3 Haziran 2007 Pazar Günü Haberleri

3 Haziran 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Niğde'deki Petrol Sahası Tpao'ya Tahsis Edilecek Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki Raman Petrol Sahasından 50 Yıl Sonra, Niğde'nin Bor İlçesinde Bulunan İkinci Büyük Boyutlu Petrol Sahası Umut O..
Elif Su Alkan'dan Yeni Şiir Kitabı Fransa'nın Başkenti Paris'te Yaşayan Gazeteci ve Şair Elif Su Alkan'ın Yeni Şiir Kitabı "Mayıs Sevgili", Türkçe ve Fransızca Olarak Artshop Yayınları Tarafı..
Böyle Yakalandı Dıta Von Tease Paparazzilere Otomobilden İnerken Böyle Görüntüler Verdi....
Yoğun Bakımda Anemon Otelleri İcra Kurulu Üyesi Aslı Akçura, Çiftliklerinde Bindiği Attan Düşünce Çiftelerden Şah Damarı Darbe Aldı.
Küçük sinemacılar için son başvuru tarihi 22 Haziran Çocuklara yeni bir ilgi alanı oluşturmayı hedefleyen, 6-15 yaş arası küçük sinemacıların katılabildiği Küçük Sinemacılardan Büyük Filmler..
YÖK, 17 Yeni Üniversiteye Tedviren Rektör Görevlendirdi Yükseköğretim Kurulu (YÖK), 17 Yeni Üniversiteye Tedviren (Yönetmekle Görevli Olarak) Rektör Görevlendirdi.
Karayollarında Durum Sivas-erzincan Yolunda Meydana Gelen Heyelanın Ardından Temizleme Çalışmalarının Devam Ettiği Bildirildi.
Memurlar Ek Zam İstiyor Kesk Üyeleri, 'Ücret Adaletsizliğine Hayır, Ek Zam İstiyoruz' Talebiyle Tüm İllerde Alanlara Çıkacak.
İki Ayda 140 Terörist Etkisiz Hale Getirildi Terörle Mücadele Kapsamında Son İki Ayda Yürütülen Çalışmalarda 65 Terörist Ölü, 55 Terörist Sağ Olarak Ele Geçirildi, 20 Terörist İse Güvenlik Gü..
Türk Eğitim-sen'den Veli Anketi Türk Eğitim-sen Genel Başkanı Şuayip Özcan, Velilerle Yapılan Anket Sonucunda 'Velilerin Yüzde 59.6'sının Çocuğunun Dershaneye Gitmeden ÖSS'yi Kazanabileceğine..
Polisin Mevsimlik İşçileri Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Temizlik ve Yardımcı Hizmetleri Kadrosunda Çalışan 350 Kişi, 15 Yıldır İhale Yöntemiyle Çalışan Şirketler Nedeniyle Mevsimlik İşçi Gibi ..
Saime Hanım, Kazdağları'nda kuş uçurtmuyor Balıkesir'in Edremit Körfezindeki Kazdağıları'nın bin 248 metre yüksekliğindeki Eybek kulesinde eşiyle birlikte uzun yıllardır çalışan Saime Kaplan,..
Rus Uzman: "Kosova Sorununa G-8'de Çözüm Aranacak" Rus Bilimler Akademisi Avrupa Güvenliği Bölümü Başkanı Dmitry Danilov, Rusya'nın 6-8 Haziran'da Almanya'da Yapılacak G-8 Zirvesinde "Kendisi..
İsveç'te öğrenciler mezuniyeti kamyon kasalarında kutladı İsveç'te ilk ve orta dereceli oukllar bu hafta tatile girerken, kamyon kasalarındaki mezun öğrenciler başkent Stockholm caddelerini k..
Ona Aşığım! Hülya Avşar Bu Sene Ayvalık'a Tatile Gitmeyeceğini Belirtti ve 'Gelenek Bozulacak. Sadettin'i Yalnız Bırakmam' Dedi.
Mevlana'ya Ait 9 Bin 380 Bibliyografik Künye Çıkarıldı Kültür ve Turizm Bakanlığı, 2007 Mevlana Yılı Dolayısıyla Mevlana'ya Ait 9 Bin 380 Bibliyografik Künye Çıkardı. 5 Bin 96'sı Kitap, 3 Bin..
Yılmaz ve Ekibine Dp Adaylığının Yolu Açıldı Dp ile Anavatan Arasındaki Beklenen Birleşmenin Gerçekleşmemesi Yılmaz ve Ekibine Yarayacak. Dp ve Anavatan Arasında İplerin Kopmasıyla Yılmaz'ın ..
Gerçek 'Dreamgirls' İstanbul'da Orijinal "Dreamgils" Yarın Akşam İstanbul"da Sahneye Çıkacak! Motown"ın En Uzun Soluklu Hitlerinden ve 1960"ların En Popüler Kadın Gruplarından The Supremes il..
'Live Earth' Kapışması "Küresel Isınma"ya Dikkat Çekmek ve Bu Sorunla Mücadele Etmek için Düzenlenen "Live Earth" Konserlerinin İstanbul Ayağında Sahneye Çıkmak için Türkiye"deki Müzisyenler ..
Sosoyal Demokrat İsyan! Akp?de Şimdi de ?vitrin Krizi? Çıktı. Yenilerden Rahatsız Olan Edirne Milletvekili Ali Ayağ İstifa Etti
Dört Aylık Enerji İthalatının Faturası 9.3 Milyar Dolara Ulaştı Türkiye, Bu Yılın İlk Dört Aylık Döneminde Ham Petrol, Akaryakıt, Doğalgaz, Sıvılaştırılmış Petrol Gazı ve Kömür Gibi Enerji Ma..
Hacettepe İletişim Fakültesi Genç Akademisyenler Yetiştirecek Hacettepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Asker Kartarı, "Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı" Kapsamında 8 Üniver..
Beykoz'da akli dengesi bozuk bir kişi ile annesinin yaşadığı ev kül oldu ıÜüKavacık' da içinde iki kişinin yaşadığı öğrenilen bir evde yangın çıktı. Çıkan yangında, ev tamamen yanarken, yangı..
Podyumda Göğüs Kazası Eskişehir'de Podyuma Çıkan Manken Deniz Pulaş?ın Valinin de İzlediği Defilede Yaşadığı İş Kazası Şaşkınlık Yarattı
Cambazların Haliç Şovu Haliç Üzerine Kurulan 1.4 Kilometrelik Özel Parkurda Yapılan Yarışta 13 Pilot Yarıştı. Video
ABD Yine Ucuz Atlattı Jfk?e Giden Yakıt Tanklarını Bombalayarak Onbinlerce Kişiyi Öldürmeyi Planlayan 4 Kişilik Şebeke Çökertildi
Erdoğan'ı Dava Etmeyecek Anayasa Mahkemesi Başkanı Tuğcu, Erdoğan Hakkında Suç Duyurusunda Bulunmaktan Vazgeçti
Marmara'da İki Kısa Birden Kazandı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi"nin Düzenlediği 9. Kısa Film Yarışması Sonuçlandı. Yarışmada Serhat Furtuna"nın "Oyun" ile Faysal Soysal"ın "Kayıp..
Süryanice için Süryanice Bir Belgesel Dünyanın Yaşayan En Eski Dilleri Arasında Kabul Edilen Süryanicenin Öyküsü Belgesel Oluyor. Kökleri Kuzey Mezopotamya ve Güneydoğu Anadolu Olan, Ancak U..
Sanat + Mobilya = Tasarım Tabloları Gündelik Eşyalarla Buluşturarak, İşlevselliğe Sanat Katan Proje Hayata Geçirildi. Projenin Partnerleri Tabii Ki Bir Galeri ve Bir Mobilya Firması.
Sağlam: Genciz ve Dinamiğiz Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Yeni Ekibinde Başarılı Olmak için Çok Çalışmasının Gerektiğini Vurguladı. Sağlam, BJK Tv"deki Söyleşisinde Büyük Bir S..
Feldkamp Bugün Geliyor Galatasaray"da İstifa Eden Erik Gerets"in Yerine Teknik Direktörlük Görevine Getirilmesi Düşünülen Alman Teknik Adam Karl...
Köln, Dostluk Maçı İstiyor Ümit Özat"tan Sonra Mondragon"u da Transfer Eden Alman Takımı Köln"ün Menajeri Michael Meier, Galatasaray"la Bir Dostluk Maçı Oynamak için Görüştüklerini Açıkladı.
Bursa Taraftarı: Egemen Kalsın Bursasporlu Taraftarlar, Sözleşmesi Sona Eren Takım Kaptanı Egemen Korkmaz"ın Takımda Kalmasını İstiyor. Yeşil-Beyazlı Taraftarlar...
Akkaş Yine Rekor Kırdı Geçen Hafta 3 Bin Metre Engellide Türkiye Rekoru Kıran Halil Akkaş, Dün de 12. Yılmaz Sazak Uluslararası Yaş Grupları Atletizm Yarışmaları"nda...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10