27 Haziran 2007 Çarşamba Günü Haberleri

27 Haziran 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Suriye'den kaçtı, Türkiye'ye sığındı Suriye'de darp edildiğini iddia eden Suriye uyruklu bir kişi, yasa dışı yollarla sınır geçerek Türk makamlarına teslim oldu.
iki Duble Rakı Soruşturması Kolonya İçtikten Sonra Fenalaşan Nail Kandaz'ı Muayene Eden Doktorun '2 Duble Rakı İç İyileşirsin' Deyip Eve Göndermesi Olay Yarattı Yeni
Oğlunun Darp Edildiğini Gören Anne, Oğluna Tokat Atanların Kafasını Yardı Aydın'ın Sultanhisar İlçesinde Bir Anne Oğlunu Tokat Atıp, Küfreden İki Kişinin Kafasını Odunla Yardı. Olayla İlgili ..
Gemlik'teki yangını söndürmek için İstanbul ve Ankara'dan takviye istendi (2) Afrika çöl sıcaklarının etkisiyle çıkan yangınlara bir yenisi daha eklendi. Bursa'nın Gemlik ilçesinde çıkan yang..
Omü'de Mezuniyet Sevinci Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Yaşar Doğu Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'ndan 30'u Bayan 75 Öğrenci Mezuniyet Sevinci Yaşadı.
ETSO ve Boğaziçi Üniversitesi, 2011 öncesi turizm eğitimi verecek Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Boğaziçi Üniversitesi, 2011 Kış Oyunları öncesinde Erzurum'da turizm eğitimi veriy..
Gedizli Çobanlar Kursa Alınıyor Kütahya'nın Gediz İlçesinde, Çobanların Kursa Alınacağı Bildirildi.
Özel Şifa çalışanları piknikte buluştu Şifa Hastaneler Grubu Erzurum Şifa Hastanesi çalışanları, 'Geleneksel 2. Piknik Şöleni'nde buluştu.
Beşiktaş'ta Yeni Sezon Hazırlıkları Sürüyor Beşiktaş, Yeni Sezon Hazırlıklarını Bugün Sabah Kros, Öğlen de Salonda Ağırlık Çalışması Yaparak Sürdürdü.
Tüsiad, AB'nin Üç Yerine İki Müzakere Başlığı Açmasını Eleştirdi Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (Tüsiad), Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne (AB) Katılım Müzakerelerinde "Mali Kontrol" ve..
TMSF, Çanta ve Hediyelik Eşyaların Satışından 40 Bin YTL Gelir Elde Etti Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), İhale Çıkış Bedelleri Toplamı 35 Bin 20 YTL Olan ve 8 Kalemden Oluşan Çeşitli E..
Bmc Ulusal Fotoğraf Yarışması 2007 Başvuruları Başladı Bmc Sanayi ve Ticaret A.ş., Türk Fotoğraf Sanatına Katkıda Bulunmak Amacıyla "Ülkemiz ve Bmc" Konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın Bu Yı..
TMSF, Uzan Grubu'nun Yatlarını 4 Temmuz'da Satışa Çıkarıyor Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Uzan Grubu'ndan Haczettiği, Muhammen Bedelleri Yaklaşık 60 Milyon YTL Olan Frequency ve Airw..
2 Ay Önce Kaybolan Çocuğun Cesedi Bulundu Afyonkarahisar'da Yaklaşık 2 Ay Önce Kaybolan 2 Yaşındaki Kız Çocuğunun Cesedi Bulundu.
Yaşının Gereğini Yaptırdılar! Harry Potter Serisinin Yeni Filmi 'Harry Potter And The Of The Phoenix'te Harry Potter, Cho Chang ile Öpüştü!
Tony Blaır İstifasını Sundu İngiltere Başbakanı Tony Blair, İstifasını Kraliçe 2. Elizabeth'e Sundu.
Uçak 6 Saat Rötar Yapınca Yolcular Pilotu Dövdü Brüksel-istanbul Seferini Gerçekleştirecek Olan Fly Air'in Yunanistan'dan Kiraladığı Boeing Uçağı 6 Saat Rötar Yapınca Yolcular İsyan Etti.
Bağdat'ta Bombalı Saldırı: 1 Ölü, 4 Yaralı Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Meydana Gelen Bombalı Saldırıda İlk Belirlemelere Göre 1 Kişi Hayatını Kaybetti, 4 Kişi de Yaralandı.
Basketbolseverler NBA Madness'da buluşuyor Türk Telekom, küresel spor arenasının önemli markalarından NBA ile işbirliğine gidiyor. Türk Telekom, bu alanda dünyanın en prestijli markalarından ..
TÜSİAD: "AB'ye tam üyeliğin kabul edilmesi için bazı koşullar talep edilmeli" Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), Avrupa Birliği (AB)'ne katılım müzakerelerinin, tek taraflı bir..
TMSF, Frequency ve Airwaves’i 4 Temmuz’da satışa çıkaracak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Uzan Grubu'ndan haczettiği, muhammen bedelleri yaklaşık 60 milyon YTL olan Frequency ve Airwa..
Bossa dünya blue jean marka ve mağaza zincirlerini Ege’de ağırladı Bossa Denim & Spor Giyim'in Samsun gemisi ile İstanbul - Kuşadası arasında gerçekleştirdiği "Dialog '07" toplantısında dünya..
Milletvekili Kirişçi: "Bizim dönemimizde Adana tarımın başkenti oldu" AK Parti Adana Milletvekili Vahit Kirişçi, Adana'ya, tarihten bugüne hep 'tarımın başkenti' denildiğini belirterek, bu du..
Borsa, günü 848.38 puanlık kayıpla 45.161,75 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, günü 848.38 puanlık kayıpla 45.161,75 puandan tamamladı.
Adana'da elektrik kesintisi Adana'nın bazı köylerinde bakım onarım çalışması sebebiyle elektrik kesintisi yapılacak.
Altı mahkumun, kuyumcuyu soymak için firar ettiği anlaşıldı Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesindeki kapalı cezaevinde tutuklu bulunan 6 mahkumun Çanakkale'de bir kuyumcuyu soymak için cezaevinden k..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10