3 Haziran 2007 Pazar Günü Haberleri

3 Haziran 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Seda Barışmayı Düşünmüyor! Seda Sayan, Bugün İstanbul Outlet Alışveriş Merkezi'nde Katıldığı İmza Gününde Nihat Doğan'la Arasının Bozuk Olduğunu Söyledi..
Bölükbaşı Ankara'dan Türkeş İse Kayseri'den MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yarın Ysk'ya Teslim Edeceği Partisinin Milletvekili Adaylarını Büyük Ölçüde Netleştirdi.
Yeniden Çocuk İstiyor Amerikalı Oyuncu Tom Cruıse'un Kendisi Gibi Oyuncu Eşi Katıe Holmes,
Danimarka-İsveç Maçı Yarıda Kaldı Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde Dün Gece Oynanan Danimarka-İsveç Maçı Olaylar Yüzünden Yarıda Kaldı.
Vestel Manisa Transfere Hız Veriyor Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Giray Bulak'ın Yönetime Verdiği Raporda Defans, Orta Saha ve Forvete Birer Oyuncu Alınmasını İstediği Bildirildi.
Mamur: Başarılı Futbolcuları Satmıyoruz Kayserispor Kulübü Genel Kurulu Yapıldı. Yönetim Kurulu Başkanlığı Görevine Yeniden Seçilen Recep Mamur, Başarılı Hiçbir Futbolcuyu Satmayacaklarını Sö..
Voleybol'da Letonya'yı Devirdik Avrupa Erkekler Ligi C Grubunda Mücadele Eden Voleybol Milli Takımımız , Konya'da Karşılaştığı Letonya'yı 3-1'lik Skorla Geçerek, Grupta Liderliğini Sürdürdü.
Sivasspor, Gözünü Fenerbahçe'ye Dikti Sivasspor, Genç ve Yetenekli Futbolcuları Kadrosuna Katmak için Çalışmalara Başladı. Yurtiçinde ve Yurtdışında Sivasspor'un İhtiyaç Duyduğu Mevkilere Fut..
Biryol, Korkusuz Bir Takım Sözü Verdi Çaykur Rizespor'un Golcü Futbolcusu Zafer Biryol, Gelecek Sezon Taraftarlarına Düşme Korkusundan Uzak, Hedefi Olan Bir Takım İzlettireceklerini Söyledi.
Tau'yu 20 Sayı Atan Serkan Sırtladı İspanya Birinci Basketbol Ligi'nde (Acb) Play-Off Yarı Final İlk Maçında Winterthur Barcelona'yı 81-73 Yenen Tau Ceramica'da, Serkan Erdoğan Maçın Yıldızı ..
Tuncay'la 11 Haziran'a Kadar Anlaşırız Fenerbahçe'de Taliplerinin Kabarıklığı Nedeniyle Anlaşmakta Sorunlar Yaşanan Tuncay Şanlı'nın Takımdan Ayrılmayacağını Asbaşkanlardan Murat Özaydınlı Mü..
Kupa Onun Eline Çok Yakışıyor F.bahçe, 100. Yılını Kutlarken Futboldan Sonra En Lokomotif Branş Olan Basketbolda Şampiyonluğa Ulaşmanın Coşkusunu Yaşıyor. Bu Sevinç Karesinin İçinde Kaptan İb..
Bir Başkanin Ölümü Konu: 19 Ekim 2007 Tarihinde Chicago'ya Bir Konuşma Yapmak için Gelen ABD Başkanı George W. Bush'a Yönelik Bir Suikast Düzenlenir. Başkan, Filmde Sempatik ve Sıcak Bir Kişi..
[dvd] Kirli Sirlar Konu: Edward Wilson İyi Bir Vatanseverdir. Genç Adam, Yale Üniversitesi'nde Geleceğin Liderlerini Yetiştiren, Sıkı Kaynaşmış Bir Kardeşlik Cemiyeti Kurukafa ve Kemiklere 19..
İstanbul'dan Ayrıldı Türkçeden Ayrılmadı Sekiz Yaşındayken Ailesiyle İstanbul'dan Almanya'ya Taşınan Esther Heboyan, Yanında Bir Türkçe Sözlük Götürdü. ve İstanbul'dan Ayrılsa da Türkçeden Ay..
İnternet Patladı Ama Gazete ve Tv'ler Yine Temel Haber Kaynağı Uluslararası Denetim, Vergi ve Danışmanlık Şirketi Kpmg International Tarafından Yapılan 'Digitalizasyonun Etkisi, Bir Kuşak Son..
Coca-cola ve Cargill'den Kalorisiz Tatlandırıcı Coca-cola ve Cargill, Yeni Kalorisiz Doğal Tatlandırıcıyı Pazara Sunmak İçin Hazırlık Yapıyor.
Microsoft'tan Dokunmatik Ekranlı Masa Bilgisayar Yazılım Şirketi Microsoft, Çok Farklı Şekildeki Bilgisayarını Tanıttı.
Sahte Kanser İlacı 'Casodex' Toplatılıyor İngiltere'de Prostat Kanseri Tedavisinde Kullanılan "Casodex" İlacının Piyasaya Sürüldüğü Tespit Edilen Sahtesi Toplatılıyor.
Solakoğlu Yeniden Tegv Başkanı Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (Tegv), Yeni Yönetim Kadrosu ile Önümüzdeki 10 Yılda 2 Milyon Çocuğa Eğitim Desteği Verme Hedefine Hızla İlerliyor.
Türkiye Kişi Başına Gelirde Sondan 5'inci Türkiye, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (Oecd) Ülkelerinin Dahil Olduğu Toplam 30 Ülke İçinde Kişi Başına Düşen Milli Gelirde Cari Fiyatlarla ..
Oto Galerileri Şehir Dışına Çıkarılıyor Lpg'li Araçların Yer Aldığı İkinci El Otoların Satışa Sunulduğu İşyerleri, 2 Yıl İçinde Yerleşim Alanları Dışında Tespit Edilecek Mekanlara Taşınacak.
Oyakbank: Yabancılarla Görüşüyoruz Seçimler Bu Pazarlığımızı Etkilemez Bir Süredir Ortaklık İçin Yabancılarla Görüştüğü Bilinen Oyakbank'ın Genel Müdürü Hakan Eminsoy, Seçimlerin Bu Görüşmele..
İlköğretim Öğrencileri Yerfıstığından Sabun Üretti Türkiye Üretiminin Yüzde 45 ve Pazarlamasının İse Yüzde 90'a Yakınının Osmaniye'de Yapıldığı Yerfıstığı, Temizlik Sektöründe de Önemli Bir ..
İstanbul'un Zam Şampiyonu Maç Bileti İstanbul Ticaret Odası, Mayısta İstanbul'da Perakende Fiyatları En Fazla Artan ve Azalan Maddeleri Açıkladı. Buna Göre, Geçen Ay Bir Önceki Aya Göre Fiya..
Simit ve Çay, Sıkıntılı Günlerimde Dostum Oldu, 60 Yıldır Soframdan Eksik Etmem Türkiye'nin İlk Diş Fırçası Üreticisi Banat'ın Sahibi Zühtü Şenyuva, Sanayinin Duayenlerinden. 87 Yaşındaki İş..
Doğalgaz Kullanımı Hutbeyle Teşvik Edilecek Kayseri'de Doğalgaz Kullanımı İstenen Düzeye Çıkmayınca, Halkın Bu Yakıta Olan İlgisini Artırmak için İlginç Yöntemler Uygulanmaya Başlandı. Bunla..
Maliye, Vekil Adaylarına 'Afişini Nerede Bastırdın?' Diye Soracak Kayıt Dışı Ekonomiye Savaş Açan Maliye Bakanlığı, Şimdi de Seçim Harcamalarını Mercek Altına Alıyor. 22 Temmuz'da Yapılacak S..
Dünya Borsaları Kritik Seviyelerde 2007 Yılı Mart Ayı Başında Kısa Süreli de Olsa Uluslararası Piyasalarda Ciddi Sarsıntılar Yaşanmıştı. Başta ABD Borsaları Olmak Üzere Uluslararası Piyasalar..
Schröder: Sarkozy Yanlış Yapıyor İspanya'nın Barcelona Kentinde Düzenlenen 25'inci Ekonomi Günleri Toplantısında Konuşan Eski Almanya Başbakanı Gerhard Schröder, "Sarkozy Liderliğindeki Frans..
Doğuş'un 450 Milyon Dolarlık Santral Yatırımına Vize Çıktı Enerji Talebinde Yaşanan Artış Özel Sektörü Harekete Geçirdi. 9 Yıl Önce Sinop Boyabat'ta Hidroelektrik Santralı Yapımı için Enerji ..
Yıldızını Fazla Gösteren Otellere Ceza Geliyor Son Zamanlarda, İnternet ve Turizm Kataloglarında Yanıltıcı Reklam Yapan Turistik Tesislere İlişkin Şikâyetlerin Artması Üzerine Kültür ve Turi..
İşadamlarına Seslendi: Vergileri Düşürüyorum, Kıyağımı Unutmayın Gıda ve Turizmde Katma Değer Vergisi Oranlarını Yüzde 18'den 8'e İndiren Hükümet, İstihdam Vergilerini de Düşürmeye Hazırlanı..
Otobüsçünün Esas Rakibi Uçak Değil Otomobil Yaz Mevsimiyle Birlikte Tatilciler Planlarını Yapmaya Başladı. Buna Sevinen Otobüsçüleri Endişelendiren İse Otomobille Seyahat Merakının Gün Geçtik..
Ötv Artınca Motosiklet Satışı Azaldı Son Yıllarda Satış Rekorları Kıran Motosiklet Sektörü, Geçen Yıl Artırılan Özel Tüketim Vergisi (Ötv) ile Sekteye Uğradı. Firmalar, Yüzde 8'den Yüzde 37'y..
Deniz Fenerleri 1 Milyon YTL'ye Kiraya Verilecek Âtıl Durumdaki Kamu Mallarının Özel Sektörün Kullanımına Açılması, Devlet Kasasına Önemli Miktarda Para Girmesini Sağlıyor. Geçtiğimiz Yıl Ars..
Bilinçli Turist, Bombadan Etkilenmiyor Seçim Atmosferi ve Patlayan Bombalara Rağmen Türkiye'ye Gelecek Turist Sayısının Artması Bekleniyor. Çırağan Genel Müdürü Henri R. Blin, Son Dönemlerde ..
Şevkoş'umu Kaybettim "Bir Sevdiğinizi Kaybedersiniz, Yeryüzü Aniden Çölleşir" Diyen Kimdi Hatırlamıyorum. Montaigne Olabilir mi Şevki Adalı'yı, Şevkoş'umu Kaybettim Dünyam Çölleşti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10