30 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

30 Haziran 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Orhan Doğan Ankara'da Anıldı Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybeden Eski Dep Milletvekili Orhan Doğan Ankara'da Anıldı.
Berlin'de Türk yürüyüşü yapıldı Almanya'nın başkenti Berlin'de Türk yürüyüşü gerçekleştirildi.
İngiltere'nin ardından İskoçya'da da saldırı paniği İskoçya'nın Glasgow kenti yakınında bulunan Glasgow Havaalanı'nın ana binasına yanmakta olan bir aracın hızla çarptığı bildirildi. Görgü ta..
CHP, Hatay'da DSP'yi umursamıyor DSP Hatay İl Başkanı Mustafa Karaahmetli, CHP milletvekili adaylarının partilerini ziyaret etmemelerini ve kendilerini yok saymalarını eleştirdi.
Bakan Eker, "Buğdayda bu yıl 2 milyon ton azalma bekleniyor" Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, kuraklık nedeniyle bu yıl buğday rekoltesinde yüzde 8 ile 10 arasında düşüş beklendiğini söy..
Sanko, ''Hidrojen yakıtlı otomobil'' projesine sponsor oldu Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü, Türkiye'de hidrojen teknolojisi alanındaki gelişmeleri hızlandırmak amacıyla düz..
Chavez, Putin ile birlikte at yarışına katıldı Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez, Rusya'da Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yanı sıra Ermenistan, Azerbaycan, Moldova ve Özbekistan liderle..
Okan Nihan Yarın Evleniyor Galatasaraylı Futbolcu Okan Buruk, İki Yıldır Flört Ettiği Ünlü Manken Nihan Akkuş ile Yarın Swissotel'de Dünyaevine Girecek.
Beşiktaş, Cısse ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı Beşiktaş, Fransız Orta Saha Oyuncusu Edouard Cisse ile 1 Yılı Opsiyonlu 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Karadeniz'de Kaybolan Gencin Cesedi Bulundu Sakarya'nın Kocaali İlçesinde Serinlemek İçin Girdiği Denizde Akıntıya Kapılarak Kaybolan Gencin Cesedi Kıyıya Vurdu.
Otomobiline Giren Teyp Hırsızını Araca Kilitledi Malatya'da Bir Otomobile Hırsızlık Amacıyla Giren Hırsız, Olayı Fark Eden Araç Sahibinin Kapıları Kilitlemesi Üzerine Yakalandı.
Başbakan Erdoğan Kayseri'de Muhalefete Yüklendi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'de Muhalefet Partilerine Yüklenerek, Kendilerinden Önceki Koalisyon Hükümetinin IMF'ye Yaptığı 23.5 Mily..
Kafkasör Festivali'nde Safari Keyfi Artvin'de Geleneksel Olarak 27 Yıldır Yapılan Artvin Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali' Etkinlikleri, Motor-jeep Safarisi, Kara Kucak Güreşleri ve..
Başbakan Erdoğan'ın 'Emekliler Haftası' Mesajı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hükümet Olarak Toplumsal Barışı ve Gelir Adaletini Sağlamak, Toplumun Refahını Arttırmak İçin Gerekli Reformları ..
Kamu Personeli Seçme Sınavı Yapıldı Lisans Adaylarına Yönelik Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın (KPSS) İlk 2 Oturumu Yapıldı.
Sanatçı Nazlı Tazebay'a İtalya'dan Dayanışma Nişanı Devlet Opera ve Balesi Viyolonsel Sanatçısı Nazlı Tazebay ve İşadamı Cafer Okyay, İtalya Dayanışma Yüksek Nişanı'yla Ödüllendirildi.
Arınç, Erdoğan ve Gül Kayseri Mitinginde "Köşk Seçimi" ile Yüklendi AKP'nin Kayseri Mitingine TBMM Başkanı Arınç, Başbakan Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Gül Birlikte Katıldı.
Gaziantepspor, sezon başı çalışmalarının ikinci etabı için Isparta'ya gidiyor Gaziantepspor, sezon başı çalışmalarının ikinci etabı için yarın sabah Isparta'ya gidecek.
Sivil toplum kuruluşları, Lübnan ordusunu sivillere karşı aşırı güç kullanmakla suçladı Lübnan'daki faaliyet gösteren yardım kuruluşları, Lübnan ordusunu Nahr El Bared mülteci kampında protes..
İsrail, Gazze'ye hava saldırısı düzenledi: 2 ölü İsrail'in uçaklarının Hamas'ın kontrolünde bulunan Gazze kentine düzenlediği hava saldırısında iki kişinin öldüğü bildirildi. Hamaslı yetkilil..
Hayatını kaybeden eski DEP milletvekili Orhan Doğan Ankara'da anıldı Geçirdiği kalp krizi hayatını kaybeden kapatılan DEP eski milletvekili Orhan Doğan, Ankara'da anıldı. Yüksel Caddesi'nde y..
Lındsay'in Sonu Parıs Gibi! Geçen Ay Aşırı Alkollü Kullandığı Arabayla Kaza Yapan Lındsay Lohan'in Kanında, Kokain Olduğu Saptandı
Bon Jovı Süper Döndü Rock Müziğin Ünlü Topluluğu Bon Jovı, 19 Yıl Aradan Sonra Listelere Fırtına Gibi Döndü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10