar Avans Ödemeleri Başlıyor Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü, Pancar Üreticilerine, 2007 Yılı Ürünü İçin 60 Milyon YTL Tutarındaki Birinci Nakdi Bakım Avansı Ödemelerine Yarın Ba..
Siyasete Veda Edenler Milletvekili Aday Listelerinin Ysk'ya Verileceği Son Günü Stressiz Geçirenlerin Başında Milletvekilliğine Aday Olmayarak Siyaseti Meclis Dışında Sürdürecekler Geliyor.
Emep ve HYP Ysk'ya Bildirimde Bulundu Halkın Yükselişi Partisi ve Emek Partisi, Yüksek Seçim Kurulu'na Milletvekili Adaylarını Bildirdi.
Müsiad: "Turizm, Organik Tarım ve Seracılık Cari Açığı Kapatır" Müsiad'ın Antalya Gik Sonuç Bildirisi'nde; Akdeniz Bölgesinde Sosyo Ekonomik Kalkınma İçin Turizm, Organik Tarım ve Seracılıkta..
Gürtuna da Aday Değil Turkuaz Hareketi'nin Lideri Ali Müfit Gürtuna da, 22 Temmuz Genel Seçimlerinde Aday Olmayan İsimler Arasında Yer Aldı. Gürtuna'nın, Dp'den Aday Olacağı Öne Sürülüyordu.
AB Bilgi Merkezine Nasrettin Hoca'lı Açılış Türkiye'nin İkinci Avrupa Birliği Bilgi Merkezi Ankara'da Açıldı. Başmüzakereci Ali Babacan'la Birlikte Açılışı Gerçekleştiren Avrupa Birliği'nin G..
Şanlıurfa'da Tatlıses'in adaylığı için farklı sesler yükseliyor Şanlıurfa'dan bağımsız milletvekilliği adaylığı için Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) başvuruda bulunan İbrahim Tatlıses'in adaylığ..
Elazığ'da trende içi patlayıcı madde dolu bir çanta bulundu Elazığ'da trende içinde patlayıcı madde bulunan şüpheli çantanın sahibi özel güvenlikçi emekli komiser çıktı.
Mumcu'ya Rize Şoku! Anap Rize Teşkilatı Topluca İstifa Etti. Mumcu Posterleri Sökülerek Ateşe Verildi. Yerine Mesut Yılmaz Posterleri Asıldı.
Siyasete Veda Edenler 'Gençlerin Önünü Açalım, Mesaimi Doldurdum, Parlamentoya Ara Verelim' Diyen Milletvekilleri Bu Dönem Siyasete Veda Ediyor Yeni
Arçelik'ten "Çevre" Bilincine Katkı: Denizdeki Katı Atıklar Temizlendi, Halka Broşür Dağıtıldı İstanbul - Arçelik ve Çalışanları, Koç Topluluğu Şirketlerinin Her Yıl Mayıs Ayının Son Haftasın..
Kırgızistan'da muhalefet "Rusya ile birleşelim" imza kampanyasını başlattı Kırgızistan'da eski başbakanlardan ve Arnamus Partisi lideri Feliks Kulov tarafından ortaya atılan "Rusya ile birl..
Tunceli'deki karakol saldırısı Tunceli'nin Pülümür ilçesinde, Kocatepe Karakoluna düzenlenen saldırıda 3 asker şehit oldu, 8 asker yaralandı. Karakola araçla girerek el bombası atan teröristi..
Emin Şirin, DP-GP ittifakı iddialarını tekrar yalanladı Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Emin Şirin, DP Genel Başkanı Mehmet Ağar ile genel başkanları Cem Uzan'ın ittifak için görüştükleri ..
Alaattin Çakıcı, Anjiyo Olmak Üzere Hastaneye Getirildi İstanbul - Organize Suç Örgütü Elebaşı Alaattin Çakıcı, Bir Kalp Damarındaki Tıkanıklık Nedeniyle Anjiyo Olmak Üzere Tutuklu ve Hükümlü..
Tunceli'de Jandarma Karakoluna Saldırı: 3 Asker Şehit Oldu, 8 Asker Yaralı/ 1 Terörist, Ölü Ele Geçirildi Tunceli - Tunceli'nin Pülümür İlçesinde, Kocatepe Karakoluna Düzenlenen Saldırıda 3 A..
Mesut Yılmaz Anavatan'dan İstifa Etti, Rize'den Bağımsız Aday Olacak Ankara - Eski Başbakan Mesut Yılmaz, Kurucuları Arasında Yer Aldığı ve 11 Yıl Genel Başkanlığını Yaptığı Anavatan Partisi'..
Vakıfbank'ta "Kazan Kazan" Dönemi Yarın Başlıyor Ankara - Vakıfbank, Kredi Kullanan Müşterilerinin veya Bu Müşterilerin Uygun Bulacağı Kişilerin Mevduat Hesaplarına Yüksek Faiz İmkanı Tanıyan..
İşte Kırca'nın Sosyetik Aşkı Levent Kırca'nın, Çiftkurt Otomotiv'in Ortaklarından Tahsin Çiftkurt'un Eşi Aslı Hanım'la Bir Süredir Aşk Yaşadığı Ortaya Çıktı Yeni
Ödül Töreninde Bu Öpücük Konuşuldu! 16. Kez Düzenlenen 'Mtv Film Ödülleri' Gecesinden Çarpıcı Kareler... Foto Galeri Yeni
Yeni Yasak Aşklar Aranıyor! ABD'de, Herhangi Bir Politikacıyla Yasak İlişki Yaşadığını Kanıtlayabilecek Kadınlara 1 Milyon Dolar Ödül Var! Yeni
Dp'de Kavga Koptu Mahir Kaynak?ın Kızı Arıboğan?ın Dp Adaylığından Çekilmesinin Ardından, Mehmet Ali Bayar ve Bahattin Şeker de Adaylıklarını Geri Çekti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10