4 Haziran 2007 Pazartesi Günü Haberleri

4 Haziran 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gönenli Mehmet Efendi Kız Kur'an Kursu'nda mezuniyet Gönenli Mehmet Efendi Kız Kur'an kursu, 2006-2007 eğitim öğretim yılını, Gönenli Mehmet Efendi Camisi'nde yapılan mezuniyet töreniyle biti..
İstanbul Adliyesi önünde 1 kişinin öldürülmesi olayıyla ilişkili gözaltına alınan 3 kişi mahkemeye sevk edildi. Sultanahmet'te bulunan İstanbul Adliyesi önünde 1 kişinin ölümü,1 kişinin de ya..
Mesut Yılmaz, ANAVATAN üyeliğinden istifa etti, Keçeciler CHP yolunda Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz,'ın Anavatan Partisi (ANAVATAN) üyeliğinden istifa ettiği öğrenilirken, ANAVATAN'lı Mehm..
Hertha Gökhan İnler'in Peşinde Alman 1. Futbol Ligi Takımlarından Hertha Bsc Berlin'in, Fc Zürich ve İsviçre Milli Takımı'nın Türk Kökenli Oyuncusu Gökhan İnler'i Transfer Etmek İstediği Bild..
Dilara Pekel Yazdı! Borsa Lokantaları'nın Sahibi Rasim Özkanca, Gurmelikle Geçen 35 Yılını ve Lezzet Abidesi Olmanın İnceliklerini Anlattı.
Siyasi partiler ve adaylara, 'çevre bilinci' uyarısı Siyasi partiler ve milletvekili adayları 22 Temmuz'da yapılacak genel seçimlere hazırlanırken, yetkili kurumlardan 'çevre bilinci' uyarısı..
Hayvanlarına şap aşısı yaptırmayanlara 480 YTL para cezası verilecek Antalya'nın Alanya ilçesinde sığırlarına şap aşısı yaptırmayan hayvan sahiplerine 480 YTL para cezası verileceği bildirild..
Dünya Çocukları Türkçe Şöleni Adana'da Adana'da "Dünya Çocukları Türkçe Şöleni" yapılacak.
YURT AY DER Adana Şube Başkanı Osman Yıldız: "Koruma kararı kalkan çocuklara bir hak verilsin" Yetiştirme yurtlarından ayrılan ve koruma kararı kalkan çocuklar için Türkiye Büyük Millet Mecli..
'Cümlelerim çarpıtıldı, fuhuş var' demedim' İmam Hatip Liseleri Mezunları Mensupları Derneği eski Genel Başkanı İbrahim Solmaz, bir hafta önce Antalyada yaptığı konuşmanın çarpıtılarak gazete..
Taşıma izni belgesi olmayan araçlar hafriyat taşıyamayacak Belediye ve mücavir alan sınırları içinde hafriyat, inşaat ve yıkıntı atığı taşıyacak tüm nakil araç sahipleri, Edirne Belediyesi Çe..
ANAVATAN Merkez Karar ve Yürütme Kurulu toplandı ANAVATAN Merkez Karar ve Yürütme Kurulu (MKYK), Genel Başkan Erkan Mumcu başkanlığında parti genel merkezinde toplandı.
Heyecan Parti Genel Merkezlerine Taşındı Milletvekili Aday Adayları, İş Takibi Yapan Vatandaşların Akınına Uğrarken, Listelerin Açıklanacağı Bugün Bu Yoğunluk Yerini Derin Bir Sessizliğe Bıra..
Deloıtte Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Hüseyin Güler Atandı Deloitte Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetici Ortağı Levent Yaveroğlu, Yönetici Ortaklığı Görevini Hüseyin Gürer'e Devretti. G..
Çevre Günü 2007 Teması: "Eriyen Buz: Sıcak Bir Konu" BM Genel Sekreteri Ban Ki-moon Dünya Çevre Günü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı. Ban Ki-moon, Çevre Gününün "Eriyen Buz: Sıcak Bir Konu" Ola..
Anavatan Mkyk, Mumcu Başkanlığında Toplandı Ankara - Anavatan Partisi Merkez Karar ve Yürütme Kurulu (Mkyk), Genel Başkan Erkan Mumcu Başkanlığında Toplandı. parti Genel Merkezi'ndeki Toplan..
Güçlü Olmaya Çalışıyor Hilton Otellerinin Varisi Paris Hilton, Şartlı Tahliye Kararına Uymadığı İçin Aldığı Hapis Cezasını Çekmeye Başladı.
Parıs Hılton Cezaevinde Los Angeles'te Hapisaneye Kapatılan Parıs Hılton İçin Dünya Basını Cezaevi Önüne Kamp Kurdu...
Şener: 'Marksizm Küba'ya Kimlik Kazandırdı' Devlet Bakanı Abdüllatif Şener, Küba Lideri Fidel Castro'nun Büyük Oğlu Fidel Castro Diaz Balart ile Görüşmesinde, 'Marksizmin Küba'ya Bir Kimlik K..
Dp Gik Toplandı Demokrat Parti (Dp) Genel İdare Kurulu (Gik), Genel Başkan Mehmet Ağar'ın Başkanlığında Toplandı.
Tetaş, Elektrik Enerjisi Satın Alacak Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt Anonim Şirketi (Tetaş), 3 Milyar 173 Milyon 347 Bin Kilowattsaat (Kwh) Elektrik Enerjisi Satın Alacak.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10