27 Haziran 2007 Çarşamba Günü Haberleri

27 Haziran 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Jandarma, 26 adrese aynı anda düzenlediği operasyonla sanal çeteyi çökertti İstanbul'da, internet banka hesabı dolandırıcılığı yapan bir çete çökertildi. Jandarma ekiplerinin 26 ayrı adrese a..
Bafra'da keneye karşı parklar ilaçlandı Samsun Bafra Belediyesi, son zamanlarda halk sağlığı üzerinde ciddi endişeler oluşturan kene vakalarına karşı ilçe genelinde bulunan parklarda geniş ça..
Türk Eğitim-Sen, üyeleri ile yıl sonu yemeğinde buluştu Samsun Bafra Türk-Eğitim-Sen, üyelerini Adnan Menderes Parkı'nda verdiği yıl sonu yemeği ile bir araya getirdi.
Ayalan: "Milletimiz istikrar ve güvenin sürmesini istiyor" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat milletvekili Şükrü Ayalan, "Yaklaşık onbeş gündür bütün milletvekili adayları ile yürütüle..
İzinsiz kullandığı biçerdöverin altında kalarak öldü Çorum'un Sungurlu ilçesinde izinsiz kullandığı biçerdöverin altında kalan bir kişi hayatını kaybetti.
Antalya'da Son 25 Yılın En Sıcak Günü Yaşandı Antalya Meteoroloji Bölge Müdürü Mehmet Arandı, Antalya'da Bugün Şehir Merkezinde Hava Sıcaklığının 44.8 Dereceye Ulaştığını Bildirerek, 'Bu, Son..
Kapalıçarşı'da Döviz İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,3320 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7900 YTL Oldu.
TMSF, Uzan'ın Yatlarını Yeniden Satışa Çıkaracak İstanbul - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Uzan Grubu'ndan Haczettiği, Muhammen Bedelleri Yaklaşık 58 Milyon 750 Bin YTL Olan Frequency ..
Setbir Başkanı Bahçıvan: Ortak Tarım Politikasına Dahil Olursak, Bazı Alanlarda Tasfiye Kaçınılmaz Olur İstanbul - Türkiye Süt ve Et Üreticileri ve Sanayicileri Birliği (Setbir) Başkanı Erdal..
Konser Öncesi Önlem Aldı! Sahnedeyken Gaz Çıkarmaktan Korkan Justın Tımberlake Turnesi Öncesi Asistanlarından Gaz Sektörücü İlaç İstedi!
Jupp Derwall'in cenaze töreni 2 Temmuz'da yapılacak Galatasaray'ın eski teknik direktörlerinden Jupp Derwall'in cenaze töreni 2 Temmuz pazartesi günü yapılacağı açıklandı. Derwall'in cenaze t..
TMMOB'den Beton Uyarısı Türkiye İnşaat Mühendisleri Odası (TMMOB) Bursa Şubesi Başkanı Adem Özdemir, Yaz Aylarında Dökülen Betona Dikkat Edilmesi Gerektiğini Söyledi.
Ayvalık Devlet Hastanesi'ne Yeni Başhekim Balıkesir'in Ayvalık İlçesinde, Devlet Hastanesi Başhekimliği Görevinden İstifa Eden Dr. Erdoğan Eroğlu'nun Yerine, Dr. Akın Karakuyu Getirildi. Kara..
YASED: "2007 yılı ilk aylarındaki yabancı sermaye girişi artan trendin devam edeceği yönünde" Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED), Türkiye'de, 2005 ve 2006 yıllarında doğrudan yabancı y..
Trabzonspor, Barbekü Partisinde Stres Attı Intertoto Kupası ve Yeni Sezon Hazırlıklarını Bolu'nun Gerede İlçesinde Sürdüren Trabzonspor'da Futbolcular, Basın Mensuplarının da Katıldığı Barbek..
Mısır'da yüz yıl önce bulunan mumyanın kimliği belirlendi Mısırlı yetkililer, ülkede yüzyıl önce bulunan bir mumyanın kimliğinin İ.Ö 15. yüzyılda yaşamış olan Firavun-Kraliçe Hatşepsut'a ait ..
Turkish American Women's Club bir yaşında Amerika'da Turkish-American Multicultural Educational Foundation (TAMEF) bünyesi altında faliyet gösteren Türk derneklerinden olan Turkish American W..
İngiltere'nin Yeni Başbakanı Gordon Brown İngiltere'nin Yeni Başbakanı Gordon Brown Oldu.
Brown, İngiltere'nin yeni başbakanı Tony Blair hükümetinde Maliye Bakanlığı görevi yapan Gordon Brown, İşçi Partisi liderliğinin ardından Başbakan oldu. Brown, ilk açıklamasında "yeni hükümet..
Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği, Mecliste Bir Gazetecinin Tartaklanmasını Kınadı KKTC Dış Basın Birliği Üyesi ve Milliyet Gazetesi Kıbrıs Temsilcisi Sefa Karahasan'ın Meclis Binası İçinde Gör..
Texaslı idam mahkumu en komik fıkrayı seçmeden öldü Son arzusu olarak en güzel fıkrayı seçmek istediğini belirten Amerikalı idam mahkumu, kendisine gönderilen bin 300 fıkradan hangisini en ko..
Amerikan Kongre üyesi, Özgürlük Anıtı'nın tacının halka açılmasını teklif etti Amerikan Temsilciler Meclisinin Demokrat Partili üyesi Anthony Weiner, Özgürlük Anıtı'nın tacının yeniden ziyare..
Afrika Sıcaklarında Köpeğin Deniz Sefası İstanbul'da Sıcak Hava İnsanları Olduğu Gibi Hayvanları da Olumsuz Etkilerken, Aşırı Sıcaklardan Etkilenen Bir Alman Köpeği Soluğu Denizde Aldı. Köpeğ..
Büyük Kentlerde Yaşayanların Yeni Tercihi Yaşam Koçları Dünyanın Birçok Ülkesinde Uzun Yıllardır Uygulanmakta Olan Yaşam Koçluğu Türkiye'de de İlgi Görmeye Başladı. Özellikle Büyük Kentlerde ..
Amerikan Senatosu, göçmenlik reform paketini yeniden canlandırdı Amerikan Senatosu, üç hafta önce tıkanan göçmen reform paketini yeniden canlandırdı. Görüşmelere başlanması için yapılan oylam..
Sıcaktan Bunalan Deve Kuşlarının Tercihi Dondurma ve Karpuz Kırşehir'de Hava Sıcaklığının 40 Dereceyi Bulması Nedeniyle Bunalan Deve Kuşları, Dondurma ve Karpuz Yiyerek Serinliyor.
Cumhurbaşkanı Sezer, Anayasa Mahkemesi asıl üyeliğine Danıştay üyesi Zehra Ayla Perktaş'ı seçti Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Anayasa Mahkemesi Asıl Üyeliği'ne, Danıştay Genel Kurulu'nca ..
Orman yangınlarına karşı milli ve tabiat parklarında ateşli piknik yasaklandı Orman yangınlarının önlenmesi için Bolu'daki milli ve tabiat parklarında ateşli piknik yapılması yasaklandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10