30 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

30 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İzmir'de Orman Yangını İzmir'in Buca İlçesi Kaynaklar Mevkiinde Ormanlık Alanda Yangın Çıktı.
Arkadaªların ªakalaªması Kanlı B?tt? Daªların ªakalaªması Kanlı B?tt?
İbiza Havalimanı Bomba Tehdidi Nedeniyle Boşaltıldı İspanya'nın Tatil Adası İbiza'daki Havalimanının Tahliye Edildiği Bildirildi.
İzmir'de 100 Genç Parti'li CHP'ye Geçti İzmir'de, Çoğu Genç Parti'de (Gp) Yönetici Konumunda Görev Yapmış 100 Gp'li CHP'ye Geçti.
Sağlık Bakanlığı Birinci Basamak Sağlık Hizmetlerini Tüm Vatandaşlara Ücretsiz Hale Getirdi Sağlık Bakanlığı, Birinci Basamak Sağlık Hizmetlerini Türkiye'de Yaşayan Tüm Vatandaşlara Ücretsiz ..
Niğde'de Spor Merkezi açılışı... Niğde Gençlik Spor Müdürü Metin Kaplan, Niğde'de açılan İl Spor Merkezi'nde 19 branşta yaklaşık 500 öğrenciye eğitim verdiklerini söyledi.
Adıyamanlı işletmelere vasıflı eleman yetiştirilecek Niğde Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (NESOB), İş-Kur İkinci Özelleştirme Projesi(ÖSDP.2) kapsamında sektörlerin nitelikli eleman ihtiya..
HÜRSİAD, Türkiye-Suriye Bölgelerarası İşbirliği Programı Tanıtım toplantısıyla üyelerini bilgilendirdi Gaziantep Hür Sanayici ve İşadamları Derneği (HÜRSİAD), Türkiye-Suriye Bölgelerarası İşb..
İspanyol gazetesi: "İbiza havalimanında küçük çaplı bir patlama oldu" İspanyol El Pais gazetesi, İbiza'daki havalimanında küçük çaplı bir patlama olduğunu bildirdi.
Hataylı Fenerbahçeliler 100. yılda 100 tekerlekli sandalye dağıtacak Hatay Fenerbahçeliler Derneği, takımlarının 100. yılında 100 engelliye 100 adet tekerlekli sandalye dağıtacak.
Dünyanın ilk sarayının bulunduğu Aslantepe Höyüğü'nde kaçak kazı Aralarında dünyanın ilk sarayı ve ilk kılıcının da bulunduğu çok önemli tarihi eserlerin gün yüzüne çıkarıldığı Orduzu Aslante..
AK Parti İl Başkanı Akın: "40 dereceyi aşan sıcakta tarihi bir miting gerçekleştirdik" AK Parti Tokat İl Başkanı Eyüp Akın, perşembe günü Tokat'ın tarihi günlerinden birini yaşadığını söyledi..
Korucuk Hastanesi hizmete açılıyor Toplu Konut İdaresi'nce (TOKİ) Korucuk'ta yaptırılan Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin hizmete açılacağı bildirildi.
Cami ve mescitler ile Kur’an kurslarına sözleşmeli imam-hatip ve Kur’an kursu öğreticisi alınacak Diyanet İşleri Başkanlığı taşra teşkilatında bulunan cami ve mescitler ile Kur'an kurslarında..
Memur-Sen Gaziantep İl Temsilcisi Tahiroğlu: "Memuru ciddiye almayana oy yok" Memur-Sen Gaziantep İl Temsilcisi Ahmet Tahiroğlu, seçim beyannameleri ve seçim çalışmalarında memur sorunlarına..
Yıldırım'da kaçak inşaat yıkımları sürüyor Kaçak ve çarpık yapılaşmayla mücadelesine devam eden Bursa'ya bağlı Yıldırım Belediyesi, yıkımları sürdürüyor.
Çalışma vaadiyle yurt dışından getirilen kadınlara fuhuş yaptıran çete çökertildi İzmir'de düzenlenen fuhuş çetesi operasyonunda, yurt dışından çalışma vaadiyle getirdikleri kadınlara fuhuş y..
Artvin'de Festival Coşkusu Başladı Artvin'de 27. Artvin Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali Başladı.
İzmir'de Fuhuş Çetelerine Darbe İzmir'de Düzenlenen Operasyonda, Yabancı Uyruklu Kadınlara Zorla Fuhuş Yaptırdığı İddia Edilen 25 Kişi ile Fuhuş Yapan 25 Yabancı Uyruklu Kadın Gözaltına Alınd..
Gürültü Yüzünden Çıkan Kavgada 2 Kişi Bıçaklandı Şanlıurfa'da, Çocukların Top Oynarken Çıkardığı Gürültüden Rahatsız Olan Mahalle Sakinleri ile Çocukların Yakınları Arasında Çıkan Kavgada, 2 ..
Kayıp Gencin Cesedi Bulundu Mersin'de, 14 Haziran'dan Bu Yana Kayıp Olduğu Bildirilen Gencin Cesedi, Portakal Bahçesinde Çürümüş Halde Bulundu.
İş Bulamayan Genç İntihara Teşebbüs Etti Şanlıurfa'da İş Bulamayan Bir Genç, İlaç ve Kolonya İçerek İntihara Teşebbüs Etti.
Marmaray Projesi'nde Çalışmalar Devam Ediyor Marmaray Projesi Demiryolu Boğaz Tüp Geçişi İnşaatı Kapsamında Üretilen 10 No'lu Tüp Tünel Elemanı, Üsküdar'daki İnşaat Alanında Denize İndirildi.
Parası Olan Su Parkında, Olmayan Sulama Kanalında Antalya'nın Kenar Mahallelerinde Parası Olmadığı İçin Denize Gidemeyen Çocuklar Su Kanallarında Yüzerek Serinlerken, Turistler Su Parklarına ..
Bakan Tüzmen Kocaeli'de Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Tvk Tersanesi Tarafından İnşa Edilen Castillo de Maceda Adlı Gemiyi Denize İndirme Törenine Katıldı.
Kuveyt Petrol ve İletişim Bakanları İstifa Etti yeni Kuveyt'te Yolsuzlukla Suçlanan Petrol ve İletişim Bakanları İstifa Etti.
'Kürtlerin 29. İsyanı PKK' Christian Science Monitor Gazetesi, Diyarbakır Belediye Başkanı Baydemir?in Pkk?yı ?kürtlerin 29. İsyanı? Olarak Nitelendirdiğini Yazdı Yeni
Sağlık Ocakları Artık Ücretsiz! Yarından İtibaren Birinci Basamak Sağlık Kuruluşlarında Sosyal Güvencesi Olmayan Vatandaşlardan Bile Belge ve Muayene Ücreti İstemeyecek Yeni
Keneden Bir Kişi Daha Öldü Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı Şüphesiyle Erzincan'dan Sivas'a Sevk Edilen Bir Kadın Yaşamını Yitirdi.
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım: "İspat etmek zorundasınız" Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bugün bir gazetede yayımlanan, kendisinin Galatasaray oyuncusu Ümit Karan ile Altu..
İbiza'daki havalimanı boşaltıldı İspanya'nın Akdeniz'de bulunan adası İbiza'daki havalimanı "güvenlik gerekçesi" nedeniyle boşaltıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10