30 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

30 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Pazar gününden itibaren sessizliğe bürünecek ABD'nin en büyük ve en gürültülü şehri New York, Pazar gününden itibaren yürürlüğe girecek bir kanunla sessizliğe bürünecek. New York Bel..
İbiza'daki havalimanı boşaltıldı (2) İspanya'nın Akdeniz'de bulunan adası İbiza'daki havalimanı "güvenlik gerekçesiyle" boşaltıldı.
Topkapı Sarayı bahçesinde "gecekondu-lojman" iddiası Topkapı Sarayı içinde bulunan ve müştemilat olarak inşaa edilen yapıların, "gecekondu-lojman" olarak kullanıldığı ileri sürüldü. Dünya tar..
Elmadağ'a meslek yüksek okulu açılacak Ankara'nın Elmadağ ilçesi meslek yüksek okuluna kavuşuyor. Açılacak meslek yüksek okulunda ilk etapta Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Bilgisayarlı Muhaseb..
Halkevlerinden "Karadeniz Kararmasın" eylemi Karadeniz'de halkevlerine üye bir grup, bölgede yaşanan ve giderek artan kanser olaylarına dikkat çekmek için Ankara'da eylem yaptı. Grup, Sağlık ..
Yıldırımlı Hanımlar, El İşlerini Satacak Pazara Kavuştu Yıldırım Belediyesi Tarafından Yeşilyayla Mahallesi'nde Kurulan Mehmet Akif Ersoy Pazarı'nda Cumartesi Günleri Hizmet Verecek Hanımlar ..
Türk Emekli-sen Emeklilerin Vergi Yükünün Azaltılmasını İstedi Türkiye Kamu Emeklileri Sendikası (Türk Emekli-sen) Sakarya İl Temsilcisi Salih Okutan, Emeklilerin Vergi Yükünün Azaltılması Ge..
Tarım İl Müdürlüğü Yeni Yüzüyle Hizmette Manisa'da 2005 Yılı İçinde Kapatılan ve Bazı Birimleri İzmir'e Taşınan Tavuk Hastalıkları Araştırma ve Aşı Üretim Enstitüsü Tesisleri Tarım İl Müdürlü..
Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Yeni Sezon Hazırlıklarını Kocaeli Kartepe'de Sürdüren Adanaspor, Tempo Artırdı.
Türkiye Otomotivde Üs Oluyor, Kalıpçılık Gelişiyor Uluslararası Kalıp Üreticileri Birliği (Uküb) Başkanı Harun Masatoğlu, Türkiye'nin Otomotivde Üretim Üssü Olmaya Başlamasıyla Beraber Kalıpç..
Ümraniye'de Kapkaç ve Hırsızlık Yaptıkları İddia Edilen 5 Kişi Yakalandı Ümraniye'de Kapkaç ve İşyerlerinden Hırsızlık Yaptıkları İddia Edilen 5 Kişi Yakalandı. Olayla İlgili Yapılan Aramalar..
Tunceli-erzincan Karayolu Ulaşıma Kapandı Tunceli-erzincan Karayolu, Teröristlerin Ağaç ve Taşlarla Barikat Kurarak Yol Kesmelerinin Ardından Yolda Oluşan Tahribat Sebebiyle Dün Geceden Beri ..
Turgutlu'da Toprağa Gömülü 80 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Manisa'nın Turgutlu İlçesinde Polis ve Jandarma İşbirliğinde Bir Ay Süren Takip Sonucu Yapılan Operasyonda, Toprağa Gömülü 80 Kilogr..
Çaldıkları Malları Satmaya Çalıªan Karı-koca Suçüstü Yakalandı Ikları Malları Satmaya Çalıªan Karı-koca Suçüstü Yakalandı
İran'da Dolu Yağışı Hayatı Olumsuz Yönde Etkiliyor Türkiye Sıcak Hava Dalgasıyla Boğuşurken, İran'da Sağanak Yağışlar Hayatı Olumsuz Yönde Etkiliyor.
Ödp Genel Başkan Vekili Ulusaler Adana'da Özgürlük ve Dayanışma Partisi (Ödp) Genel Başkan Vekili Kemal Bekir Ulusaler, Partilerine Verilen Oyların Boşa Gittiği Yönündeki Söylentilerin Gerçeğ..
Güney Kıbrıs'taki Yangın Büyük Ölçüde Kontrol Altında Kıbrıs Rum Kesiminde, Limasol Bölgesinde Çarşamba Sabahı Çıkan ve Rüzgarın Etkisiyle Geniş Bir Alana Yayılan Yangının Büyük Ölçüde Kontro..
Avrasya Sirki Büyüledi Türkiye'nin İlk Uluslararası Sirki Olma Özelliğini Taşıyan ve Erzincan'a İkinci Kez Gelen Avrasya Sirki, Yaptığı Gösterilerle Vatandaşları Adeta Büyüledi.
Bettina da Bodrum'da Geçen Yaz 24 Yıllık Eşi Cem Hakko'dan Boşanan Bettina Machlaer, Tatil İçin Bodrum'a Geldi.
TOKİ Tarafından Yaptırılan Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hizmete Açılıyor Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Tarafından Korucuk Yaptırılan Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin Hizmete Açı..
Diyanet İşleri Başkanlığınca Sözleşmeli Öğretici Alınacak Diyanet İşleri Başkanlığınca, Sözleşmeli Öğretici Alınacağı Bildirildi.
Dayıbaşı Ücretleri Komisyon Tarafından Belirlendi Türkiye İş Kurumu (İşkur) Aydın İl Müdürlüğü Tarafından Yapılan Açıklamada 2007-2008 Tarım İşçilerine Aracılık Eden Dayıbaşı Ücretlerinin Kiş..
Kozlu Yağlı Güreşleri ve Dağköy Yayla Şenlikleri, 8 Temmuz'da yapılacak Zonguldak'ta bu yıl ikincisi düzenlenecek "Kozlu Yağlı Güreşleri ve Dağköy Yayla Şenlikleri" 8 Temmuz Pazar günü yapıla..
Türkiye'nin En Büyük Müzik Festivali Radar Live Başladı İstanbul - Worldcard'ın Ana Sponsorluğunda Gerçekleşen Radar Live'in Açılış Günü, Girişlerde Saat 15.00 İtibariyle Uzun Kuyruklar Oluşt..
Tsyd Kupası Golf Turnuvası, Yarın Yapılacak İstanbul - Türkiye Spor Yazarları Derneği (Tsyd) Golf Turnuvası, Yarın Silivri'deki Klassis Golf Kulübü'nde Yapılacak. Turnuvada Aralarında Golf Fe..
UNESCO, Umman Arap Antilobu Sığınağı'nı Dünya Mirası listesinden çıkardı Umman'da bulunan Arap Antilobu Sığınağı, ülke yönetiminin bu bölgeyi yüzde 90 oranında küçültmesi ve buradaki hayvan t..
Kilimli Festivali ve renkli görüntülere sahne olan Kabotaj Bayramı başladı Kilimli belediyesi tarafından bu yıl 10'uncusu düzenlenen Uluslararası Kilimli Kültür, Sanat ve Spor Festivali ile h..
"8. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali"nin açılışı Rio Karnavalı'nı aratmadı Büyükçekmece Belediyesi ile Türk Folklor Kurumu'nun düzenlediği "8. Uluslararası Kültür ve Sanat ..
Türk F-16'larına Yunan Tacizi Genelkurmay Başkanlığı,yunan Uçaklarının,eğitim Uçuşu Yapan Türk F-16'larına Dün 4 Defa Önleme Yaptığını Bildirdi.yeni
Baydemir'e Göre PKK 29 Kürt İsyanı yeni ABD'de Yayınlanan Günlük Christian Science Monitor Gazetesi, Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir?in Pkk?yı ?kürtle..
Orhan Doğan'ın Cenazesinde Olay Cenaze Aracının Geçtiği Caddeyi Trafiğe Kapatıp, Öcalan Lehine Slogan Atan Kalabalığa, Polis Müdahale Etti Foto Galeri
Mesut Bakkal, Yeni Sezon Hazırlıklarını Değerlendirdi Gaziantepspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Mevcut Bütçeyle Pahalı Transfer Yapamayacaklarını, Ancak Şu Ana Kadar Takıma Faydalı Olacak ..
Özgür Yıldırım, Yeni Sezon Öncesi İddialı Konuştu Gaziantepspor ile Sözleşmesini Uzatan Özgür Yıldırım, Yeni Sezon Öncesi İddialı Konuştu. Takımda Kaldığı İçin Mutlu Olduğunu Belirten Özgür Y..
Optimist Yelken Yarışları, Antalya'da Başladı Antalya Yelkencilik Kulubü ve Deniz Ticaret Odası Tarafından Düzenlenen Optimist Yelken Yarışları Başladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10